Oplatí sa do ONT investovať? Kompletná analýza ontologických mincí

Aké sú kľúčové atribúty ontologických mincí.

Čína a kryptomeny: zložitý vzťah

Vzťah medzi Čína a Kryptomeny boli veľmi kontroverzné a nejednoznačné. Čína dôsledne zakazuje všetky krypto operácie v krajine a je v nej priekopníkom. Mnoho krajín ide po stopách Číny a zakázalo krypto operácie vo svojich krajinách. Aj po takom postoji čínskej vlády ku kryptomenám sa väčšina pokročilých inovácií v oblasti kryptomeny uskutočnila v samotnej Číne. Čína vidí jeden z najväčších bazénov ťažby bitcoinov v kryptoméne. V Číne došlo k významnému pokroku, ale väčšinou museli spoločnosti presunúť svoje pôsobenie do iných krajín, pričom mali na pamäti regulačné obavy. Čítajme o Ontologická minca a uvidíme, či sa oplatí investovať.

Čo je ontologická minca racionálne?

The projekt ontologickej mince je tiež považovaný za jednu z najľahších platforiem blockchainu, ktorú môžu spoločnosti implementovať bez akéhokoľvek predpokladu znalosti kryptoverse. Tento proces je veľmi náročný, pretože nie je k dispozícii žiadna platforma Blockchain, ktorá by ich ľahko integrovala s priemyselnou architektúrou. Spoločnosť bola založená v roku 2017 materskou spoločnosťou, Onchain, projekt sa teší hlavne na integráciu Blockchain a obchodný sektor. Vďaka svojej robustnej sieti v prevádzke poskytuje väčšiu bezpečnosť, správu údajov a súkromie prostredníctvom rôznych autentifikačných postupov.

Čo je tím posilňujúci projekt Ontology Coin?

Vysoko skúsení členovia tímu sú kolektívne vedení zakladateľom Jun Li, ktorý vďaka svojim predchádzajúcim pozíciám má veľké znalosti v technologickej oblasti. Infosys a burza finančných futures so sídlom v Číne. Ontológia Hlavný strategický riaditeľ, Andy Ji má hlboké prepojenia zakorenené v čínskej vláde, ktoré by sa nepriamo ukázali ako výhody pre rozvoj platformy blockchainu kryptomien v krajine. Slúžil ako generálny sekretár pre Čínske ministerstvo priemyslu a informačných technológií a riaditeľ konzorcia Hyperledger. Vzhľadom na spoľahlivosť členov tímu je projekt veľmi kapitalizovaný.

Pracovný model projektu Ontology Coin

Mechanizmus dôvery, ktorý je súčasťou protokolu Blockchain, je veľmi intuitívny a pozostáva zo štyroch fáz. Prvá etapa pozostáva z overenia poverení predmetov a ľudí v reálnom svete. Druhá etapa pomáha pri pripájaní a overovaní rôznych aplikácií. Tretia etapa spočíva v overení technických praktických vlastností, ako je overovanie SDK, API, modulov atď. V záverečnej fáze sa overujú a navzájom spájajú rôzne siete s cieľom optimalizovať celkové fungovanie siete. Týmto spôsobom sú prvky reálneho sveta prepojené s blockchainový svet.

Futuristická vízia ontologických mincí

The Ontologický tím členovia sa venujú vývoju platformy Blockchain, aby implementovali svoju dynamickú sieťovú architektúru do väčšiny podnikových platforiem a vyvinuli ju ako štandardný model. V dnešnej dobe je veľmi zriedkavé nájsť integrácie Blockchainu so súkromnými alebo verejnými organizáciami. Hlavným cieľom ontológie je demokratizovať používanie Technológia blockchain v takýchto poliach. Prijíma dokonca aj správu digitálnej identity a taktiež pre ňu predložil vynikajúci model, ktorý by sa nepriamo ukázal ako veľmi užitočný pre odvetvie ľudských zdrojov, zdravotníctvo, register trestov atď..

Aká je budúcnosť technológie Blockchain a do ktorej sa oplatí investovať?

Budúcnosť prijatia súboru Ontologická minca je veľmi optimistický, pretože jeden z kľúčových členov organizácie má dobré kontakty s čínskou vládou. Podľa špekulácií sa tiež obáva, že vláda by mohla v mene národnej bezpečnosti predbehnúť projekt po integrácii svojich sociálnych systémov do siete blockchain. Budúcnosť Ontologická minca do značnej miery závisí od vývoja NEO, pretože je s ním nepriamo spojený a má spoločné miesto pôvodu. Obaja sa však od seba prakticky veľmi líšia.

Menej známe fakty o ontologických minciach

Je zaujímavé vedieť, že Ontologická minca projekt nikdy nemal Verejnosť Počiatočná ponuka mincí a boli k dispozícii iba prostredníctvom Airdrops pre všetky NEO samotných držiteľov. The Ontologická minca je k dispozícii vo väčšine Kryptoburzy za účelom ich nákupu a rôznych kryptomenových peňaženiek ako napr Ledger Nano S alebo Trezor podporuje aj Ontologická minca.