10 krokov, ako začať obchodovať na Binance

Binance je platforma, ktorá ponúka pravdepodobne najľahšie a najbezpečnejšie médium na obchodovanie s kryptomenami podľa vášho výberu. Binance je ekosystém blockchainu pozostávajúci z serverov Exchange, Labs, Launchpad a Info. Ak ste dostatočne preskúmali a nakoniec ste sa rozhodli ísť do Binance, mali by ste byť pochválení za vašu skvelú voľbu, pretože Binance je veľmi spoľahlivý, veľmi populárny a rastie dobrým tempom a je považovaný za jeden z najväčších a najdôležitejších v tomto konkrétnom odvetví.

Spoločnosť bola založená nedávno v roku 2017, veľmi rýchlo sa rozrástla o investorov do digitálnej meny a každým dňom sa stáva obľúbenejšou voľbou medzi ľuďmi. Ak sa teda chcete aj vy stať súčasťou, riaďte sa ľahko naučiteľnými jednoduchými krokmi a začnite s Binance!

Krok 1: Skôr než začnete

Binance je jednou z najlepších v tomto odvetví, treba však poznamenať, že v skutočnosti s ňou nemôžete obchodovať s tradičnými menami. To znamená, že v skutočnosti nemôžete prevádzať svoje americké doláre / eurá / libry na svoj účet Binance. Kryptomenu môžete prevádzať iba na svoj účet na burze Binance. To znamená, že skôr, ako pristúpite k tomu, ako začať obchodovať na Binance, budete musieť postarať sa o niekoľko vecí, ktoré sú prvým nákupom bitcoinu mimo Binance. Potom môžete svoje bitcoiny previesť na Binance. Keď to budete mať za sebou, môžete pokračovať v nákupe ďalších kryptomien, ktoré chcete, za svoj bitcoin.

Krok 2: Otvorte Binance webové stránky

Navštívte ich oficiálnu webovú stránku tu. Uistite sa, že v ľavom hornom rohu odkazu na webovú stránku vidíte značku „Zabezpečiť“. Je dôležité vždy dávať pozor na zabezpečené webové stránky. Najnebezpečnejšou časťou kryptomeny je pristátie na falošnom webe a odoslanie ťažko zarobeného kryptomeny do podvodnej peňaženky, pretože ak to urobíte, nemôžete ho získať späť. Zaistením „bezpečnosti“ webových stránok môžete zaistiť svoju vlastnú ochranu a skutočne používať oficiálnu webovú stránku, aby ste nemohli byť scammed..

Krok 3: Zaregistrujte sa na Binance

V pravom hornom rohu webovej stránky sa zobrazí možnosť „Registrovať“. Kliknite na to. Budete presmerovaní na ich registračnú stránku. Vyplňte údaje, ktoré vás požiadajú, vrátane e -mailu, hesla a budete musieť znova potvrdiť zvolené heslo. K dispozícii je tiež voliteľné pole na vyplnenie ID odporúčania. Kliknutím na začiarkavacie políčko nižšie vyjadríte súhlas s ich podmienkami služby a kliknite na položku „Registrovať“..

Krok 4: Overenie

Skôr ako budete môcť skutočne začať používať svoj Binance účet bude od vás potrebné, aby ste sa podrobili rýchlemu overeniu. zobrazí sa vám hádanka s rýchlym overením. Opäť ide o bezpečnosť, aby ste sa uistili, že ste ľudská bytosť a nie hackerský softvér. Okrem toho by ste museli požiadať aj o prístup k svojmu e -mailovému účtu. Binance by vám poslal e -mail, ktorý je potrebné overiť, a poskytuje ďalšie pokyny, ako postupovať ďalej. Ak nemôžete e -mail náhodou nájsť vo svojej doručenej pošte, skontrolujte priečinok so spamom.

Krok 5: Dvojfaktorová autentifikácia

Potom, čo otvoríte svoj e -mail a kliknete na možnosť „Overiť e -mail“, budete presmerovaní na stránku, ktorá uvádza, že váš účet bol aktivovaný. Bude potrebné, aby ste sa znova prihlásili pomocou svojich osobných poverení. Potom vás Binance presmeruje na svoju domovskú stránku, ale zobrazí sa vám vyskakovacie okno, ktoré vás požiada o povolenie dvojfaktorovej autentifikácie. To sa deje v snahe pridať do vášho účtu ďalšie vrstvy zabezpečenia. Hoci tento krok môžete preskočiť, dôrazne sa odporúča, pretože ďalší krok v oblasti kybernetickej bezpečnosti nikomu neublíži.

