Donald Trump: Áno, pochybujeme, že je skutočným satoshi, zoznamom 10 pochybných satoshi nakamoto

Preskúmanie všetkých možností Satoshi Nakamota – áno, pochybujeme o Donaldovi Trumpovi!

Prečo by sa mal niekto rozhodnúť byť anonymný??

Každá inovácia na tejto planéte má vynálezcu. Všetky doposiaľ vyvinuté projekty Crypto majú niektoré ďalšie východiskové body, ale Bitcoin je zvláštny projekt, ktorý vyvinul niekto s menom Satoshi Nakamoto, ale rozhodol sa zostať anonymný. Anonymné do takej miery, že si to nikto nevie predstaviť. Kto by radšej odmietol príležitosť stať sa svetoznámym kvôli svojim vynálezom? Na to, aby išiel do ilegality, musia byť zrejmé dôvody. Je mi ľúto vedieť, že zakladateľ mnohomiliónového priemyslu finančný trh, ktorý v značnej miere zaostáva. Je to mier v skrývaní vašej identity, keď vlastníte 1 milión bitcoinov.

Nemyslíte si, že anonymita má svoj vlastný súbor výhod oproti politickým nepokojom vo finančnej oblasti? Napriek tomu nižšie uvádzame niekoľko prominentných osobností z tohto odvetvia, ktorí môžu byť neopísaným hrdinom domény Crypto.

CIA

Áno, čítate dobre. Jeden z najkontroverznejších organizácií USA, ktorý je dôvodom formácie považovaný za jeden z najkontroverznejších v histórii. Vývoj takej fantastickej kryptomeny môže súvisieť s CIA, pretože väčšina ich operácií je utajená.

Hal Finney

Byť jedným z najbližších k Satoshi Nakamoto, dokonca dostal pôvodný biely papier o bitcoine, priamo od samotného Nakamota. Bývalý kryptograf bol jedinou osobou, ktorá dostala prvú transakciu od Satoshi Nakamota, čo viedlo k špekuláciám o tom, že by to bol samotný Nakamoto. Experti dokonca zistili, že jeho rukopis sa zhoduje s rukopisom Satoshiho Nakamota.

Samsung, Toshiba, Nakamichi a Motorola

Porovnajte prvých pár písmen každej zo spoločností uvedených vyššie. Majú skryté? SaToshi NakaMoto v nich? Áno, správne ste to pochopili! Napriek tomu, že podľa expertov neexistujú žiadne závažné dôkazy na podporu týchto dohadov, tieto hlavné obchodné operácie sa spoločne vyvinuli Bitcoin a ďalších kryptomien, aby spôsobili revolúciu v poškodenom finančnom systéme.

Donald Trump

Prezident Spojených štátov amerických by bol pôvodcom vzniku bitcoinu v roku 2009, ako súčasť svojej politickej propagandy, ktorú pravdepodobne vedel, bude v budúcnosti podnecovať. Jeho ambiciózny projekt, ktorým je urobiť Ameriku opäť skvelou, by mohol podporiť rozvoj bitcoínov a ďalších kryptomien, sústredených hlavne v amerických krajinách.

Craig Steven Wright

Najslávnejší austrálsky počítačový vedec a nadšenec kryptomien ochotne pred BBC tvrdil, že je Satoshi Nakamoto. Keď však médiá požadovali príslušné podporné dôkazy, Steven im nakoniec nemohol poskytnúť kúsky dôkazov. Ale aj jeho identita veľmi úzko súvisí s identitou anonymného vývojára bitcoinov.

Ruský alebo čínsky agent

Nepochybne by ste videli filmovú sériu 007, kde sú najznámejšie James Bond, podniká tajné misie na dosiahnutie konkrétnych cieľov. To isté platí pre Satoshiho Nakamota, kde sa špekuluje, že je čínsky alebo ruský agent, ktorý narúša svetovú ekonomiku vynájdením bitcoinu, najmä americkej finančnej ekonomiky..

Elon Musk

Jeden z najväčších podnikateľov a vizionár súčasnej generácie, ktorý úspešne vedie mnoho ambicióznych projektov ako Tesla, SpaceX atď., Tiež sa pochybuje o tom, že je Satoshi Nakamoto, môže priniesť revolúciu vo finančnom svete, pretože je to robustné a riskantné rozhodnutie. a všetci vieme, že Elon Musk je muž, ktorý robí riskantné rozhodnutia.

Dorian Prentice Satoshi Nakamoto

Po pripojení Satoshi Nakamota k svojmu menu sa Dorian veľmi špekuluje o tom, že je tvorcom bitcoinov, pretože pochádza z Japonska. Napriek tomu, že mu boli všetky tieto predpoklady odoprené, odborníci ho pevne veria.

Agent Illuminati

Málokto vie, že finančné operácie celého sveta kontroluje len málo elitných spoločností. Satoshi Nakamoto by mohol byť jedným z nich, o ktorých je dobre známe, že manipulujú s vplyvnými osobnosťami z rôznych oblastí celého sveta, aby kontrolovali správanie ľudí. Najslávnejší Eminem, Taylor Swift, Rihanna a mnoho ďalších známych umelcov sa špekuluje o tom, že sú súčasťou Illuminati. S rozvojom bitcoinu môžu Illuminati získať kontrolu nad globálnou ekonomikou.

Brit alebo Japonec

Podľa jeho spôsobu písania vyjadreného na jeho bielej knihe o bitcoine je Satoshi Nakamoto spätý väčšinou s britským pôvodom. Špekulácie o tom, že je Japoncom, sú preto zlikvidované.