Sprievodca získavaním bitcoinov pomocou Interac® Online

V tomto krátkom sprievodcovi vám ukážeme, ako nakupovať bitcoiny pomocou Interac Online bezpečne a jednoducho. Uvádzame zoznam búrz, ktoré akceptujú platbu, so zoznamom ich požiadaviek na overenie, obchodných poplatkov a bezpečnostných funkcií.

Zhrnutie: Ako nakupovať BTC pomocou Interac® Online

 1. Zaregistrujte si účet na burze, ktorú si vyberiete (Kanadské bitcoiny).
 2. Overte svoju identitu, ak to od vás platforma vyžaduje (voliteľné pre vyššie limity).
 3. Prejdite na stránku „Kúpiť“ a vyplňte nákupný formulár s uvedením sumy Interac Online BTC, ktorú chcete získať..
 4. Vyberte si Interac Online ako preferovaný spôsob nákupu a overte svoj bankový účet.
 5. Prejdite na svoj bankový účet online a vyhľadajte našu možnosť prevodu Interac Online.
 6. Vyplňte online platobný formulár s údajmi, ktoré vám poskytne zvolená burza.
 7. Dokončite postup výberom „Odoslať peniaze“ a počkajte, kým sa mince nedostanú na zostatok vašej burzy.
 8. Vyberte si mince do svojej chladiarenskej peňaženky. Odporúčame vám zaobstarať si hardvérové ​​peňaženky, ako napr Ledger Nano S, TREZOR alebo KeepKey.

Ak sa nejaký čas pohybujete v odvetví kryptomien, s najväčšou pravdepodobnosťou ste narazili na systém prevodu peňazí s názvom Interac. Systém ponúka svojim užívateľom množstvo výhod a funkcií, najmä pokiaľ ide o obchod s kryptomenami. Preto sme preskúmali platobný systém z hľadiska nákupu bitcoinov.

Sprievodca získaním bitcoinu pomocou Interac Online

Poskytujeme tiež informácie o burzách, kde je Interac k dispozícii, a na konci každého preskúmania navrhujeme klady a zápory každej platformy. Hlavným účelom je poskytnúť vám jednoduchý nástroj na porovnanie spoločností a výber najlepšej dostupnej možnosti. pre teba.

O spoločnosti Interac

Interac je kanadský neziskový systém prevodu peňazí, ktorý umožňuje klientom online posielať a prijímať peniaze vyjadrené v CAD v Kanade. Založilo ho v roku 1984 päť veľkých kanadských podnikov, ktorými sú RBC, CIBC, Scotiabank, TD a Desjardins. Tieto služby ponúkané systémom zodpovedajú rôznym potrebám, pretože majú pre používateľov k dispozícii jedinečné funkcie. Tieto produkty sú:

 • Priama platba Interac (IDP): IDP je služba debetných kariet, ktorá umožňuje užívateľom platiť online a offline službami pomocou vkladov hotovosti na kartu. Poplatky sú paušálne, zvyčajne nižšie ako 1 dolár, a pri zvažovaní obchodu s BTC ponúkajú celkom lacnú štruktúru.
 • Zdieľané vyplácanie peňazí (SCD): systém umožňuje užívateľom používať ABM, ktoré nepatria držiteľovi karty produktov Interac. Na to je dobré myslieť, pretože takmer všetky ABM obsahujú Interac ako dostupný spôsob platby.
 • E -mail na prevod peňazí Interac: ponúka spoločnosť CertaPay, produkt umožňuje používateľom Interacu odosielať a prijímať peniaze pomocou e -mailovej adresy a kanadského bankového účtu.
 • Interac online: možno najpopulárnejší produkt, Interac Online ponúka nákup produktov a služieb pomocou ich bankových účtov. Obchod s bitcoinmi je teda väčšinou ponúkaný prostredníctvom Interac Online, pretože urýchľuje proces prenosu a zároveň udržuje nízke náklady. Štruktúra poplatkov je na rovnakej úrovni ako pri hotovostných a debetných kartách, pretože za online prevody zaplatíte od 0,015 do 0,765 dolára.

V Interacu si nemusíte registrovať účet. Takmer všetky kanadské banky majú Interac ako súčasť svojich služieb, takže stačí nájsť stránku vydávania debetných kariet Interac Online a odtiaľ využívať služby.

