Recenzia bitcoínovej peňaženky Wirex

Wirex je dobre navrhnutý a chytľavý menový účet so širokým spektrom použití. Bude to najlepšia náhrada za váš bežný bankový účet? Môžete si o tom prečítať v našom krátkom sprievodcovi.

Zhrnutie: Ako používať Wirex

 1. Zaregistrujte si účet na Wirex a prejsť overením e -mailom.
 2. Prejdite na stránku objednávky predplatenej karty a zadajte svoje osobné údaje a informácie o adrese.
 3. Objednajte si kartu a otvorte si aj virtuálnu kreditnú kartu.
 4. Hneď po príchode kartou použite na nákup mincí na vami preferovanej burze.
 5. Preneste kúpené bitcoiny na svoj účet Wirex kliknutím na tlačidlo „Pridať bitcoiny“.
 6. Mince môžete tiež previesť von kliknutím na tlačidlo „Odoslať“.

Rýchly rozvoj odvetvia digitálneho obchodu v posledných rokoch spôsobil tendenciu hľadať jednoduchšie a efektívnejšie spôsoby online obchodovania a tiež nájsť spoľahlivejšie úložné jednotky pre naše kryptomeny. Hneď ako bitcoin prišiel ako prvá decentralizovaná digitálna mena, pomohol zjednodušiť svet digitálneho financovania a obchodovania.

Recenzia bitcoinovej peňaženky Wirex

Systém stojí a funguje bez potreby banky alebo jediného správcu. Vďaka tomu dnes môže každý, kto má základné znalosti o kryptomenách, obchodovať a zarábať. V tejto recenzii vám poskytneme najnovšie informácie o mnohých funkciách Bitcoinová peňaženka Wirex, ako aj niektoré jeho nedostatky.

Čo je Wirex?

Platforma, ktorá bola spustená vo Veľkej Británii, je jediným vlastníctvom spoločnosti s rovnakým názvom. Išlo o prvú bitcoinovú peňaženku spárovanú s debetnou kartou Visa. Dnes, s viac ako 875 000 predplatiteľmi a spracovanými viac ako 1 $ USD, je Wirex jedným z najobľúbenejších poskytovateľov na svete..

Wirex peňaženka je vytvorená pre aktívnych používateľov bitcoinov, pretože vám poskytuje prístup k plnohodnotnému bitcoinovému bankovníctvu. Okrem peňaženky vydáva Wirex svojim používateľom aj debetné karty a prvá je bezplatná.

Hlavná stránka Wirex

Wirex tiež poskytuje bezpečný kanál digitálneho prenosu peňazí, čo robí nákup bitcoinu prostredníctvom peňaženky oveľa bezpečnejším. Táto platforma je veľmi atraktívna aj pre začínajúcich používateľov kryptomien, pretože je veľmi jednoduchá a ľahko sa používa. Prostredníctvom aplikácie si v skutočnosti môžete vytvoriť účet a získať vlastnú mobilnú peňaženku. Táto peňaženka podporuje aj desiatky spôsobov platby, ako sú bankové prevody, alternatívne spôsoby platby, PayPal, allpay a ďalšie.

Podporované kryptomeny

Ak sa rozhodnete pre túto peňaženku, mali by ste vedieť, že na svojom účte môžete ukladať iba bitcoiny. Hlavným cieľom spoločnosti Wirex je čo najľahšie obchodovanie s bitcoinmi, takže sa ich tím zameriava na bitcoin ako najobľúbenejšiu kryptomenu a litecoin ako ich najnovší prírastok..

Podporované sú bitcoiny a litecoiny

Vďaka nedávnej integrácii s ShapeShift, Používatelia sú teraz schopní posielať väčšinu veľkých kryptomien na váš bitcoinový účet. ShapeShift je popredná okamžitá burza digitálnych aktív, ktorá podporuje širokú škálu tokenov blockchainu, ako sú bitcoiny, ethereum, Dash a ďalšie. Partnerstvom so spoločnosťou ShapeShift, Wirex diverzifikovala svoje služby.

