Gerald Cotten fingoval svoju smrť? Príbeh QuadrigaCX úplne odhalený.

190 miliónov dolárov v kryptomenách môže byť navždy stratených. Majiteľ QuadrigaCX zomrel, keď bol v Indii na komplikácie súvisiace s Crohnovou chorobou a bol jedinou osobou, ktorá mala prístup k chladným peňaženkám. Čo je tu veľmi podozrivé a šialené, je to, že nemali viacpodpisovú peňaženku nastavenú na kryptomenu zákazníka v hodnote 190 miliónov dolárov. Bez ich peňazí ostalo 115 000 používateľov a to je tragické. Niektorí z týchto používateľov mali na burze veľmi veľké zostatky, pričom jeden používateľ mal na burze zrejme kryptomenu v hodnote až 70 miliónov dolárov. Burza teraz podala návrh na konkurz.

Burze bol udelený príkaz na ochranu veriteľov v Novom Škótsku. Ide v zásade o 30-dňové prerušenie konania, ktoré má v tomto bode zastaviť akékoľvek súdne konania vedené proti spoločnosti. Je to tragická situácia, keď niekto zomrie, spoločnosť sa zrúti, tisíce ľudí stratia svoje kryptomeny a tisíce bitcoinov navždy zmiznú. Potom to však začne byť zvláštne, pretože v prípade QuadrigaCX sa na pozadí deje veľa zvláštnych vecí. Môžu to byť len fámy alebo veci, o ktorých ľudia práve teraz hovoria, pokiaľ ide o to, čo sa deje s touto výmenou. Realita na konci v závislosti od toho, čo vyšetrovanie dopadne, sa môže ukázať ako odlišná.

Séria náhod okolo QuadrigaCX a smrti Geralda Cottena:

Gerald Cotten, ktorý bol jediným človekom, ktorý poznal heslá pre studené peňaženky. Pred jeho náhlou smrťou sa tiež objavilo niekoľko správ o dlhých prieťahoch pri získavaní výberov. To je trochu červená vlajka. Existujú samozrejme akvizície, že v zásade ste mohli vybrať svoje peniaze iba vtedy, keď ich vložil niekto iný, čo znamená, že na burze došlo k vážnym problémom s platobnou schopnosťou, ak to samozrejme bola pravda. Účtovníctvo na burze bolo skutočne zlé, čo môžu byť len zlé obchodné praktiky, ale spoločnosť bola zasiahnutá aj príkazom na zastavenie obchodovania za to, že nepodala účtovnú závierku. Cottenova manželka tiež povedala, že sa jej nepodarilo nájsť žiadne firemné záznamy.

Nie je jasné, či QuadrigaCX mala alebo nemala všetky kryptomeny, o ktorých hovoria, že áno, čo boli milióny v kryptomene v čase zatvorenia a v čase smrti zakladateľa. QuadrigaCX nikdy nezverejnil adresy svojich peňaženiek v chladiarenskom úložisku. Taylor Monahan, generálna riaditeľka spoločnosti MyCrypto, vyšetruje stránku Etherea v tejto situácii. Povedala, že spoločnosť nedisponuje významným množstvom svojho ethereum, aby bola tekutá, a adresy ethereum v chladiarenskom sklade možno vôbec neexistovali. Potom príde na rad litecoin. Nie je potvrdené, či ide o adresy QuadrigaCX, výskum ukázal, že chladiarenské peňaženky QuadrigaCX s litecoinom presúvajú litecoin po tvrdení, že sa kľúče stratili. Nie je však potvrdené, či ide o litecoinové adresy spoločnosti, alebo nie, pretože tieto informácie nezverejňujú ani teraz.

Spoluzakladateľ Michael Patryn môže byť slávny podvodník menom Omar Dhanani, ktorý je usvedčeným podvodníkom. Dhanani bol členom tieňovej posádky a v roku 2005 sa priznal k mnohým obvineniam z podvodu s identitou. Meno Omar Patryn použil aj v prípade prepadnutia veci. Tieto firemné spoločnosti sú chlapci, ktorí majú informácie o KYC viac ako 100 000 používateľov. Tento osvedčený podvodník s identitou má teraz prístup ku všetkým týmto informáciám KYC, ktoré mu uľahčili otváranie nových účtov na iných burzách a vyberanie peňazí pomocou falošných ID. Michael Patryn zrejme opustil QuadrigaCX v roku 2016, ale vzhľadom na to, ako je zvyšok príbehu pikantný, nebolo by prekvapujúce, keby si udržal vplyv alebo vzťah s

Gerald Cotten.

Niektorí špekulovali, že Gerald Cotten fingoval svoju vlastnú smrť a v zásade dostal knock-off úmrtný list v Indii alebo ho možno zabili jeho obchodní partneri, ale aj samotná smrť je neuveriteľne podozrivá. Umierať na Crohnovu chorobu, keď na ňu zomrie iba 1,6% pacientov s touto chorobou a zomrieť na Crohnovu chorobu v takom mladom veku, je neuveriteľne zriedkavé. Gerald Cotten bol spálený a jeho popol bol odhodený do rieky v Indii a aby to bolo ešte lepšie, 12 dní pred svojou smrťou podal závet. V tom bude Gerald Cotten účtovať o veciach, ako je starostlivosť o jeho psy, o jeho dom atď., Ale nedbalo zabudol zahrnúť všetky informácie o tom, ako uvoľniť 190 miliónov dolárov v používateľských prostriedkoch na jeho burze, ku ktorej mal výhradný prístup. QuadrigaCX tiež mesiac neoznámil jeho smrť ani chýbajúce kľúče. Pri toľkých náhodách je to šialené.

QuadrigaCX spolupracoval s CryptoCapital, ktorý spolupracuje aj so spoločnosťami ako EXMO a CEX, ktoré majú v poslednom období problémy s výberom, Coinapult, ktorý v zásade celkovo zastavil podnikanie 10. decembra minulého roku a Bitfinex. Všetky tieto prípady hlásili v nedávnej minulosti problémy s výberom. V skutočnosti Cryptocapital v deň oznámenia o QuadrigaCX odstránil Bitfinex zo svojho webu. To dodáva celému príbehu na ryby.

Súdom nariadený právnik bude mať zaistený šifrovaný prenosný počítač od spoločnosti QuadrigaCX a tento prenosný počítač by v skutočnosti mohol poskytnúť prístup k finančným prostriedkom zákazníkov v hodnote 190 miliónov dolárov. Nezávislou treťou stranou bude tá, ktorá prevezme úschovu tohto prenosného počítača počas konkurzného konania.

Oficiálny príbeh je možno presne tým, čo sa stalo. Možno, že zakladateľ skutočne zomrel a nikto nemá prístup k finančným prostriedkom používateľa, a je to len prípad náhodných udalostí ohľadom Dhanani, spálenia tela atď., Ale ak sa najhoršie zvesti ukážu ako pravdivé a podvodníci sa chytia, možno sa niektorí ľudia nechajú chytiť. trochu peňazí späť za predpokladu, že právnici ich nevedia dostať z prenosného počítača. Pre ľudí stále existuje určitá nádej.

Aký je váš názor na Quadrigacx a smrť Geralda Cottena? Povedzte nám to v sekcii komentárov nižšie.