Oficiálna webová stránka Interac

Bezpečné výmeny na nákup BTC pomocou Interac® Online

Pokiaľ ide o obchodovanie s bitcoinmi, pre používateľov Interacu je k dispozícii množstvo búrz. Tieto spoločnosti sa líšia z hľadiska požiadaviek na overenie, štruktúry poplatkov, bezpečnostných funkcií a dostupnej likvidity. V tejto stručnej príručke sa uvádzajú tie, ktoré zatiaľ považujeme za bezpečné. Nové platformy môžu byť otvorené v blízkej budúcnosti, aj keď by ste si mali dávať pozor na to, aby ste skočili a ukázalo sa, že mnohé z nich sú podvody..

Bezpečné výmeny BTC

Uvedené burzy sú HappyCoins, Quebex, Paxful, mBTC, Kanadské bitcoiny, Anycoin Direct, QuadrigaCX, Bitbuy.ca, Coinbase, QuickBT, Bitaccess, MyBTC.ca a LocalBitcoins.

HappyCoins

HappyCoins je holandská platforma, kde si môžete kúpiť mince pomocou Interac Online, vyjadrené iba v EUR. Platforma ponúka mierne požiadavky na overenie, pretože musíte zadať osobné údaje a overenie bankového účtu. Pre obchodníkov nie sú k dispozícii žiadne bezpečnostné funkcie, pretože všetky mince sa automaticky odosielajú na adresu peňaženky, ktorú ste uviedli.

Pros

 • platforma ponúka súkromie z dôvodu nedostatku požiadaviek na overenie;
 • mince okamžite odoslané na adresu vašej peňaženky.

Zápory

 • platby vyjadrené iba v EUR, čo znamená, že je potrebná dvojitá konverzia;
 • nie sú k dispozícii žiadne funkcie zabezpečenia, ako napríklad 2FA.

Získajte BTC v HappyCoins

Burza Quebex

So sídlom v Quebecu, Quebex ponúka mince pomocou Interac Online a Interac e-Transfer. Platformy P2P ponúkajú Kanaďanom jednotný trh, ktorý je možné použiť pri nákupe bitcoinov. Na rozdiel od Paxful a LocalBitcoins, Ak chcete získať BTC, musíte prejsť úplným procesom overenia. Poplatky predstavujú 1% z celkovej hodnoty obchodu

Pros

 • ako možnosť nákupu je k dispozícii Interac Online aj Interac e-Transfer;
 • domáca platforma, pričom CAD je hlavnou fiat obchodnou menou.

Zápory

 • nízka likvidita, pretože obchodníci môžu nakupovať veľmi malé dávky BTC;
 • overenie je potrebné vykonať pred obchodovaním.

Výmena bitcoinov na Quebex.com

Paxful Bitcoin Market

Paxful je platforma peer-to-peer (P2P), kde obchodníci môžu medzi sebou nakupovať a predávať bitcoiny na jednom trhu. Zabezpečenie trhu závisí od individuálnych investorov, pretože nie sú k dispozícii žiadne metódy overovania ani štandardizovaný proces nákupu. Každý predajca má svoje vlastné obchodné požiadavky, s ktorými by sa mali kupujúci pred nákupom dohodnúť.

Paxful web

V minulosti bolo teda hlásených mnoho podvodov, najmä z neoverených účtov. Jedinou možnosťou zabezpečenia, ktorú máte k dispozícii, je dvojfaktorová autentifikácia (2FA), ktorú považujeme za nedostatočnú. Na strane poplatkov máte 1%, ktoré predávajúci platí, hoci kupujúcim sa toto percento účtuje prostredníctvom ceny BTC. Interac má k dispozícii dva produkty od obchodníkov s bitcoinmi, ktorými sú elektronické platby Interac a Interac Online.

Pros

 • na obchodníkov nie sú kladené žiadne požiadavky na overenie;
 • nízke transakčné poplatky 1% iba pre predajcov;
 • predajcovia si navzájom konkurujú pri ponúkaní mincí na predaj prostredníctvom zníženia ceny.