Krok 6: Vložte menu na svoj účet Binance

Keďže ste si už vedomí toho, že Binance neposkytuje svojim používateľom digitálnu peňaženku, do ktorej je možné pridať tradičnú fiat menu pomocou ich bankových účtov alebo online bankovníctva, tento krok predpokladá, že už máte digitálnu peňaženku s bitcoinmi. Odoslanie týchto bitcoinov z peňaženky na účet Binance je veľmi jednoduchý proces. V pravom hornom rohu webovej stránky by ste videli možnosť „Prostriedky“. Umiestnite kurzor myši na túto možnosť a zobrazí sa rozbaľovacia ponuka. V ponuke kliknite na prvú možnosť, ktorou sú „Výbery vkladov“. Kliknite na túto možnosť.

Budete presmerovaní na stránku s dlhým zoznamom niekoľkých digitálnych mien. Vyhľadajte možnosť „Bitcoin“ a v tomto riadku vyberte možnosť „Vklad“. To vám potom ukáže vašu adresu vkladu bitcoinu, pomocou ktorej môžete teraz prijímať („vklad) alebo odoslať („vybrať) akákoľvek kryptomena, ktorú Binance podporuje.

Krok 7: Preneste svoje mince

Adresa, na ktorú budete posielať, bude vygenerovaná v poli pod „Adresa vkladu BTC“, ako už bolo uvedené v poslednom kroku. Ak teda prevádzate BTC z peňaženky alebo z iných búrz na Binance, bude to adresa, na ktorú pošlete svoje BTC.

Krok 8: Začnite obchodovať na Binance

Teraz, keď máte všetko na svojom mieste, môžete konečne obchodovať so svojimi digitálnymi menami. Jedná sa o pomerne jednoduchý proces, a aj keď tradičná webová stránka môže pre nových investorov pôsobiť trochu skľučujúco, nemusíte sa vôbec obávať, pretože je možné ich rýchlo dobehnúť a zvyknúť si na celé fungovanie systému nezaberie veľa času. systém.

V ľavom hornom rohu webovej stránky sa zobrazí možnosť „Výmena“. Kliknite naň. Budete presmerovaní na bláznivo vyzerajúcu stránku s množstvom mien a čísel, ale nebojte sa. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať si mince, s ktorými chcete obchodovať, a potom s nimi obchodovať! Je to také jednoduché. identifikujte mince, s ktorými chcete obchodovať. Typicky pre začiatočníkov, ktorí práve začali investovať a obchodovať s digitálnymi menami, to bude znamenať, že si vezmete novo uložené bitcoiny a diverzifikujete svoje portfólio kryptomien investovaním do nových coinov. Môže to byť čokoľvek. Zadajte svoju cenu alebo sumu, ktorú chcete obchodovať, a kliknite na „Kúpiť“. A ste hotoví.

Krok 9: Predajte ich

Ak ste v minulosti získali nejakú digitálnu menu, ktorú chcete teraz predať, postupujte veľmi podobne ako pri ich kúpe a predajte ich. Kliknite na „Predať“, vyberte svoju digitálnu menu, zadajte cenu alebo sumu, ktorú chcete predať, a kliknite na „Predať“.

Krok 10: Zaplaťte

Za všetky nákupy a predaje, ktoré robíte na ich webových stránkach, musíte zaplatiť malú čiastku poplatkov. Účtujú veľmi nízku sadzbu iba 0,1%, čo je v skutočnosti jedna z najnižších na trhu. Ak však chcete znížiť aj tento nízky poplatok na polovicu, môžete využiť Binanceova vlastná minca – BNB alebo Binance Coin. Vďaka tomu sa vaše poplatky ďalej znížia na 50% v prvom roku, 25% v nasledujúcom roku a podobne.

Teraz, keď ste sa dozvedeli o základoch obchodovania na Binance, do toho a uplatnite ich! Šťastné obchodovanie.