Predikcia ceny elektroneónu 2020, 2019, 2018

Register článku

1. Úvod

2. Čo je to elektroneum (ETN)?

3. Predpoveď ceny elektrónu podľa trhu

4. Predpoveď ceny elektrónu spoločnosti Coinnounce

  • Predikcia ceny elektrónu 2020
  • Predikcia ceny elektrónu 2019
  • Predikcia ceny elektrónu 2018

5. Záver

Úvod

Bitcoin bol spustený v roku 2009 a po ňom bol v nasledujúcich rokoch spustený úspech viac ako 2 000 kryptomien. Electroneum je jedným z projektov, ktoré v septembri 2017 spustil Richard Ells a tím vývojárov, ktorí majú fenomenálne technické schopnosti. Projekt dokázal získať finančné prostriedky vo výške 40 miliónov dolárov prostredníctvom ICO a väčšina týchto finančných prostriedkov bola použitá na ďalší rozvoj projektu..

Kryptomena bola spustená ako mobilná kryptomena, ktorá pomohla k masovému prijatiu kryptomeny. Projekt nebol schopný poskytnúť investorom dostatočný zisk, ale dokázal získať ich záujem vďaka funkciám, ako je mobilná ťažba. Electroneum (ETN) je mobilná kryptomena, ktorá poskytuje používateľom služby ako úložisko mobilnej peňaženky a tiež možnosť ťažby kryptomeny pomocou ich mobilných telefónov.

Poznámka: Používatelia si môžu stiahnuť mobilnú aplikáciu a začať proces ťažby. Blockchain platformy je navrhnutý tak, aby obmedzoval ťažby GPU a ASIC a poskytoval používateľom kontrolu nad blockchainom.

V súčasnej dobe sa ENT obchoduje za 0,00364 dolára so silným odporom za 0,00372 dolára a okamžitú podporu je možné vidieť na 0,00345 dolára. Za posledných 24 hodín token zaznamenal nárast o 3,56%, čo dáva kryptomenu na 106. pozíciu vo svete. Kryptomena má trhový strop 36 424 030 dolárov.

Čo je to elektroneum (ETN)?

Electroneum je mobilná kryptomena, ktorá bola spustená na pomoc používateľom s procesmi súvisiacimi s platbami. Kryptomenu predstavili vývojári s cieľom pomôcť ľuďom vykonávať mikrotransakcie, ako je platenie za hry, posielanie peňazí priateľom a platenie za aplikácie..

Electroneum prešlo od svojho uvedenia na trh v roku 2017 dlhú cestu a v nadchádzajúcich rokoch plánuje niekoľko významných pokrokov, ako je zavedenie súladu s KYC a pridanie vlny partnerstiev do ich projektu. Projekt je vôbec prvou britskou kryptomenou a účelom tohto projektu je priniesť rozsiahlu zmenu na trhu s kryptomenami.

Predpoveď ceny elektrónu podľa trhu

Je ťažké predpovedať cenu kryptomeny, ktorá patrí medzi 100 najlepších kryptomien. Trh je volatilný a nie je možné poskytovať presné cenové predpovede. Tu sú predpovede niektorých trhových platforiem pre ETN.

1. USA zrušené

Na základe trendov na trhu webová stránka predpovedala, že cena Electroneum môže do roku 2020 dosiahnuť úrovne 0,812 USD a do roku 2021 dosiahnuť 1,10 USD.

2. Liker na mince

Iná platforma na predpovedanie cien predpovedala cenu za Electroneum môže do roku 2023 dosiahnuť 2,5 dolára.

3. Kryptomena

Platforma na predpovedanie cien Crypto Ground predpovedala, že do konca roku 2019 môže cena dosiahnuť 0,0096 dolára a môže do roku 2023 dosiahnuť 0,1913 dolára.

4. Bitový stupeň

Bit Degree je ďalšou platformou, ktorá poskytuje analýzu kryptomien, a predpovedali, že cena ETN môže do konca roku 2019 dosiahnuť 0,74 dolára.

Predpoveď ceny elektrónu od spoločnosti Coinnounce

Trh s kryptomenami zaznamenal boom so zavedením altcoinov na trh. Prijímanie altcoinov sa zvýšilo a naši analytici sa podrobne pozreli na trendy ETN, aby predpovedali cenu Electroneum na rok 2020.

Predikcia ceny elektrónu 2020

Keďže je rok 2020 hneď za rohom, môžeme len dúfať v dobrý štart pre kryptotrh, keď príde nový rok. ETN už takmer rok klesá, ale miera adopcie sa pomaly začala zvyšovať.

Rok 2020 je pre kryptosvet ako kráľ kryptomien považovaný za veľký rok. Bitcoin má svoj proces polovičného zníženia v roku 2020. Akékoľvek zmeny v bitcoine ovplyvňujú celý kryptotrh; veríme, že cena by mohla začať pomaly, ale je to tak môže byť svedkom zvýšenia cien v treťom štvrťroku a cena môže dosiahnuť 0,01 až 0,022 dolára do konca roka 2020.

Poznámka: Aplikácia pre Android pre Electroneum funguje v 20 jazykoch a má takmer 1,6 milióna registrovaných používateľov a počet sa stále zvyšuje..

Predikcia ceny elektrónu 2019

S medvedím začiatkom roka bola kryptokomunita rozdelená na polovicu podľa predpovedí, pretože niektorí naznačovali, že cena by mohla rásť, zatiaľ čo niektorí tvrdili, že cena by mohla ešte klesnúť. Druhá polovica bola správna so svojimi predikciami, pretože cena naďalej klesala.

Cena aktuálne dosiahla 0,0036 dolára, a aj keď token za posledných 24 hodín získal určitý objem, celková sadzba tokenu ďalej klesá. Naši analytici predpovedajú, že cena by mohla do konca roka 2019 tiež klesnúť smerom k 0,0030 doláru.

Poznámka: Kryptomena má maximálny limit ponuky 21 miliárd tokenov. V súčasnej dobe je na trhu v obehu 9 889 337 574 ETN tokenov.

Predikcia ceny elektrónu 2018

Electroneum bolo uvedené na trh v čase, keď bol kryptotrh svedkom rozsiahlej adopcie, a to dávalo tokenu správnu šancu vytvoriť trh. Cena bola uvedená na trh v roku 2018 a bola zahájená s cenou nižšou ako 0,06 dolára.

Cena v januári 2018 dosiahla 0,22 dolára a predpovedalo sa, že cena sa bude ďalej zvyšovať. Ale ako každé iné krypto aktívum, cena začala klesať a od tej doby cena len klesala. Do konca roka cena dosiahla 0,0080 dolára, pretože zlyhala vo všetkých býčích predpovediach.

Poznámka: Electroneum je stále rastúcou kryptomenou a nie všetky burzy obchodujú s tokenom, ale existuje len málo búrz ako Huobi, Cryptopia, HitBTC, okrem iných, ktoré poskytujú ETN trh..

Záver

Trh s altcoinmi a tokenmi zaznamenal v posledných mesiacoch veľký rozmach, pretože hlavné trhy s kryptomenami nedokázali poskytnúť používateľom vynikajúcu návratnosť investícií.. Electroneum sa najlepšie používa na transakcie online hier čo z neho robí najlepšiu kryptomenu na nákupy a výmeny v hre. Elektroneum pomaly rastie a získava si na obľube medzi ľuďmi, pretože pomaly stúpa po rebríčku, aby sa dostalo do top 100 kryptomien na základe ich trhového stropu..