Najlepších 10 ľudí v kryptomenovom priestore

Všetci si uvedomujeme úspech kryptomien za posledných niekoľko rokov. A nebolo to možné bez prispenia rôznych priekopníkov, ako sú investori, vláda, vývojári atď. Jednou časťou ľudí, ktorí urobili kryptomeny tak úspešnými, bola skupina priekopníkov, ktorí museli viesť svoju konkrétnu kryptomenu. Nie sú z konkrétneho povolania, niektorí z nich sú tým, ktorí si v predchádzajúcej časti života veľa vytrpeli, niektorí sú pracovníkmi, zatiaľ čo niektorí snívajú. Niektorí z týchto priekopníkov sú inžinieri, zatiaľ čo iní sú novinári, málo podnikateľov atď. Títo ľudia teda významne prispeli do kryptokomunity..

V tomto článku zistíme 10 najlepších ľudí v kryptomenovom priestore, ktorých prínos v tejto oblasti je neporovnateľný.

1. Vitalik Buterin:

Jeden z najviac ovplyvnených ľudí v tomto zozname. Vitalik Buterin je ten, kto založil a vynašiel jednu z najúspešnejších technológií založených na blockchaine, ktorú dnes poznáme ako Ethereum. Táto platforma podporuje nielen mince Ether, ale aj niekoľko ďalších kryptomien. Spoločnosť vo svojej oblasti vynikla a dlhodobo vytvára zisk. Okrem toho je tiež spisovateľom a vydavateľom časopisu Bitcoin. Prínos Vitalika v tomto priestore je neuveriteľný.

2. Roger Ver:

Ako môže tento zoznam existovať bez Rogera Vera? Je považovaný za jedného z najvplyvnejších ľudí v tomto krypto priestore. Je jedným z ľudí, ktorí investujú do mnohých takých startupov, ako sú Bitcoin.com, Z.cash atď. Kedykoľvek dôjde k udalosti súvisiacej s kryptomenou, je tam prítomný Roger. Ak hovoríme o jeho histórii, bol obvinený z predaja výbušnín. Po prepustení sa presťahoval do Japonska. Opäť získal americké občianstvo. Jeho prínos v kryptomenách je neuveriteľný a obrovský. Okrem svojich príspevkov na krypto trhu je zástancom mieru a verí v individualizmus.

3. Brian Armstrong:

Vo svojich akademických kruhoch je vynikajúci. Bakalársky titul absolvoval dvakrát: raz z informatiky a z iného ekonómie. Ďalej absolvoval počítačovú vedu. V súčasnej dobe je spoluzakladateľom finančnej burzy pre digitálnu výmenu mien, Coinbase. Predstavil sa aj vo filme s názvom „Vzostup a vzostup bitcoinu“ v roku 2014. Je jedným z ľudí, ktorí svetu predstavili krypto priestor..

4. Brad Garlinghouse:

Súčasný generálny riaditeľ kryptomeny s najvyšším výkonom v roku 2017, Ripple, Brad, nie je osobou, ktorú by ste mali predstavovať. Bol technický génius a pracoval v technologických gigantoch ako Yahoo, AOL, Flickr atď. Jeho prínos pre tento trh, najmä pre Ripple, je úžasný. Ripple funguje ako optimalizovaná platforma na pohyb meny pre banky. Brad bol jednou z najvplyvnejších osobností v kryptomene a zaslúži si byť v tomto zozname.

5. Charlie Lee:

Charlie Lee nejaký čas pracoval ako technický riaditeľ pre Coinbase, ale teraz je tvorcom kryptomeny Litecoin. Okrem toho riadi aj niekoľko ďalších projektov súvisiacich s kryptom. Pred vstupom na tento trh bol inžinierom spoločností snov ako Google a Guidewire Software. Niektorí veria, že motiváciu k vynájdeniu litecoinu získal z chýb, ktoré si všimol v bitcoine a ďalších popredných menách. Litecoin používa hashovací protokol založený na skriptoch, vďaka ktorému je taký populárny.

6. Nick Szabo:

Nick je jednou z vplyvných osobností v kryptomene. Poskytuje inovatívne koncepty zmlúv v kryptomene a blockchaine. Kryptomenu spájal s obchodom. Predstavil „bitové zlato“ ešte predtým, ako prišla na trh myšlienka bitcoinu. Väčšina ľudí verí, že to bol hlavný človek, ktorý inicioval výstavbu základnej architektúry bitcoinu.

7. Andreas M. Antonopoulos:

Andreas je autorom niekoľkých kníh ako „Internet peňazí“ a „Ovládanie bitcoinov“. Väčšina jeho kníh bola zdrojom informácií, ako múdro investovať do bitcoinu. Bol inšpiráciou pre mnohých investorov. Tiež učí o kryptomenách na univerzite v Cypresse. Bol známym rečníkom. Bol pravidelnou osobnosťou v bitcoinových akciách a často hovorí o rôznych nových a zaujímavých témach týkajúcich sa tohto odvetvia.

8. Olaf Carlson-Wee:

Olaf je jednou z najvplyvnejších osobností vo svete kryptomien. Pracoval na niekoľkých krypto projektoch, ako napríklad na vývoji modelu, ktorý by mohol fungovať ako médium medzi kryptotrhom a veľkými investormi. Začal tiež s Poly chain Capital, čo je hedžový fond pre kryptomeny. Niežeby bol hrdý na to, že bol označený za prvého zamestnanca Coinbase.

9. Don Tapscott:

Don je súčasným riaditeľom Výskumného ústavu blockchainu. Tento inštitút má zodpovednosť za tvorbu vládnych politík a stratégií pre kryptomeny. Napísal tiež jednu zo známych kníh v tejto oblasti, „Blockchain Revolution“. Táto kniha hovorila o výsledku blockchainu a krypto priestoru v tomto svete. Tak dlho bol jedným z najlepších prispievateľov v kryptomenách.

10. Námorný Ravikant:

Námorný Ravikant, pôvodom Ind, bol kedysi softvérovo oddaný chlapík. Pracoval v renomovaných spoločnostiach ako Twitter a Uber, ale potom sa zameral na tento priestor. A potom je jeho prínos pre tento priestor celkom hodný. Bol veľkým zástancom ICO. Je tiež jedným z investorov v mnohých startupoch, ktorých hlavným cieľom je blockchain a kryptomena. Zachoval si svoje názory na rôzne súvisiace témy.