Ako sa Blockfolio stalo aplikáciou č. 1 na sledovanie kryptoaktív?

Kryptomena posunula svet do úplne novej dimenzie investovania. Keďže je tomu stále viac a viac, veľa ľudí investuje do niekoľkých kryptomien a ich sledovanie je náročné. V tomto konkurenčnom svete kryptomien sa jednému startupu podarilo zabiť a stať sa lídrom v umožnení ľuďom sledovať svoje portfólioBlockfolio.

Kým boli všetci zaneprázdnení budovaním obchodnej platformy, Edward Moncada spolu so svojimi spoluzakladateľmi sa rozhodli vytvoriť aplikáciu, ktorá by im pomohla sledovať všetky investície, ktoré ľudia do kryptomien vynakladali. Sám Edward investoval do bitcoinu a mnohých kryptomien.

Edward spolu so svojimi spoluzakladateľmi sa rozhodli vytvoriť aplikáciu, ktorá by pomohla týmto investorom sledovať všetky ich investície spolu s poskytovaním aktualizácií o obchodoch a tiež o aktualizáciách najnovšie správy zo sveta kryptomien.

Blockfolio bolo výsledkom brainstormingu, ktoré vykonal Edward a jeho spoluzakladatelia, a bolo založené v roku 2014. Rýchly posun vpred do roku 2019 a Blockfolio je teraz aplikáciou č. 1, ktorá sleduje všetky investície, ktoré človek vykonal v rôznych kryptomenách.

Blockfolio sa ukázalo ako obrovský úspech a v súčasnosti vo svojom systéme hostí viac ako 8 000 kryptomien. S viac ako 5 miliónmi používateľov si Blockfolio získalo dôveru ľudí tým, že im poskytuje úžasné služby a pomáha im v každom kroku investície..

Ako to všetko začalo

V počiatočných fázach bitcoinu, Edward nebol si toho vedomý, ale neskôr v roku 2012 videl svojho priateľa, ako veľa píše o bitcoine na Facebooku, a dokonca mal online stránku s bitcoinovými pokerovými hrami s názvom Seals With Clubs.

V roku 2013 sa Edward rozhodol to skúsiť a začal hrať na tomto webe. Začal s jediným bitcoínom a do troch mesiacov číslo previedol na 150 coinov!

V tej dobe sa cena bitcoinu blížila k 100 dolárom. Vedomý si svojich schopností a povahy „stále objavovať niečo nové“ sa rozhodol predať 100 ľudí, ktorí mu priniesli peniaze okolo 10 000 dolárov, a do 48 hodín mu boli peniaze prevedené na účet..

Vďaka tomu si uvedomil, že narazil na niečo obrovské, a preto v mysli strávil nasledujúce tri mesiace čítaním všetkého o bitcoine.. Po roku Edward narazil na malý projekt známy ako Darkcoin a využíval svoje kontakty, pokúsil sa ho zaradiť do zoznamu a stal sa tak prvou kryptomenou okrem litecoinu a bitcoinu, ktorá bola uvedená na Bitfinexe.

Hlavným motívom vývoja Blockfolia bolo pomôcť Edwardovi a jeho priateľom sledovať peniaze, ktoré investovali do rôznych kryptomien. Tiež si mysleli, že to bude mať sľubnú budúcnosť a zdá sa, že to pre nich fungovalo dobre.

Čo je to Blockfolio?

Blockfolio je skvelý nástroj, ktorý prichádza vo forme aplikácie pre váš mobil, ktorá slúži na sledovanie všetkých vašich investícií, ktoré urobíte v rôznych kryptomenách.

Bola to vôbec prvá aplikácia, ktorá bola navrhnutá tak, aby sledovala všetky investície do kryptomeny správne. Vďaka tomu je ľahké zostať v obraze s celým svojim portfóliom kryptomien. Táto aplikácia veľmi uľahčila život každému investorovi.

Blockfolio ukladá všetky údaje na jednom centralizovanom mieste a sleduje hodnotu portfólia na viacerých kryptoburzách.

Vlastnosti blockfolia

Čokoľvek, čo je užívateľsky prívetivé a je vyvinuté tak, aby mal používateľ na pamäti, sa nakoniec dostane na vrchol. Blockfolio urobilo to isté a urobilo svoju aplikáciu užívateľsky prívetivou s niekoľkými funkciami. Tieto funkcie sú:

1. Blockfolio vám umožňuje vytvoriť si domovskú stránku podľa vašich preferencií.

2. Krypto tracker vám umožňuje nastaviť upozornenie, ktoré vás upozorní vždy, keď konkrétna minca dosiahne konkrétnu hodnotu. Podobne môžu byť používatelia informovaní aj vtedy, keď mena stráca svoju hodnotu.

3. Užívateľ môže nastaviť filtre na získanie informácií o všetkých coinoch, do ktorých investoval, namiesto toho, aby prešiel všetky coiny.

4. Ukazuje podrobné informácie o minciach pomocou ľahko zrozumiteľných tabuliek.

5. The Sekcia správ o blokoch pomáha používateľom sledovať najnovší vývoj vo svete kryptomien.

Aplikácia je k dispozícii pre platformy iOS aj Android, čo uľahčuje sťahovanie a ďalšie informácie, ktoré môžete navštíviť blockfolio.com

Konkurenti

Najväčším konkurentom pre Blockfolio je Delta. Delta je novší nástroj na sledovanie krypto portfólia a je k dispozícii od konca roku 2017. Štatistiky podporujúce kryptomeny zostávajú rovnaké, pretože podporujú takmer podobný počet coinov ako Blockfolio.

Do Delty sa pravidelne pridávajú nové funkcie, aby bola lepšia a aby pritiahla viac používateľov, ale Blockfolio je v obchode už dlhšie, takže Delta bude musieť naberať určitú rýchlosť, aby sa tam dostala. Ak sa chcete dozvedieť viac o Delte, môžete navštíviť delta.app

Keďže sa celý svet pohybuje smerom k blockchainu, myslíme si, že svet kryptomien bude mať v nasledujúcich rokoch stále viac používateľov a aplikácie ako Blockfolio bude pokračovať v modernizácii a poskytovať užívateľsky príjemnú a podpornú platformu starým i novým investorom.

Ak poznáte startup, ktorý pracoval tak tvrdo ako Blockfolio, dajte nám vedieť v komentároch & radi ich príbeh napíšeme na coinnounce.com