Vysvetlené: Ako TRON funguje?

Tron je decentralizovaná blockchainová aplikácia (dapp) a inteligentná zmluvná platforma navrhnutá tak, aby vytvorila ekosystém digitálnej zábavy. Koncom roku 2017 a začiatkom roka 2018 sa hodnota kryptomeny Tron (TRX) zvýšila na základe potenciálu projektu..

Tron pracuje na niekoľkých popredných spoločnostiach, vrátane ekosystému zdieľania obsahu a online televíznej platformy. Tron podporuje inteligentné zmluvy napísané v Javascripte a majú ABCI (alebo rozhranie BlockChain).

TRON, ktorý bol spustený v roku 2017, je platformou na zdieľanie zábavného obsahu pomocou blockchainu, ktorého cieľom je zmeniť globálny zábavný priemysel. Používatelia TRONu môžu získať silu blokovaním svojich čipov TRX na dlhšie obdobie.

Tron podporuje rôzne typy sieťových a inteligentných zmluvných systémov, ako sú Bitcoin, Ethereum, EOS, Qtum, a poskytuje vývojárom viacprotokolovú infraštruktúru na vývoj zábavných aplikácií a umožňuje používateľom využívať výhody toho, čo nazývajú „hladké“ inteligentné siete..

Hazardné spoločnosti môžu vydávať akékoľvek herné meny na platforme a voľne obchodovať s inými vydavateľmi hier v rámci protokolu TRON, ktorý poskytuje inteligentný systém zmlúv na obchodovanie s rôznymi hernými menami.

TRON vs ostatní:

Tron už prekročil bitcoin a ethereum, aby sa stal prvým inteligentným blockchainovým protokolom na svete s viac ako 10 miliónmi používateľov portfólia.

Tron replikuje obchodný model vo verejnom reťazci blockchainu a funguje ako distribuované a decentralizované skladovacie zariadenie, vďaka čomu je efektívnejší a nákladovo efektívnejší. Odyssey, ktorá využije silu blockchainu, poskytne peňažné stimuly na podporu vytvárania a hostovania obsahu v Troni. Jasná a dlhodobá vízia spoločnosti Tron o míľnikoch označených dňom a rastúca popularita digitálneho obsahu s prísľubom nižších nákladov z neho robia sľubné úsilie v oblasti blockchainu..

Tron Virtual Machine (TVM) je navrhnutý ako domáca televízna platforma. Zatiaľ čo ostatné kryptomeny môžu byť špecializovanejšie, Tron chce vybudovať svoj protokol ako blokovaciu platformu pre rôzne služby s TRX ako „výmennou“ menou. Tron to dosiahne tým, že umožní všetkým aplikáciám a partnerstvám implementovať používanie mincí na protokole Tron na jednom mieste.

Pretože sa TRON zameriava skôr na ľudí než na zarábanie peňazí, obsah by mal byť v súlade s cieľom.

Namiesto toho, aby sa TRON pokúšal zarobiť peniaze, ako väčšina protokolov založených na blockchaine, chce slúžiť ľuďom, ktorí sa chcú zabaviť sledovaním obsahu. Tronix je mena pre TRON a je hlavnou entitou, ktorá používa všetky účty v blockchaine TRON.

Platforma TRON

Tron ponúka zdieľanú platformu pre celý zábavný trh na uchovávanie informácií o používateľoch a ich zdieľanie medzi systémami, a preto hovorí, že „búra informačné bariéry“ medzi aplikáciami..

Všetky aplikácie TRON majú prístup k potrebným informáciám, čo je jediná dôveryhodnosť pre používateľov, ktorí môžu hrať v globálnom zábavnom systéme. Aj keď TRON podporuje všetky typy virtuálnych mien ako oficiálnu menu platformy, TRX sa používa na prevod a obeh virtuálnej meny po celom svete..

Tronix (TRON) je oficiálnou menou spoločnosti TRON, ktorej cieľom je byť decentralizovanou platformou na výmenu zábavného obsahu, ktorá v konečnom dôsledku využíva technológie blockchain a siete peer-to-peer (p2p).

Otvorená, decentralizovaná platforma a technológia distribuovaného úložiska spoločnosti Tron umožňujú tvorcom digitálneho obsahu obmedziť sprostredkovateľov, ako sú Apple Store a Google Play Store.

Odyssey, ďalší krok, sa pokúša podporiť skoré prijatie a vytvorenie komunity tvorcov obsahu a spotrebiteľov pomocou akéhosi modelu proof-of-stake.

Trh s kryptomenami

Tron je jednou z najnovších kryptomien v tomto odvetví, ktorá vyškolila zameranie na zábavu. “

Tron pracuje na odstránení sily týchto digitálnych spoločností a na ich distribúcii vydavateľom a tvorcom obsahu vo všeobecnosti. Keď bol TRON uvedený na trh v septembri 2017, komunita kryptomien prežívala rovnaké očakávania, čo v nasledujúcich troch mesiacoch zvýšilo dopyt po natívnych čipoch.

Výmeny kryptomien sú najdôležitejšou platformou pre používateľov na nákup rôznych digitálnych aktív, ako sú kryptomeny.

Tron je vzrušujúci a neuveriteľne ambiciózny projekt kryptomeny, ktorého cieľom je poskytnúť decentralizovanú platformu pre nás používateľov. Je to decentralizovaná zábavná platforma s veľkým vplyvom na ázijský trh, ktorá sa pomaly vkráda na Západ.