Bitcoiny zadarmo: Tu je 9 spôsobov, ako môžete zadarmo získať bitcoiny

Tisíce ľudí denne otvárajú svoje vyhľadávacie karty a píšu „Ako zarobiť peniaze zadarmo?“. Svet by bol iný, keby sme mohli prísť s takýmto hackom, ale bohužiaľ, aj zarábanie peňazí zadarmo si vyžaduje určité úsilie..

To isté platí pre bitcoiny; veľa ľudí hľadá spôsoby, ako zarobiť bitcoiny zadarmo. Našťastie existujú spôsoby, ako zarobiť bitcoiny zadarmo, ale vyžadujú si tiež určité úsilie. Existujú spôsoby, ktorými môžu ľudia bezplatne vyrábať bitcoiny a vstupovať do kryptosveta, aby si vyskúšali svoje znalosti a schopnosti na trhu.

Niektorí ľudia sú radi, že otvoria svoje peňaženky a môžu investovať do bitcoinu pomocou svojich peňazí, ale existujú spôsoby, ako môžete bitcoin zarobiť zadarmo..

1. Odpovedzte na prieskumy bezplatných bitcoinov ako odmeny

Raz v živote každý odpovedal na prieskum, ktorý súvisel buď s prácou niektorých celebrít, alebo s nejakou obchodnou firmou. Niekedy sú tieto prieskumy bezplatné a niekedy poskytujú odmenu tomu, kto ich vyplní.

Prieskumy bitcoinov sa riadia tradičnou metódou, ako sa prieskum vykonáva online, ale jediným rozdielom je, že ako odmena dostane osoba bezplatný bitcoin..

Tu je niekoľko webových stránok, ktoré vám môžu pomôcť začať:

a. Bitcoin Reward

b. Mince na mince

c. BitcoinGet

zdroj: Google

2. Vyskúšanie aplikácií, webových stránok a reklám na bitcoiny

Ďalším spôsobom, ako môže človek bezplatne zarobiť bitcoiny, je osloviť vývojárov, kde vývojár nechá používateľa vyskúšať si svoju aplikáciu alebo webovú stránku alebo novú hru a na oplátku poskytne ako odmenu bezplatný bitcoin alebo iné ponuky..

Niektoré webové stránky ponúkajú toto zariadenie a niektoré z nich sú „bezplatné digitálne peniaze“, ktoré umožňujú používateľovi prístup k mnohým ponukám. Ďalším príkladom sú BTCClicks.

3. Na voľnej nohe za bitcoiny ako platba

Na voľnej nohe je jedným z najlepších spôsobov, akými si ľudia môžu zarábať peniaze tým, že sa zapájajú do projektov a pracujú z domu. Ľudia často zverejňujú svoje profily online na webových stránkach, ktoré spoločnostiam umožňujú zamestnať ľudí, ktorí sú pre nich ochotní pracovať na základe termínu a platby za projekt..

Rôzne webové stránky ponúkajú bitcoin ako spôsob platby nezávislým pracovníkom. Môžete pracovať na projekte, napísať článok, kód, urobiť výskumný projekt a na oplátku dostanete zaplatené v bitcoine.

Najlepšie miesta na zverejnenie informácií o službách, ktoré môžete ponúknuť, sú:

a. Kategória „služba“ spoločnosti BitcoinTalks

b. Bitfortip

4. Zarábanie prostredníctvom bitcoinových faucetov

Bitcoinový faucet je druh systému odmeňovania vo forme aplikácie alebo webového servera, ktorý ľuďom poskytuje odmeny vo forme satoshi (stotina miliónového BTC), ktoré si návštevníci môžu nárokovať vždy, keď dokončia captcha alebo úlohu, ako je uvedené v webové stránky.

Gavin Anderson vyvinul vôbec prvý bitcoinový faucet v roku 2010. Hovorilo sa mu Bitcoinový faucet. Keď bol spustený v roku 2010, kedysi dával 5 bitcoinov na osobu zadarmo. Tieto faucety fungujú tak, že odmeny sa vyplácajú vo vopred určenom časovom intervale po dokončení úloh, ako je dokončenie captcha.

