EOS porazí Ethereum, solídne dôvody.

EOS

EOS je blockchainový protokol kryptomeny EOS. Tento protokol emuluje väčšinu atribútov skutočného počítača vrátane hardvéru aj na spracovanie, lokálnej pamäte/pamäte RAM, úložiska na pevnom disku) s tým, že výpočtové zdroje sú rovnomerne rozdelené medzi Držitelia kryptomeny EOS. Funguje ako platforma inteligentných zmlúv podobná Ethereum a decentralizovaný operačný systém určený na nasadenie v priemyselnom meradle decentralizované aplikácie prostredníctvom a decentralizovaný model autonómnej spoločnosti.

Technická špecialita

Cieľom tohto Platforma EOS je poskytovať decentralizovaný hosting aplikácií, múdra zmluva možnosti a decentralizované ukladanie podnikových riešení, ktoré vyriešia problémy so škálovateľnosťou blockchainu, ako sú bitcoiny a ethereum, taktiež eliminujú všetky poplatky pre používateľov.

Token EOS poskytuje používateľom šírku pásma aj úložisko na blockchaine, pomer k celkovému podielu [vlastníctvo 1% tokenov EOS umožňuje využiť až 1% z celkovej dostupnej šírky pásma]. EOS tiež umožňuje vlastníkovi hlasovať a podieľať sa na správe reťazca blockchainu, opäť v pomere k podielu vlastníka.

EOS VS Ethereum

The EOS komunita ju spustí, keď v sobotu 2. júna hodiny dosiahnu 18:00 EST. EOS je pre blockchainovú komunitu zaujímavým časovým okamihom, počas ktorého Ethereum bude vo vesmíre konfrontovaný so svojim prvým legitímnym konkurentom. Po oznámení spustenia systému EOS sa začala vojna inteligentných zmlúv. Táto vojna znie podobne v počiatkoch internetu, kde Mac a Windows nakoniec vyhrali- bolo nepravdepodobné, že nakoniec bude definovaný víťaz, a je pravdepodobné, že bude existovať niekoľko dominantných platforiem, ktoré sa od seba zásadne líšia..

Pri porovnávaní EOS vs Ethereum zistilo sa, že Ethereum používa a doklad o práci nazýva PW, konsenzuálny model a má výhodu prvého miesta v priestore platformy pre inteligentné zmluvy a decentralizované aplikácie (Dapp). Táto projektovaná hodnota je v súčasnosti druhým najvyššie hodnoteným blockchainovým projektom a kritizovala vysoké transakčné náklady. Pretože priemysel blockchainu čelí obrovskému problému, pretože Ethereum ešte nedovolil svojim vývojárom vytvárať aplikácie spotrebiteľskej triedy v takom rozsahu. V súčasnosti sú najväčšími aktérmi vo verejnom blockchainovom priestore špekulanti, baníci a podvodníci, ktorí majú aktivity s nulovým alebo záporným súčtom.

Hlavným prípadom použitia Ethereum má byť podpora aplikácií, ale iba menej ako 10% celkových transakcií v sieti pochádza zo 100 aplikácií postavených na Ethereu a ďalších 90% transakcií pochádza z ICO a platby.

V porovnaní s EOS vs Ethereum môžeš to vidieť, EOS spúšťa vysoký profil dApps ktoré stavajú na svojich platformách, podobne Everipédia. Očakáva sa, že mainnet bude schopný zvládnuť 1 000-6 000 transakcií za sekundu krátko po štarte a softvér urobí kompromisy v oblasti ekonomickej výkonnosti, ktoré potvrdzujú skutočný fakt o každej transakcii v globálnom meradle dApp je validovaná veľkou sieťou. počítačov na celom svete je zbytočné a to je nereálne- pretože vášmu priemernému spotrebiteľovi záleží viac na výkone, než na zvrchovanej odolnosti voči cenzúre.

Block one, the company who launch EOS nespustí mainnet, ale iba softvérový systém s otvoreným zdrojovým kódom. Na vydanie tohto vstavaného softvéru na úrovni protokolu existuje minimálna hranica prijatia a Dan Larimer, Zablokovať svojho CTO, mlčky oznámil, že použijú svoje hlasovacie podiely (čo je 10% z celkového počtu tokenov EOS), aby v prípade potreby zaistili spustenie podľa plánu.

Predsa Ethereum má v pláne ďalej inovovať, aby sa stal viac škálovateľným, vrátane plazmy, fragmentovania a prechodu na protokol proof of stake, čo sú všetky zaujímavé možnosti. Ak však, Ethereum pretože nie je schopný dosiahnuť svoje ciele, môžem na základe spoločných faktov dospieť k záveru, že EOS sa stane dominantnou platformou inteligentných zmlúv z nasledujúcich dôvodov; škálovateľnosť, ekonomický model bez poplatkov, tím, skúsenosti používateľov, správa, model tokenu a úložisko.

EOS = 600 transakcií za sekundu

Ethereum = 15 transakcií za sekundu.

Ethereum Dapps a EOS Dapps

Ethereum Dapps

Dapps znamená decentralizovaný aplikačný protokol, ktorý používa mnoho používateľov v decentralizovanej sieti s dôveryhodnými protokolmi. Ethereum DApps navrhnuté tak, aby sa predišlo akémukoľvek zlyhaniu. Spravidla majú tokeny na odmeňovanie používateľov za poskytnutie výpočtového výkonu. Ethereum je kráľom inteligentné zmluvy a Dapps.

Na Ethereu existujú rôzne najlepšie DApps

Etnika- Páči sa mi to Upwork, trh práce.

Cryptokitties – nová herná aplikácia, ktorá svojim používateľom poskytuje prístup k digitálnym mačkám, ktoré si môžu kupovať, predávať alebo chovať.

Aragon

uPort

Gnóza

Hranol

Radex

IDEX

Golém

EOS DApps [Decentralizované aplikácie]

EOS má tiež DApps, ktoré sú uvedené nižšie

AWOO

AZARUS

Miliardársky žetón

Karty & Token

Karmel

Reťazec

Chintai

Hry DEOS

Emanates a ďalší.

Nedávny pád etherea

Tvrdí to profesor prísnej školy a známy ekonóm –Nouriel Roubini, drastický pokles ceny Ethereum (ETH) je to spôsobené tým, že projektu blockchain chýba aktívna Dapps (decentralizované aplikácie)

Aj profesor Roubini to spomína Ethereum kolabuje pretože jeho 75% decentralizovaných aplikácií je podvodných Ponziho schémy, Cryptokitties, a Kasínové hry. Zvyšných 25% je decentralizované burzy ktoré nikto nepoužíva, pretože 99 percent transakcií sa vykonáva na centralizovaných burzách. Takže, keď dodáme, že 99% digitálnych mien stratilo 99% svojich hodnôt.