Kontrola výmeny VirWox

Každá výmena bitcoinov má svoje výhody a nevýhody, na ktoré by ste mali pamätať predtým, ako začnete investovať osobné prostriedky. Urobili sme Kontrola výmeny VirWox presne z tohto dôvodu, pretože tento sprievodca výmenou VirWox vám poskytne dostupné služby, metódy nákupu, poplatky, výhody a nevýhody platformy..

Zhrnutie: Ako nakupovať bitcoiny na VirWox

 1. Zaregistrujte si účet na VirWox.
 2. Na ďalšej stránke zadajte svoje osobné údaje.
 3. Získajte dočasné heslo e-mailom.
 4. Heslo ihneď zmeňte kliknutím na tlačidlo „Zmeniť nastavenia“.
 5. Prejdite na stránku „Vklad“ a zvoľte možnosť „Kreditná/debetná karta“.
 6. Na nasledujúcej stránke vyplňte údaje o svojej karte a budete presmerovaní na stránku Skrill.
 7. Potvrďte svoje osobné údaje ešte raz.
 8. Vyberte prvú transakciu medzi USD a SLL s názvom „USD/SLL“.
 9. Kliknite na tlačidlo obchodu „BTC/SLL“ a zopakujte postup na konverziu SLL na BTC.
 10. Získajte svoje bitcoiny.

Nákup bitcoinov prostredníctvom systému PayPal je na trhu BTC stále zriedkavý. Mnoho búrz by sa nevyrovnalo so systémom PayPal, pretože poplatky sú vysoké a vzhľadom na politiku systému PayPal nepracovať s podnikmi zaoberajúcimi sa výmenou peňazí. VirWox sa tak stal veľmi populárnym vďaka dostupnej možnosti vkladu PayPal.

Kontrola výmeny VirWox

Burza ponúka aj ďalšie spôsoby platby, pokiaľ ide o obchodovanie s bitcoinmi, a zároveň poskytuje súkromie svojim klientom. Tento článok preverí brokera z hľadiska spôsobov vkladov, poplatkov, nákupných limitov a ďalších funkcií a zároveň poskytne podrobný návod, ako nakupovať bitcoiny pomocou kreditnej karty.

Je VirWox Exchange bezpečný?

Je VirWox bezpečný pre obchod? VirWox začala svoju činnosť v roku 2012 a odvtedy získala v tomto odvetví značný podiel na trhu. Pri rôznych platobných metódach burza poháňala údaje o predaji, aj keď nie je výlučne poskytovateľom BTC.

Výmenník bezpečný

Na tejto platforme je zaujímavé, že obchoduje predovšetkým s Second Life Lindens (SLL) navrhnutým pre virtuálny svet s názvom „Second Life“. Bitcoiny je možné kúpiť iba za SLL, čo robí obchod s bitcoinmi trochu mätúci.

VirWox obchoduje s Second Life Lindens

Je však VirWox v takom prípade podvod? Absolútne nie, pretože mnoho obchodníkov v minulosti získalo bitcoiny týmto spôsobom. Jeho nákupný proces môže byť zložitý, ale stále je to spoľahlivá burza, pokiaľ ide o peniaze aj BTC.

Ako funguje VirWox?

Ako používať VirWox? Ako už bolo povedané, bitcoiny nemôžete nakupovať priamo. Najprv si musíte kúpiť SLL a potom ich vymeniť za BTC. Tiež by ste museli vložiť peniaze, pretože na stránke nie je k dispozícii žiadna možnosť priamej platby VirWox. Čas vkladu závisí od zvoleného spôsobu platby, ale celková transakcia môže trvať až jeden deň, kým dokončíte všetky potrebné kroky na získanie bitcoinov..

Aktivity VirWox

Aké spôsoby platby sú k dispozícii na VirWox?

VirWox akceptuje rôzne spôsoby platby, pretože ich akceptuje globálne. Tieto spôsoby nákupu sú:

 • platobný terminál v „Moja virtuálna komunita“;
 • kreditné a debetné karty;
 • PayPal;
 • Upokojenie bankovníctva;
 • paysafecard;
 • Skrill;
 • OKPAY.

Platobné metódy na VirWox

A čo poplatky?

Nákupné poplatky sú organizované podľa zvoleného spôsobu platby a závisia od transakčného procesu, ktorý chcete podstúpiť. Pokiaľ ide o bitcoíny, budú vám účtované tri poplatky, pretože musíte vložiť peniaze, kúpiť SLL a potom vymeniť Lindens za bitcoiny..

Poplatky za bitcoiny

Každá z možností vkladu má svoju vlastnú štruktúru poplatkov, ktorá je usporiadaná nasledovne:

 • kreditné/debetné karty a Skrill – 0,49 USD + 3,5%;
 • PayPal – 0,35 EUR + 3,4%;
 • sofortbanking – 2,5%;
 • paysafecard – 20%;
 • OKPAY – bez poplatku.

