Steem Token vysvetlený. Mali by ste investovať do Steemu v roku 2018?

Dekódovanie platformy blogovania poháňanej blockchainom.

Úvod

Kryptomeny nepochybne menia tvár finančného priemyslu, aj keď sú to úžasné aplikácie. Hoci Satoshi Nakamoto, by neočakával rast kryptomien v tomto rozsahu, počas vynájdenia bitcoinu v roku 2009. V dokumente o bitcoine bol uvedený ako systém peer -to -peer elektronických peňazí, ktorý by úplne eliminoval centralizované autority a fyzické meny. Bitcoin bol jednou z najúspešnejších digitálnych mien svojej doby, pretože ostatné digitálne meny neboli dostatočne zabezpečené a škálovateľné na podporu globálnej komunity. Dosiahnutie konsenzu medzi komunitami takýchto vyšších mier sa považovalo za veľmi náročné bez centralizovanej autority, ale bitcoin sa potom ukázal ako zlý. Prečítajme si o Steem token a jeho použitie.

Steemit a Steem tokeny

Steemov token v doméne kryptomeny je tá, ktorá poháňa jej platformu na publikovanie obsahu, Steemit. Steemit je veľmi podobný iným blogovacím webovým stránkam, ako sú Medium, WordPress alebo Reddit, ale jediným výrazným rozdielom je, že web poháňa Technológia blockchain. Technológia je taká mocný že teoreticky sa odhaduje, že je dostatočne škálovateľný na umiestnenie celého internetu.

Tokeny Steem sa používajú na odmeňovanie používateľov webových stránok, ktoré pomáhajú pri jeho vývoji. The Steem tokenynie ťažené ako obvykle, ale udeľujú sa jeho kurátorom, tvorcom obsahu a Moc Hodlers. Tu tvorcovia nie sú nič iné ako bloggerov, fotografi, výtvarníci, básnici, atď., ktorí neustále prispievajú k zlepšovaniu platforiem. Mechanizmus je presne známy ako Dôkaz koncepcie mozgu.  

Ďalšie postrehy

Tvorcovia dostávajú odmenu za vývoj lepšieho obsahu, ktorý sa prejavuje prijatím hlasov za, vo forme tokenov Steem, ktoré je potom možné obchodovať s tradičnými menami Fiat na burzách ako OpenLedger, Changelly a Bittrex.

The Steem tokeny nemajú žiadne fixné obehové zásoby a miera inflácie je stanovená na 100% ročne. Steem tokeny sú formou inteligentných mediálnych tokenov alebo SMT, s ktorými sa dá efektívne obchodovať kryptomena Páči sa mi to Bitcoin, Ethereum, Litecoin, atď SMT žetóny zdieľajte veľkú časť atribútov tokenov ERC20.

D.tube

The Steemit Komunita má dokonca ďalšiu službu, ktorú môže ponúknuť svojim zákazníkom. D.tube, ktorý je považovaný za veľmi podobný službe YouTube, je založený na blockchaine a používatelia si môžu uvedomiť rozdiel medzi tradičnými webovými stránkami na publikovanie videa a webom D.tube, pretože množstvo zarobených peňazí sa zobrazuje aj vedľa príspevku, okrem zdieľaní označení páči sa mi a komentárov..

Medzery v Steemite?

Avšak Steemit komunita je obvinená z uverejňovania obsahu plagiátov na svojich webových stránkach pre publikovanie. Zdá sa, že irónia dosahuje najvyššie úrovne, keď pôvodný obsah nezískava veľké uznanie a príjem ako jeho skopírované verzie. Zdá sa, že sa užívatelia viac sústreďujú na zarábanie peňazí a nie na zachovanie celkového rozumu projektu.  

Je to vhodná voľba pre investovanie??

Token stratil svoju hodnotu a v prvých mesiacoch roku 2017 klesol na takmer 0,14 dolára. Avšak steem žetóny sa v súčasnosti obchoduje okolo 1,03 USD. V decembri 2017 však ceny tokenov dosiahli 4 doláre spolu s náhlym nárastom jeho trhovej kapitalizácie. Investori pevne veria vo svojich kvalifikovaných a otvorených vývojárov, a preto komunita vyzerá futuristicky. Sú najvhodnejšie na dlhodobé investície, ak sa ich navrhovaný plán úspešne implementuje.

V tomto veľmi nepredvídateľnom krypto priestore však prebieha vývoj Steemit komunita je úplne neistá. Pretože projekt publikovania obsahu je decentralizovaný a úplne založený na trhových silách dopytu a ponuky, žiadna predpoveď odborníkov na kryptomeny nemôže byť 100% presná. Preto je na zodpovednosti investora, aby sa ubezpečil, že vykoná účinnú previerku Steem tokeny. Časť vylúčenia zodpovednosti z Steem žetón v právomoci svojej platformy na publikovanie obsahu, Steemit; webová stránka s blogmi poháňaná technológiou Blockchain. Pri prieskume musí mať najvyššiu prioritu, pretože tu sa zaznamenáva väčšina prominentných bodov..

Záver

Svet vyžaduje jednu globálnu kryptomenu, ktorá by úplne eliminovala všetkých sprostredkovateľov a tiež transakcie a poplatky na Forexe. Keďže toľko kryptomien medzi sebou súperí, stáva sa globálnou menou. Niektoré z popredných mien ako Bitcoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash, a Litecoin majú vyššie šance na prijatie globalizovaným spôsobom. Na základe svojich funkčných štruktúr však môžu byť kryptomeny použité v rôznych doménach. Jedna vec je však istá, že kryptomeny majú stále dostatok času na to, aby sa osvedčili, pretože samotný trh s kryptomenami je v počiatočných fázach..