Okex: Falošná výmena objemu?

OKEx je platforma na výmenu digitálnych mien, kde sú rôzne výmena kryptomeny odohráva sa. OKEx prijíma a umožňuje používateľovi obchodovať a vymieňať si rôzne mince ako Bitcoin, bitcoinová hotovosť, Ethereum, atď. Existujú rôzne protichodné správy o falošnej výmene objemu, ktoré uskutočnil OKEx poraziť konkurenciu a udržať sa na vrchole. Diskutovalo sa o tom nižšie.  

Čo je to OKEx?

Okolo roku 2014 OKEx bola spustená a umožňuje používateľom uskutočňovať rôzne transakcie za ich investície do obchodných transakcií. Kryptomeny Páči sa mi to Bitcoiny, ethereum, bitcoínová hotovosť a ďalšie sú na tejto platforme akceptované pre transakciu.

Nedávno tiež začali oznamovať používateľom určité bonusové programy, ako každý piatok na pevný limit OKcoin držiak fixovaný OKEx používateľovi je na znak uznania poskytnuté určité množstvo bonusových bitcoinov. Zdá sa to ako dobrá schéma, nie? Platforma z času na čas ponúka rôzne schémy, ktoré sa zdajú sľubné, ale kladie si otázku, či to, čo robia, je skutočne etické alebo je to falošné.?

Aké sú správy o OKEx?

Ich meno bolo rozbité v rôznych správach o správach a časopisoch za ich neobvyklé správanie v množstve transakcií uskutočnených prostredníctvom ich výmennej platformy. Tieto pochybné otázky začali narastať po tom, čo niekoľko analytikov začalo analyzovať transakcie, ku ktorým dochádza Výmenná platforma OKEx.

V prvom prípade jeden z majorov podvody o ktorom sa hlási OKEx falošný objem ktoré sa na tejto platforme odohráva.

Druhým veľkým prípadom sú správy o zatknutí zakladateľa OKEx výmena za rôzne podvody súvisiace s touto výmennou platformou

Tretím veľkým prípadom sú správy o podvodných správach o WFEE mince, kde zakladateľ OKEx má veľký podiel a verí sa, že v ňom tiež zohral svoju úlohu.

Posledná správa je taká OKEx privítal päť nových kryptomena do ich výmennej platformy, o ktorej sa predpokladá, že konkuruje hlavným hráčom, akými sú bitcoin, bitcoin cash, Ethereum, litecoin a Ethereum klasika.

Čo sa deje s OKEx a inými kryptomenami proti nemu?

Niektorí analytici zistili, že existujú rozdiely medzi najvyšším a najnižším objemom obchodu kryptomena v Platforma OKEx. Neobvyklé správanie je, že finančné trhy sú svojou povahou vždy nepredvídateľné kvôli mnohým rôznym premenným, od technologických zmien až po výkonnosť obchodného trhu, ale OKEx výkon, pokiaľ ide o ich výmenu, bol veľmi predvídateľný. To vyvolalo otázku, čo keď objem búrz obchoduje a hlási OKEx je záznam falošný a nie je pravdivý? Čo keby manipulovali s uvedenými správami?.

Sylvian Ribes je analytik, ktorý priviedol k falošnej výmene objemu, ktorá sa koná v OKEx zasvietiť. Začal zbierať údaje zo dňa na deň dennej výmeny a obchodovania, ktoré sa uskutočnili v r Výmenná platforma OKEx a začal ich vykresľovať a začal si uvedomovať, že ich správanie je predvídateľné. Aby overil svoj výskum, vytvoril rôzne vykreslené modely z rôznych iných výmenných platforiem, o ktorých veril, že sú podľa ich záznamov pravdivé. Prekrýval tento skutočný model s modelom Platforma OKEx prišiel na to vo svojom výskume a zistil, že z uvedených správ a vykonaného odhadu je veľa falošného objemu.

Zakladateľ spoločnosti OKEx Star Xu bol zatknutý v Šanghaj podľa tvrdení používateľov o neobvyklom správaní spoločnosti OKEx a strata ich kryptomien z dôvodu zlyhania siete a platformy. Avšak, OKEx poprel toto tvrdenie, že si nie sú vedomí žiadneho takéhoto systému. Obvinenia ako toto viedli k vzneseniu nároku, ktorý viedol k zatknutiu Hviezda Xu ktorý bol potom prepustený v nasledujúcich 24 hodinách. Neskôr však jeho zatknutie opäť odmietol OKEx.  

Zavedenie piatich nových mincí v OKExXRP, Cardano (ADA), Stellar (XLM), 0x (ZRX) a Zcash (ZEC) ktoré sú rýchlejšie v transakčnej rýchlosti, open source, efektívnej prevádzke, najnižších nákladoch a vyššom zabezpečení súkromia kryptomena resp. Verí sa, že tento nový úvod bude mať veľký vplyv na veľkých hráčov, ako sú bitcoiny, bitcoínová hotovosť, Ethereum, ethereum klasika a Litecoin. Vďaka tomu sa mnohí používatelia a trh s kryptomenami stavajú proti Výmenná platforma OKEx.

Dôvod prečo trh s kryptomenami je proti OKEx Teraz je pri falošnej výmene objemu dôveryhodným faktorom výmeny v OKEx klesá, čo spôsobuje, že používatelia spochybňujú aj iné výmenné platformy a tiež to vedie k tomu, že používatelia strácajú svoje investície do kryptomeny ako trhu a tiež do svojich podnikateľských investícií. Preto je vždy dobré vedieť, čo sa deje v trh s kryptomenami aby ste boli aktuálne a mohli sa efektívne a efektívne rozhodovať o svojich budúcich investíciách a boli šťastní, že ste sa rozhodli múdro.