Ako BitPay zachytil trh s bitcoínovými platbami za 8 rokov

Kedykoľvek hovoríme o bitcoine, spoločnosťou, ktorá je vždy súčasťou tejto konverzácie, je BitPay. Spoločnosť bola založená v máji 2011 dvoma inžiniermi, Tony Gallippi a Stephen Pair, BitPay je poskytovateľom platobných služieb pre bitcoiny. BitPay poskytuje obchodníkom ľahké používanie bitcoínov a bitcoinových hotovosti.

BitPay bol pôvodne založený ako služba mobilnej pokladne pre spoločnosti, ktoré chceli akceptovať bitcoiny ako spôsob platby.. V októbri 2012 zaznamenala spoločnosť BitPay trvalý nárast ich používateľskej základne, pričom aplikáciu používa viac ako 1 100 aktívnych obchodníkov, vrátane WordPress.

V prípade spoločnosti, ktorá bola založená v čase, keď bol Bitcoin ešte stále novým pojmom na trhu, si spoločnosť BitPay dobre poradila so službami, ktoré ponúkala, a po dvoch rokoch pôsobenia na trhu urobili niekoľko zásadných oznámení..

Hlavné míľniky

V januári 2013 sa BitPay rozhodol presťahovať svoje sídlo do Atlanty v štáte Georgia kvôli počtu fintech spoločností nachádzajúcich sa v Gruzínsku. Tiež sa im podarilo zabezpečiť 510 000 dolárov na financovanie osiva pre ich podnikanie. V máji 2013 mala spoločnosť vyzbieralo 2 milióny dolárov prostredníctvom Fond zakladateľov.

V septembri 2013 spoločnosť oznámila, že dosiahla počet obchodníkov 10 000, a uviedli, že od založenia spoločnosť spracovala viac ako 34 miliónov dolárov, čo v tej dobe predstavovalo sumu 270 830 bitcoinov..

Financovanie

Spoločnosť začala pomaly a počiatočné financovanie poskytlo 7 rôznych investorov, vrátane Barry Silberta, Ashtona Kutchera a ďalších.. Táto investícia získala pre spoločnosť počiatočný fond vo výške 700 000 dolárov.

V decembri 2013, Li Ka-Shing, hongkonský podnikateľský magnát, investoval do BitPay 2,7 ​​milióna dolárov prostredníctvom svojej firmy Horizons Ventures.

V máji 2014 BitPay zasiahlo jackpot, keď do Bitpay investovali spoločnosti Index Ventures, RRE Ventures, Richard Branson spoločnosti Virgin Group a zakladateľ Yahoo Jerry Yang. Toto celkom predstavovalo finančné prostriedky na dosiahnutie 30 miliónov dolárov.

Čo je BitPay?

BitPay bol najskôr predstavený ako aplikácia, ktorá by pomohla podnikom používať bitcoin ako spôsob platby. Postupom času a ako si získali obľubu, stali sa prvou voľbou každého obchodníka, pokiaľ ide o používanie bitcoínov. V súčasnej dobe sú najväčšou aplikáciou na spracovanie bitcoinových platieb na svete a denne slúžia všetkým popredným obchodníkom na 6 kontinentoch.

Ich bezpečné a ľahko zrozumiteľné a použiteľné rozhranie používajú tisíce používateľov bitcoinov každý deň. Firmám ponúka prijímať bitcoiny pomocou BitPay. Spolu s tým poskytujú možnosť priamych bankových vkladov v mene, ktorú si užívateľ želá vybrať, s paušálnym 1% zúčtovacím poplatkom.

BitPay vám ponúka údržbu vašich profilov v závislosti od toho, či zastupujete seba alebo svoju firmu alebo firmu. Máte možnosť zaregistrujte sa ako živnosť alebo dostať a Bitpay kartu alebo peňaženka pre vaše osobné použitie.

BitPay pre firmy

BitPay bol spustený s cieľom pomôcť obchodníkom efektívne podnikať. Vyriešili problém obchodných platieb zavedením platby vo forme bitcoinov a BitPay pomohol tieto platby uložiť a spracovať.

Aplikácia BitPay je k dispozícii na 6 rôznych kontinentoch, čo firmám uľahčuje registráciu v aplikácii a jej najlepšie využitie. Pri ich zabezpečených transakciách a bez kompenzácií je možnosť krádeže ID a podvodov takmer nulová.

Vďaka iba 1% poplatku za poplatok je to pre obchodníkov jeden z najlacnejších a najrýchlejších spôsobov, ako udržať svoje firmy v prevádzke. Globálny dosah im dáva šancu rozšíriť svoje trhy.

Vďaka BitPay môžete bitcoin prijať ako spôsob platby kdekoľvek a kedykoľvek. Od prijímanie platieb a darov od vašich online zákazníkov na vašom webe do prijímanie faktúr prostredníctvom predajcov na tvoj email na prijímanie bitcoinov na vašom smartfóne alebo tablet v maloobchode alebo reštaurácii, dá sa to rýchlo urobiť pomocou BitPay.

S BitPay sa môžete pripojiť k globálnemu blockchainovému systému kryptomien a prevziať kontrolu nad svojimi peniazmi. Prostriedky sa prevádzajú priamo do bánk, kde je ich možné vyrovnať v akejkoľvek mene, ktorú si vyberiete.

BitPay na osobné použitie

BitPay sa tiež zameral na poskytovanie skvelého používateľského zážitku ľuďom, ktorí chcú používať Bitpay aj na svoje osobné použitie. Používateľ sa môže na webe zaregistrovať a spravovať a minúť svoje bitcoiny s peňaženkou BitPay a požiadať o a Predplatená karta Visa BitPay aby svoje bitcoiny premenili na doláre.

Užívateľ si môže vytvoriť viac peňaženiek na uloženie svojich finančných prostriedkov a tieto prostriedky budú chránené viacsigovým a kľúčovým šifrovaním, aby poskytli užívateľovi bezpečný zážitok. BitPay verí v úplnú transparentnosť a ich technológia peňaženiek je open source, čo im pomáha občas upgradovať a zlepšovať.

Pri každej uskutočnenej platbe alebo prevode vám bude zaslané e -mailové upozornenie a upozornenie push, ktoré vás na to upozorní a pomôže vám sledovať činnosti. Môžete si tiež kúpiť darčekové karty a zaplatiť svojim priateľom z celého sveta. Premena kryptomeny na doláre je teraz jednoduchšia.

V prípade, že obchod neakceptuje kryptomenu ako spôsob platby, BitPay vám umožňuje nakupovať kredity v obchode výmenou za kryptomeny a strávte ich kdekoľvek chcete. Kartu BitPay Visa je možné použiť na nákupy u obchodníkov Visa na celom svete.

Od svojho uvedenia na trh BitPay zaznamenáva neustály rast svojej používateľskej základne a plánujú pokračovať a zlepšovať svoje služby s cieľom dosiahnuť lepšiu budúcnosť pre používateľov, ako aj pre spoločnosť..

Budúcnosť bitcoinu vyzerá veľmi svetle a BitPay plánuje zostať v popredí tejto technológie a vytvárať ďalšie nástroje a služby pre verejnosť, ktoré bude možné používať inovatívnymi spôsobmi..

Ak sa chcete dozvedieť viac o BitPay, navštívte ich na ich webovú stránku.

Ak sa vám článok páčil alebo máte vlastný príbeh, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie alebo nám môžete poslať e -mail priamo na adresu hello (at) coinnounce.com.