Je Bitcoin.com zavádzajúci pre ľudí, aby namiesto bitcoinu kupovali BCH?

Začnime tento článok inováciou kryptomeny, ktorá otriasla svetom svojou hodnotou. Bol pomenovaný ako bitcoin. Hodnota tejto kryptomeny dosiahla v roku 2017 nečakanú, nič menej ako zázračnú výšku. V tom istom roku začala žiadna z očakávaných transakcií pre túto digitálnu menu byť veľmi vysoká. Bitcoin má však veľmi nízku škálovateľnosť. Kým Visa je schopná vykonať približne 24 000 transakcií za sekundu, bitcoin dokáže iba 7!

Komunita bitcoinov čoskoro začala dvoma argumentovať pre svoju škálovateľnosť. Rozdelila komunitu na dve skupiny. Kým jedna skupina bola obdivovaná, že je potrebné zvýšiť škálovateľnosť, druhá bola zameraná na to, aby sa bitcoin nenarodil kvôli vysokej škálovateľnosti. Tento konflikt v myšlienkach spôsobil nárast BCH, tj Bitcoin Cash, v auguste 2017.

Bitcoin.com sa teda v zásade rozdelil na dve kryptomeny: BTC (Bitcoin) a BCH (BItcoin Cash). Je potrebné poznamenať, že bitcoin aj bitcoin cash sú úplne dve rôzne kryptomeny. Ak si kúpite BCH a obchodujete s ním v mylnom ponímaní BTC, môžete prísť o všetky peniaze. Je bežnou pochybnosťou, že BTC aj BCH sú bežné, ale vždy majte na pamäti, že tieto dva sa síce podobajú, ale ide o dva úplne odlišné digitálne aktíva. Jednoducho povedané, tieto dve aktíva sa líšia rovnako ako americký dolár a euro!

Ako bitcoin.com zavádza ľudí?

Ako je uvedené vyššie, bitcoin a bitcoinová hotovosť sú dve rôzne aktíva. Podobajú sa a vyslovujú podobne, takže väčšina ľudí má mylnú predstavu, že obaja sú rovnakí. Bitcoin.com využíva tento zmätok medzi ľuďmi. Predáva falošný bitcoin. Je tiež zavádzajúce, ak si ľudia namiesto pôvodného bitcoinu kupujú BCH. Využíva rôzne nepravdivé a irelevantné informácie v médiách prostredníctvom rôznych médií na ocenenie bitcoinovej hotovosti a prilákanie ľudí, aby si ju kúpili za predpokladu, že sú skutočnými bitcoinmi. Ale to je úplne nesprávne. Ak si človek kupuje BCH, rozhodne nekupuje pôvodný bitcoin. Bitcoin využíva podobné názvy týchto dvoch kryptoaktív a zavádza spotrebiteľov, aby si kúpili BCH namiesto pôvodného bitcoinu..

Dôvod týchto zavádzajúcich informácií je celkom jednoduchý. Hodnota BTC 2. februára 2019 sa pohybuje okolo 3434,40 USD, zatiaľ čo hodnota BCH v rovnaký deň je približne 117,99 USD. Je zrejmé, že bitcoin má vyššiu hodnotu ako BCH. Bitcoin.com sa teda pokúša predať čo najviac BCH. Pre spoločnosť to bude znamenať väčší ekonomický prínos. To je dôvod, prečo je zavádzajúce kupovať BCH namiesto BTC.

Pozrime sa na zavádzajúce skutočnosti, ktoré šíri bitoin.com pomocou Rogera Ver.

Roger Ver robí ľudí bláznivými pri kúpe BCH:

Predtým, ako táto osoba robí hlupákov, aby inšpirovala k nákupu BCH namiesto BTC, musíme vedieť, kto je.

Roger Ver je slávna osobnosť v krypto priestore. Je jedným z prvých zástancov bitcoinu. Zameral sa, že by to mohla byť ekonomická záchranná mena. Je majiteľom bitcoin.com a bol vedúcou tvárou pri získavaní podpory ľudí pri nákupe bitcoinov. Je známy aj ako „Bitcoin Jesus“ vďaka svojmu príspevku k bitcoinom počas počiatočných inovácií bitcoinu. V dnešnej dobe však propaguje skôr BCH (Bitcoin Cash) než BTC. Zavádza ľudí, aby si kúpili BCH, a robí ich bláznami tým, že ich presviedča, aby dôverovali BCH viac ako BTC. Nikto nikdy nečakal taký zavádzajúci príspevok tejto osoby, zaobchádza s ním ako s Ježišom Bitcoinu. Dovoľte nám uviesť malú skutočnosť, ktorá nás podporuje.

Budeme sa sústrediť na dve vyhlásenia Rogera Vera

  1. “Kúpil som doteraz tisíce BCC za svoje BTC, čo vy?” Dátum vyhlásenia: 10. augusta 2018
  2. “Až do včera som nepredal ani jeden bitcoin za bitcoin cash a predal som asi tucet bitcoinov za bitcoin cash”. Dátum vyhlásenia: 25. augusta 2018.

Počkaj, pomýlil si sa? Po prečítaní vyššie uvedených vyhlásení by ste určite neverili. Prvé vyhlásenie, ktoré poskytol Roger Ver 10. augusta 2018, povedal, že za svoj bitcoin kúpil 1 000 bitcoínových peňazí a požiadal, aby tak urobili aj iní? V nasledujúcom vyhlásení, ktoré podal o 15 dní neskôr, odmietol, že do 24. augusta nepredal žiadne svoje BTC za BCH a že kúpil BCH hodný iba za 12 BTC. Tak toto je úplne zavádzajúce. Je to úplne falošný krok, ktorý vlastník bitcoin.com urobil z hľadiska vlastného zisku firmy zavádzaním ľudí. To sa určite neočakáva od osoby ako Roger Ver

V tomto článku sme sa dozvedeli, ako na to Roger Ver zavádza ľudí, aby pre svoj vlastný zisk kupovali skôr BCH ako BTC. Tiež sa dozvedáme, ako bitcoin.om predáva falošné bitcoiny. Pred kúpou bitcoinu na bitcoin.com sa teda uistite, že kupujete originálny bitcoin, nie BCH, t. J. Bitcoin Cash, inak môžete prísť o všetky svoje peniaze. Buďte si vedomí Roger Ver a bitcin.com, pokiaľ ide o nich, je to len zisk z obchodných záležitostí, a preto by mohli svojich zákazníkov zavádzať..