Hľadáte investície? Tu nájdete 20 najlepších anjelských investorov v oblasti kryptomeny

Ak chcete spustiť svoj startup a aktívne hľadáte investície, uviedli sme zoznam 20 popredných investorov kryptomeny Angel. Títo všetci investori majú silné portfóliá, ktoré investujú a pomáhajú miestnym startupom prerásť do veľkých podnikov.

Nasleduje 20 najlepších investorov kryptomeny Angel

1. Talmadge O’Neill

Talmadge O'NeillTalmadge O’Neill

Talmadge O’Neill je sériový podnikateľ a anjelský investor, spoluzakladal spoluzakladané spoločnosti Juvo+ a MeziMedia. V súčasnosti má 168 investícií, medzi ktoré patria spoločnosti ako Abra, Binkfire analytics, 500 startupov a mnoho ďalších. V roku 1990 dokončil bakalársky titul na Claremont McKenna College a pokračoval v získaní magisterského titulu na University of Virginia.

2. Peter Kellner

Peter KellnerPeter Kellner

Peter je začínajúcim lektorom v Princetone za posledných 14 rokov. Je spoluzakladateľom spoločnosti Endeavour. Peter investuje do 127 spoločností na piatich kontinentoch. Medzi jeho investície patrí Barricade, Cloud app, Blockstream a Purse. Peter je poradcom spoločnosti Humin a členom predstavenstva spoločnosti AdChina. Má právnické vzdelanie na právnickej fakulte v Yale.

3. Garry Tan

Garry TanGarry Tan

Garry je absolventom Harvardu a financoval a poradil viac ako 600 startupov. V súčasnosti investuje do 118 spoločností, medzi ktoré patria Coinbase, Clever a Digit. Založil Posterous a dva roky pracoval ako inžinier v spoločnosti Palantir Technologies, než začal investovať do startupov.

4. Dharmesh Shah

Dharmesh ShahDharmesh Shah

Shah dokončil svoje inžinierstvo z Massachusettského technologického inštitútu. Založil Hubpost a Inbound.org. V súčasnosti investoval do 82 spoločností, ako je 500 startupov, Angellist, Apperian a Blissfully.

5. Lance White

Lance White Lance White

Lance dokončil bakalárske štúdium ekonómie na štátnej univerzite v Ohiu v roku 1995. Investoval do spoločností ako Airware, Bellabeat, Bellabeat a 79 ďalších. Lance žije v San Francisku. V roku 2001 tiež študoval financie na Wharton School. Bol jedným z prvých investorov Facebooku

6. Kal Vepuri

Kal VepuriKal Vepuri

Kal, zakladateľ Hero, má mnoho investícií do rôznych úspešných startupov, medzi ktoré patria DuckDuckGo, Castle, Artsy Drift, Forward a Kickpay. Newyorský investor doteraz investoval do 80 spoločností. Vlastní tiež holdingy Brainchild co a brainchild.

7. Anthony Saleh

Anthony SalehAnthony Saleh

La-based investor investoval do viac ako 81 úspešných startupov. Niektoré z nich sú ALOHA, 500 spustení a súbor auditu. Založil tiež spoločnosť Queensbridge Venture a strýko Sam ma miluje, obe sú rizikovými firmami. Anthony je tiež poradcom v SellSimple a 12society.

8. David Teten

David TetenDavid Teten

David v súčasnosti investuje do 71 spoločností. EarnestResearch, Evalueserve Lonic Security, UniKey Technologies sú niektoré zo spoločností, do ktorých investoval. V roku 1993 získal bakalársky titul na Ekonomickej univerzite v Yale a získal titul MBA na Harvard Business School..

9. Bobby Yazdani

Bobby YazdaniBobby Yazdani

Bobby išiel na Kalifornskú univerzitu v Berkely, aby si doplnil vzdelanie. Investoval do 74 spoločností. Uber je jedným z nich. Investoval tiež do startupov ako Addepar, Atheer a Checkr. Založil spoločnosť Saba a Oracle a je poradcom spoločností inDinero a Canary.