Zápory

 • v minulosti boli hlásené podvody, zvyčajne týkajúce sa neoverených predajcov;
 • obvykle dostupný malý objem obchodu BTC;
 • Možnosti Interac nie sú v Paxful obľúbené.

obchod mBTC

obchod mBTC je ďalšou kanadskou burzou, ktorá ponúka bitcoiny prostredníctvom Interac e-Transfer a Flexepin. V počiatočnej fáze musíte zadať e -mailovú adresu a telefónne číslo iba na to, aby sa obchod mohol uskutočniť, zatiaľ čo kontrola ID príde neskôr, ak chcete dosiahnuť vyššie obmedzenia vkladu/výberu. Aktuálne limity sú 1 000 dolárov denne a 3 000 dolárov mesačne. Poplatky predstavujú 7,5% z kúpenej hodnoty, zatiaľ čo 2FA a šifrovanie komunikácie sú dostupnými bezpečnostnými opatreniami.

Pros

 • začiatočníci musia zadať iba telefónne číslo a e -mail;
 • jedno z vyšších obmedzení nákupu pre neoverených používateľov na trhu.

Zápory

 • vysoké výmenné poplatky, ktoré môžu viesť až k 7,5%;
 • V budúcnosti môže byť potrebné skenovanie ID.

mBTC Obchod Kanadská burza

Kanadské bitcoiny

Kanadské bitcoiny je pravdepodobne najväčší trh P2P, ktorý má sídlo v Kanade, ktorý ponúka mince pomocou služieb Interac e-Transfer a Interac Online. Všetky spôsoby platby Interac sú vykonávané bezplatne, to znamená, že sa obávate iba poplatkov Interacu, ktoré sú veľmi nízke. Na uskutočnenie obchodu nie je potrebné overenie a mince sa odosielajú priamo na kód vašej adresy.

Pros

 • od obchodníkov sa nevyžadujú žiadne dokumenty;
 • žiadne poplatky za spôsoby platby Interac;
 • prevody vyjadrené v CAD.

Zápory

 • zvyčajne je na obchodovanie k dispozícii niekoľko mincí;
 • bezpečnostné funkcie nie sú k dispozícii.

Kanadská obchodná platforma s bitcoinmi

Anycoin Direct

Anycoin Direct otvorila svoju službu v Kanade v roku 2015 a ponúka spôsoby platby Interac za bitcoiny. Od rozšírenia je pre Kanaďanov jedinou dostupnou možnosťou Interac Online s poplatkami približne 1%.

Európska burza Anycoin Direct

Pri nákupoch nad 50 dolárov budete musieť okrem e -mailu overiť aj svoje telefónne číslo. Úplné overenie je potrebné iba vtedy, ak si želáte urýchliť proces prenosu mincí na požadované miesto určenia.

Pros

 • neoverení používatelia môžu ľahko nakupovať bitcoiny;
 • nízke transakčné poplatky za Interac Online.

Zápory

 • okrem Interac Online nie sú k dispozícii iné metódy;
 • prevedenie prenosov neovereným používateľom môže trvať viac ako 2 pracovné dni.

QuadrigaCX

S kanceláriou vo Vancouveri, QuadrigaCX ponúka bitcoiny prostredníctvom spôsobov financovania Interac Online a Interac e-Transfer. Poplatky za elektronický prevod Interac sú 2% + 5 $, zatiaľ čo možnosť Online stojí 1,5%, pričom minimálna výška nákupu je 5 $. V oboch prípadoch musíte pri nákupe bitcoinov poskytnúť naskenovaný identifikátor a doklad o adrese.

Pros

 • veľké obmedzenia nákupu za deň (viac ako 10 000 dolárov);
 • Interac Online sa vykonáva okamžite.

Zápory

 • overenie požadované pre výrobky Interac;
 • trochu vysoké poplatky za vklady a výbery.

Platforma na obchodovanie s bitcoinmi QuadrigaCX

Bitbuy.ca

Bitbuy.ca je ďalšou kanadskou burzou, ktorá ponúka Interac Online a Interac e-Transfers pri nákupe bitcoinov. Spoločnosť sa riadi prísnymi zásadami AML a KYC, ktoré od obchodníkov požadujú, aby vám poskytli naskenovaný preukaz totožnosti alebo vodičský preukaz, bankový výpis a selfie, na ktorej ste držiteľom preukazu. Poplatky predstavujú 4,95% z obchodnej hodnoty, čo je v porovnaní s odvetvím dosť drahé.

Pros

 • akceptované prenosy Interac Online aj Interac e-Transfers;
 • prevody vyjadrené v domácej mene, CAD.

