Najlepšie hardvérové ​​peňaženky pre kryptomenu pre Ripple

Niektorí z najsľubnejších poskytovateľov hardvérovej peňaženky pre kryptomeny pre Ripple

Kryptomenová peňaženka je v zásade softvér, ktorý ukladá všetky verejné a súkromné ​​kľúče, ktoré používame na uskutočňovanie transakcií s našimi kryptomenami. Dôrazne sa odporúča, aby konkrétny obchodník po dokončení obchodov na akejkoľvek burze s kryptomenami ich uložil do svojej osobnej peňaženky s kryptomenami. Toto má zabrániť stratám kryptomien v dôsledku pokusov o hackovanie na burzách kryptomien, ako hovorí jedno z najobľúbenejších výrokov.

“Radšej byť v bezpečí, ako ľutovať.”

The decentralizácia kvôli kryptomenám kúpil trezory, ktoré banky používajú na ukladanie našich finančných prostriedkov do našich smartfónov, počítačov a ďalších vreckových zariadení. Hardvérové ​​peňaženky sú synonymom pre chladiarenské zariadenia, na rozdiel od horúce peňaženky (ako webové peňaženky a softvérové ​​peňaženky) sú považované za jeden z najbezpečnejších spôsobov ukladania kryptomien, pretože sú úplne odpojené a offline.

Nasleduje 10 najlepších hardvérových peňaženiek, ktoré je možné použiť na uloženie kryptomeny Ripple:

  1. Ledger Nano S

Jednou z popredných svetových spoločností v oblasti zabezpečenia bitcoinov je Ledger vo Francúzsku. Spoločnosť má pevnosť v peňaženke, ktorá priemyslu poskytuje odborné znalosti od roku 2014. Je to jeden z najviac preferovaných spôsobov, ako uložiť Ripple v peňaženke Nano S jednoduchým spôsobom po dlhší čas. Kľúčovou vlastnosťou tejto hardvérovej peňaženky je, že podporuje sadu kryptomena vybrať si z.

  1. XEEDA

Podporuje najpopulárnejšie kryptomeny, ako sú bitcoiny, bitcoinové peniaze, Ripple, Ethereum classic, tokeny ERC 20 a ďalšie. XEEDA zaisťuje ochranu pred hackermi a nedovolenou manipuláciou hardvér peňaženka. Poskytuje tiež integrovanú mobilnú aplikáciu, ktorú je možné použiť na rýchlejší prístup k šifrovaným údajom v hardvérovej peňaženke jednoduchým prepojením peňaženky so smartfónom. Začíname, ako aj riadime Vlnenie prenosy boli touto hardvérovou peňaženkou veľmi bezproblémové.

  1. CoolWallet

Hardvérová peňaženka pre kryptomeny okrem Ripple dokonca podporuje bitcoiny, hotovostné bitcoiny, ethereum a mnoho ďalších obľúbených kryptomenových coinov. Je tiež certifikovaný ako jediná hardvérová mobilná peňaženka pre smartfóny Android a IOS. Mince kryptomeny sú uložené v Certifikácia EAL5+ mikročip fyzického zariadenia. Môže bezpečne komunikovať so smartfónom pomocou šifrovaného zariadenia Bluetooth bez fyzického pripojenia USB.

Na trhu sú k dispozícii ďalšie rôzne hardvérové ​​peňaženky pre kryptomeny, s ktorými Ripple zatiaľ do svojho portfólia nezahrnie:

  • Jednou z najobľúbenejších je Bitlox. Hardvérová peňaženka s tvarom kreditnej karty je tenká iba 4 mm a bežne sa používa na ukladanie Bitcoiny. Aj keď peňaženka nemá napájanie, je pokročilá technológia zobrazovania elektronického papiera môže zobrazovať adresu QR kódy. Hardvérovú peňaženku je možné nabíjať pomocou micro USB akejkoľvek špecifikácie. 25-gramové vreckové zariadenie interne vypočíta všetky transakčné poplatky a nenechá pre používateľa žiadne prekvapenie.

  • KeepKey je ďalšou najobľúbenejšou hardvérovou peňaženkou, ktorá poskytuje zabezpečenie našich kryptomien na úrovni banky. Kryptomeny podporované touto hardvérovou peňaženkou sú Bitcoin, Litecoin, DASH a Ethereum. Dokonca poskytuje okamžité a bezpečné pripojenie k burze kryptomien ako ShapeShift. Hlavnou výhodou tohto hardvérová peňaženka je, že poskytuje najsilnejší záložný systém. Zariadenie za 99 dolárov je ľahko kompatibilné s operačnými systémami, ako je Windows, Macintosh, a Linux.

Záverečné poznámky

V porovnaní s webovými peňaženkami, softvérovými peňaženkami a peňaženkami poskytovanými kryptomenovými burzami hardvérová peňaženka sa ukazuje ako jeden z najbezpečnejších spôsobov ukladania mincí Ripple alebo akejkoľvek inej kryptomeny. Udržať sa na trhu s kryptomenami je náročné kvôli neistote, ktorú pre investorov predstavujú centralizované burzy kryptomien a poskytovatelia online peňaženiek. Výhradná ochrana našich investícií je našou zodpovednosťou. Mnoho investorov v tejto oblasti nevyberá hardvérové ​​peňaženky pred tlakom kvôli bezplatným službám, ktoré poskytujú poskytovatelia online peňaženiek. Je nepopierateľným faktom, že hardvérové ​​peňaženky poskytuje bezkonkurenčné zabezpečenie.