Kontrola výmeny itBit

Nákup BTC na burze itBit nikdy nebol jednoduchší s použitím našich kontrola výmeny itBit. Táto recenzia vám poskytne informácie o obmedzeniach nákupu na burze & metódy, požiadavky na overenie, poplatky, výhody a nevýhody, o ktorých by ste mali vedieť pred investičným úsilím.

Zhrnutie: Ako získať bitcoin na itBit

  1. Vytvorte si účet zadarmo na web itBit.
  2. V ďalšej fáze zadajte osobné údaje (meno, priezvisko, krajina a adresa).
  3. Nahrajte naskenovaný identifikátor a overte svoj účet.
  4. Prejdite na stránku „Financovanie“ a kliknite na „Vložiť“.
  5. Vyplňte formulár pre bankový prevod a pokračujte vo financovaní svojho účtu itBit.

S rastúcou sieťou sa obchodníci stretávajú s veľkým výberom, pokiaľ ide o zdroje nákupu bitcoinov. Na trh s kryptomenami vstúpilo niekoľko online spoločností, ktoré ponúkajú služby pre investorov, ktorí sa usilujú dosiahnuť zisk z kolísajúcej hodnoty bitcoinov..

kontrola výmeny itBit

Tento sprievodca hodnotí jeden z týchto podnikov, takzvanú americkú platformu itBit ktorá ponúka pre svojich klientov služby výmeny a OTC (Over the Counter).

Čo je to Bit??

So sídlom v New Yorku, itBit je platforma, ktorá ponúka finančné výmeny medzi fiat menami a bitcoinmi. Služby sú rozdelené do dvoch hlavných sekcií, na burzu BTC a OTC obchodovanie.

web itBit

Platforma ponúka produkty globálne prostredníctvom bankových prevodov, ktoré sa používajú na dosiahnutie malého aj veľkého objemu BTC. Akceptovanými fiat menami sú euro (EUR), singapurský dolár (SGD) a americký dolár (USD), zatiaľ čo bitcoin je jedinou akceptovanou kryptomenou.

služby itBit

itBit ponúka dva hlavné typy služieb, z ktorých každý má osobitný účel pre klientov spoločnosti. Prvou je platforma pravidelnej výmeny, kde môžu obchodníci vymieňať fiatové meny za bitcoiny. Služba funguje ako každá iná pravidelná burza, pričom akceptovanými fiat menami sú USD a SGD.

služby itBit

OTC obchodovanie funguje pre investorov, ktorí sa zaujímajú o väčšie, osobnejšie obchodné transakcie (viac ako 100 BTC). OTC služba funguje podobne ako burza, ibaže máte objednávky väčšieho objemu, ktoré sa vykonávajú v ten istý deň, aby sa zachytila ​​výhodná hodnota bitcoinu..

Bitcoinová burza

Výmenná platforma na itBit ponúka bitcoiny prostredníctvom nákupov v USD, EUR a SGD. Táto služba je k dispozícii na celom svete s jedinou výnimkou – Texas. Na to, aby ste mohli obchodovať so službami výmeny itBit, musíte v rámci procesu registrácie overiť svoj účet..

výmenná platforma itBit

Obchod je organizovaný objednávkami, ktoré robíte s vylepšenými nástrojmi API, ktoré sú k dispozícii pre obchodníkov, ktorí hľadajú serióznejšie vzťahy s trhom.

OTC obchodovanie

Over-the-counter (OTC) obchod je v mnohých ohľadoch podobný so zmenárenskými službami, pričom hlavným rozdielom sú funkcie podpory, dostupné API a limity nákupu. OTC služba tiež vyžaduje úplné overenie identity obchodníka a prichádza s nízkymi transakčnými poplatkami.

itBit OTC agentúra

Ešte dôležitejšie je, že vyrovnania sa uskutočňujú do 24 hodín od ich začiatku, pretože hlboká likvidita itBit umožňuje spracovanie veľkého počtu bitcoinových príkazov.

Dostupné spôsoby platby

itBit v súčasnosti akceptuje iba bankové prevody, pričom iné metódy, ako sú kreditné/debetné karty alebo elektronické platby, nie sú k dispozícii. Vklad sa vykonáva bez poplatkov, mali by ste však mať na pamäti, že banka, ktorú by ste použili na financovanie svojho účtu itBit, môže účtovať poplatky za vaše transakcie.

legitímnosť výmeny údajov itBit

itBit obdržal legálnu obchodnú dokumentáciu a súhlas od ministerstva financií v New Yorku. Burza bola jednou z prvých, ktorá získala príspevok na operácie, a odvtedy funguje bez akýchkoľvek hackerských incidentov. Všetci obchodníci by si preto mali overiť svoje účty, pretože spoločnosť energicky dodržiava zákony o ochrane spotrebiteľa a finančnom vedení.

itBit je v USA legálny

Burza sa preto považuje za jedno z najbezpečnejších miest na nákup a predaj bitcoinov za cenu vášho súkromia.

