Kontrola Shapeshift: Štatistiky skôr, ako ho začnete používať [aktualizované pre rok 2020]

Register článku

 1. Úvod
 2. Recenzia Shapeshift: Je to dobrý obchod?
 3. Poplatky za tvarový posun
 4. Shapeshift kryptomeny
 5. Ako používať Shapeshift?
 6. Zákaznícka podpora Shapeshift
 7. Shapeshift vs Changelly
 8. Recenzia Alien Gear Shapeshift
 9. Často kladené otázky (FAQ)
 10. Záver

Úvod

So zavedením kryptomien a blockchainov bolo ďalším odvetvím, ktoré začalo rásť, priemysel výmeny kryptomien. Bitcoin bol spustený v roku 2009 a odvtedy boli uvoľnené stovky kryptomien a na trh prichádza ešte viac. S toľkými kryptomenami na trhu bolo na trh predstavených aj niekoľko búrz.

Burzy kryptomien sú platformy, kde ľudia môžu nakupovať a predávať kryptomeny výmenou za fiatové meny alebo iné kryptomeny. Jednou z takýchto platforiem, ktorá ponúka okamžitú výmenu kryptomien, je Shapeshift. Spolu s Changelly je to jedna z najobľúbenejších búrz, ktoré sú k dispozícii.

Shapeshift je kombináciou jednoduchosti a rýchlosti. Erik Tristan Voorhees založila burzu v roku 2013 so sídlom vo Švajčiarsku. Platforma bola spustená ako rýchle médium pre transakcie a tvrdé peňaženky ako Jaxx sa rozhodli spojiť sa s burzou kvôli jednoduchosti zákazníkov. Vďaka tomu bola burza v krátkom čase veľmi populárna.

Recenzia Shapeshift: Je to dobrý obchod?

Shapeshift ponúka svojim používateľom nákup kryptomien na platforme priamej výmeny kryptomena za kryptomeny. Shapeshift neumožňuje užívateľom nakupovať kryptomeny pomocou fiat mien a platforma má zbierku viac ako 50 kryptomien, z ktorých je možné swapovať. Platforma je dostupná ako počítačová webová stránka a k dispozícii je aj mobilná aplikácia.

Kryptomenová platforma funguje podobne ako Changelly a obaja dominujú na trhu s malými rozdielmi vo fungovaní. Burza poskytuje používateľom skutočne anonymné obchody s kryptomenami s možnosťou zriadenia účtu, ktorý závisí od používateľov. Funkcie Shapeshift sú:

 • ľahko použiteľné rozhranie
 • okamžitá výmena kryptomien
 • nie je potrebná registrácia ani e-mailová adresa
 • bezpečné a súkromné ​​kryptoburzy

Poplatky za tvarový posun

Na rozdiel od spoločnosti Changelly je spoločnosť úprimná voči poplatkom, ktoré im účtujú za transakcie a ďalšie procesy. Náklady, ktoré ponúkajú za svoje kryptomeny, sa považujú za o niečo vyššie ako Changelly, a sú uvedené nasledovne:

 • BCH- poplatok za ťažbu 0,0002 BCH
 • BTC- 0,0025 poplatok BTC miner
 • ETH- 0,001 ETH poplatok za baník
 • XMR- 0,02 poplatok za minerál XMR
 • ZEC- 0,0001 poplatok za miner ZEC
 • XRP- poplatok za miner XRP 0,5

Pri štandardnej transakcii je cena daná používateľovi po prijatí platby a transakcie potvrdí sieť blockchain. To platforme pomáha predchádzať akýmkoľvek dvojitým výdavkom a iným rizikám. Cena ponúkaná každému používateľovi sa môže líšiť v závislosti od rizika, likvidity a sprostredkovania kryptomeny.

Shapeshift kryptomeny

Shapeshift ponúka na svojej platforme podporu pre takmer 50 kryptomien, ktoré zahŕňajú známe kryptomeny ako Bitcoin, ETH, BCH atď. Spolu s nimi má na burze uvedené aj altcoiny, ako napríklad Augur, Gnosis, Potcoin, ReddCoin, BlackCoin atď. Užívatelia môžu previesť akýkoľvek altcoin na bitcoin, alebo bitcoin na altcoin, alebo altcoin na altcoin.

