BC.Game: Vedúca platforma hazardných hier v oblasti bitcoinov a kryptomien s množstvom funkcií

Od vzniku bitcoinu sa platformy súvisiace s kryptomenami mnohonásobne zvýšili. Svet hazardu je tiež svedkom neustáleho presúvania dôrazu z kamenných kasín na platformy online kasín. Teraz však dokonca aj online kasína čelia vážnemu súpereniu revolučných krypto kasín. Jednou z takýchto platforiem je BC.Game. Online krypto kasíno, založené v roku 2019, sa riadi decentralizovanou štruktúrou technológie blockchain a je založené na inteligentnej zmluve Ethereum. 

Výhody používania BC. Hra:

 1. BC.Game poskytuje „zaručenú preukázateľnú férovosť“.

Podľa komunity platformy sú hráči BC.Game „zaručene preukázateľnou férovosťou“, pretože všetky transakcie na tejto krypto hernej platforme sú ľahko vysledovateľné, ale nemožno s nimi manipulovať. Platforma ponúka intuitívne a užívateľsky prívetivé, veľmi pútavé a pútavé rozhranie. Komunitný prístup v krypto-kasíne prináša hráčom z celého sveta jednu platformu. Hráči na BC.Game môžu voľne komunikovať v chatovacích miestnostiach, ktoré vytvoria, a BC.Game je známe, že náhodne odmeňuje hráčov na základe ich aktivít v chatovacích miestnostiach vytvorených na podporu nepretržitej bezproblémovej interakcie a komunikácie medzi hráčmi..

 1. Používatelia môžu BC.Game prehliadať v rôznych jazykoch 

Návštevníci si môžu stránku BC.Game prehliadať v niekoľkých jazykoch, medzi ktoré patrí; Čínština, kórejčina, japončina, vietnamčina, indonézština, ruština, španielčina, francúzština, nemčina a angličtina. Na rozdiel od tradičných kasín je BC.Game kasíno zamerané na komunitu a decentralizované kasíno, ktoré prekonáva obmedzenia krajín. Akékoľvek obmedzenie hráča by muselo byť kolektívnym rozhodnutím ostatných aktívnych hráčov v komunite BC.Game. 

 1. BC.Game ponúka niekoľko kasínových hier založených na kryptomenách

Na BC.Game je k dispozícii veľký počet vlastných kasínových hier založených na kryptomenách. Rýchlosť spracovania týchto hier je vysoká a dajú sa ľahko pochopiť a hrať. Hry sú tiež prispôsobené tak, aby vyhovovali hernému štýlu každého jednotlivého hráča. BC.Game nie je typické online kasíno, takže nečakajte, že uvidíte tradičné kasínové hry. Niektoré z hier založených na kryptomenách, ktoré sú k dispozícii na BC.Game, sú Wheel Baccarat, Plinko, Crash, Roulette, HashDice, Blackjack, Keno, Slots a Video Poker. Navyše, okraj domu na BC. Hra je jednou z najnižších v okolí, iba 1%.

 1. Crypto Gambling Foundation overuje legitímnosť BC.Game

Online kasína musia byť licencované štátnymi regulačnými a dozornými orgánmi, ako napríklad Malta Gaming Authority (MGA) alebo United Kingdom Gaming Commission (UKGC). Kryptomínové kasína však nemusia mať pred pôsobením na kasínovom trhu rovnakú licenciu. Od BC.Game funguje pomocou technológie blockchain; každý hráč na platforme môže overiť pravosť kryptomín. Nadácia Crypto Gambling Foundation napriek tomu overuje oprávnenosť BC.Game.

 1. Krypto kasínová platforma prijíma rôzne mince

BC.Game ako kasínová platforma založená na kryptomenách prijíma ako depozity rôzne kryptomeny. Medzi prijateľné kryptomeny pre vklady patrí; BTC, BCH, LINK, DOT, UNI, BSV, SUSHI, AAVE, WBTC, SNX, YFI, AMPL, MANA, ENJ, EURS, VNDC, DAI, DOGE, EOS, ETH, LTC, NBX, SATS, TRTL, TRX, USDT, VSYS, XLM, XMR a XRP. Používatelia môžu vkladať kryptomeny jednoduchým posunutím na položku „Moja peňaženka“ a kliknutím na možnosť „Vložiť“. Potom je možné naskenovať QR kód alebo skopírovať adresu peňaženky. Hráči môžu tiež vybrať zostatok na svojom hernom účte v krypto kasíne v rovnakom počte kryptomien ako vklady. Proces výberu na platforme je podobný vkladu finančných prostriedkov, ktorý je celkom ľahký a plynulý. 

