Najlepších 5 analytikov ceny kryptomeny

Kryptomeny existujú už takmer 8-10 rokov a okrem investičných príležitostí umožnilo mnohým ľuďom pracovať ako jednotlivci alebo ako tím a prinášať používateľom nové a lepšie skúsenosti každý deň..

Videli sme mnoho startupov založených na blockchaine, ktoré pracovali na tom, aby boli naše inovácie s kryptomenami lepšie. Kryptomena však začala aj trend bitcoinov a ďalších analytikov kryptomien, ktorí pravidelne nahrávajú videá a blogy, aby vysvetlili trendy v bitcoine a jeho menách.

Tu je zoznam 5 najlepších analytikov cien kryptomien, ktoré pomáhajú používateľom lepšie porozumieť trhu.

1. Tone Vays

S bakalárskym titulom geologického inžinierstva na Štátnej univerzite v New Yorku a magisterským titulom vo finančnom inžinierstve na Floridskej štátnej univerzite je Tone Vays konzultantom v oblasti blockchainu, výskumníkom a analytikom kryptomien..

Vays bol stredoškolským učiteľom v New Yorku predtým, ako získal magisterský titul. Potom pracoval ako analytik rizika v spoločnosti Bear Stearns a teraz je viceprezidentom spoločnosti JP Morgan Chase. Začiatkom roku 2013 sa zapojil do sveta kryptomien.

Vďaka svojim schopnostiam obchodovania a analýzy rizík a odborným znalostiam v ekonomických trendoch bol veľmi aktívny v kryptosvete a šíril povedomie o dôležitosti bitcoinu, pretože pomáha poskytnúť osobe určitú finančnú slobodu..

Má svoj kanál YouTube, kde nahráva videá s recenziami na trh, analýzou najnovších trendov v cenách a návrhmi, ako a kedy investovať.

Vo svojom najnovšom videu Tone Vays vysvetľuje a porovnáva trend poklesu bitcoinu, ktorý prechádza z býčieho na vzostupný do jedného dňa. Vysvetľuje, že by bol ochotný vziať obchody okolo 8700 dolárov namiesto toho, aby ich kúpil okolo 9000 dolárov, pretože v prípade akýchkoľvek strát príde o 400 dolárov namiesto o viac ako 1 000 dolárov. Zvyšok videa si môžete pozrieť tu,

V marci v tweete tiež uviedol, že bitcoin klesne pod 2 000 dolárov pred tým, ako sa bitcoiny v roku 2024 znížia na polovicu.

V nedávnom rozhovore ďalej spomenul, že akonáhle bude proces polovičky bitcoinov dokončený v roku 2024, očakáva, že ceny bitcoinov sa vyšplhajú až na 100 000 dolárov.

2. Mesiac

Carl Eric Martin, ktorý sa volá The Moon Carl alebo The Moon, je ďalší obchodník, analytik a nadšenec bitcoinov, ktorý rád zostáva informovaný a investuje v kryptosvete.

Má kanál YouTube s názvom The Moon, kde uverejňuje pravidelné videá s aktuálnymi informáciami o denných trendoch a cenovej analýze bitcoinu a všetkého, čo s ním súvisí. Tieto denné aktualizácie videa boli pre ľudí veľmi prospešné, pretože im pomohli hlboko porozumieť trhu.

Carl vo svojom nedávnom videu hovorí o tom, ako cena bitcoinu klesá a dosiahla až 8500 dolárov. Hovorí o hornom a dolnom rozsahu, ak dôjde k nárastu alebo poklesu trendu, kde vysoký rozsah je 12 000 dolárov a najnižší môže byť 8 000 dolárov.

3. Kryptomena MM

Spoločnosť MM Crypto, ktorú založili Christopher Jaszczynski, Anup Dhungana a Kerim Dolan, je tím motivovaných ľudí, ktorí pomáhajú spusteniu blockchainu s hodnotiacimi procesmi a poradenskými službami..

Ako súčasť svojej komunity majú viac ako 10 000 investorov, ktorí sú pripravení investovať do akéhokoľvek nového ICO s veľkým potenciálom. Majú kanál YouTube s názvom MM Crypto, kde Christopher pravidelne zverejňuje najnovšie cenové trendy v bitcoine a ako sa darí trhu..

Vo svojom nedávnom videu sa Chris spojil s ďalším obchodníkom s bitcoinmi a technickým analytikom Davincim, ktorý vystupuje pod krycím menom DavinciJ15 a hovorí o cenovom trende bitcoinov. DavinciJ15 naznačuje, ako sa cena bitcoinu zníži až na 8500 dolárov, a kým náklady dosiahnu nižšie, bude nejaký čas trvať, aby ľudia nakúpili okolo 8500-8700 dolárov.

4. Kryptová jaskyňa Krown’s

Prevádzkuje ho Eric Crown, bývalý tvorca trhu v New Yorku, ktorý sa zmenil na obchodníka s kryptomenami na plný úväzok. Eric ponúka svojim divákom videonávody, ktoré môžu siahať od cenovej analýzy bitcoinov až po pomoc ľuďom porozumieť problémom na trhu a rizikám spojeným s obchodovaním..

Vo svojom nedávnom videu hovorí o tom, ako došlo k poklesu ceny, čo vedie k tomu, že ľudia zo svojej investície šalejú. Spomína, ako bola cena nižšia ako 10 000 dolárov a ako cena klesla z 9900 dolárov na späť na 9500 dolárov.

5. Crypto Zombie

Crypto Zombie je denná platforma pre bitcoiny a kryptomeny, kde každodenne zdieľajú správy o coinoch, ako sú technológie bitcoin, ethereum a blockchain, a o všetkom, čo s nimi súvisí. Dokonca organizujú rozhovory s ľuďmi zo špičkových projektov a startupov a svojim divákom prinášajú najrelevantnejšie prelomové témy v oblasti fintech..

Vo svojom najnovšom videu diskutovali o tom, ako cena bitcoinu každým dňom klesá. Spomína, že je si celkom istý, že cena sa do konca tohto roka môže zvýšiť až na 42 000 dolárov.

Spomína, že ak budeme počítať s poklesom asi o 20%, cena klesne až na 8 000 dolárov, čo môže spôsobiť škodu ľuďom, ktorí za túto cenu začali investovať do bitcoinu.