Dostupné spôsoby platby

Keď si zaregistrujete bezplatný účet Wirex, získate virtuálnu platobnú kartu, ktorú môžete financovať rôznymi spôsobmi platby. Budete môcť prevádzať fiat na bitcoiny pomocou bezplatnej výmeny spoločnosti Wirex a alternatívne môžete na svojej karte ponechať fiat zostatok rovnako, ako by ste to urobili pri svojom bankovom účte..

Platobná sieť Wirex

Wirex obsahuje niekoľko spôsobov platby. Bankový prevod je k dispozícii pre všetkých obyvateľov Spojeného kráľovstva prostredníctvom služby Rýchlejšie platby, ako aj pre obyvateľov iných európskych krajín prostredníctvom jednotnej oblasti platieb v eurách. Spôsoby platby zahŕňajú aj kreditnú a debetnú kartu, ktorú môžete ľahko prepojiť s účtom v peňaženke.

Bitcoiny môžete na svoj účet vkladať aj z iných peňaženiek a svoj účet môžete financovať altcoinmi prostredníctvom integrácie Wirex s ShapeShift. Platforma podporuje aj mnoho ďalších spôsobov platby, ako sú PayPal a allpay.

Ochrana osobných údajov

Ako sme už vysvetlili, Wirex má inovatívny koncept pre kryptosféru, vytvára most medzi bitcoinmi a každodenným životom. Keďže platforma umožňovala platiť bitcoinmi za všetko, súkromie jej používateľov sa stalo ich hlavným záujmom. Overenie účtu je veľmi jednoduché, ale vaše osobné údaje sú v skutočnosti veľmi dobre chránené a bezpečne uložené.

Finančné zabezpečenie Wirex

Doteraz neboli žiadne sťažnosti na ohrozenie súkromia a používatelia oceňujú Wirex a jeho metódy. Peňaženka nemá žiadne záznamy o číslach vašich kariet, dátume spotreby ani o kódoch CVV a všetky údaje bezpečne spracováva vaša banka. Bližšie informácie o zabezpečení vysvetlíme v nasledujúcich častiach.

Podporované krajiny

Na začiatku, Wirex bol k dispozícii vo Veľkej Británii a ďalších európskych krajinách. Úspešne sa však za tie roky rozrástol a poskytuje svojim užívateľom stále pohodlnejšie služby. Peňaženka sa rýchlo rozširuje, pretože chcú zlepšiť svoje celosvetové pokrytie, aby bola platforma dostupná pre každého.

Krajiny, kde je k dispozícii spoločnosť Wirex

Spoločnosť Wirex prechádza všetkými miestnymi postupmi súladu s predpismi, aby svojim klientom poskytla bezpečné a právne služby. Ak teda platforma nie je k dispozícii vo vašej krajine, je pravdepodobné, že už prechádza potrebnými právnymi postupmi.

Bezpečnosť spoločnosti Wirex

Wirex má solídne zabezpečenie, ktoré používa 256-bitový SSL na komunikáciu medzi serverom a webovým prehliadačom. To eliminuje možnosti útoku a zaisťuje bezpečnosť vašich údajov. K dispozícii sú všetky bežné štandardy pre digitálne peňaženky, čo znamená, že váš účet je chránený vašou e -mailovou adresou a mobilným telefónom.

Finančné zabezpečenie Wirex

Používatelia môžu tiež aktivovať dvojfaktorovú autentifikáciu na ochranu svojich transakcií a účtu. Ďalšou dobrou vlastnosťou peňaženky je, že neukladá všetkých používateľov do jednej horúcej peňaženky. Každý má pridelenú osobnú peňaženku a každý má svoje vlastné individuálne bezpečnostné opatrenia. Pretože všetky peňaženky nie sú zostavené, ale sú rozložené, bude prelomenie ťažšie.

Aké sú poplatky??

Poplatky sú veľmi nízke Wirex, a neúčtujú nič, ak používatelia míňajú peniaze prostredníctvom svojej predplatenej karty. Na druhej strane sa poplatky budú účtovať pri financovaní ich karty prostredníctvom inej finančnej inštitúcie. Používatelia nebudú platiť žiadne poplatky za zmenu svojich finančných prostriedkov a je to okamžitá banková transakcia.