O poplatkoch

Burza nevyžaduje žiadne poplatky za bankové prevody. Náklady sú skôr štruktúrované podľa typu uskutočnenej transakcie – poplatky tvorcu a príjemcu. Okrem nákupných nákladov sú obchodníkom účtované aj poplatky za výber finančných prostriedkov z webovej stránky späť na ich bankové účty.

Poplatky za vklad

Ako už bolo spomenuté, transakcie nákupu na burze sú rozdelené do dvoch foriem, transakcie príjemca a výrobca. Poplatky za prevzatie predstavujú 0,2%, zatiaľ čo objednávky od výrobcov sú bezplatné. Poplatky za transakcie na mimoburzovej platforme sú navyše 0,1%, zatiaľ čo náklady sa môžu pri dostatočnom objeme ešte ďalej zvyšovať.

Poplatky pri výmene

Bankové vklady v USA stoja 10 USD za akúkoľvek hodnotu finančných prostriedkov, ktoré chcete nahrať do svojho účtu itBit neaktuálne vklady vyjadrené v USD stoja 40 USD. Vklady SEPA v hodnote nižšej ako 50 000 EUR by vás stáli 3,70 EUR, pričom vyšší počet by od vás vyžadoval 35,15 EUR

Poplatky za výber

Výbery SWIFT v súčasnosti stoja 40 dolárov plus dodatočné sprostredkovateľské poplatky (zvyčajne vaša banka) za akúkoľvek hodnotu, ktorú chcete vytlačiť zo svojho itBit rovnováha. Výbery SEPA stoja 8,14 EUR pri hodnote transakcie nižšej ako 50 000 EUR a 7,32 EUR pri cene nad 50 000 EUR. Americké prevody ACH sa vykonávajú bezplatne.

Zákaznícka podpora itBit

The je to zákaznícka podpora ponúka niekoľko komunikačných kanálov, na ktoré by ste mali pamätať pri obchodovaní s bitcoinmi na jeho platforme. Zástupcu spoločnosti môžete kontaktovať telefonicky alebo e -mailom alebo zaslaním lístka na stránku podpory na webe.

Zákaznícka podpora v spoločnosti itBit

Časté otázky sú navyše rozsiahle a poskytujú odpovede na väčšinu dôležitých aspektov mimoburzových a výmenných služieb.

Ako bezpečný je itBit?

Bezpečnosť platformy je vyjadrená dvojnásobne, predstavujú ju vaše vlastné nástroje osobnej ochrany a záruka platformy za bezpečnosť vášho fondu. Nástroje, ktoré máte k dispozícii, sú dvojfaktorová autentifikácia (2FA) a heslá na prihlásenie do účtu & transakcií.

Celková bezpečnosť trhu je zaistená výkonným zariadením proti hackingu, ktoré má spoločnosť k dispozícii, ako aj poistením FDIC všetkých fondov, ktoré vyžadujú to je aby mal manažment vždy k dispozícii svoj zostatok v akomkoľvek čase.

V ktorých krajinách je itBit k dispozícii?

Platforma ponúka svoje služby po celom svete, pričom pre obchodníkov sú k dispozícii rôzne možnosti bankových prevodov na základe ich polohy. Európski investori môžu používať SEPA alebo medzinárodné bankové prevody, americkí obchodníci môžu používať prevody ACH, zatiaľ čo všetci ostatní môžu využívať vklady SWIFT. Texas je jedinou výnimkou a je jediným štátom USA, ktorý nepodporuje itBit.

Služby po celom svete

Ochrana osobných údajov

Ak hľadáte súkromie pri nákupe bitcoinov, itBit možno to nie je voľba pre teba. Overenie je pravidelnou súčasťou registračného procesu, to znamená, že by ste mali poskytnúť svoje naskenované ID a dôkaz o adrese ešte pred vstupom na obchodnú platformu. Dôvodom takejto dôslednej kontroly je, že výmena je poistená FDIC, pričom americké zákony ukladajú spoločnosti povinnosť sledovať aktivitu všetkých zákazníkov a predchádzať praniu špinavých peňazí..

Ako ju používaťBit?

Prvým krokom je registrácia účtu na itBit, čo je bezplatné, kliknutím na „Otvoriť obchodný účet“ v pravej hornej časti webovej stránky. Vyberte typ účtu, ktorý vás zastupuje (individuálny alebo inštitucionálny), a zadajte používateľské meno a heslo.

Vytvorte si účet na itBit

V ďalšej fáze budete požiadaní o poskytnutie osobných údajov, ktoré predstavujú vašu identitu, preto zadajte údaje zodpovedajúce vašim právnym dokumentom..