Pokiaľ ide o výbery, štruktúra poplatkov je organizovaná ako manipulačný poplatok podľa metódy:

 • manipulačný poplatok 0,001 BTC za výber bitcoinu;
 • manipulačný poplatok 1 EUR/USD + 2% poplatok cez PayPal;
 • manipulačný poplatok vo výške 1 EUR/USD za všetky ostatné spôsoby (Skrill a bankové prevody).

Porovnajte VirWox s inými burzami

Aj keď legitímne, VirWox rozhodne nie je najlepšou možnosťou na nákup bitcoinov, pretože za získanie bitcoinov by vám boli účtované poplatky viackrát. Celkovo by poplatok mohol dokonca prekročiť 12%, ak by ste napríklad použili PayPal ako spôsob vkladu. Navyše ďalšie burzy tiež otvorili možnosť PayPal a majú aj iné spôsoby platby za oveľa nižšie poplatky ako VirWox.

Objednajte si BTC pomocou služby PayPal

Coinbase by vám pri nákupe bitcoinov cez PayPal účtoval 3,99% LocalBitcoins by vám umožnilo nakupovať BTC za 1% iba vtedy, ak nájdete obchodníka, ktorý prijíma platby PayPal.

Získajte bitcoiny vo výmenníku LocalBitcoins

VirWox by stále zostal obľúbeným z jedného dôležitého dôvodu – nepotrebujete overovať žiadne svoje osobné údaje, zatiaľ čo mnoho ďalších výmen by vyžadovalo dokončenie celého procesu verifikácie, aby ste si mohli kúpiť bitcoiny.

Môžem používať VirWox vo svojej krajine?

Služby VirWox sú k dispozícii na celom svete bez toho, aby bola na tieto služby prísne obmedzená akákoľvek krajina. Jediným obmedzením je dostupnosť spôsobu platby, pretože niektoré možnosti nemusia byť k dispozícii všade. Nezáleží na tom, kde žijete, pokiaľ máte v ruke kreditnú/debetnú kartu, bitcoíny si budete môcť kúpiť od VirWox bez problémov.

Nakúpte BTC globálne na VirWox

Zásady ochrany osobných údajov VirWox

VirWox nevyžaduje žiadne overenie z vašej strany a nepožiada vás o poskytnutie naskenovaného dokladu totožnosti alebo obrázku, kde držíte akýkoľvek druh dokumentu. Nákupy sú úplne anonymné, vďaka čomu je VirWox na trhu s bitcoinmi veľmi populárny.

Zásady ochrany osobných údajov VirWox

Limity

Limity nákupu závisia od času, odkedy ste si zaregistrovali účet na VirWox. V čase vašej registrácie by obmedzenia vkladov dosahovali 90 EUR denne a 270 EUR mesačne. Po 10 dňoch by tieto limity narástli na 120 EUR denne a 900 EUR mesačne, pričom po troch mesiacoch budete môcť vkladať 1 000 EUR denne a 10 000 EUR mesačne.

Úrovne a limity

Čas výberu bitcoinu vo VirWox

Výbery bitcoinov na vašu adresu peňaženky by sa vykonali okamžite, hoci niektoré transakcie sa môžu stať predmetom manuálnej kontroly, čím sa proces predĺži až na 48 hodín. Prvé výbery z nových účtov by mohli kvôli bezpečnostným kontrolám trvať asi 48 hodín. Po prvej transakcii budú všetky ostatné výbery okamžite vykonané.

Prevod peňazí

Spojené štáty (USA)

Ak žijete v USA, existuje veľa možností vkladu VirWox ktoré máte k dispozícii, bez ohľadu na to, v ktorom štáte sa nachádzate. PayPal, Skrill, bankový prevod, paysafecard a OKPAY sú všetky možnosti, ktoré máte k dispozícii.

Nakúpte BTC na VirWox v USA

Jediným rozdielom v porovnaní so zvyškom sveta je, že bankové prevody v USA by vás stáli 1,49% z hodnoty transakcie, zatiaľ čo všetci ostatní to majú zadarmo..

Kanada

Kanaďania majú tiež k dispozícii všetky metódy ako Američania a Európania. Hlavný problém, s ktorým sa kanadskí obchodníci stretávajú, je nedostatok schopnosti vykonávať vklady v CAD, pretože sú akceptované iba platby v EUR a USD. Nákupy kreditnou kartou a paysafecard sa uskutočňujú v CAD, ale potom by boli prevedené na USD, pričom sa účtujú dodatočné poplatky za výmenu.

