Štatistiky akvizície BitTorrent spoločnosťou TRON

Štatistiky akvizície BitTorrent spoločnosťou TRON

BitTorrent je jedným z popredných softvérov, ktoré ponúkajú najrýchlejší torrent klienti svojim užívateľom. Umožňuje tiež službám synchronizovať a zdieľať softvér pre niekoľko operačných systémov vrátane počítačov Mac, Windows, Linux, Android a iOS. Na druhej strane je TRON decentralizovaná platforma postavená na technológii blockchain. Táto platforma chce vybudovať systém zábavy s digitálnym obsahom, ktorý je bezplatný a globálny. Ich cieľom je začleniť technológiu distribuovaného úložiska, ktorá by im pomohla poskytnúť svojim klientom služby týkajúce sa zdieľania digitálneho obsahu, ktoré sú jednoduché a nákladovo efektívne..

Bittorrent predaný za neuveriteľných 140 miliónov dolárov

A aby to bolo ešte zaujímavejšie, TRON kúpil BitTorrent za obrovskú cenu 140 miliónov dolárov. Veci ešte nie sú oficiálne, ale zdá sa, že dohoda je takmer hotová a zaprášená. Tu je niekoľko postrehov o Akvizícia BitTorrent spoločnosťou TRON že potrebuješ vedieť.

Načasovanie akvizície BitTorrentu spoločnosťou TRON prinieslo mnoho teórií o tom, čo s ním presne plánujú urobiť. Cieľom TRON je lepšie ich vlastniť a speňažiť digitálny obsah a TRON by sa s najväčšou pravdepodobnosťou zapojili do párovania projektu s lepšie zavedenými zdrojmi platformy.

BitTorrent už dlho trpí vážnymi obvineniami z porušovania autorských práv. Jedným z mnohých cieľov akvizície spoločnosti bt TRON je tieto obvinenia odložiť.

V deň vidlice by bola povolená výmena 1 – 1. Pretože TRON má tokeny poháňané ethereom, ktoré v súčasnosti dodržujú štandard ERC20, výmena by prebehla v deň vidlice. Majitelia týchto tokenov poháňaných ethereom by ich potom mohli vymeniť za sadu tokenov, ktoré boli nedávno postavené v natívnej sieti TRON s názvom TRON20..

Bittorrent je peer to peer

Jeden z akcionárov tejto obchodnej dohody nedávno oznámil, že existuje možnosť, že spoločnosť TRON využije povahu peer to peer spoločnosti Platforma BitTorrent na zriadenie vlastnej ťažobnej siete TRON.

Samotná spoločnosť TRON čelí niekoľkým nepreukázaným obvineniam vo viacerých oblastiach vrátane zavádzajúcich oznámení o partnerstve, plagiátorstva a dokonca vážneho porušovania licenčných práv spoločnosti Ethereum. Napriek tejto zlej tlači, ktorá sa týka ich platformy, si dokážu udržať skvelé miesto na digitálnom trhu. V súčasnosti má trhový podiel viac ako 3,2 miliardy dolárov a je v top 10 zozname najväčších kryptomien na digitálnom trhu..

Justin Sun, generálny riaditeľ spoločnosti TRON

Dohoda nebola doteraz oficiálne podpísaná, pretože ak sa verí správam, prebieha malý spor o to, kto urobil úvod medzi BitTorrent a Justin Sun, generálny riaditeľ spoločnosti TRON.

Spoločnosť TRON si želá decentralizovať distribúciu obsahu v odvetví digitálnej zábavy a vzhľadom na veľkú používateľskú základňu BitTorrent, ktorá zahŕňa takmer 170 miliónov používateľov na celom svete, by to bol pútavý tok udalostí, na ktoré by ste si dali pozor a boli by ste svedkami toho, ako by spoločnosť TRON využívala taká obrovská užívateľská základňa v prospech každého.

Žiadne bezprostredné plány na zmenu akéhokoľvek segmentu jeho obchodného modelu: BitTorrent

Avšak, BitTorrent nedávno vydal na svojej webovej stránke vyhlásenie, v ktorom uvádza, že spoločnosť neplánuje zmeniť žiadny segment svojho obchodného modelu a v žiadnom prípade nezačne účtovať svojim používateľom a druhom poplatkov za služby, ktoré ponúka. Tiež spomenuli, že si neželajú ani neplánujú povoliť žiadne služby ťažby digitálnej meny kedykoľvek v ďalekej budúcnosti.

Vďaka takej masívnej akvizícii BitTorrentu spoločnosťou TRON, Tokeny TRON, konkrétne TRX vzrástol na digitálnom trhu vysoko o takmer 20%. To je dosť výrazný skok v cene digitálnej meny.

Napriek všetkým nepotvrdeným správam a vývoju, ktoré na trhu plávajú, Generálny riaditeľ spoločnosti TRON Justin Sun odmietol predložiť akékoľvek pripomienky k tejto fúzii. Údajne bol známy tým, že uviedol, že má vysoký a úplný rešpekt pred platformou ako BitTorrent neprezradil však žiadne informácie o tom, aký vývoj by nastal po oficiálnom podpise fúzie.

BitTorrent je v súčasnej dobe najväčším hráčom v odvetví decentralizovanej počítačovej architektúry, ktorá poskytuje služby ukladania a distribúcie digitálnych dát. Bol to tiež jeden z prvých hybateľov v tejto oblasti. BitTorrent však hľadal kupujúceho na trhu už nejaký čas.

Tronov biely dokument

Podľa biely papier TRON, jeho vlastné názvy digitálnych mien TRX by sa použili ako platobný prostriedok za obsah v jeho sieti. Takže v zásade by TRX bola virtuálna mena predovšetkým pre zábavný priemysel.

BitTorrent mal niekoľko ďalších predchádzajúcich uchádzačov, ktorí boli ochotní ho kúpiť. Objavili sa správy o možnej dohode medzi Akamai a Rovi a BitTorrentom, ale z týchto rokovaní nevyšlo nič konečné, a tak sa zbavili BitTorrentu a kúpili jeho uchádzača Red Swoosh..

Spoločnosť TRON pracuje na zlúčení svojich spoločností digitálny token TRX a nezávislý blockchain a získanie BitTorrent došlo prekvapivo k takémuto aktivačnému procesu. Mohla by to byť jedna veľká marketingová stratégia na prilákanie väčšej používateľskej základne.

Medzi niekoľkými fámami o tom, že TRON chce prepracovať celú platformu BitTorrent, má BitTorrent stále znova a znova opakuje, že bude pokračovať v inováciách a investovaní do BitTorrent produkty, ktoré vždy uspokoja potreby rozsiahlej používateľskej základne. Len čas ukáže, čo by z tohto zlúčenia vyplynulo.