Ako John Mcafee pomáha celému krypto priemyslu.

Rôzne okolnosti, ktoré spôsobujú, že McAfee je veľkým zástancom kryptomeny.

Úvod

John David McAfee je nepochybne najvplyvnejšími postavami v odvetví kryptomien. Bol v neustálom boji s mnohými finančnými regulátormi po celom svete. John McAfee vždy stál na strane kryptomien a neustále ich podporoval.

Zakladateľ McAfee Associates, jedna z najobľúbenejších antivírusových softvérových spoločností, John Mcafee, sa ponoril do domény kryptomeny a od svojho vzniku v tejto oblasti je neustále v správach o kryptomenách. Existuje niekoľko prípadov, keď zaujal pevný postoj voči finančným spoločnostiam, niektoré z nich sú vysvetlené nižšie.

Bojkot RBI

V apríli 2018 Indická rezervná banka vydala oficiálne vyhlásenie, v ktorom uviedol úplný zákaz všetkých finančných inštitúcií, ktoré súviseli s transakciami s kryptomenami. Spoločnostiam to poskytlo trojmesačné časové obdobie na zastavenie všetkých funkcií súvisiacich s kryptomenami.

Nedávno 5. júla vypršalo časové okno a v krajine boli zaistené všetky operácie s kryptomenami. Mnoho bankových účtov bolo údajne zatvorených. V komentári k tomuto incidentu podporovateľ kryptomeny John McAfee vyjadril hnev voči Reserve Bank of India a vyzval na úplný bojkot RBI. India je rozvojová krajina, v ktorej sa virtuálne meny ťažko usilujú udržať vo finančnom hospodárstve krajiny. Takéto rozhodnutia finančného regulátora v krajine sú skutočne skľučujúce pre všetkých nadšencov Crypto v krajine.

John Mcafee bojkotuje HitBTC

HitBTC je jednou z najväčších platforiem na obchodovanie s kryptomenami s viac ako 700 obchodnými pármi, z ktorých si môžete vyberať. Denný objem obchodov viac ako 250 miliónov dolárov pomáha pri poskytovaní veľkého množstva likvidity na trhu s kryptomenami na celom svete.

Burza kryptomien bola údajne zodpovedná za oneskorené zúčtovanie transakcií a niekedy toto oneskorenie trvalo niekoľko týždňov. Dokonca sa uvádza, že niektoré transakcie boli za určitých okolností burzou zrušené.

Používateľom s ich mincami MTC na kryptoburze sa kvôli týmto problémom nepodarilo mince vybrať, čo malo za následok nedostanie Airdrops ponúkaných Docademic, kryptomenou, ktorú iniciovali 2 študenti medicíny s cieľom poskytovať zdravotnú starostlivosť a lekárske služby. ľuďom postihnutým chudobou na celom svete.  

Vzhľadom na tento neopatrný prístup kryptoburzy, John McAfee odplatil prostredníctvom Twitteru a vyzval na úplný bojkot, kým nesľúbil zmenu svojich hodnôt a zásad.

Rozdiely oproti SEC

Crypto Crusader bol neustále v kontroverzii s Komisiou pre cenné papiere a burzu, kde existujú nároky vznesené spoločnosťou John McAfee zverejňovaním vlastných videí na internete, kde odhaľuje, že ho komisia pre podporu priestoru kryptomien neustále ohrozuje.

Konkrétne k počiatočným ponukám mincí bol SEC prinútený šíriť správu medzi svojimi sledovateľmi, aby sa vyhol počiatočným ponukám mincí. Ale pretože je veľkým zástancom kryptomeny, ubezpečil aj svojich nasledovníkov, že príde s alternatívou pre Počiatočné ponuky mincí, kde by nespadala pod jurisdikciu SEC. Tvrdil tiež, že by v budúcich voľbách v USA kandidoval na post prezidenta, aby čo najviac podporil priestor Crypto..

Medzi nimi tiež došlo k sporu o tom, že komisia tieto tokeny považuje za bezpečnostné. Spor sa tak vystupňoval, že John McAfee vyzval na otvorenú verejnú diskusiu s predsedom SEC Jayom Claytonom o tejto záležitosti.

Záver

John McAfee neustále predpovedal trhové ceny kryptomien, o ktorých kedysi povedal, že bitcoin môže jedného dňa dosiahnuť hodnotu takmer 1 milión dolárov. Neustále vyhrážanie sa Komisiou pre cenné papiere voči jednému z najznámejších nadšencov kryptomien je skutočne neprijateľné, pretože Amerika je jednou z najväčších demokracií na svete. V podmienkach, keď finančná inštitúcia otvorene vydesí osobu o život, právne orgány USA nemôžu v tejto záležitosti pokrčiť ramenami.