Objednajte si bitcoin v Kanade

Európa

Európski investori majú väčšinu platobných možností k dispozícii pre všetky regióny, pretože môžu vykonávať bankové prevody, vklady na kreditné karty, nákupy v hotovosti paysafecard, vklady Skrill, OKPAY a SOFORT. Obchodníci majú navyše možnosť vykonávať platby vyjadrené v EUR aj USD.

Bitcoin v Európe

Pomoc zákazníckej podpory

Recenzie z fór a online komunít nie sú priaznivé voči podpore klientov VirWox. Väčšina negatívnych komentárov bola zameraná na pomalú reakciu zástupcov zákazníckych služieb a veľký počet zákazov účtu. Napriek tomu, že tieto zákazy neviedli k trvalej strate peňazí a BTC, faktom zostáva, že väčšina týchto rozhodnutí o zákaze prišla bez vysvetlenia.

Pomoc zákazníckej podpory

často kladené otázky

Môžem si kúpiť bitcoiny cez PayPal cez VirWox?

VirWox si získal popularitu na trhu s bitcoinmi predovšetkým kvôli tomu, že je celkom možné nakupovať BTC pomocou účtu PayPal. Najprv by ste museli overiť svoj zostatok na PayPal a potom by ste doň mohli vkladať finančné prostriedky VirWox rovnováha. Odtiaľ si môžete najskôr kúpiť SLL, potom BTC.

Bitcoin s PayPalom

Nákup BTC na VirWox pomocou kreditnej/debetnej karty

Okrem systému PayPal môžete bitcoiny vo VirWoxe nakupovať aj prostredníctvom kreditnej alebo debetnej karty z akéhokoľvek miesta na svete. Po overení vašej karty bude vklad vykonaný okamžite, pričom vaše prostriedky budú požičané vo vašom účte VirWox zostatok na účte do niekoľkých minút.

Nakúpte BTC kreditnou alebo debetnou kartou

Transakcia by vás stála 0,49 USD + 3,5% z vloženej hodnoty, ktorú by ste potom použili na nákup SLL a ich premenu na bitcoiny, čím sa proces USD na BTC skončí.

Je bezpečné prepojiť môj bankový účet s VirWox?

Pretože sa burza etablovala ako spoľahlivý maklér na mince, je celkom bezpečné zdieľať vaše bankové údaje s VirWox. Spoločnosť tieto informácie nepoužíva inak ako na overovací proces a na transakcie.

Čo robiť, ak je môj účet deaktivovaný?

Ak oddelenie podpory zakáže váš účet, mali by ste okamžite napísať odpoveď na e -mail so vzťahmi so zákazníkmi a požiadať ho o dôvody zákazu a riešenie situácie..

Účet zablokovaný

Podľa mnohých online recenzií je odpoveď podpory pomalá a môže chvíľu trvať, kým zareaguje, takže sa obrňte trpezlivosťou. Keď zareagujú, postupujte podľa ich pokynov a zrušte zákaz z vášho účtu.

Recenzia bitcoínovej peňaženky VirWox & Zabezpečenie

Výmena umožňuje ukladanie bitcoinov na neobmedzené množstvo času, vďaka čomu je táto platforma aj online peňaženkou. Hoci VirWox je sám o sebe spoľahlivý, držanie vašich bitcoinov v online prostredí so sebou prináša riziká. Do tohto bodu sa nikdy nestali žiadne hackerské incidenty, ale to neznamená, že ani nikdy nebudú.

Bitcoinová bezpečnosť

V prípade zákazov účtu všetci obchodníci, ktorí mali zostatky, keď bol ich účet zablokovaný, vybrali svoje mince a peniaze späť, takže s touto burzou je celkom bezpečné pracovať..

Osobné súkromie

V rámci zásad ochrany osobných údajov VirWoxu nie ste povinní overovať žiadne svoje osobné údaje, aby ste mohli vykonávať transakcie s bitcoinmi. Budete musieť overiť iba svoje platobné účty, kreditné karty, zostatky na PayPal/Skrill a bankové účty.

USD peňaženky VirWox

VirWox prijíma vklady vyjadrené v USD a zostatok môže zostať na neurčito. Rovnako ako bitcoiny, peňaženka USD funguje ako online kapacita, z ktorej si môžete mince kúpiť alebo ich vybrať na svoj bankový účet/PayPal/Skrill.

Používanie peňaženky USD

Debetná karta VirWox

Vklady na debetné karty fungujú rovnako ako kreditné karty, pričom akceptovanými poskytovateľmi sú CB, Visa, MasterCard a Diner’s Club International. Transakčné poplatky sú rovnaké ako pri kreditných kartách a stoja 0,49 USD + 3,5% z hodnoty vkladu. VirWox nemá vlastnú debetnú kartu pre obchodníkov.

