Recenzia Coinmama

Vitajte u nás Kontrola výmeny Coinmama. Zaujíma sa o to, ako nakupovať bitcoiny prostredníctvom Coinmama, a predstavuje vám funkcie, funkcie, poplatky, výhody a nevýhody burzy. Ponúkame tiež podrobné podrobné pokyny na nákup, predaj a výber finančných prostriedkov/mincí z platformy.

Zhrnutie: Ako získať bitcoiny prostredníctvom Coinmama

 1. Zaregistrujte si účet na Burza Coinmama.
 2. Kliknutím na tlačidlo „Kúpiť bitcoin“ objednáte mince.
 3. Vyberte spôsob nákupu (hotovostný nákup Western Union alebo kreditné/debetné karty).
 4. Udeľte údaje o svojej karte (ak ste si vybrali CC/DC) a získajte svoje mince okamžite v peňaženke BTC.

Pri zvažovaní miest, kde si môžete svoje bitcoiny kúpiť prvýkrát, je vždy vhodné ich preskúmať, aby ste zistili, či tieto trhy zodpovedajú vašim potrebám. Zlá voľba môže viesť k strate peňazí a času, ktoré sú pri obchode s bitcoinmi rovnako dôležité.

Recenzia Coinmama

Vybrali sme preto jedného z najväčších poskytovateľov BTC v tomto odvetví, aby za vás skontroloval jeho služby – Coinmama.

Čo je Coinmama?

Coinmama je burza bitcoinov, ktorá sa zameriava na poskytovanie rýchlych a spoľahlivých služieb svojim zákazníkom. Služby platformy so sídlom v Izraeli sú globálne dostupné prostredníctvom možností nákupu kreditných a debetných kariet. Prijímanými digitálnymi menami v spoločnosti Coinmama sú bitcoin a ethereum, zatiaľ čo ostatné meny môžu byť v budúcnosti k dispozícii.

Kúpte si bitcoin na Coinmama

Napriek tomu, že podpora má sídlo v Izraeli, burza je registrovaná v Bratislave na Slovensku a je vo vlastníctve spoločnosti NBV International s.r.o. Môžete nakupovať a predávať BTC pomocou platformy Coinmama, zatiaľ čo stránka dosiahla spojenie s niekoľkými druhmi bitcoinových peňaženiek.

Akceptované spôsoby platby

Aktuálne, Coinmama akceptuje iba platby kreditnou alebo debetnou kartou prakticky z akéhokoľvek miesta na svete. Pokiaľ ide o banky alebo výrobcov kariet, ktorí kartu vydali, neexistujú žiadne obmedzenia.

Dostupné spôsoby platby na Coinmama

Okrem toho vám je tiež povolené nakupovať mince pomocou systému Western Union, a to buď pomocou metódy kreditnej/debetnej karty online, alebo v hotovosti v ktorejkoľvek z kancelárií WU na celom svete..

Ochrana osobných údajov

Pokiaľ ide o súkromie, Coinmama má pre svojich klientov rôzne vrstvy overovania v závislosti od ich potrieb. Dobrou správou je, že môžete nakupovať bitcoiny anonymne, to znamená bez overenia vašej identity, až do hodnoty 150 dolárov denne. Po dosiahnutí limitu budete musieť predložiť doklad o svojej adrese a naskenované ID, aby ste mohli pokračovať v nákupe BTC.

Anonymný nákup bitcoinov

Celkovo existujú tri rôzne úrovne overenia v závislosti od limitu nákupu, ktorý chcete dosiahnuť, od 10 000 dolárov po neobmedzené práva na nákup.

Zabezpečenie

Keďže ide o online burzu, súkromné ​​kľúče (používateľské meno a heslo) sa generujú a ukladajú online na adrese Coinmama servery. V porovnaní s inými platformami preto nejde o najbezpečnejší spôsob nákupu vašich mincí. Aj keď máte ďalšie funkcie zabezpečenia (dvojfaktorová autentifikácia s nákupom telefónneho čísla a 3D kreditnej karty), nie je nad konkurenciou, pretože je k dispozícii väčšina štandardných nástrojov ochrany..

Zabezpečenie bitcoinu

Poplatky

Nákup kreditnej/debetnej karty by vás stál poplatok 5% nad kurzom 6,15%, ktorý účtuje spoločnosť Coinmama n priemernou hodnotou BTC v tomto odvetví.

Poplatky

Nákup bitcoinov prostredníctvom kancelárií Western Union by od toho nespôsobil žiadne ďalšie náklady Coinmama očakávajte samotný výmenný kurz, ale buďte pripravení zaplatiť ďalších 10% za služby WU.

Zákaznícka podpora na serveri Coinmama

Zákaznícka podpora spoločnosti Coinmama má rôzne komunikačné kanály, ktoré môžete použiť, ak narazíte na problém týkajúci sa vášho účtu. Môžete ich kontaktovať e -mailom alebo prostredníctvom živého chatu. Môžete tiež použiť systém lístkov a zasielať svoje otázky tam.

Podpora Coinmama

Podpora je známa spoľahlivosťou, ale aj pomalou reakciou. Zástupca vás môže kontaktovať až do dvoch dní ohľadom vášho problému.

Je Coinmama k dispozícii v mojej krajine?

Pokiaľ vlastníte kreditnú/debetnú kartu alebo máte pobočku WU vo svojom okolí, máte nárok na nákup bitcoinov od Coinmama. Limity nákupu závisia od úrovne overenia, zatiaľ čo akceptovaná fiat mena je USD. Bez ohľadu na to, či pochádzate z USA, Indie alebo Austrálie, máte nárok na bitcoiny na platforme kedykoľvek obchodovať.

BTC s CC/DC prostredníctvom Coinmama v akejkoľvek krajine

Upozornenie: Čo keď nie som z USA?

Coinmama na overovacie procesy prijíma iba dokumenty vyjadrené v angličtine. Je úplne bežné, že podpora odmietne dokument prichádzajúci z neanglického regiónu jednoducho preto, že nerozumie tomu, čo je tam napísané. Preto by bolo rozumné preložiť dokument licencovaným prekladateľom a odoslať ho spolu so skenovaním pôvodného dokumentu.

Zákonnosť

Coinmama je regulovaná burza bitcoinov a ethereum, ktorú vlastní a licencuje spoločnosť NBV International s.r.o v Bratislave, Slovensko. Je považovaný za jedno z najväčších a najstarších trhov v tomto odvetví, pričom zázemie investorov pochádza z Veľkej Británie, Izraela a Rumunska..

Legálny nákup bitcoinov v spoločnosti Coinmama

Spoločnosť bola zaregistrovaná ako finančná spoločnosť na Slovensku 27. januára 2017 a vedie ju výkonný riaditeľ Andri Andreou, ktorý žije na Cypre. Aj keď je to trochu mätúce, od jeho otvorenia v roku 2011 nedošlo k veľkým incidentom s webovou stránkou, a preto je bezpečné s ňou pracovať.

Návod na používanie Coinmamy

Po registrácii sa prihláste do svojho účtu a nakupujte mince a kliknite na možnosti „Kúpiť bitcoiny“ alebo „Kúpiť éter“ alebo vyplňte formulár v spodnej časti stránky palubnej dosky..

Vymeňte bitcoiny za Coinmama

V ďalšom kroku zvoľte spôsob nákupu (kreditné/debetné karty alebo nákup v hotovosti v hotovosti prostredníctvom Western Union).

Vyberte si spôsoby platby v Coinmama

Postupujte podľa postupu a zadajte podrobnosti o svojej karte (v prípade, že ste si vybrali metódu CC/DC) a svoje mince dostanete okamžite do peňaženky, na ktorú ste zadali adresu.

Overenie

Proces overenia môžete začať kliknutím na položku „Overiť účet“ v ľavej časti stránky hlavného panela. Pri poskytovaní dokumentov dbajte na to, aby skenované dokumenty neboli rozmazané a aby boli viditeľné všetky štyri rohy dokumentu.

Overenie v spoločnosti Coinmama

Ak by ste chceli pokračovať Coinmama vážnejšie a sústreďte svoje prostriedky na túto výmenu, mali by ste si byť vedomí toho, aké sú požiadavky na overenie. Úrovne overenia a ich požiadavky sú tieto:

 • úroveň 1 (jeden dokument preukazujúci vašu totožnosť – pri nákupoch do 10 000 dolárov);
 • úroveň 2 (vodičský preukaz, naskenovaný preukaz totožnosti a doklad o adrese – pri nákupe do 50 000 dolárov);
 • úroveň 3 (krátka forma a vyššie uvedené dokumenty, vyžaduje priamy kontakt so zástupcami podpory – pri nákupe do 1 000 000 dolárov).

Otvorte si účet na Coinmama

Na otvorenie vlastného účtu na Coinmama je úplne bezplatný a priamy proces. Jednoducho kliknite na tlačidlo „Registrovať“ v pravom hornom rohu stránky a zadajte používateľské meno, heslo a niektoré osobné údaje.

Zaregistrujte sa na Coinmama

Obdržíte e -mailový verifikačný odkaz, na ktorý by ste mali jednoducho kliknúť a registráciu ukončiť. Teraz nájdete informačný panel obsahujúci všetky potrebné podrobnosti a nástroje, ktoré vám pomôžu začať obchodovať s mincami.

Coinmama FAQ

Ako dlho mám čakať na svoje bitcoiny?

Nákup bitcoinov na Coinmama je jedným z najrýchlejších spôsobov, ako získať BTC, pretože nákupy kreditnou kartou sa vykonávajú okamžite, zatiaľ čo mince sú prevádzané priamo na vašu adresu osobnej peňaženky. Čas overenia môže byť dôvodom, prečo môžete čakať na svoje mince, pretože overenie môže trvať niekoľko dní (zástupcovia podpory, ktorí kontrolujú vaše dokumenty).

Očakáva sa bitcoin

Čo hovoria užívatelia Redditu o Coinmame?

Keďže niekoľko rokov podniká, väčšina používateľov súhlasí s tým, že burza je legálnym trhom, kde obchodníci môžu bezpečne získať mince. Problémy, ktoré väčšina ľudí uvádza, majú dlhý čas na úspešné overenie a veľmi vysoké poplatky. V kurze je aj výmenný kurz, pretože 6,5% sa považuje za veľký v porovnaní s konkurenciou.

Má Coinmama kupóny?

Coinmama má pre svojich klientov k dispozícii programy s kupónovými kódmi prostredníctvom akcií a promo ponúk. Kupóny by vám umožnili získať zľavy na výmenný kurz, ako aj nižšie poplatky, vyjadrené buď v percentách, alebo ako špecifická zľava z fiat meny (5 dolárov alebo 7 eur).

Kupóny Coinmama

Nákup BTC bez overenia

Proces nákupu bez overenia je rovnaký ako pri nákupe väčšieho množstva bitcoinov, pretože je obmedzený iba hodnotou mincí (150 dolárov). Jednoducho prejdite na stránku „Kúpiť bitcoiny“ a zadajte hodnotu, ktorú chcete kúpiť, zodpovedajúcu 150 dolárom, a pokračujte ďalej ako pri akejkoľvek inej nákupnej hodnote.

Je Coinmama podvod?

Je Coinmama legitímna výmena? Od Coinmama je regulovaná finančná spoločnosť, za ktorou stoja investori pochádzajúci z rôznych oblastí sveta, a považuje sa za bezpečné miesto na nákup bitcoinov. Burza funguje od roku 2011 a je považovaná za jedného z najstarších hráčov na trhu.

Bitcoinový podvod

Až do tohto bodu od makléra nedošlo k žiadnym podozrivým krokom, zatiaľ čo v minulosti neboli hlásené pokusy o hacknutie, najmä preto, že bitcoiny dostanete okamžite do externej peňaženky.

Má Coinmama limity?

Obmedzenia nákupu o Coinmama závisí od úrovne overenia, ktorú ste dosiahli, a od hodnoty, ktorú ste vynaložili na nákup bitcoinov. Nulová úroveň by vám umožnila kúpiť BTC za hodnotu 150 dolárov. Úroveň 1 má limit 5 000 dolárov s jediným dokladom totožnosti potrebným na zaradenie do programu. Úroveň 2 by vyžadovala, aby ste zložili aj značku nákupu 5 000 dolárov a poskytli dôkaz o adrese a naskenovaný vodičský preukaz.

Obmedzenia nákupu bitcoinov

Posledná úroveň je vyhradená pre firmy, pretože limit nákupu 1 milión dolárov je pre bežných obchodníkov dosť veľký.

Môžete predávať bitcoiny na Coinmame?

V súčasnosti by ste bitcoiny nemohli predávať Coinmama aj keď sa to môže v budúcnosti zmeniť, pretože trh s BTC je stále vo fáze vývoja a expanzie.

Má Coinmama bitcoínovú peňaženku??

Coinmama neponúka stashing služby ani pre bitcoiny, ani pre fiat meny. Obchod sa vykonáva okamžite, pretože platíte za bitcoiny, ktoré sú potom zaslané na vašu súkromnú adresu BTC.

Coinmama nemá BTC peňaženku

Sprievodca výberom bitcoinov

Pretože neexistuje žiadna možnosť uchovávania bitcoinov vo vašom Coinmama účet, prevod sa uskutoční počas dokončenia nákupu. Vo fáze nákupu by ste pri zadávaní podrobností o svojej karte boli požiadaní aj o vyplnenie adresy svojej peňaženky.

Uložte bitcoiny do svojej peňaženky

Hneď ako bude transakcia vykonaná, budú bitcoiny odoslané do vašej peňaženky. Proces prenosu môže trvať až jeden deň.

Má Coinmama mobilnú aplikáciu?

Platforma je k dispozícii iba vo verzii prehliadača, takže mobilné aplikácie momentálne nie sú k dispozícii. Sledujte novinky od Coinmama, pretože to sa môže v budúcnosti zmeniť.

Výhody Coinmamy

Keďže sme jedným z hlavných hráčov na trhu, hlavné výhody obchodovania na Coinmama sú:

 • možnosť okamžite získať bitcoiny prostredníctvom kreditných/debetných kariet;
 • možnosť hotovosti dostupná prostredníctvom kancelárií Western Union;
 • obchodníci môžu nakupovať BTC bez overenia až do hodnoty bitcoinu 150 dolárov;
 • služba je k dispozícii takmer vo všetkých krajinách sveta.

Hotovosť je k dispozícii prostredníctvom služby Western Union

Porovnanie s výmenníkmi BTC

V tejto časti vám poskytneme porovnávaciu analýzu s inými burzami, ktoré môžete použiť na nákup bitcoinov. Vybrané platformy sú Coinbase (pravidelná výmena) a LocalBitcoins (trh peer-to-peer).

Coinmama vs Coinbase

Keďže Coinmama ponúka služby globálne, Coinbase je k dispozícii v 32 krajinách, aj keď je považovaný za jednu z najväčších bitcoinových búrz. Coinbase okrem kreditných kariet prijíma aj platby z PayPalu a bankových účtov. Poplatky sú na Coinbase nižšie, pretože za BTC musíte zaplatiť 3,99%. Na Coinbase je overenie nevyhnutné, pretože ide o regulované finančné podnikanie.

Coinbase je k dispozícii v rôznych krajinách

Na Coinbase môžete predávať bitcoiny, pretože sú k dispozícii služby peňaženky. Okrem BTC a ETH môžete tiež nakupovať a predávať litecoiny.

Je LocalBitcoins lepší ako Coinmama?

Aj keď sa obe stali obchodovaním s bitcoinmi hlavným predmetom podnikania, tieto dve platformy sa v mnohých ohľadoch líšia. Pri zvažovaní spôsobov platby, LocalBitcoins prichádza na vrchol, pretože ponúka veľa možností nákupu. Poplatky sú tiež nižšie, účtuje sa iba 1% z hodnoty transakcie, pričom overenie závisí od jednotlivých obchodníkov.

Dostupné spôsoby platby na LocalBitcoins

Jediným aspektom, ktorý Coinmama má (a nie malý), je bezpečnosť, pretože LocalBitcoins v minulosti hlásil podvody a krádeže, zatiaľ čo Coinmama je bezpečné prostredie na nákup vašich mincí..

Ďalšie alternatívy Coinmama

Okrem Coinmama, existuje veľké množstvo ďalších burz BTC, ktoré by ste mali vyskúšať. Každý z nich ponúka bitcoiny za svojich vlastných jedinečných podmienok, pretože poplatky, regionálna dostupnosť, metódy nákupu a požiadavky na overenie sa medzi nimi veľmi líšia..

Prečítajte si recenziu CEX.IO

Ďalšou zaujímavou burzou, pokiaľ ide o nákupy veľkého množstva BTC, je CEX.io pretože jeho služby sú globálne dostupné, rovnako ako VirWox. Burza akceptuje aj nákupy kreditnou/debetnou kartou, ale PayPal zatiaľ nie je k dispozícii ako možnosť vkladu.

Vymeňte bitcoiny za CEX.io

CEX.io je jednou z najpopulárnejších bitcoinových búrz, preto sme vytvorili podrobnú recenziu brokera, aby ste sa mohli jednoduchšie rozhodnúť, s ktorým brokerom pracovať..

Prečítajte si viac o LocalBitcoins

LocalBitcoins je trh typu peer-to-peer (P2P), kde obchodníci môžu medzi sebou kedykoľvek nakupovať a predávať bitcoiny. S možnosťou nakupovať BTC bez akéhokoľvek druhu overenia sme vytvorili prehľad LocalBitcoins, ktorý analyzuje poplatky za platformu, limity, dostupnosť služby a ďalšie dôležité aspekty webu..

Získajte bitcoiny na burze LocalBitcoins

Burza Coinbase BTC: Získajte informácie

Coinbase je jedným z najväčších výmenníkov na trhu s bitcoinmi, v súčasnosti podporuje 32 krajín po celom svete s najväčším pokrytím v Európe. Prijímané spôsoby platby sa v jednotlivých krajinách líšia. SEPA prevod je určený pre európskych obchodníkov, PayPal pre amerických investorov a pre každého kreditné/debetné karty & sú k dispozícii bankové prevody.

Recenzia na Coinbase

Nezabudnite si pozrieť náš prehľad o Coinbase, pretože sme poskytli podrobnú analýzu jeho funkcií, výhod, nevýhod, obmedzení a poplatkov spolu s podrobnými sprievodcami nákupom a výberom bitcoinov z Coinbase..

Ak máte otázky týkajúce sa nákupu bitcoinov na Burza Coinmama na ktoré sa tento článok nevzťahuje, kontaktujte nás radšej na.