Predpoveď bitcoinu: Najlepšie predpovede BTC na rok 2019

2019 bude náročný, ako aj rozhodujúci rok pre budúcnosť bitcoinu a ďalších kryptomien. Po zázračnom úspechu v roku 2017, keď dosiahol okolo 19783 dolárov až na 2 600 dolárov v roku 2018, kryptosvet zažil najhorší rok svojej histórie. Teraz, keď je v kalendári nový rok, je tu veľa prominentných ľudí, ktorí tento rok predpovedali bitcoiny.

Poďme diskutovať o 10 najlepších predpovediach bitcoinov na rok 2019. Väčšinu zo spomenutých predpovedí uviedli niektoré známe známe osobnosti a finančné organizácie.

1. Predpoveď bitcoinu od Justina Suna

Justin Sun je generálnym riaditeľom známej kryptomeny TRON. Kým sa v takmer každom Justinovom rozhovore vyhýba rozprávaniu o iných projektoch a pokračuje v diskusii o svojej vlastnej kryptomene, nedávno v rozhovore pre Hyoxing24 hovoril o predikcii ceny bitcoinu. Podľa neho bude trvať asi tri roky, kým sa opäť dostanete tam, kde bol bitcoin. Predpovedal, že cena bitcoinu na tento rok sa bude pohybovať medzi 3 000 až 5 000 dolárov.

2. Predpoveď bitcoinu od Ronnieho Moasa

Ronnie Moas je jedným z najlepších analytikov kryptomien. Ronnie sa kryptopriestoru venuje už nejaký čas. Jeho predpoveď ceny bitcoinov bola, že BTC môže dosiahnuť 28 000 dolárov do roku 2019. Na preukázanie svojej predpovede uviedol niekoľko argumentov, ako napríklad, že dopyt po BTC sa bude zvyšovať s klesajúcou ponukou, miera adopcie bitcoinov sa výrazne zvyšuje a bitcoin nie je neobmedzený v zásobovanie atď.

3. Predpoveď bitcoinu od Sonnyho Singha

Podľa Sonnyho Singha, obchodného riaditeľa v spoločnosti Bitpay, si s cenou bitcoinov nemusíte robiť starosti. Mal asertívnu víziu o predpovedi ceny bitcoinu v roku 2015. Predpovedal, že po behu medveďa sa býk vráti za bitcoin a to veľmi pozitívne. V nedávnom rozhovore pre Bloomberg predpovedal, že bitcoin dosiahne do konca tohto roka približne 15 000 až 20 000 dolárov..

4. Predpoveď bitcoinu od Arthura Hayesa

Generálny riaditeľ kryptoburzovej burzy BitMex Arthur Hayes však zmenil svoju predpoveď pre bitcoin po analýze súčasného medvedieho chodu kryptopriestoru. Predtým predpovedal, že cena bitcoinu môže dosiahnuť 50 000 dolárov. Teraz však v nedávnom rozhovore zmenil svoju predpoveď bitcoinu. Uviedol, že sa očakáva, že bitcoiny budú počas celého roku 2019 naďalej vzostupné. A z tohto dôvodu bude cena bitcoinu veľmi nízka, t. J. Okolo 3 000 dolárov počas celého roka 2019. Jeho predpoveď bola taká pesimistická, pretože medvedí beh na trhu.

5. Predpoveď bitcoinu od Sam Doctor

Sam Doctor je vedúci výskumu dátovej vedy na Fundstrat. Má veľké znalosti z analýzy akciového trhu a trhových stratégií. Jeho predpoveď ceny bitcoinu v roku 2019 pozostávala z dvoch analýz. Podľa neho sa v priemere má cena bitcoinu dosiahnuť o 36 000 dolárov. Tiež uviedol, že cena bitcoinu bude závisieť od rôznych faktorov, ako je býčí beh, nový hardvér atď. A môže sa pohybovať od 20 000 do 64 000 dolárov.

6. Predpoveď bitcoinu od Michaela Novogratza

Mike má rozsiahle znalosti z oblasti marketingu a analýzy. Bol súčasťou spoločností ako Goldman Sachs, Beat the Streets Wrestling a je bývalým šéfom hedžových fondov. Verí, že aj keď bitcoin v roku 2018 zlyhal, cena bitcoinu by dosiahla zhruba 20 000 dolárov do konca roku 2019. Uviedol, že vývoj nových podpôr v kryptopriestore, akým je Bakkt, zvýši bitcoin. Mike je v súčasnosti zakladateľom spoločnosti Galaxy Digital.

7. Bitcoinová predpoveď od Bobbyho Lee

Bobby Lee je generálnym riaditeľom BTCC, prvej kryptoburzy v Číne. Je tiež bratom tvorcu litecoinu Charlieho Leeho. Jeho predpoveď o cene bitcoinu nebola bývala, ako sa väčšina expertov domnieva. V rozhovore uviedol, že bitcoin bude v medvedom behu do roku 2020 a zostane okolo 2500 dolárov. Jeho predpoveď na ďalšie roky však bola úplne bývala. Povedal, že v roku 2021 by sa mohol zvýšiť na 333 000 dolárov, ale v roku 2019 bude bitcoin naďalej trpieť.

8. Predpoveď bitcoinu od Tima Drapera

Time Draper je jedným zo známych a veteránnych investorov bitcoinov. Predpovedal, že bitcoin je veľmi sľubný rok 2019. Podľa Drapera v priebehu dvoch rokov bude bitcoin používať každý. Tiež predpovedal, že beh medveďa sa skončí na začiatku roku 2019 a v roku 2019 sa vráti silný býk, čo povedie k tomu, že cena bitcoinu porastie veľmi rýchlym tempom. Uviedol, že cena bitcoinu by sa do roku 2022 mohla začať pohybovať okolo 250 000 dolárov.

9. Predpoveď bitcoinu od Fran Strajnar

Fran Strajnar je generálnym riaditeľom jednej krypto firmy známej ako Brave New Coin. Má veľmi pozitívnu a asertívnu predpoveď pre bitcoin v roku 2019. Veril, že cena bitcoinu sa do konca roka 2019 konečne dotkne 200 000 dolárov. V nedávnom rozhovore pre Inverse dodal, že miera adopcie bude stabilná. , teda pomohlo by bitcoinu tak výrazne vzrásť do konca tohto roka.

10. Predpoveď ceny bitcoinu od Johna McAfeeho

Ako môže niekto zabudnúť na vynikajúcu predpoveď ceny bitcoinov, ktorú urobil John McAfee? John je zakladateľom softvérovej spoločnosti McAfee. Bitcoinu sa venuje už dlho. Dokonca tvrdil, že sa osobne stretol so zakladateľom Bitcoin Satoshi Nakamoto. Bol veľkým obdivovateľom bitcoinu. Predpovedal cenu bitcoinu do konca rokov 2019-2020 okolo 1 milióna dolárov! Prakticky sa zdá byť tak skoro predpovedať cenu v takom rozsahu, ale McAfee si bol tejto predikcii istý.