10. Brett Jackson

Brett JacksonBrett Jackson

Brett za posledné desaťročie investoval do viac ako 71 startupov. Založil V1.vc a v súčasnosti je konateľom spoločnosti. Brett investoval do startupov ako Carbon Robotics, Flip, Radar.

11. Jude Gomila

Jude GomilaJude Gomila

Investor zo San Fransisca doteraz investoval do viac ako 68 spoločností, Jude založil spoločnosť Golden v roku 2017 a keďže je generálnym riaditeľom spoločnosti. Je tiež poradcom spoločností AngelList a Ginkgo Bioworks. Investoval do spoločností Gusto, Golinks a Humi. Investície Jude sa ukázali ako úspešné.

12. Ben Lin

Ben LinBen Lin

Ben je investor so sídlom v Penselvaniya, doteraz investoval do viac ako 60 spoločností. Chodil na University of Pennsylvania a Wharton School. Medzi jeho investície patria Sizzle.33Across, Adzerk a Assured Labor. Pracoval ako analytik v spoločnosti Goldman Sachs.

13. Elizabeth Kraus

. Alžbety Krausovej

Kraus je investičnou riaditeľkou spoločnosti MergeLane, ktorú spoluzakladala. Predtým, ako začala investovať do startupov, pracovala v spoločnostiach Exclusive Reports a Brand Iron. V súčasnosti investuje do viac ako 56 spoločností. BoomBoom tlačí BuyNowWorldwide a Content sú niektoré z úspešných startupov, do ktorých investovala.

14. Bradley C. Harrison

Bradley C. HarrisonBradley C. Harrison

Absolvent MIT investoval do viac ako 60 startupov. Založil skautské podniky. Investoval do startupov ako GateGuru, Signpost a 100 múzeí. Je tiež poradcom na Greenbury Market, technológii synapse, Unite Us a Free Awesome. Študoval tiež na Vojenskej akadémii USA.

15. Ryan T. Melohn

Ryan T. MelohnRyan T. Melohn

Ryan založil Expansion Venture Capital a v súčasnosti je prevádzkovým riaditeľom spoločnosti. Ryan doteraz investoval do 56 startupov. AngelList, Apptopia, Benny a Boatbound sú niektoré z nich.

16. Paul Sethi

Paul SethiPaul Sethi

Paul spoluzakladal 2048Ventures v roku 2014, odvtedy investoval do viac ako 55 spoločností. Body Labs, Cloudamize, CourseHorse, SeatGeek a Snowe sú niektoré z veľkých startupov, do ktorých investoval na začiatku. V súčasnosti je poradcom spoločností Transfix, Scorely a TechStars.

17. Felix Shpilman

Felix ShpilmanFelix Shpilman

Felix je generálnym riaditeľom spoločnosti Emerging Travel Group od roku 2013. Investoval doteraz do viac ako 50 startupov. Je spoluzakladateľom Start-Up. Investor zo San Fransisca doteraz vložil kapitál do spoločností DrChrono, Clever a Gusto. Je tiež poradcom v Tiptech a Mom life.

18. Rob Ness

Rob NessRob Ness

Absolvent Harvardu Rob pracoval v Grant Thornton a Capgemini, niekoľko rokov slúžil aj v armáde USA. V súčasnosti je poradcom spoločností Hacker/Founders, eTips.com a IFC. Rob investoval do takmer 50 startupov. GameLeap esports, Grin. Co, Home Bay a LeadGenius sú niektoré z úspešných startupov, do ktorých investoval.

19. Jeff Schox

Jeff SchoxJeff Schox

Jeff v tomto desaťročí investoval do 46 startupov. Je profesorom na Stanforde. Accion Systems, Arch Systems, Boosted a Camp Six sú niektoré z jeho financovaných startupov. Založil skupinu Schox Patent a je poradcom spoločností Duo Security, Sano a Nomiku.

20. Sanjay Mehta

Sanjay MehtaSanjay Mehta

Sanjay je riaditeľom spoločnosti Core Media a investoval do viac ako 45 startupov. V súčasnosti je poradcom spoločností Croogster, AngelList India a Insta Safe. Investoval do startupov ako AllizHealth, Blubirch a Box8. Sanjay v posledných rokoch pomohol rozbehnúť mnoho startupov.