TrueUSD vs USDT. Aký je rozdiel a čo je lepšie?

Pochopenie podobností a rozdielov medzi TrueUSD a USD.

Úvod

Kryptomenová doména je známa svojou vysokou volatilitou, ktorá nepriamo priťahuje mnoho investorov, ako aj denných obchodníkov z celého sveta. Veľmi prchavý trh s kryptomenami sa stalo veľmi náročným pre obchodníkov skladovať svoje kryptomenové fondy veľmi efektívnym spôsobom, pretože kvôli vysokej volatilite ceny ich kryptomenových fondov kolíšu, aj keď nemajú záujem obchodovať. Aby sme to sledovali, vyvinuli sme niekoľko mincí v oblasti kryptomien, ktoré sme presne vyvinuli s cieľom zmierniť napodobňovanie funkcií tradičných Fiat meny. Vďaka sérii stabilné mince v kryptomene ktoré obchodníci, ako aj investori efektívne využívajú, aby sa prostredníctvom nich vyhli neustálemu prevodu meny Fiat. Poďme pochopiť rozdiel medzi dvoma najznámejšími stabilnými mincami: TrueUSD vs USDT.

TrueUSD vs USDT: Úvod

Volatilita je jednou z hlavných obáv, ktorá bráni celosvetovému akceptovaniu kryptomien v masách na účely každodenných transakcií. Preto dve z najznámejších stabilných mincí kryptomeny, ktoré sú viazané na hodnotu amerických dolárov TrueUSD a USDT. USDT je tiež známy ako Tether. Pokúsme sa preto porozumieť rozdielom a podobnostiam medzi nimi TrueUSD vs. USDT.

Výhody takýchto mincí

Stabilné mince tohto druhu poskytujú investorom obrovské množstvo zabezpečenia, pretože ich chránia pred zrútením ceny v dôsledku vysokej volatility v súvislosti s akoukoľvek kryptomenou..

Obe stabilné mince sa rovnajú jednému americkému doláru. Presným dôvodom sú americké doláre, ktoré sa väčšinou považujú za stanovený štandard v rámci domény kryptomeny, a tiež známosť zákazníkov s nimi viedla k tomu, že sa stala štandardizovanou kryptomenou alebo štandardom pre takéto stabilné mince. Podľa odborníkov je príslušné množstvo Fiat mena je späť, aby vyvinul stabilitu a spoľahlivosť v oboch stabilných minciach TrueUSD a USDT.

TrueUSD vs USDT: Popularita

USDT je v porovnaní s  TrueUSD ako USDT je oveľa vyspelejší ako TrueUSD kvôli jeho skorému vzniku v kryptomenovom priestore. Pretože táto posledná stabilná minca bola vydaná oveľa neskôr po týždni, pôvodná minca, nedokázala si v automatickom porovnaní so svojim náprotivkom získať veľkú popularitu..  

TrueUSD vs USDT: Špekulácie

Podľa expertov však bolo vznesených niekoľko falošných obvinení USDT, keďže členovia komunity boli obvinení z toho, že nemali podporenú príslušnú čiastku v amerických dolároch, aby mohli podporovať USDT. To v používateľoch kryptomeny vytvorilo obrovské množstvo pochybností a strachu, ktoré by mohli nepriamo využiť TrueUSD.

TrueUSD vs USDT: Vysvetlené

TrueUSD nie je nič iné ako Token založený na ethereu kde každý žetón sa rovná 1 americkému doláru. Je však veľmi odlišný od USDT pretože neexistujú žiadne skutočné rezervy Fiat mena aby sa zachovala stabilita mince. Namiesto toho stabilná minca spolupracuje s významnými finančnými inštitúciami a bankami na celom svete a odhaduje sa, že bude držať finančné prostriedky na viazaných účtoch.

TrueUSD vs USDT: Zabezpečenie

Prostriedky, ktoré sú uložené na systém úschovy nie je možné akýmkoľvek spôsobom pristupovať k sprostredkovateľovi tretej strany. Výsledkom je vysoká spoľahlivosť, pokiaľ ide o TrueUSD. Očakáva sa preto, že token kryptomeny prekoná USDT pokiaľ ide o jeho prijatie medzi užívateľmi domény kryptomeny. Vkladacie účty, pre ktoré sú uložené finančné prostriedky kryptomeny TrueUSD sú konzistentne kontrolované inou audítorskou spoločnosťou tretej strany. Vďaka tomu je TrueUSD jedna z najspoľahlivejších možností v porovnaní s jej náprotivkom.

TrueUSD vs USDT: Pracovný mechanizmus

Aby bola zachovaná hodnota TrueUSD do 1 USD, príslušné množstvo tokenov kryptomeny sa razí, keď niekto vykoná bankový prevod, aby mohol využiť TrueUSD a spálené, keď niekto požiada o svoju menu Fiat TrueUSD resp. Pokiaľ ide o USDT, rezervy Fiat mena sú vybavené rôznymi úrovňami zabezpečenia.  

Záver

Medzi volatilitou trh s kryptomenami, stabilita poskytovaná takýmito mincami sa stáva veľmi cennou a vzácnou, preto je potrebné čo najlepšie využiť rôzne zariadenia poskytované v kryptomenovom priestore s cieľom získať najlepšiu návratnosť investícií.