Vojna medzi najlepšími burzami kryptomien.

Najlepšie kryptomeny, ktoré sa usilujú o ich zlepšenie.  

  • Výmeny kryptomien

Burzy kryptomien nám poskytujú iba úžasnú platformu pre všetky transakcie, ktoré je potrebné s ňou vykonávať. Konverzia medzi rôznymi kryptomenami a menami Fiat je možná aj prostredníctvom týchto samotných búrz. Poskytnutie integrovaného prostredia nás však stojí našu identitu, ktorá je na iných platformách okrem búrz s kryptomenami svojou povahou anonymnejšia, ako napríklad localbitcoins.com.

Takmer 90% z celkového počtu existujúcich búrz s kryptomenami je centralizovaného charakteru a zvyšok je decentralizovaný. Podľa pôvodného konceptu, ktorý navrhol Satoshi Nakamoto, je jedným zo základných základov kryptomien jeho decentralizovaná povaha a zdá sa, že centralizovaná sila burz s kryptomenami na riadenie našich investícií s tým nejde ruka v ruke..

  • Výmeny na pretekoch

Najlepšie burzy kryptomien prebiehajú v krysom závode, aby zostali vo svojich operáciách dominantné. Avšak nečakané situácie ako hacky a krádeže mohli by ich odmietnuť, a preto je bezpečnosť jedným z hlavných bodov záujmu kľúčových členov výmeny. Tu je návod, ako sa top 5 kryptomien vymieňa podľa coinmarketcap súťažiť medzi sebou.

Nasleduje zoznam 5 najlepších búrz s kryptomenami podľa trhovej kapitalizácie.

Binance

Ázijská burza kryptomien Binance nepodporuje meny Fiat. Aby ste mohli začať obchodovať na tejto konkrétnej burze kryptomien, musíte si kúpiť bitcoin, ethereum alebo akúkoľvek inú kryptomenu. Poskytuje však dokonca niekoľko párov na obchodovanie s kryptomenami, a preto je najväčšou burzou kryptomien na základe denného objemu obchodu.

Okex

Čínska burza kryptomien Okex umožňuje užívateľovi za obchodovanie medzi niekoľkými kryptomenami a tokenmi podporovanými Fiatom. Dokonca poskytuje exkluzívne prostredie pre profesionálnych obchodníkov prostredníctvom pokročilých nástrojov, grafov a ďalších informácií. Burza dokonca ponúka kryptomenovú peňaženku, trezor na zabezpečenie finančných prostriedkov a tiež a Blockchain Explorer poskytnúť kompletnú históriu blockchainu. Pre futures založené na digitálnych aktívach je k dispozícii viacero možností pákového efektu.  

Huobi

Jedna z popredných globálnych búrz digitálnych aktív Huobi sa zameriava na ukladanie 98% všetkých svojich finančných prostriedkov do multi-signature studených peňaženiek. Spoločnosť bola pôvodne založená v roku 2013 v Číne spoločnosťou Leon Li a má pobočky v Singapure, USA, Južnej Kórei atď.

Bitfinex

Bola založená v roku 2012 a má sídlo v Hongkongu, kryptomenová burza Bitfinex je dobre známe, že poskytuje likviditu na trhu s bitcoinmi. Odhaduje sa, že kryptomenová verzia amerického dolára Tether je s touto burzou v tesnom spojení.

ZB.COM

Čínska burza kryptomien Zb.com ponúka obchodovanie s kryptom na krypto a tiež s kryptom na fiat. Čínska burza kryptomien bola spustená po zákaze ICO v krajine. Burza kryptomien, založená v roku 2017, získala veľkú dynamiku, pretože jej prevádzka má globalizačný charakter.

Môžu byť porovnávané na základe niekoľkých atribútov. Niektoré z nich sú vysvetlené nižšie.

Podpora mien Fiat

Niektoré z vyššie uvedených búrz s kryptomenami podporujú obchodovanie Fiat a konverziu ako Bitfinex. Podpora mien Fiat je zásadná, pretože nováčikovia v oblasti kryptomien nemôžu vstúpiť do odvetvia obchodovania s kryptomenami bez podpory konverzií Fiat. Mnoho búrz s kryptomenami, majúc to na pamäti, ich podporuje. Na druhej strane, vzhľadom na regulačné obavy a ďalší proces overovania požadovaný pre prevody Fiat niektoré z výmenných kurzov uprednostňujú vyhnúť sa im. Výmena kryptomeny ZB.com podporuje iba kryptomeny.

Poplatok za obchodovanie

Transakčný poplatok sa vyberá za všetky transakcie, ktoré sa uskutočňujú na kryptomenovej burze, a je jedným z hlavných spôsobov príjmu na burze. Transakčné poplatky sa líšia v závislosti od objemu obchodu konkrétneho používateľa alebo môžu byť tiež pre všetky z nich konštantné. Transakčné poplatky za Binance je 0,1%. Poplatok za obchodovanie z kryptomeny do kryptomeny za OKEx je kdekoľvek medzi 0 – 0,3%. V prípade Huobi poplatky za výrobcu a príjemcu predstavujú 0,2%. Bitfinex a ZB ponúknuť obchodné poplatky od 0 do 0,2%.

Minimálny kapitál na obchodovanie

Niektoré burzy kryptomien používajú podmienku, že na spustenie obchodného procesu musí byť vo fondoch burzy k dispozícii určitá investícia. Veľké burzy kryptomien ako Binance tieto obmedzenia obchodníkom neukladajte. Ostatné výmeny kryptomien, ako napríklad Bitfinex, však pred začatím obchodného procesu potrebujú vklad vo výške 10 000 dolárov.

Samostatné obchodné rozhranie

Je dobre známe, že začiatočníci a profesionáli majú od výmeny kryptomien úplne iný súbor očakávaní. Mnoho burz s kryptomenami sa preto rozhoduje pre 2 používateľské rozhrania, jedno pre začiatočníkov a druhé pre pokročilých.. Binance a ZB.Com sú poprednou kryptoburzou, ktorá podporuje toto pokročilé zariadenie pre svojich zákazníkov.

Záverečné poznámky

Musí byť zrejmé, že ide o nekonečnú hru medzi kryptoburzami a nikto nemôže bitku vyhrať ani prehrať. Hlavným cieľom musí byť udržať veci v chode spolu s každodennými zlepšovaniami.