Poplatky Wirex

Neexistujú žiadne výmenné kurzy, ale jedna vec, ktorá môže mať vplyv na cenu, je poplatok za bitcoínovú sieť, čo je nepriama platba bitcoinovým baníkom za ich prácu..

Rýchlosť transakcií

Väčšina búrz prebieha veľmi pomaly a môže trvať niekoľko dní alebo týždňov, kým budete môcť svoj účet skutočne používať. Wirex Tím si to bol vedomý a podarilo sa im to prekonať.

Používatelia môžu okamžite vložiť finančné prostriedky na svoje účty a potom ich priamo previesť na bitcoiny. Všetko sa robí rýchlo, bez prieťahov a zdĺhavých overovaní. Svoj účet si môžete vytvoriť do niekoľkých minút, financovať ho a okamžite uskutočniť svoj prvý nákup bitcoinu.

Zákaznícka podpora

Pokiaľ Wirex zákaznícky servis je znepokojený, viacnásobné online sťažnosti hovoria samy za seba. Existuje množstvo sťažností týkajúcich sa rýchlosti odozvy. Mnoho používateľov tvrdí, že trvalo dlho, kým sa im ozvala podpora. Zdá sa, že ďalším opakujúcim sa problémom je nedostatok pomoci pri pokuse o overenie účtu alebo keď bola karta z rôznych dôvodov zablokovaná.

Centrum pomoci Wirex

Používatelia môžu buď odoslať žiadosť prostredníctvom webových stránok Wirex, alebo získať prístup k zákazníckemu servisu prostredníctvom e -mailu, okamžitého webového rozhovoru, Facebooku, Twitteru alebo Googlu.

Wirexovo porovnanie

Wirex je vhodný pre používateľov, ktorí chcú každodenne nakupovať pomocou bitcoinov alebo nakupovať bitcoiny prostredníctvom systému PayPal. Ak však chcete investovať alebo obchodovať, existujú lepšie platformy. V nasledujúcich častiach porovnáme platformu peňaženky s niektorými inými službami, aby ste mali lepší prehľad o tom, čo by sa vám mohlo hodiť..

Airbitz vs Wirex

Airbitz je peňaženka vhodná pre začiatočníkov, ktorá ponúka bezpečnostné funkcie, ľahko použiteľné rozhranie a dobrý a komplexný adresár, rovnako ako Wirex. Airbitz je tiež možné stiahnuť zadarmo. Airbitz však nepodporuje Litecoin, ktorý Wirex robí tiež. Doteraz Airbitz podporuje bitcoin, Bitcoin Cash a viac ako 140 rôznych spôsobov.

Peňaženka Edge (Airbitz)

Na druhej strane je Airbitz pomalší a trvá približne dva pracovné dni, kým sa overí váš účet, a zhruba štyri pracovné dni, kým sa vaše zakúpené mince dostanú do vašej peňaženky Airbitz. Airbitz je o niečo súkromnejší ako Wirex a má zabezpečenie a decentralizáciu, ktoré všetko pomáhajú zaistiť. Samotná platforma nemusí byť taká súkromná, ale má tiež vysokú úroveň zabezpečenia. V súčasnej dobe je Airbitz premenovaný a známy ako Edge Wallet.

Blockchain vs Wirex

Blockchain je jednou z najobľúbenejších digitálnych peňaženiek na ukladanie bitcoinov a etherea. Wirex ukladá bitcoiny a litecoiny, ale integroval sa s ShapeShift, je teda v kurze na diverzifikáciu kryptomeny. Blockchain je tiež úplne zadarmo a ľahko sa používa.

Digitálna peňaženka blockchain

Na rozdiel od väčšiny ostatných peňaženiek má Blockchain trojúrovňové zabezpečenie, tretím z nich je možnosť blokovať adresy IP zo siete Tor, aby sa zabránilo prístupu do vášho účtu. Tor je anonymný nástroj, ktorý často používajú hackeri. Blockchain má v zásade vyššiu úroveň zabezpečenia ako väčšina, ale Wirex má tiež vysoký štandard zabezpečenia.