Pridajte osobné informácie na itBit

Akonáhle skončíte s procesom overenia, budete môcť financovať svoj účet a začať obchodovať s bitcoinmi.

Overenie na itBit

Hneď ako poskytnete svoje osobné údaje, budete požiadaní o nahranie dokumentov, ktoré overujú vašu totožnosť a miesto bydliska. Akceptovanými dokumentmi sú občiansky preukaz, vodičský preukaz, medzinárodný pas a doklad o adrese, pokiaľ sú v nich uvedené rovnaké informácie, aké ste uviedli vo fáze registrácie.

Overenie údajov na itBit

porovnanie itBit

Existuje mnoho ďalších búrz, ktoré by ste mali porovnať itBit proti, pretože sa líšia v poplatkoch, obmedzeniach nákupu, požiadavkách na overenie a mnohých ďalších aspektoch obchodu. Táto príručka vám ukáže, ako ju porovnať s inými populárnymi platformami Coinbase a Kraken.

itBit vs Coinbase

Hlavnou výhodou Coinbase oproti itBit spočíva v tom, že burza ponúka svojim klientom viac spôsobov platby – bankové prevody, kreditné/debetné karty a PayPal. itBit, na druhej strane má navrch v oblastiach, ktorým slúži, ako Coinbase ponúka svoje služby iba v 32 krajinách.

Nakúpte bitcoiny na burze Coinbase

Poplatky sú na Coinbase vyššie, v rozmedzí od 1,49% do 3,49%, v závislosti od zvoleného spôsobu platby, pričom obe burzy vyžadujú úplné overenie vášho účtu, aby bol obchod možný.

Je Kraken lepší ako to??

Kraken a itBit sú veľmi podobné, pokiaľ ide o dostupné možnosti nákupu a poplatky. Obe burzy akceptujú iba bankové prevody a poplatky sa pohybujú od 0,1% do 0,26%, pričom služby sú v oboch prípadoch k dispozícii po celom svete. Aby bolo možné nakupovať a predávať bitcoiny, overovanie je na oboch platformách povinné, hoci Kraken používa na nákupné limity rôzne úrovne.

Výmena bitcoínov Kraken

Jediný skutočný rozdiel spočíva v akceptovaných fiat a digitálnych peniazoch, pretože Kraken akceptuje 15 kryptomien a 5 fiat mien, zatiaľ čo itBit funguje iba s bitcoinmi a tromi fiat menami.

FAQ

limity nákupu itBit

Limity nákupu sú štruktúrované podľa služby, ktorú chcete používať, pričom výmena je obmedzená na 100 bitcoinov mesačne, zatiaľ čo inštitúcie môžu pri väčších objednávkach využívať OTC platformu. V súčasnosti je hodnota 100 BTC približne 560 000 dolárov, čo je viac ako dosť na to, aby s nimi väčšina obchodníkov mohla pracovať..

Financovanie účtu

Aktuálne, itBit prijíma bankové a BTC prevody iba ako vkladový prostriedok. Po vytvorení objednávky vo vašej banke (online alebo z pokladne) budú finančné prostriedky potrebné na spracovanie jeden deň až 5 pracovných dní.

Financovanie účtu

Prostriedky sú potom skontrolované oddelením podpory itBit podľa zákonov proti praniu špinavých peňazí a po vykonaní kontroly fondu by peniaze vložili do zostatku na vašom účte. Dokončenie kontroly vkladov zvyčajne trvá jeden deň.

Je to trochu dôveryhodné??

Burza funguje v súlade s finančnými zákonmi USA, pričom chráni finančné prostriedky obchodníka a zároveň zaisťuje uplatňovanie spravodlivých trhových pravidiel. Spoločnosť okrem toho zahájila činnosť v roku 2013 a doteraz bez hackerov, pričom neustále vylepšuje svoje bezpečnostné opatrenia a systémy. Preto tomu veríme itBit je bezpečná platforma na nákup vašich bitcoinov kedykoľvek.

Rýchlosť transakcie

Pri nákupe bitcoinov trvá transakcia od začiatku do konca menej ako minútu. Čo najskôr potrebuje mať na svojom účte finančné prostriedky, pretože dokončenie bankového prevodu môže trvať až 5 pracovných dní.

Rýchlosť bitcoínových transakcií

Predaj bitcoinov na itBit

itBit umožňuje uskutočňovať aj predajné transakcie, pričom poplatky sú rovnaké ako pri nákupe bitcoinov. Cieľom itBit je nadviazať dlhodobé vzťahy so svojimi klientmi a udržiavať výmenný kurz medzi nákupnými a predajnými cenami veľmi nízky.

Je potrebné overiť môj účet?

