Obchodníci, ktorí akceptujú platby v Bitcoin Cash BCH

Bitcoin Cash (BCH)

Je to forma peer-to-peer elektronickej hotovosti s internetom. Je úplne decentralizovaný, bez centrálnej banky a dokonca nevyžaduje, aby fungovali akékoľvek dôveryhodné tretie strany. Technológia Bitcoin Cash umožňuje oveľa rýchlejšie transakčné časy a znižuje transakčné poplatky. Ak sa chcete dozvedieť viac o jeho pozícii a pokroku, pozrime sa na niekoľko miest, kde ich teraz môžete použiť Bitcoinová hotovosť ako právna forma platby a možno by to šlo Bitcoinová hotovosť ešte lukratívnejšia investičná možnosť pre vás, ak ste stále v zákopoch pochybností o investovaní svojich peňazí do nej. Tu je zoznam obchodníkov, ktorí akceptovať platbu v bitcoinovej hotovostiBCH.

1. Pravdepodobne najväčšie meno v odvetví, ktoré prijíma Bitcoinová hotovosť ako právna forma platby je Microsoft. Využite preto príležitosť a nakupujte ďalej Microsoft produkty využívajúce vašu bitcoínovú hotovosť odteraz prijať platbu v bitcoínovej hotovosti ako právna forma platby.

2. Tento pravdepodobne urobí gurmána vo vašej ceste príliš šťastným. Ak ste v Európa, buď na dovolenke alebo v súčasnosti tam bývať a mať Bitcoinová hotovosť aj vo svojich online digitálnych peňaženkách ich teraz môžete používať takmer 31 000 reštaurácií pri objednávaní vašej obľúbenej kuchyne od online spoločnosti na objednávanie potravín Zobrať. Na uspokojenie hladu vo vás pomocou vašej bitcoínovej hotovosti, pretože títo obchodníci začali prijatie platby v bitcoinovej hotovosti.

3. Spočiatku obchodovanie iba s bitcoinmi a Platba bitcoinmi poskytovateľ služieb, BitPay, teraz oznámil, že budú prijatie bitcoinovej hotovosti ako právna forma platby tiež. Všimnite si toho, že okrem bitcoinov len oni prijať platbu v bitcoine Cash čo dáva Bitcoin Cash dobrý priestor pre budúci rast.

4. Niekoľko obchodných služieb ako Rocketr, Coinify, a mnoho ďalších takýchto služieb začalo prijímať platby v Bitcoinová hotovosť ako právna forma platby. V živote všetkých nadšencov a investorov Bitcoin Cash sa digitálna sieť stáva zo dňa na deň pohodlnejšou.

5. Svoju bitcoínovú hotovosť môžete použiť na nákup produktov ako darčekové poukážky, hry, softvér a mnoho ďalších na Keys4Coins ktorí tiež začali prijatie platby v bitcoinovej hotovosti ako legálna forma platby. Zblázniť sa!

6. Ak chcete byť trochu praktickejší a zároveň sa zameriavate na rozsiahly banský podnik, teraz môžete na tieto účely použiť aj svoju bitcoínovú hotovosť. Existuje webová stránka, ktorú spustil sám zakladateľ hotovosti v Bitcoinoch, s názvom Bitcoin.com. Oni prijať platbu v bitcoínovej hotovosti a to uľahčuje život mnohým baníkom tam vonku.  

7. Pomerne obľúbený online predajca položiek vrátane počítačového hardvéru a spotrebnej elektroniky v Kalifornii, Spojené štáty americké, Newegg oznámil, že teraz bude súhlasiť platba v bitcoinovej hotovosti.

8. Vultr, globálny poskytovateľ cloudových hostiteľských služieb (spolu s úložnými službami a mnohými ďalšími) nedávno oznámil, že budú prijať platbu v bitcoínovej hotovosti ako legálna forma platby.

9. Namecheap poskytuje služby súvisiace s registráciou doménových mien a ponúka na predaj názvy domén, ktoré sú registrované tretím stranám. Je to tiež webhostingová spoločnosť. Ak tu chcete podnikať a ste zároveň investorom Bitcoin Cash, šance sú nakoniec vo váš prospech, pretože prijať platbu v bitcoínovej hotovosti ako platobný režim.

10. Ako naznačuje jeho názov, egifter, je to online webová stránka so širokou škálou darčekov a darčekových kariet. Teraz začínajú prijať platbu v bitcoínovej hotovosti aj ako spôsob platby.

11. Internetový maloobchod so zlatými a striebornými výrobkami, JM Bullion akceptuje Bitcoin Cash aj ako legálny spôsob platby. Ak ste teda tiež investorom Bitcoin Cash a hľadáte nákup niekoľkých zlatých alebo strieborných produktov, váš čas je konečne tu, pretože začali prijímanie platieb v Bitcoin Cash

12. Zeek je online trh, ktorý svojim používateľom umožňuje predávať nechcené poukážky výmenou za hotovosť a nakupovať zľavnené darčekové karty. Ak teda hľadáte aj takýto typ služieb, môžete Bitcoin Cash používať rovnako ako teraz prijať platbu v bitcoínovej hotovosti tiež!

13. Internetový obchod s módou, kde sú všetky trendy a trendy, Negash Oblečenie a obuv je miesto, kde môžete použiť bitcoínovú hotovosť na zaplatenie mnohých tovarov, pretože oni prijať platbu v bitcoínovej hotovosti.

14. Má niekto rád hazardné hry? Ak je to vo vašej dotknutej demografickej oblasti legálne, môžete investovať do bitcoínovej hotovosti a potom si vyskúšať hazardné hry. Existujú rôzne internetové stránky s hazardnými hrami, ktoré sa im páčia Stávka na mince, Satoshi kosti, satoshi kocky, a mnoho ďalších takýchto ďalších stránok, ktoré tiež začínajú prijímať platba v bitcoinovej hotovosti ako legálna forma platby.

15. Organizácie (mimovládne organizácie) a začínajú sa ďalšie charitatívne organizácie na celom svete vrátane Heifer International, Save the Children a mnohých ďalších takýchto miest prijatie platby v hotovosti v bitcoine. Neváhaj sa a urob šľachetný čin!