Návod na používanie Wirex

Wirex je obchodovanie s bitcoinmi veľmi jednoduché, pretože má jednoduché rozhranie, ktoré je ľahko zrozumiteľné aj pre začínajúcich používateľov. Prvým krokom je získať bezplatný účet, nahrať na kartu peniaze prostredníctvom systému PayPal alebo bankovým prevodom a použiť ho na okamžitý nákup bitcoinov..

Ako pridať bitcoiny do peňaženky Wirex?

Začnite stiahnutím súboru Wirex aplikáciu z obchodu Google Play alebo Apple Store, v závislosti od zariadenia, ktoré vlastníte.

Nainštalujte aplikáciu Wirex

Potom sa prihláste a dokončite svoj profil zadaním svojho telefónneho čísla, e -mailu, krajiny a ďalších podrobností o sebe, ako je uvedené na snímkach nižšie.

V aplikácii Wirex vyberte krajinu

Mali by ste tiež zadať svoju fakturačnú adresu, aby ste potvrdili svoj pobyt na platforme. Pomôže vám to pri doručení karty v nasledujúcom kroku.

Podrobnosti o účte pre Wirex

Predplatenú kartu si musíte objednať, pretože platforma funguje iba prostredníctvom nákupov debetných kariet. Urobíte to kliknutím na „Objednať kartu“ a potom na „Pokračovať“.

Objednajte si kartu Wirex

Máte tiež možnosť otvoriť virtuálnu kartu, ktorá vám umožní okamžite získať mince. Táto možnosť bude k dispozícii hneď po objednaní karty, čo znamená, že je na stránke vášho účtu.

Príklad karty Wirex

Teraz môžete načítať svoju peňaženku a kliknúť na tlačidlo plus v pravom dolnom rohu obrazovky. Zobrazí sa tri možnosti, z ktorých vyberiete možnosť „Pridať bitcoin“, čím sa pre vás vytvorí miesto na ukladanie BTC. Jednoducho kliknite na vyššie uvedené tlačidlo a zobrazí sa kód adresy, pomocou ktorého môžete mince používať a prevádzať na svoj účet Wirex.

Ako vyberať BTC z peňaženky

Existuje niekoľko spôsobov, ako vybrať finančné prostriedky z peňaženky. Môžete ich vybrať zadaním Bankomat výber, a to zadaním formulára bankového prevodu a zvolením používateľského bankového účtu ako bankového účtu protistrany, alebo použitím akéhokoľvek iného spôsobu, ktorý je k dispozícii na hlavnom paneli platformy.

Avšak, Wirex uvádza, že za výbery je platiteľ a nie poskytovateľ platobných služieb a že nezodpovedá za výber z účtu, akonáhle sa finančné prostriedky dostanú k vášmu poskytovateľovi platobných služieb.

Preneste BTC z Wirex

Prostriedky na výber z vlastnej peňaženky však môžete jednoducho presunúť svoje prostriedky do inej bitcoinovej peňaženky, externej aj digitálnej. Kliknutím na tlačidlo „Odoslať BTC“ vygenerujete transakčný formulár, do ktorého by ste mali zadať externý kód adresy.

Mobilné aplikácie BTC Wirex

Wirex Mobilná aplikácia má jasné a moderné rozhranie a po prihlásení sa do svojho účtu môže užívateľ ľahko prepínať medzi bitcoinovými a fiat účtami. Aplikácia jednoducho navrhla všetky potrebné funkcie.

Aplikácia Wirex

Mobilná aplikácia sa tiež používa pohodlnejšie ako počítačová verzia, možno preto, že množstvo informácií o počítačovej verzii môže byť trochu ohromujúce. Mobilnú aplikáciu si môžete zadarmo stiahnuť z obchodu Google Play alebo Apple Store.

Klady a zápory

V tejto časti zhrnieme výhody a nevýhody Wirex, čo vám môže pomôcť určiť, či je to pre vás správna služba.

