Bitcoin: Sme pripravení na ďalší beh krypto býkov?

Kryptosvet trpí posledný rok útokom medveďa. Dostalo sa na úroveň zeme po svojom historickom vrchole v roku 2017. Hodnota rôznych kryptomien bola výrazne znížená. Teraz, ako trend akéhokoľvek finančného trhu, sa po medvedom behu očakáva býčí beh. Pretože je medvedí trh dosiahnutý kryptopriestorom taký veľký, je nevyhnutné, aby ste prišli na býčí beh. Kedy ale nastal zmätok? Mohlo to byť zajtra alebo po niekoľkých mesiacoch alebo rokoch. Ale ak prejdeme nedávnymi trendmi kryptopriestoru, ďalší býčí beh príde veľmi skoro.

Poďme diskutovať o niektorých bodoch, ktoré dokazujú, že ďalší býčí beh kryptotrhu príde veľmi skoro a mali by sme byť na to pripravení.

1. Zlepšenie hodnoty bitcoinu a ďalších kryptomien za posledných 24 hodín:

Pomaly, ale postupne, bitcoin začal opäť rásť. Ak budeme diskutovať o hodnote bitcoinu 18. februára 2019, začínalo sa na 3574 dolároch v noci a na konci dňa mala hodnota prírastok 376 dolárov, pričom dosahovala 3950 dolárov. To je skutočne dobré znamenie pre bitcoin aj pre krypto priestor. Aj keď hovoríme o mesačnom porovnaní, na začiatku tohto roka to bolo 3441 dolárov. Ak sa zameriame na druhú najväčšiu kryptomenu, Ethereum tiež 18. februára 2018 navštívilo rast okolo 17%, pričom dosiahlo zhruba 147 dolárov zo 126 dolárov. Začali stúpať nielen vyššie uvedené dve, ale aj ďalšie kryptomeny ako Ripple XRP, Litecoin atď. Toto významné zvýšenie hodnoty niekoľkých kryptomien môže byť znakom návratu býčieho behu na krypto trhu. To znamená, že býčí trh s krypto priestorom sa blíži a mali by sme byť na to pripravení.

2. Šance akciového trhu na krach:

Ďalším prominentným dôvodom rozkvetu býčieho behu krypto trhu je predpoveď zrútenia akciového trhu a to príliš skoro. Existujú náznaky, že sa akciový trh tento rok zrúti, ale známky zrútenia sa výrazne zvýšili. Akciový trh zaznamenal rôzne faktory, ako napríklad vysokú volatilitu v posledných dňoch, vysoké úrokové sadzby v USA atď. Tieto faktory sú znakom zrútenia akciového trhu. Pretože medzi akciovým trhom a kryptotrhom existuje inverzný vzťah, v dôsledku skorého zrútenia akciového trhu sa dá predpokladať, že ďalší býčí beh kryptotrhu zasiahne veľmi skoro a investori by mali byť pripravení na toto.

3. História behu medveďa a býka v histórii kryptomien:

Medvedí a býčí beh- obe sú dve tváre mince. Jeden ide a jeden prichádza. Ak sa pozorne pozrieme na históriu bitcoinu od roku 2009 do súčasnosti, môžeme získať trendy, ktorými sa riadil v minulosti. Prvý býčí beh, s ktorým sa stretol po vynájdení, bol v polovici roku 2011, keď cena vzrástla z 1 dolára v apríli 2011 na 31 dolárov v júli 2011. Potom nasledoval beh medveďa, ktorý trval približne jeden rok, keď hodnota klesla na 2,00 dolára. Opäť po tomto behu medveďov sa mohutný býčí beh vrátil rastúcim bitcoinom na 1200 dolárov v roku 2013. Po februári 2014 opäť prišiel beh medveďa, ktorý trval do začiatku roka 2015 a cena klesla až na 200 dolárov. A opäť prišiel historický býčí beh, ktorý ho v roku 2017 priviedol k 19 000 dolárom. Potom bude krypto priestor čeliť medvediemu behu. Ak sa teda pozrieme na tieto historické údaje, zistíme, že je čas na ďalší bikový beh a musíme byť na to pripravení.

4. Dôvod, prečo veľké firmy vstupujú do krypto priestoru:

Krypto priestor nie je obmedzený iba na malé a nové spoločnosti. Technickí giganti sa o to zaujímajú a môže to byť znak toho, že pochopili, že ďalší býk beží tak blízko. Ak hovoríme o spoločnosti Microsoft, na ceste k spusteniu a spolupráci s Bakktom, existujú aj sgn o Apple, ktoré pracujú na blockchaine atď. V poslednej dobe spoločnosť JP Morgan taktiež uviedla na trh jednu zo svojich stabilných digitálnych coinov. Obchodný analytik týchto megaobrovských spoločností pochopil, že ďalší býčí beh sa môže kedykoľvek vrátiť a mali by ste byť na to tiež pripravení..

Každý prvok krypto priestoru čaká na návrat býka do krypto priestoru. Investori, obchodníci, kryptomeny, veľké firmy atď., Všetci čakajú na ďalší býčí beh, a ak vezmeme do úvahy najnovšie trendy, ako sú vyššie uvedené, musíte byť pripravení na ďalší býčí beh krypto trhu a bitcoinov.