Journey of Marc Kenigsberg: From a Marketing Agent to the Founder of CoinJanitor & BlockSmarter

Popularita kryptomeny v roku 2017 stúpla, čo uľahčilo rast priemyslu, ale väčšina ľudí mala záujem vytvárať zisky a ignorovala prevratnú technológiu. Jeho nediskriminačné a dostupné rozhranie je to, čo apeluje na Marca Kenigsberga, zakladateľa a generálneho riaditeľa CoinJanitor. Jeho spoločnosť pracuje na vyčistení krypto priestoru absorbovaním a recykláciou neúspešných mincí a žetónov.

Skúsenosti pred vstupom do krypto priestoru

Marc KenigsbergMarc Kenigsberg

Marc Kenigsberg začal svoju kariéru v spoločnosti Osiris Trading a prešiel na stránku The Nation Traffic, aby ponúkol svoje odborné znalosti v oblasti elektronického obchodu a jeho marketingu.. Okrem toho pracoval viac ako desať rokov s niektorými z najväčších svetových herných spoločností. Služby Marcovho manažmentu boli tiež zamestnané najrozsiahlejším partnerským programom na svete. Rozvetvený do hi-tech priestoru, strávil niekoľko rokov ako analytik správania v Clicktale, než bol predstavený kryptomene. Jamworx ho vymenoval za generálneho riaditeľa a neskôr Marc Kenigsberg pokračoval v zakladaní BlockSmarter a CoinJanitor.

Počiatočné skúsenosti a výzvy v tomto priestore

Marcovo prvé stretnutie s bitcoinmi, podobné väčšine z nás, bolo mätúce, ale zaujímavé. Pochopeniu tejto inovatívnej technológie bol venovaný komplexný výskum a čas a informačná nedostupnosť bola označená za najväčšiu prekážku na Marcovej ceste kryptomien. S dnešnými zdrojmi nie je kryptomena taká zapojená, ako bývala v minulosti, ale Marc si pamätá, že strávil veľa hodín na fórach, aby získal ďalšie informácie. Ďalšou výzvou, ktorú vyzdvihol, bolo šírenie dezinformácií, ktoré, žiaľ, pokračuje dodnes. Technológie blockchain a kryptomena majú potenciál poskytnúť spravodlivý svet, ale ich rast brzdí negatívne zobrazenie masmédií a oportunistickí aktéri predávajúci schémy rýchleho zbohatnutia..

Marc Kenigsberg blogoval o svojej ceste a učení sa o bitcoine a stal sa celosvetovo uznávaným publikovaným autorom. Účasť na konferenciách o bitcoine a ich vystúpenie mu pomohli stretnúť sa a nadviazať vzťahy s lídrami v tomto odvetví a rozšíriť jeho znalosti.

Marc Kenigsberg: Úspechy

Keď sa ho pýtali na jeho úspechy, vyhlásil, že jeho najväčším úspechom je stať sa rodičom a mať schopnosť tráviť čas so svojimi deťmi., ktorí sú tiež zbehlí v porozumení bitcoinu.

Profesionálne úspechy zahŕňajú jeho znalosti a znalosti v oblasti kryptomeny. Marcove spisy boli publikované po celom svete a vystupoval na známych platformách ako Bloomberg, CNBC, Investing.com, Hacked a ďalších..

Zakladanie revolučných startupov ako BlockSmarter a CoinJanitor sú ďalšie úspechy pod jeho pásom.

CoinJanitor

CoinJanitorCoinJanitor

Vytváranie kryptomien sa stalo dostupnejším so zvýšeným financovaním kryptomeny, ale bez vyváženia tohto zrýchlenia s prahom užitočnosti to môže viesť k zriedeniu zdrojov a oslabeniu trhu v priebehu času.

Len zlomok z 4500 kryptomien na trhu dodáva svoje mince. Cieľom CoinJanitor je obnoviť hodnoty mŕtvych mincí a posilniť kryptokomunitu recykláciou uväznenej hodnoty zo zlyhaných aktív..

Navrhovaným riešením tohto tímu je vykúpiť/vyčistiť mŕtve mince a poskytnúť používateľom konvertibilné aktívum. Používatelia obchodujú so svojimi neúspešnými/mŕtvymi menami za tokeny Coin Janitor (JAN), ktoré je možné vymeniť za bitcoiny a ďalšie popredné kryptomeny.

Tím Marca Kenigsberga a CoinJanitora uskutočnil prvý výkup s Globycoinom a aktívne hľadá ďalšie mŕtve mince.

Mince spĺňajúce nasledujúce kritériá budú brané do úvahy pre výkupy:

1. Trhový strop mince by mal byť nižší ako 50 000 USD

2. Menou by mala byť minca PoW (Proof of Work)

3. NEMAL by byť uvedený na žiadnej burze.

4. Minca by mala byť najmenej 2 roky stará, aby bola považovaná za mŕtvu.

5. Majitelia mincí by mali byť prístupní.

6. Majiteľ a komunita musia byť ochotní spolupracovať s CoinJanitor.

Marc Kenigsberg je jedným z popredných svetových poradcov ICO; Skúsenosti jeho a jeho tímu sú teda dostatočné na to, aby eliminovali potrebu najímania poradcov.

Podľa Marca Kenigsberga budúcnosť priemyslu kryptomien a blockchainu

Marc Kenigsberg je optimistický v otázke budúcnosti priemyslu kryptomien a blockchainu a domnieva sa, že s jeho vývojom bude zrejmé oddelenie medzi aspektom „zarábania peňazí“ a technológiou.. Predtým spomínaný pokrok prinúti ľudí prehodnotiť stav súčasného finančného systému a prijať bitcoiny a blockchain. Pochopenie povahy blockchainu odolnej voči cenzúre zvýši možnosti tejto technológie založené na aplikáciách.

Marc si uvedomuje problémy, ako sú boje v komunite a vonkajšie útoky, ale očakáva pozitívny rast a rozvoj. Neustále zlepšovanie technológie, vznik podporných odvetví na podporu rastu paliva, používanie bitcoinu na riešenie globálnych problémov a širšie prijímanie bitcoinu masami sú jeho predpovede pre budúcnosť kryptomeny.

Marc Kenigsberg sa cíti vďačne a poctený, že je súčasťou vítanej bitcoínovej komunity. Keď sa dozvedel o kryptomenách prostredníctvom fór a zapojil ďalších odborníkov, chce vrátiť komunite rovnaké služby.. Čitateľom sa odporúča, aby ho kontaktovali a prediskutovali budúcnosť tejto neuveriteľnej technológie.

Kontaktujte Marca Kenigsberga na Twitteri: https://twitter.com/marckenigsberg

Alebo mu položte otázku v sekcii komentárov nižšie.