 1. Bonusové a propagačné ponuky

BC.Game poskytuje svojim užívateľom viacero bonusov a propagačných ponúk. Používatelia môžu zarábať aj zdieľaním svojho partnerského odkazu a pozývaním nových hráčov do kasína. Bonusové ponuky sú rozdelené do rôznych kategórií nasledovne: Úlohový bonus, Denný bonus, Rakeback, Dobíjanie, bonus o úroveň vyššie, aby sme vymenovali aspoň niektoré..

Nasleduje krátky popis bonusov, ktoré nám pomôžu lepšie ho pochopiť:

 • Bonus za úlohu: Používatelia môžu splniť danú úlohu a vyhrať odmeny. 
 • Majstrovská medaila: Tu musíte zbierať medaily, aby ste získali odmeny, ktoré vám prídu na chuť. S 20 medailami, ktoré vlastníte, budete odmenení 1 BTC, 10 ETH a 100 000 DOGE
 • ShitCodes: Toto sú bonusové kódy, ktoré je možné uplatniť po zadaní kódov ShitCodes na stránke bonusu BC.Game. 
 • Denný bonus

Medzi promo akcie v rámci denného bonusu patrí;

 • Súťaž v roli: Tu môžete roztočiť koleso šťastia o hviezdnu cenu. Roll Competition je denná udalosť, ktorú má každý hráč nad VIP Club 3 právo hrať iba raz za deň.
 • Kde je COCO?: COCO sa náhodne objaví na stránke BC.Game (zvyčajne v 6-hodinovom intervale) a ak budete mať šťastie a kliknete na COCO, keď sa objaví, získate šťavnatú odmenu.
 • Chat Rain: Odmenu chatbot náhodne poskytne 6 hráčom. Bot vyberá náhodných víťazov na základe chatovej aktivity. Tento robot sa zvyčajne zobrazuje každých šesť hodín, takže sa uistite, že aktívne hráte krypto hry na BC.Game, aby ste mali šancu získať túto šťastnú cenu.
 • Rakeback:

Rakeback je k dispozícii pre hráčov nad VIP Club 14. Je to ako funkcia cashback, kde získate až 20% náskoku House v každej hre, ktorá sa vám vráti. Je možné požiadať každých 30 minút v závislosti od výšky vašej stávky.

 • Nabite:

Dobíjanie je k dispozícii pre hráčov nad VIP klubom 22. Dobitie si môžete uplatniť hneď, ako za posledných sedem dní vsadíte minimálne 1 000 dolárov. Môžete požiadať o dobitie a reklamáciu každých 10 minút, každú hodinu alebo denne. Vypočíta sa na základe vašej stávky za posledných sedem dní.

 • Vault Pro:

Vault Pro je jedinečná funkcia, ktorá vám slúži ako úschovňa alebo banka na uloženie vašich mincí. Svoje finančné prostriedky môžete nielen bezpečne uložiť, ale aj zarobiť lukratívny úrok, ktorý sa vám vypláca denne! To je určite plusový bod, ktorý mnohí milujú!

 1. BC.Game Blog:

Spolu so všetkými týmito funkciami má BC.Game aj blog, kde si môžete prečítať všetko o najnovších udalostiach, návodoch na hranie, tipy a triky a relevantné informácie o svete kryptomien vo všeobecnosti pre začiatočníkov aj pre profesionálov..

Pripojte sa BC. Hra Začnite svoj dokonalý zážitok z krypto hazardných hier

Poďme na záver:

Za posledných niekoľko rokov sa počet platforiem krypto-kasín mnohonásobne zvýšil, pretože bitcoiny každým rokom získavajú väčšiu pozornosť. BC.Game ponúka inovatívne hry, vďaka ktorým bude váš hazardný zážitok nezabudnuteľný. Flexibilita výberu a vkladov digitálnych mien je tiež veľkou výhodou tohto kasína založeného na kryptomenách. Platforma tiež umožňuje hráčom kedykoľvek komunikovať s inými podobne zmýšľajúcimi hráčmi v tejto komunitnej hernej platforme. Otázky o platforme kryptomien alebo iných hrách je možné hľadať aj u hráčov v komunite.