Asociácia Crypto Valley, popredný svetový ekosystém blockchainu.

Švajčiarska asociácia Crypto Valley prosperuje míľovými krokmi.

Úvod

Kryptomeny sú stále len vo svojich počiatkoch a ich technické aplikácie sú rozšírené po celom svete. Zatiaľ čo niektoré krajiny prijímajú technológiu, iné prijali rozhodnutia o jej zákaze. Účinná výchova a vývoj technológie preto neustále čelí prekážkam. Technológia sa môže vyvíjať dobrým spôsobom iba vtedy, ak existujú vhodné zariadenia požadované technológiou na jednom mieste, a nie byť distribuovaná medzi rôznych ľudí na rôznych miestach. Prečítajme si o Crypto Valley, Švajčiarsko.

Švajčiarsko – Crypto Valley

Technologický vývoj vo Švajčiarsku, pokiaľ ide o technológiu Blockchain a kryptomeny, bol veľmi citeľný. Vďaka svojim úžasným schopnostiam finančného trhu, ktoré je zrejmé zo skutočnosti, že takmer 27% celkového globálneho bohatstva na pobreží má Švajčiarsko, nie je divu, že je toto miesto tiež jednou z obľúbených destinácií pre Technológia blockchain a kryptomeny. Švajčiarsko bolo jedným z priekopníkov v prijímaní kryptomien, technológie blockchainu a počiatočnej ponuky mincí. Preto bol tiež považovaný za kryptomonské údolie sveta. Napriek tomu bol tento neoficiálny názov daný národu neskôr predstavený tak, aby inicioval oficiálnu asociáciu, ktorá by integrovala rôzne inštitúcie založené na blockchaine pre rast a rozvoj priemyslu..

Asociácia Crypto Valley

V januári 2017 bola založená asociácia Crypto Valley, ktorá integruje niekoľko startupov Blockchain v krajine za účelom celkového rozvoja kryptomien. Združenie bolo založené v meste Zug vo Švajčiarsku a viedlo ho 5 členov predstavenstva, ktorí sú tiež zástupcami technológie na medzinárodnej úrovni. Švajčiarsko bolo pre toto začatie priaznivé kvôli svojmu prostrediu priateľskému k blockchainu a začleneniu paradigmy decentralizácie. Toto združenie bolo zavedené s cieľom ďalej posilniť atribúty Švajčiarska s ohľadom na technológiu Blockchain.  

Dokonca aj finančné regulačné orgány vo Švajčiarsku schválilo niekoľko významných osobností v oblasti kryptomien, ako sa hovorí, že sú jedinými z mála regulátorov, ktorí zrejme chápu skutočnú aplikáciu a pracovnú metodológiu technológie Blockchain . V roku 2017 získala väčšina počiatočných ponúk mincí založených na kryptomenách dohromady 550 miliónov dolárov, čo predstavovalo 14% globálneho trhu s ICO.

Ako pomáha asociácia Crypto Valley??

Tento koncept pôvodne predstavil Johann Gevers, keď presúval svoj startup Monetas do Zugu vo Švajčiarsku v roku 2013. Vtedy si uvedomil potenciál takejto asociácie vo Švajčiarsku. Združenie pomáha pri vzájomnom spájaní rôznych kryptografických organizácií za účelom vytvorenia podniku a spoločnej práce pri riešení konkrétneho problému. Pomáhajú dokonca pri presadzovaní výskumu a vývoja spolu so iniciovaním udalostí, ako sú hackathony, aby zostali nažive, čo je iskrou v kryptoméne.

Spojenie spoločnosti s asociáciou je veľmi výhodné, pretože spojenie s nimi by umožnilo start -upu získať prístup k niektorým nedostatkovým funkciám, ako sú najlepší talent v tomto odvetví, hlavné mestá, spoznať pracovnú paradigmu začínajúcich spoločností a veľkých spoločností. Najdôležitejšie je, že keď je obklopený ľuďmi s podobnými hodnotami a vierami, je možné aj nemožné, skrátka, The Crypto Valley je centrom väčšiny vývoja kryptomien na celom svete..

Spolupráca spoločností s Crypto Valley

Tento úžasný podnik v akejkoľvek oblasti blockchainu pritiahol túto podporu od rôznych popredných organizácií v tejto oblasti, ako sú kantón a mesto Zug, Monetas, Switzerland Global Enterprise, Bitcoin Suisse, Digital Finance Compliance Association, Bitcoin Association of Switzerland, Lucerne University of Applied Vedy a umenie, Ethereum, oblasť Veľkého Zürichu, švajčiarsky úrad pre dohľad nad finančným trhom (Finma), MME Legal atď., pričom všetky tieto činnosti zohrávajú významnú úlohu pri udržiavaní asociácie. Živú komunitu podporuje aj švajčiarska federálna vláda.

Asociácia Crypto Valley iniciuje množstvo udalostí spojených s blockchainom vrátane konferencií a hackathonov s cieľom zlepšiť vývoj blockchainu na celom svete. Okrem bitcoínov a éteru dosiahla väčšina kryptomenových organizácií úspech vo využívaní ekonomickej podpory poskytovanej Švajčiarskom. V krajine, kde sa zdá, že medzi Crypto Valley, Zug a Chiasso prebieha zdravá konkurencia.