Čo je to Nano Crypto? Token XRB Plne vysvetlený.

Môže sa z Nano Crypto stať budúci bitcoin??

Otváracie myšlienky

Bitcoin a Ethereum môžu byť dve z najdominantnejších kryptomena na súčasnom finančnom trhu, ale to neznamená, že sú z niektorých praktických dôvodov absolútne životaschopné ich použitie ako globálnych kryptomien. Škálovateľnosť je vo všeobecnosti jedným z odstrašujúcich problémov v kryptomenovom priestore. Bitcoinový blockchain zažil v roku 2017 preťaženie a kvôli rozsiahlemu využívaniu decentralizovaných aplikácií resp Dapps Páči sa mi to cryptokitties, sieť Ethereum zaznamenala tiež obrovskú návštevnosť Sieť blockchainu. Výsledkom je, že k dnešnému dňu existuje viac ako 1 500 rôznych kryptomien, ktoré však majú svoju vlastnú sadu funkčných architektúr. Mnoho z nich bolo však navrhnutých výlučne za účelom zlepšenia neefektívnosti bitcoinu alebo samotného Etherea. Prečítajme si o Nano Crypto a investície do Nano.

Nano Crypto

Nano Crypto je taká kryptomena, ktorá bola objavená predovšetkým s cieľom improvizovať problémy škálovateľnosti bitcoinov. Členovia projektu kryptomeny boli do istej miery nútení zmeniť názov svojej iniciatívy z Raiblocks (XRB) do Nanomena (NANO). Kľúčoví členovia projektu uviedli, že názov je v ich komunite dosť mätúci a nudný, a preto sa názov zmenil na základe ich úsilia. Nano Crypto. Nielen meno, webové stránky, the logo projektu, peňaženka, ako aj adresy boli úplne zmenené. Výsledkom bolo zvýšenie jeho trhového ocenenia o 38%.

Nano Crypto prekonáva nevýhody bitcoinu

Vzhľadom na obmedzenia latencie v prípade Bitcoin blockchain, transakcie by trvali takmer 164 minút a vzhľadom na výpočty Brute Force potrebné na ťažbu nepriamo kvôli Doklad o práci mechanizmus konsenzu, odhaduje sa, že v priemere Bitcoin blockchain sieť spotrebuje 260 kWh elektriny pre jednu transakciu. Chvíľu si predstavte, koľko elektriny sa minie na potvrdenie miliónov transakcií. Preto Nano Crypto si kladie za cieľ priniesť do domény kryptomien to, čo technológia Bitcoin nedokázala.

Založenie Nano Crypto

Založil Colin LeMahieu v roku 2015 Nano kryptomena povstalo zo všetkej nejasnosti, z ničoho nič do plnohodnotnej mince. Nano Crypto je tiež známy ako projekt kryptomeny 3. generácie, pretože Nano Crypto predpokladá transformáciu súčasného scenára kryptomeny, v ktorom sa ľudia stretávajú so zlými rýchlosťami transakcií a vysokým poplatkom. Nano Crypto používa niečo známe ako bloková mriežka a zámerne sa vyhýba konceptu blockchainu. Systém záznamov blokovej mriežky je tiež známy ako Direction Acyclic Graph. V tejto paradigme má každý držiteľ mince na účte rezervu na udržanie súkromia Blockchain, kde každý blok obsahuje jednu transakciu.

Kde získať Nano Crypto?

Transakcia sa zvažuje iba vtedy, ak sú prevody iniciované z oboch strán. So svojimi schopnosťami decentralizácie, Nano Crypto ponúka za poplatok mínus okamžité transakcie, obrovskú škálovateľnosť a dôveryhodnú sieť. Nano Crypto je navrhnutý tak, aby ho nebolo možné ťažiť, a v poslednom čase trh dodáva maximálne 133 248 290 Nano Cryptos. Jednou z najviac preferovaných metód ich nákupu je nákup BTC alebo ETC a jednoducho s nimi obchodujú Nano Crypto na burzách ako napr KuCoin, OKEx, BitFlip, Binance, atď.

Nano Crypto a DPoS

The Nano kryptomena mince tiež obsahujú delegovaných Dôkaz o podiele mechanizmus a konsenzus sa dosahuje hlasovaním. Nano Crypto hlavným cieľom je stať sa štandardným internetovým formulárom bez politických zásahov. Akékoľvek konflikty v krypto doméne je možné demokraticky vyriešiť hlasovaním. To dokonca umožňuje Nano Crypto, ochranu pred centralizáciou kvôli ťažbe kryptomeny.

Je Nano Crypto dobrá investícia?

Projekt kryptomeny vyzerá dosť futuristicky, pokiaľ ide o jeho plány. Tiež členovia tímu Nano Crypto majú veľké skúsenosti vo svojich oblastiach. Je to zrejmé z rozsiahleho prijatia Nano Crypto, že je všetko pripravené stať sa budúcou menou a do roku 2018 sa doňho vyplatí investovať z dlhodobého hľadiska. Napriek tomu je dokonca zodpovedný za každodenné obchodné účely ako trh s kryptomenami ako celok je svojou povahou veľmi prchavý.

Záver

Bola by to čerešnička na torte, keby Nano Crypto projekt sa stáva úspešným pri plnení svojich sľubov zákazníkom v kryptomenovom priestore. Budúcnosť Bitcoin Alternatíva je tiež veľmi jednoduchá a neobsahuje žiadne komplexné zložitosti, pretože zahŕňa technológie ako Umela inteligencia alebo Internet vecí. Je tiež veľmi bezpečný, pretože na to, aby hacker získal 51% prístup k sieti, musí mať veľkú časť celkovej trhovej kapitalizácie Nano Crypto čo je obrovské množstvo.