Existuje mnoho dôvodov, prečo ľudia vytvárajú bitcoinové faucety; niektoré z najbežnejších sú:

-aby bol web atraktívny

-zoznámiť viac ľudí s bitcoinmi

-príjem z reklám

-pozývanie používateľov v nádeji, že minú viac, ako minú

Bitcoinový faucet zvyčajne umožní používateľovi každých pár minút bezplatne zbierať bitcoiny. Ak strávite niekoľko hodín klikaním a vykonávaním úloh, môže vám to pomôcť získať slušné množstvo bezplatných bitcoinov, ktoré môžete neskôr vybrať.

Existuje niekoľko bitcoinových faucetov, ktoré sú uprednostňované pred ostatnými, sú to tieto:

a. Cointiply

b. Mesačný bitcoin

c. FreeBitco.in

5. Zarábajte bitcoiny zadarmo prostredníctvom tipov

Dať niekomu tip, aby ocenil niekoho za službu, ktorú poskytuje, alebo za veci, ktoré robí, bolo bežné, ale ľudia to od vydania bitcoinu posunuli na úplne novú úroveň.

Mnoho vývojárov vytvára aplikácie alebo iný softvér, ktoré nechcú predávať, ale umožňujú bezplatné stiahnutie. V takýchto prípadoch zverejnia adresu svojho účtu Bitcoin v blízkosti tlačidla na stiahnutie a tých, ktorí sú tak láskaví, že ocenia prácu a úsilie; môžu pokojne nechať tip vývojárovi. Tento bezplatný tip na bitcoiny môže vývojárovi v budúcnosti pomôcť mnohými spôsobmi.

6. Hranie hier, ktoré poskytujú bitcoiny zadarmo

Tieto hry sú podobné faucetom, ale v porovnaní s úlohami dokončenia captcha sú zábavné a interaktívne. Tieto hry sa hrajú na webových stránkach, nevyžadujú si žiadne investície a vždy, keď vyhráte hru; ako výhru získate malý zlomok bitcoinu.

Tieto bitcoinové hry zvyčajne závisia od zárobkov z reklamných kampaní a od masívnej návštevnosti, ktorú získavajú na svojich webových stránkach, a preto sú schopné rozdávať malé zlomky kryptomeny.

7. Pripojte programy k odmenám

Takmer všetky odvetvia používajú pridružené programy vrátane kryptomeny. Považujú sa za jeden z najľahších spôsobov, ako získať bitcoiny zadarmo. Tieto spoločnosti vám pomáhajú generovať odkazy na adresy URL, ktoré potom odošlete svojim priateľom alebo ich uverejníte na mieste, kde ich môžu ľudia vidieť.

Akonáhle otvoria odkaz a prihlásia sa, vy aj druhá osoba získate body za odmenu alebo získate bezplatný bitcoin ako bonus za prihlásenie.

8. Hazardné hry využívajúce faucetové fondy

Online kasínové hry a hazardné hry zavádzajú nové spôsoby, ako nájsť používateľov na svojich webových stránkach. Jedným z týchto spôsobov je poskytnutie malého zostatku v používateľskom účte, ktorý im pomôže začať.

Webové stránky ako PrimeDice a 999 kociek ponúknite také zariadenia, kde môžete danú sumu použiť na hranie hier a využitie svojich schopností, zarobiť viac peňazí a potom ich previesť na skutočné peniaze alebo získať svoje výhry ako bitcoin.

9. Prijímanie platieb v bitcoinoch

Ak vlastníte firmu alebo malú spoločnosť, môžete príležitostne upraviť a prijať platbu za svoje služby vo forme bitcoinu. Môžete požiadať druhú osobu o zaplatenie sumy, ktorá má byť zaplatená, vo forme bitcoinu. To im pomôže zaplatiť sumu a pomôže vám získať bitcoiny zadarmo.

Mnoho ľudí začalo používať túto metódu ako spôsob platby, pretože transakcie sú jednoduchšie a pomáha firmám udržať si hotovosť na iné účely..

Ak sa vám článok páči, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie.