Ako a kde kúpiť tron ​​coin: Kompletný sprievodca

Rozhodli ste sa teda pridať mincu Tron do svojho portfólia kryptomien a chcete vedieť, ako kúpiť mince Tron. Toto je kompletný sprievodca, ktorý vám podrobne poskytne každý krok, ktorý vám pomôže vlastniť kryptomenu Tron. V tejto príručke by sme sa pokúsili ukončiť vašu snahu kúpiť kryptomenu Tron. 

Čo je Tron a kto ho vynašiel?

Tron vytvoril Justin Sun v roku 2017. Od kryptoinvestorov vyzbieral viac ako 81 miliónov dolárov. Tron bol vytvorený s cieľom úplne decentralizovať internet tým, že umožňuje ľuďom vytvárať a pristupovať k bežným médiám bez použitia tretej strany. Tronova kryptomena sa nazýva TRX. Keď bol TRX prepustený, mal hodnotu 0,002 dolára. 

Ako kúpiť Tron Coin?

Existuje niekoľko búrz, v ktorých si môžete kúpiť mince Tron, a každá burza má svoje výhody a nevýhody. Nie je však možné, aby ste si túto mincu kúpili pomocou debetnej alebo kreditnej karty. Aby ste mohli vlastniť kryptomenu Tron, budete ju musieť vymeniť za bitcoin alebo Etherum. Ak nevlastníte ani jednu z týchto mien, môžete si ich kúpiť na akejkoľvek známej burze, ako sú Coinbase a Kraken. 

Ako kúpiť kryptomenu Tron na Binance?

Predtým, ako si budete môcť kúpiť Tron na Binance, budete si musieť vytvoriť účet u burzy. Binance patrí medzi popredné kryptoburzy na svete. Po registrácii vyhľadajte vkladovú adresu pre bitcoin alebo Ethereum. To sa dá zistiť tak, že prejdete na navigačný panel a potom kliknete na vklady. Teraz zadajte názov kryptomeny, ktorú vkladáte, a odhalí sa jej adresa vkladu.  

Teraz choďte do svojej peňaženky alebo zmenárne, kde máte uložené BTC alebo ETH. Vyberte možnosť odoslania a prilepenia adresy skopírovanej z Binance a kliknite na potvrdenie. Prijatie finančných prostriedkov zvyčajne trvá 20-30 minút. Teraz ste dostali svoje BTC alebo ETH na svoj účet Binance. Ak si chcete kúpiť Tron, choďte na hlavnú stránku Binance a zvoľte obchodné BTC/TRX alebo ETH/TRX podľa toho, akú kryptomenu ste previedli na svoj účet Binance. 

Akonáhle nájdete svoj obchodný pár, prejdete na stránku, ktorá vám poskytne dve možnosti „limit“ alebo „trhový príkaz“. Trhový príkaz vám umožní kúpiť akékoľvek množstvo TRX za aktuálny kurz. A limitný príkaz vám umožní určiť podmienky a vykoná príkaz, keď sú tieto podmienky splnené. Ak chcete v tom čase vlastniť kryptomenu Tron, mali by ste sa rozhodnúť pre trhový príkaz. Môžete vložiť do stĺpca nákupu, koľko chcete kúpiť TRX, a potom kliknúť na potvrdiť. Teraz ste si úspešne kúpili TRX. 

Ako kúpiť Tron na Bittrexu?

Bittrex je tiež kryptoburza, ktorá vám umožňuje obchodovať s TRX. Aby ste si mohli kúpiť TRX na Bittrexu, musíte si najskôr vytvoriť účet na burze. Po vytvorení účtu preneste svoje bitcoiny zo svojej krypto peňaženky na účet Bittrex podľa vyššie uvedených krokov. Teraz máte na Bittrexu zostatok, prejdite na Obchodovanie s BTC/TRXr, a pristanete na stránke, kde sa vám zobrazí možnosť nákupu TRX. Zadajte množstvo požadovaných mincí a kliknite na potvrdenie. 

Kryptoburzy, ktoré podporujú TRX

OKEx bol uvedený na trh v roku 2014 v Číne. Umožňuje vám obchodovať s viac ako 100 rôznymi mincami. Burza je známa aj svojou bezpečnosťou. Vklad kryptomeny do OKEx je bezplatný, ale bude vám účtované niekde od 0,02% do 0,2%, v závislosti od stavu vášho účtu. 

HitBTC je kryptoburza s viacerými menami, ktorá bola spustená v roku 2013. Táto burza vám umožňuje vkladať pomocou fiat mien, ako sú USD a Euro. Ak sa rozhodnete použiť možnosť fiat, burza si vyžiada doklady totožnosti a overenie vášho účtu môže trvať niekoľko dní. Ak potrebujete TRX hneď, je najlepšie použiť BTC alebo ETH a potom ho vymeniť za TRX. 

Ako ťažiť Tron? 

Neexistuje žiadny spôsob, ako priamo ťažiť TRX. Všetky mince TRX sú vopred vyťažené. Ale začiatkom tohto roka, Tron spustené služba, ktorá umožňuje baníkom nepriamo ťažiť TRX. Keď sa baníci pripoja k fondu, vnútorne ťažia Etherum, ale dostávajú TRX na svoje adresy. Svojím spôsobom umožňuje baníkom bezproblémový prechod z ETH na TRX. 

Dúfame, že vaše hľadanie toho, kde môžem kúpiť Tron, sa skončilo. Ak budete starostlivo postupovať podľa vyššie uvedených krokov, môžete si kúpiť TRX ľahko. Pri práci s kryptomenami sa odporúča byť obzvlášť opatrný a vždy dvakrát skontrolovať webovú stránku, na ktorú ste prišli. V našom “ako kúpiť sprievodcu kryptomenou Tron,”Poskytli sme rôzne dôveryhodné burzy, kde si môžete kúpiť TRX na cestách. Dajte nám vedieť v komentároch, čo si myslíte o kryptomene Tron alebo o čomkoľvek, čo môže pomôcť iným ľahko obchodovať s TRX.

[adace-ad id = ”15716 ″]