Od itBit americké regulačné orgány požadujú zabezpečenie bezpečného prostredia pre všetkých klientov a aktívnu účasť v boji proti praniu špinavých peňazí. Spoločnosť požaduje, aby ste na registračnej stránke overili svoju totožnosť..

Povinné overenie účtu

Má to niečo, má peňaženku?

itBit ponúka svojim klientom službu peňaženky, pretože sa špecializuje na veľkoobjemové obchody. Okrem udržiavania rovnováhy ponúka platforma viaczložkové peňaženky, ktoré sú rovnako bezpečné ako všetky ostatné typy online peňaženiek, a to najmä kvôli tomu, že itBit využíva pre svojich obchodníkov širokú škálu možností zabezpečenia a funkcií zabezpečenia..

Ako vybrať BTC z itBit?

Ak chcete vybrať svoje bitcoiny z peňaženky itBit, prihláste sa do svojho účtu a v hornej časti obrazovky kliknite na položku „Financovanie“. V pravej časti stránky financovania sa zobrazí možnosť „Vybrať“.

Vyberte BTC z itBit

Zadajte menu a svoju osobnú adresu BTC a kliknite na „Vybrať“. Nezabudnite na svoj účet použiť 2FA, aby ste skrátili čakaciu dobu na výber z 24 hodín na okamžitú transakciu.

Čo je toBit Bankchain?

Bankový reťazec je proces vysporiadania blockchainu, ktorý poskytuje okamžité zúčtovanie transakcií s cieľom znížiť riziká krádeží a podvodov. Je navrhnutý tak, aby zlepšil prevádzkové činnosti všetkých prevodov v rámci itBit, zrýchlenie transakcie a zároveň vytvorenie bezpečného prostredia, s ktorým môžu obchodníci pracovať. Bitcoin v súčasnosti nie je súčasťou systému, ale vaše finančné prostriedky rozhodne sú.

itBit Bankchain

mobilná aplikácia itBit

itBit zatiaľ neponúka služby mobilných aplikácií a jedinou funkciou pripojenou k telefónu je dvojfaktorové bezpečnostné opatrenie autentifikácie. Mali by ste pravidelne kontrolovať spravodajský kanál itBit, pretože spoločnosť môže v budúcnosti vydať aplikáciu pre telefón.

Výhody itBit

ItBit má pre obchodníkov, ktorí sa rozhodujú získať bitcoin prostredníctvom svojej platformy, niekoľko výhod:

  • itBit ponúka obchodníkom možnosť nakupovať veľké zásoby BTC;
  • nízke transakčné poplatky, ktoré môžu pri dostatočnom objeme obchodu ísť ešte nižšie;
  • služby sú k dispozícii na celom svete;
  • jedna z najbezpečnejších a najregulovanejších platforiem na svete.

Služby sú k dispozícii na celom svete

itBit analógy

Okrem itBit, Zostavili sme recenzie na niekoľko populárnych búrz BTC, z ktorých mnohé sú mu poplatky, dostupnosť služieb a zabezpečenie podobné ako itBit. Nezabudnite si pozrieť tieto články a porovnať výmeny s itBit, aby ste zistili, ktorý web najviac vyhovuje vašim potrebám.

Recenzia Coinbase

K dispozícii v 32 krajinách, Coinbase ponúka bitcoiny pomocou bankových prevodov, kreditných kariet a systému PayPal. Poplatky sa pohybujú od 1,49% do 4% v závislosti od použitej metódy, pričom akceptovanými fiat menami sú USD, EUR, GBP, CAD, SGD a AUD.

Recenzia na Coinbase

Nezabudnite si pozrieť našu recenziu na Coinbase, pretože uvádzame zoznam výhod, nevýhod, poplatkov a požiadaviek na overenie burzy a zároveň poskytovať podrobné pokyny, ako nakupovať, predávať a vyberať BTC z Coinbase..

Pozrite si podrobnosti o LocalBitcoins

Ak hľadáte anonymnejší spôsob získavania bitcoinov, LocalBitcoins by bola pre teba správna voľba. Zostavili sme správu o platforme a uviedli sme v nej všetky relevantné podrobnosti, o ktorých by ste mali vedieť pred začatím obchodných operácií s trhom P2P, takže si prečítajte recenziu.

Získajte bitcoiny na burze LocalBitcoins

Kurz BitPanda

Ak máte sídlo v Európe, potom BitPanda by bola dobrou voľbou ako zdroj vašich bitcoinov. Stránka ponúka okrem BTC ďalšie tri altcoiny, pričom je akceptovaných mnoho spôsobov nákupu, od bankových kariet a prevodov až po online systémy elektronického platenia..

Vymieňajte si bitcoiny s BitPandou

Snažili sme sa vám poskytnúť čo najviac informácií, ale ak ste nenašli odpoveď na svoju otázku o nákupe bitcoinov na itBit výmena, ihneď nás kontaktujte na.