Ako používať Shapeshift?

Ak chce používateľ používať Shapeshift na nákup alebo výmenu kryptomien, môže buď priamo navštíviť účet a anonymne obchodovať s kryptomenou. Za týmto účelom si môžete vybrať kryptomeny, ktoré si vyberiete, a vymeniť ich na platforme. V prípade, že si prajete založiť účet, musíte poskytnúť svoje údaje o procese registrácie.

Navštívte ShapeShift tu.

1. Vykonáte to zadaním svojho e -mailu a potvrdením registrácie e -mailom odoslaným na uvedené ID. Po dokončení overenia musíte vyplniť potrebné informácie a odoslať ich na schválenie.

2. Akonáhle je váš účet zaregistrovaný, môžete začať obchodovať výberom majetku podľa vášho výberu, ktorý chcete obchodovať a ktorý dostanete výmenou. Potom si môžete vybrať z rýchlych alebo presných metód.

 • Rýchla metóda: Vyberte si medzi maximálnym a minimálnym povoleným limitom vkladu a uskutoční sa výmena.
 • Presný spôsob: Zadajte čiastku, ktorú potrebujete, poskytne sa adresa pre vklad a ak nie je cena vyplnená do piatich minút, platnosť objednávky vyprší.

3. Ďalej vyplňte adresu v objednávkovom formulári a nové mince budú odoslané na uvedenú adresu. Potom, čo je zadaná vkladová adresa, je transakcia dokončená a swap je vyrovnaný.

Zákaznícka podpora Shapeshift

Shapeshift má funkčný tím podpory, ktorý je vždy k dispozícii na pomoc používateľom, spolu so sekciou FAQ, ktorá obsahuje bežné otázky každého používateľa. Dotazy zaslané e-mailom dostanú odpoveď do 48-72 hodín, niekedy sa čas trochu predĺži.

Shapeshift vs Changelly

Shapeshift je pre používateľov atraktívnejší, pretože platforma je dobre zavedená a funkcia anonymných transakcií sa používateľovi viac páči. Pomáha to eliminovať riziko krádeže identity, Changelly však používa ID e -mailu na povolenie operácií na svojej platforme. Changelly ponúka podporu pre viac coinov a umožňuje výmenu pomocou debetných/kreditných kariet, ale Shapeshift túto vlastnosť na svojej platforme nemá..

Recenzia Alien Gear Shapeshift

Znie to ako softvér, ktorý môže použiť ústredňa alebo nejaká metóda programovania implementovaná vo vývoji, ale nesúvisí to s platformou. Alien Gear je online obchod, ktorý ponúka príslušenstvo k munícii a nie softvér na výmenu kryptomien, nenechajte sa preto zmiasť týmto výsledkom vyhľadávania.

Často kladené otázky (FAQ)

1. Kde sa nachádza sídlo spoločnosti Shapeshift?

Shapeshift má sídlo vo Švajčiarsku a odtiaľ funguje od roku 2015.

2. Aká je vkladová adresa Shapeshift?

Je to adresa, na ktorú používateľ zašle mince, aby sa uskutočnila výmena.

3. Je Shapeshift bezpečný?

Shapeshift ponúka možnosť anonymných transakcií alebo vytvorenia účtu. To vysvetľuje, že platforma si cení identitu používateľa a chce ich chrániť pred akýmikoľvek krádežami.

4. Koľko času trvá transakcia?

Transakcia môže trvať 30 sekúnd až niekoľko hodín.

5. Čo sa stane, ak transakcia zlyhá?

V takom prípade sa používateľovi odporúča obrátiť sa na zákaznícku podporu otvorením kontaktnej stránky a výberom možnosti „Odoslať žiadosť“. 

Záver

Shapeshift uľahčil používateľom proces kryptoburzy, pretože stále viac ľudí sa pomocou burzy presúva na kryptotrh. Funkcia anonymnej výmeny im pomohla získať viac používateľov, pretože táto funkcia poskytuje používateľom pocit bezpečia. Podpora takmer 50 altcoinov je výhodná pre tých, ktorí chcú rozšíriť svoje portfólio kryptomien.