Peňaženka Blockchain vs peňaženka Bitpay: kompletná analýza

Porovnanie dvoch najfuturistickejších peňaženiek s kryptomenami na trhu.

Prečo potrebujeme zabezpečenie v krypto peňaženkách?

Bezpečnosť musí byť nanajvýš faktorom, na ktorý musí každý jednotlivec dbať, pokiaľ ide o skladovanie finančných prostriedkov kryptomeny. Presný dôvod je ten, že všetci naokolo sú podvodníci a hackeri, ktorí hľadajú jedinú príležitosť, ako uviesť do života svoje pokrivené nápady. Preto ako zákazníci nesmieme nechať priestor, aby popravili svoju myseľ. Existuje veľa kryptomenové peňaženky sú k dispozícii a v zásade sú dvoch typov hardvér a softvérové ​​peňaženky. Hardvérové ​​peňaženky sú uprednostňované pred softvérovými peňaženkami, pretože sú oveľa bezpečnejšie ako softvérové ​​peňaženky. Ale dve najvýznamnejšie softvérové ​​peňaženky Blockchain a Bitpay peňaženka ponúka väčšina investorov do kryptomien. Porovnajme Peňaženka Blockchain vs peňaženka Bitpay.

Peňaženka Blockchain vs peňaženka BitPay: úvod

The Blockchain peňaženka sa označuje ako jeden z najobľúbenejších a najpoužívanejších kryptomenové peňaženky, s viac ako 15 miliónmi registrovaných používateľov peňaženky. Rozhranie je veľmi jednoduché a interaktívne, čo nepriamo poukazuje na používanie peňaženky jednoduchým spôsobom. Na druhej strane spektra, BitPay bola založená v roku 2011, ako a Poskytovateľ platieb bitcoinmi. Organizácia rozšírila svoje pôsobenie o Peňaženka BitPay, karty BitPay, okrem pokladní pre obchodníci. Bol to jeden z najviac preferovaných spôsobov, ktoré začlenili obchodné domy na celom svete.

Peňaženka Blockchain vs peňaženka BitPay: aké sú funkcie každej z nich?

The Blockchain peňaženka my vlastne nič iné ako softvérová peňaženka dostupná pre mobilné a stolné počítače. Podľa odborníkov je prenos bitcoínov a éteru jednoduchý pomocou Blockchain peňaženka. Dokonca sa s niektorými spojilo ruky hlavné kryptoburzy, čo im dáva ďalšiu výhodu oproti iným podobným krupiérskym peňaženkám na trhu, pretože prenos podporujú. Začal v roku 2011, BitPay peňaženka je veľmi populárny, rok 2014, ktorý údajne každý deň presahuje 1 milión dolárov v USD. Štatistiky dokonca naznačujú, že ide o najväčšieho poskytovateľa platieb za bitcoiny na svete.

Peňaženka Blockchain vs peňaženka BitPay: Porozumenie ich spolupráci a bezpečnostným opatreniam.

The Blockchain peňaženka je kompatibilný so systémom Android, iOS a je k dispozícii ako webové stránky. Dokonca obsahuje pokročilé bezpečnostné systémy, ktoré navrhujú dvojfaktorové overovanie, aby poskytovali maximálnu bezpečnosť. Užívatelia majú tiež možnosť nakupovať alebo predávať kryptomena priamo cez ich Blockchain peňaženka. The BitPay peňaženka pôvodne založil Tony Gallippi a spolupracoval s významnými softvérovými spoločnosťami ako WordPress, PayPal, NewEgg, Microsoft, TigerDirect, Warner Bros. Records atď. Všetky tieto spolupráce posilnili ekonomiku Bitpay peňaženka. Je tiež veľmi dobre známy svojimi open source projektmi v oblasti bitcoinov, ako sú Bitcore a Copay. Tiež ich Bitpay karta čo nie je nič iné ako a debetná alebo kreditná karta ktorý bezproblémovo umožňuje používateľom používať ich namiesto vízovej karty v obchodoch.

Peňaženka Blockchain vs peňaženka Bitpay: Aká je štruktúra poplatkov pre každú z nich?

V prípade blockchain peňaženka, transakčné poplatky sa automaticky odpočítavajú na základe preťaženia siete a ďalších faktorov v reálnom čase. Užívateľom je však poskytnutá možnosť nastaviť transakčné poplatky, ktoré priamo ovplyvňujú rýchlosť potvrdenia transakcie. Zatiaľ čo na druhej strane, Bitpay peňaženka akceptuje konštantný transakčný poplatok okolo 0,99 percenta. The BitPay peňaženka je v porovnaní s Blockchain peňaženka, ako Fiat do Kryptomena dokončenie konverzií môže trvať viac ako 24 hodín. Užívateľ však môže použiť BitPay karta s 0% transakčnými poplatkami. Štruktúra poplatkov je však pomerne zložitá Bankomatové transakcie.

Peňaženka Blockchain vs peňaženka Bitpay: Ktorá je celkovo lepšia?

So sídlom v Luxemburgu, Blockchain peňaženka nevyžaduje, aby si používateľ sťahoval alebo inštaloval akýkoľvek druh aplikácie, aby ju mohol používať, ale môžu len navštíviť blockchain tohto informačného webu a využívať jeho služby. Na používanie v mobilných telefónoch si však musia stiahnuť mobilnú aplikáciu. Platobná platforma Bitcoin v Atlante, Bitpay získava finančné prostriedky od špičkových investorov, ako sú Richard Branson, Founders Fund, Index ventures, atď. Pôvodne bol založený s jediným cieľom demokratizovať používanie bitcoinových platieb, BitPay sa stal jedným z najväčších platobných procesov za bitcoiny na svete. Stručne povedané, ukázalo sa, že je vo svojej oblasti veľmi úspešný, pretože pokrýva aj ďalšie hlavné odvetvia spracovania platieb.

Ktorá peňaženka je podľa vás lepšia? Povedzte nám to v sekcii komentárov nižšie.