Drsná realita ETH, prečo klesať používanie etherea

Cieľom spoločnosti Ethereum je poskytnúť používateľom kontrolu, a nie nechať jednu organizáciu ovládať údaje používateľa o aplikácii alebo transakcii. Funguje to na platforme založenej na blockchaine.

Aj keď sa táto myšlienka môže zdať dobrá, dôvody, prečo Ethereum klesá na trhu:

1) Projekty lepšie ako Ethereum – QTUM

Je to tiež projekt založený na blockchaine a funguje na platforme blockchain. Aj keď môže mať niekoľko podobných myšlienok ako Ethereum, stále ukazuje lepšie fungovanie ako Ethereum, pokiaľ ide o robustné prostredie, ktoré ponúka funkcie. Ich decentralizované a otvorené zmluvy s inteligentnými zmluvami vykazujú značnú hodnotu. Má blockchain riadený a udržiavaný DGP, čo umožňuje používateľom alebo účastníkom hlasovať za zmenu určitých parametrov riadiacich sieť.

2) Projekty lepšie ako Ethereum – NEO

Je trochu podobný ethereu, ale na rozdiel od ethereum má NEO úplnú podporu a podporu čínskej vlády, vďaka ktorej je ešte slávnejší. Je tiež známejšia pre hodnotu, ktorú poskytuje. Využíva mechanizmovú techniku ​​nazývanú decentralizovaný byzantský tolerantný voči poruchám, ktorá robí operáciu oveľa rýchlejšou, čo umožňuje, aby bola transakcia za sekundu aj rýchlejšia, na rozdiel od pomalšieho etherea.

3) Nezodpovedané technické aspekty

Ethereum má veľa chýb a problémov, ktoré nie sú predmetom skúmania ani po tom, ako bolo predložených veľa sťažností a problémov. Mnoho problémov bolo vznesených ako znepokojenie v súvislosti s problémami ochrany osobných údajov a zabezpečenia inteligentných zmlúv. Významný dôkaz toho bol svetu viditeľný z problému zisteného v CryptoKitties, kde funkcie, ktoré sú považované za normálne, dokonca mali problémy a problémy so správnou prevádzkou v sieti..

4) Cena

Technické otázky boli najdôležitejším dôvodom, prečo Ethereum kleslo z trhu, pokiaľ ide o používanie a cenu. Ďalším dôvodom poklesu cien by boli prísľuby, ktoré Ethereum dalo, ale stále ich nedodalo, čím viac a viac ho zdržiavali. Viditeľnosť Ethereum sa snaží ťažko prežiť s inými konkurentmi a projektmi, vďaka ktorým používateľ začne strácať dôveru a dôveru v ethereum, a preto v dôsledku toho ešte viac zníži jeho cenu.

Cena éteru sa často menila, rovnako ako nepredvídateľne, takže používatelia mali strach, že nie sú bezpečné. Stavitelia sa zamerali na obchodný aspekt, ale nevyužili čas a pozreli sa na dôsledky, ktoré to malo na cenu.

5) Prestoje

Prestoje etherea sa zdali byť o niečo vyššie ako u iných podobných projektov a vždy trvalo veľa času, kým na ne získal odpoveď, a ešte viac to trvalo, kým ethereum to takmer nikdy neopravili.

6) Ethereum, ktoré sa spomína

Počet zmienok o Ethereu na rôznych druhoch online platforiem je 3x krát nižší ako u väčšiny ostatných podobných projektov, pokiaľ ide o používateľov redditu, a niekoľko krát nižší počet zmienok v tlači alebo médiách. úroková sadzba pre Ethereum sa postupom času začala viditeľne zobrazovať veľmi dobrým spôsobom a ukazovala výsledky, ktoré spôsobovali, že Ethereum už pomerne klesalo na nízke hodnoty.

7) Inteligentné zmluvy

Začalo sa na nich pozerať ako na väčšie problémy, než pre ktoré sa v skutočnosti oplatí riskovať. Vzhľadom na nedostatočnú dostupnosť nástrojov na sledovanie alebo ladenie spôsobuje, že jeho vzhľad je neistý a vyzerá, že sa zameriavajú iba na poskytovanie funkcie, ale nie na jej údržbu. Existuje niečo, čo sa nazýva plynový limit, čo znamená, že množstvo peňazí, ktoré zaplatíte za vykonanie transakcie, a vaša transakcia závisí od kódu riadkov, ktoré vykonáte, a keďže je limit plynového limitu obmedzený, môžete transakciu spracovať iba v rozsahu, ktorý je takmer nepotrebná funkcia. To z neho robí viac problém, ako pomocnú funkciu.

8) Centralizované

Pre predstavu, kde chcelo Ethereum decentralizovať počítač, začalo pracovať na centralizovanejšom spôsobe, vďaka ktorému je to s mnohými ovládačmi riskantnejšie. Systém začal často klesať, čím sa stáva nespoľahlivejším a spôsobuje, že používatelia stále viac strácajú dôveru v používanie Ethereum.

9) Boj o prežitie

S novými technológiami sa spoločnosti dostávajú do podobných druhov podnikania, čím sa miera konkurencie stále zvyšuje. Stále to dokazuje, že to priťahuje používateľov k prijatiu a zmene, ale nesústredí sa na to, aby zostali.

10) Lepšie projekty

Existuje mnoho ďalších pripravovaných nových projektov, ktoré sú lepšie a ktoré umožňujú plánovanie plynu s lepšími limitmi, nízkou cenou plynu, lepšími časmi blokovania a najmä vyššími rýchlosťami transakcií.

Projekty, z ktorých mnohé začínajú z akéhokoľvek dôvodu a z rôznych dôvodov, kedykoľvek v novom okamihu. Podstatné je, že do akej miery je projekt ochotný dodržať a sľúbiť.