Pros

 • Spoločnosť Wirex vydáva debetné karty a prvá je bezplatná;
 • jednoduché a ľahko použiteľné rozhranie;
 • je pohodlné prevádzať prostriedky a vymieňať si meny za menej ako minútu.

Zápory

 • zaoberajú sa iba bitcoinmi a litecoinmi;
 • zákaznícka podpora má veľa sťažností;
 • ak váš účet nie je overený, majú limit na výbery.

Wirex analógy

Wirex v súčasnosti poskytuje bitcoinové debetné karty pre používateľov so sídlom vo Veľkej Británii, ako aj pre používateľov zo zvyšku európskych krajín. V súčasnosti sú v Európe ponúkané nové krypto debetné karty s viacerými menovými účtami v EUR, GBP, USD a BTC. Nová generácia podporuje účty s viacerými menami a prichádza s možnosťou bezkontaktných platieb. Tím Wirex však uviedol, že v dohľadnej budúcnosti plánuje rozšíriť svoju dostupnosť do Japonska a juhovýchodnej Ázie.

Pozrite si viac o mycéliu

Mycélium bola založená v roku 2008 tímom hardvérových inžinierov a je to digitálna peňaženka pre zdatnejších používateľov bitcoinov, ktorá ponúka funkcie ovládania mincí. Android Mobile je jeho hlavnou platformou, aj keď existujú aj predplatené karty v studenej peňaženke, ktoré môžu fungovať ako forma chladiacej jednotky.

Bitcoinová peňaženka Mycelium

Peňaženka Mycelium umožňuje svojim používateľom odosielať, ukladať a obchodovať s bitcoinmi, a to všetko z jedného alebo viacerých účtov s bezpečnosťou na podnikovej úrovni. Mycelium bolo dokonca uznané a ocenené ako „najlepšia mobilná aplikácia“ spoločnosťou Blockchain.info. Táto odborne navrhnutá aplikácia je dôvodom popularity mycélia.

S Mycelium budete môcť uskutočňovať platby v priebehu niekoľkých sekúnd po prijatí finančných prostriedkov prostredníctvom QR kódu na prednej strane peňaženky. Táto peňaženka je ideálna pre obchodníkov, ktorí chcú svoje investície pozorne sledovať, alebo jednoducho používajú BTC funkčným každodenným spôsobom.

Všetko o TREZORE

TREZOR bola spustená v roku 2014 spoločnosťou SatoshiLabs a je to prvá bitcoinová tvrdá peňaženka na svete. Je to izolované miesto na uskutočnenie offline transakcií podpísaním a použitím malého displeja, aby ste mohli vizuálne potvrdiť obsah transakcie. To je jeden z hlavných dôvodov, prečo sú všetky operácie používajúce TREZOR úplne bezpečné.

Hardvérová krypto peňaženka TREZOR

Jednou z najvýraznejších vlastností TREZORU je jeho vzhľad. Je to malé zariadenie, veľké asi ako priemer kľúča od auta, ktoré vás môže pripojiť k počítaču káblom USB bez toho, aby ste boli infikovaní akýmkoľvek škodlivým softvérom..

Coinbase – zistite viac

Coinbase je najväčší bitcoinový maklér na svete. Od roku 2017 je k dispozícii vo viac ako 30 krajinách. Používatelia Coinbase môžu nakupovať bitcoiny pomocou prepojeného bankového účtu, prenosu SEPA, Interac Online a mnohých ďalších spôsobov platby. Je veľmi vhodný pre nováčikov a má vysokú likviditu a limity nákupu, ako aj okamžité nákupy dostupné ako záložná kreditná karta..

Platforma digitálnej meny Coinbase

Spoločnosť sa zameriava na to, aby umožnila ľuďom, ktorí nie sú oboznámení s kryptomenami, ich ľahké získavanie a obchodovanie s nimi. Coinbase však neposkytuje platformu, rovnako ako ponúka aplikáciu online bankovníctva.

Snažili sme sa získať všetky potrebné informácie o Wirex predplatenú kartu v tejto príručke, ale ak máte stále problémy, ktoré tu nie sú uvedené, neváhajte nás kontaktovať priamo na.