Ponuka bezpečnostného tokenu: Čo to je? Ako spustiť STO pre vaše podnikanie?

„Zabezpečenie“ a „Token“, kryptopriestor sa pokúšal udržať tieto dva pojmy dlho od seba, ale situácia sa zo dňa na deň mení. Predchádzajúci algoritmus na generovanie tokenov, ICO, bol identifikovaný SEC a SEC, t.j. socioekonomická klasifikácia objasňuje, že väčšina projektov ICO bola podobná cenným papierom, preto tieto projekty musia dodržiavať predpisy. Toto vyhlásenie bolo základom začiatku ďalšieho algoritmu ponúkania tokenov, známeho ako STO, tj. Ponuky tokenov zabezpečenia.

V tomto článku budeme diskutovať o tom, čo je bezpečnostný token a ako funguje. Tiež budeme diskutovať o platformách bezpečnostných tokenov a o tom, ako spustiť STO.

Čo je to bezpečnostný token?

Jednoducho povedané, bezpečnostné tokeny je možné definovať ako tokeny založené na kryptografickej technológii blockchain, ktoré môžu predstavovať skutočné finančné hodnoty, ako sú akcie, dlhopisy, záruky atď. Vlastníte časť spoločnosti tým, že máte bezpečnostný token, aj keď v skutočnosti neberiete akékoľvek vlastníctvo spoločnosti. Pokiaľ ide o rozdiel s ICO, môžeme povedať, že STO sú ďalšou generáciou ICO. V zásade ide o kombináciu niektorých modifikácií ICO a dodatočného zabezpečenia. STO sú obmedzené predpismi, a preto sú dôveryhodnejšie. Niekoľko organizácií používa bezpečnostný token na zvýšenie hodnôt pre niekoľkých investorov používajúcich tieto STO.

Ako fungujú bezpečnostné tokeny?

Hlavným cieľom bezpečnostných tokenov je zvýšiť peniaze pre spriaznenú organizáciu, bez ohľadu na to, či ide o startup alebo dobre usadenú spoločnosť. V tomto konkurenčnom svete nie je žiadna zo spoločností vyvíjajúcich sa zo dňa na deň veľmi vysoká. Ak je toľko nových spoločností, ako by do nich mohol vnútorný finančný trh investovať. To bol prípad, pre ktorý boli vyvinuté predchádzajúce ICO. Podobne fungujú rovnakým spôsobom aj bezpečnostné tokeny. Môžu byť tiež použité na tokenizáciu skutočných finančných aktív. S vyvíjajúcim sa krypto priestorom sa výrazne zvýšil aj rozsah bezpečnostných tokenov.

V nasledujúcich dňoch by ponuky tokenov zabezpečenia, tj. (STO), úplne nahradili jeho konkurenta. V tokenoch zabezpečenia je väčšia plynulosť v porovnaní s ICO. Existuje mnoho platforiem tokenov zabezpečenia, ktoré pomáhajú pri investovaní alebo spustení nového STO, o ktorom budeme diskutovať neskôr.

Čo je to platforma bezpečnostných tokenov?

Pre jednotlivca nie je jednoduché nastaviť a spustiť STO. Decentralizované výmeny v krypto svete to veľmi sťažujú. Aby sa predišlo týmto problémom, existujú rôzne platformy tokenov zabezpečenia, ktoré v tejto oblasti pomáhajú. Platforma bezpečnostných tokenov pomáha pri problémoch spojených s ľahkosťou a stabilitou, s ktorou bolo možné bezpečnostný token predávať alebo kupovať v krypto priestore. V súčasnosti je tento problém likvidity hlavným problémom, ktorý obmedzuje veľkú časť prijímania bezpečnostných tokenov.

Tieto platformy vymazávajú zložitosť procesu vydávania bezpečnostných tokenov. Platforma bezpečnostných tokenov vám pomôže pri vydávaní týchto tokenov a tiež pomôže pri dokončení všetkých zákonných predpisov, ktoré je potrebné schváliť SEC na používanie bezpečnostných tokenov. Pomohli by tiež v procese výberu správneho poskytovateľa KYC pre vaše bezpečnostné tokeny.

Na trhu sú k dispozícii rôzne platformy tokenov zabezpečenia, ako napríklad Polymath, tZero, Swarm, Harbour, Securrency a Securitize.

Ako urobiť STO?

Ľudia sú často zmätení z toho, aké kroky je potrebné urobiť, aby sa spustilo STO. V tejto časti vám povieme proces spustenia STO.

Krok 1:

Vytvorte dokument, ktorý obsahuje všetky dôležité body súvisiace s vašim podnikaním, ako je myšlienka, cielená technológia atď. Je to zásadný dokument pri spustení STO. Tento dokument slúži na získanie podrobností o vašom produkte investormi.

Krok 2:

Prečítajte si a porozumejte právnym predpisom STO: Predtým, ako budete pokračovať, musíte porozumieť právnej úprave bezpečnostného tokenu. Musíte pochopiť, či sú váš projekt a produkt s týmito pravidlami kompatibilné alebo nie. Ak áno, môžete pokračovať v ďalších krokoch.

Krok 3:

Ďalším krokom je výber trhovej burzy pre vaše STO. Výmena vám pomôže zistiť, či ste schopní spustiť konkrétny bezpečnostný token alebo nie. Tiež by validovali niektoré z nariadení o investovaní do STO.

Krok 4:

Na nastavenie STO použite platformu tokenov kryptosecurity. Ako už bolo spomenuté v tomto článku, existujú rôzne platformy, ktoré vám pomôžu pri vydávaní bezpečnostných tokenov, ako aj pri všetkom zákonnom papierovaní pre vaše STO, môžete si vybrať ktorúkoľvek z nich. Polymath je jednou z obľúbených platforiem na nastavenie vášho STO.

Krok 5:

Posledným krokom je marketing vášho STO. Aj keď to nie je súčasťou investovania do STO, vždy by ste sa mali pozrieť na spôsoby, ako vytvoriť rozruch ohľadom investovaného STO. Predať STO v porovnaní s ICO je relatívne jednoduché.