Nakúpte BTC pomocou debetnej karty

Výučba: Nákup bitcoinov na VirWox pomocou kreditnej karty/debetnej karty

V tejto časti vám poskytneme podrobný návod, ako nakupovať bitcoiny kreditnou/debetnou kartou na VirWox výmena.

Vytvorte si účet VirWox

Začnite obchodovať s bitcoinmi v VirWox, musíte zaregistrovať svoj účet, ktorý začal kliknutím na tlačidlo „Zaregistrovať sa tu >>”.

Zaregistrujte nového používateľa na VirWox

Dostanete sa na stránku, kde budete musieť vyplniť svoje osobné údaje. Upozorňujeme, že nepotrebujete mať účet v „Second Life“, preto je odkaz na avatara iba voliteľný.

Prejdite na položku Nastavenia účtu

Pri registrácii vášho účtu vám na e -mail príde dočasné heslo, ktoré by ste si mali okamžite zmeniť, aby sa hackerom prerušila cesta k získaniu rovnováhy. Nastavenia nájdete v tlačidle „Zmeniť nastavenia“. Môžete tiež nastaviť MFA na ďalšie zabezpečenie vášho účtu.

Zmeniť heslo

Zadajte informácie o svojej kreditnej/debetnej karte

Po dokončení svojho profilu prejdite na stránku „Vklad“ a zvoľte možnosť vkladu „Kreditná/debetná karta“.

Vkladová stránka

Na nasledujúcej stránke vyplňte údaje o svojej karte a kliknutím na položku sa presmerujte na stránku Skrill. Aby tento krok fungoval, budete potrebovať účet Skrill, ktorý je na jeho vytvorenie bezplatný.

Skrill účet

Potvrďte svoje osobné údaje

Po zaplatení Skrill vás požiadame, aby ste ešte raz potvrdili svoje osobné údaje a vaša transakcia by sa potom okamžite vykonala, pričom by sa prostriedky uložili na váš účet. VirWox rovnováha.

Potvrďte svoje osobné údaje

Nakúpte bitcoiny

Po vykonaní vkladu si musíte vybrať prvú transakciu medzi USD a SLL s názvom „USD/SLL“. Odporúčame vám použiť kalkulačku na začiatku procesu, aby ste sa presvedčili, že na konci procesu získate plánované množstvo BTC..

Obchodujte USD za SLL

Akonáhle je konverzia dokončená, teraz kliknite na tlačidlo obchodu „BTC/SLL“ a zopakujte postup na konverziu SLL na BTC, čím získate bitcoiny..

Nakúpte BTC s SLL

Stránky ako VirWox

Okrem VirWox, Existuje mnoho búrz, z ktorých si môžete kúpiť bitcoiny. Líšia sa v možnostiach platby & limity, poplatky, dostupnosť služby a požiadavky na overenie. Z tohto dôvodu sme uviedli tri webové stránky, ktoré sú v mnohých ohľadoch podobné programu VirWox Coinbase, CEX.io a Paxful.

Recenzia Coinbase

Coinbase je jednou z najväčších búrz na trhu s bitcoinmi a v súčasnosti podporuje 32 krajín na celom svete s najväčším pokrytím v Európe. Prijímané spôsoby platby sa v jednotlivých krajinách líšia. SEPA prevod je určený pre európskych obchodníkov, PayPal pre amerických investorov a pre každého kreditné/debetné karty & sú k dispozícii bankové prevody.

Recenzia na Coinbase

Poplatky sú štruktúrované podľa spôsobu platby, pričom vklady na kreditnej/debetnej karte a PayPal dosahujú 3,99%, bankové prevody zdarma a bankové prevody v USA 1,49%.

Kontrola burzy CEX.io

Ďalšou zaujímavou burzou, pokiaľ ide o nákupy veľkého množstva BTC, je CEX.io pretože jeho služby sú globálne dostupné, rovnako ako služby VirWox. Burza akceptuje aj nákupy kreditnou/debetnou kartou, ale PayPal zatiaľ nie je k dispozícii ako možnosť vkladu.

Vymeňte bitcoiny za CEX.io

CEX.io je jednou z najobľúbenejších bitcoinových búrz, preto sme vytvorili podrobnú recenziu brokera, aby ste sa mohli jednoduchšie rozhodnúť, s ktorým brokerom pracovať..

Paxful BTC Exchange Exchange Review

Ak chcete mať väčší výber cien bitcoinov a možností platby, potom Paxful je pre teba správna voľba. Burza je platforma peer-to-peer (P2P), kde sa obchoduje podobne ako pri nákupe a predaji bitcoinov pomocou viac ako 100 spôsobov nákupu, vrátane systému PayPal..

Paxívna výmena bitcoinov

Ak táto recenzia neobsahovala otázky, ktoré vás zaujímajú VirWox, potom neváhajte a kontaktujte nás na.