Zápory

 • obchodníci musia vykonať rozsiahlu kontrolu identity, aby mohli používať Interac;
 • vysoké obchodné poplatky 4,95%.

Bitbuy.ca digitálna zmenáreň

BTC výmenník Coinbase

Coinbase je jednou z najväčších platforiem na výmenu bitcoinov na svete a predstavuje transakcie v hodnote viac ako 50 miliárd dolárov za mince. Kanada je jednou z 32 krajín podporovaných spoločnosťou a ponúka debetnú kartu Interac ako jednu z metód nákupu, ktoré môžu obchodníci používať..

Stalo sa to potom, čo niekoľko poskytovateľov kreditných kariet zastavilo svoje služby v krypto priemysle, čo prinútilo spoločnosť Coinbase urobiť vyhlásenie týkajúce sa debetných kariet pre kanadských klientov. Očakáva sa, že poskytnete svoje osobné dokumenty ako dôkaz totožnosti, pretože firma dodržiava prísne zásady boja proti praniu špinavých peňazí (AML) a poznajte svojho zákazníka (KYC)..

Nakúpte bitcoiny na burze Coinbase

Poplatky za nákup debetných kariet Interac sú na úrovni 3,99%, ako pri ostatných kreditných a debetných kartách, čím sa burza pohybuje na vyššej hranici nákladov v tomto odvetví. K dispozícii sú pre vás bezpečnostné funkcie 2FA, e -mailové upozornenia a zoznam povolených adries IP. Spoločnosť tiež ponúka GDAX (Coinbase Pro) na obchodovanie s maržou pre záujemcov o komplexnejšie služby, hoci Interac nie je k dispozícii ako metóda financovania.

Pros

 • dobrá miera likvidity;
 • GDAX je k dispozícii na obchodovanie s maržou a dodatočné získavanie BTC.

Zápory

 • trochu vysoké poplatky za debetnú kartu 3,99%;
 • na Coinbase môžu obchodovať iba overené účty;
 • možnosti ako Interac Online nie sú k dispozícii.

QuickBT

QuickBT je jednou z najpohodlnejších búrz v Kanade, pokiaľ ide o anonymné nákupy bitcoinov. Uvedená platforma neponúka registráciu pre svojich používateľov a orientuje sa skôr na okamžitý obchod.

Nakúpte bitcoiny na QuickBT

K dispozícii je metóda Interac Online, ktorá sa vykonáva okamžite, pričom jedinou informáciou, ktorú musíte poskytnúť, je adresa peňaženky.

Pros

 • na nákup BTC nie je potrebná žiadna registrácia ani overenie;
 • hotovostné a debetné karty k dispozícii.

Zápory

 • veľmi nízke obchodné obmedzenia 200 dolárov za deň;
 • poplatky nie sú zobrazené transparentne, ale sú súčasťou ceny BTC.

Bitaccess

Bitaccess slúži ako lokátor pre obchodníkov a kupujúcich na vzájomnú komunikáciu a nákup/predaj bitcoinov. Dôležitým rozdielom od iných platforiem P2P je, že obchodníci v skutočnosti sú BTM. Vložíte objem, ktorý chcete kúpiť, a vymeníte si ponuky najbližších strojov, ktoré môžete použiť. Hotovostné a debetné karty Interac sú akceptované ako metódy nákupu, pričom poplatky sa líšia v závislosti od bankomatu.

Pros

 • na obchodovanie nie je potrebný naskenovaný identifikátor;
 • veľký počet BTM v Kanade.

Zápory

 • poplatky môžu byť na niektorých miestach dosť vysoké;
 • prevádzkové hodiny nie vždy predstavujú skutočnú situáciu.

Bitaccess blockchainová spoločnosť

LocalBitcoins

LocalBitcoins je platforma P2P a je jedným z najväčších konkurentov Paxful. Trh bol označovaný za jedno z najobľúbenejších miest, kde je možné bitcoiny nakupovať, a to prostredníctvom mnohých spôsobov platby, vrátane produktov Interac. Dostupnosť závisí od počtu predajcov, ktorí obchodujú s BTC obchodom.

V súčasnej dobe máte k dispozícii možnosti Interac e-Transfer a Interac Online. LocalBitcoins prekonáva Paxful, pokiaľ ide o ponuky Interacu na trhu, pretože väčšina kanadských predajcov má bankové prevody Interac. Transakčné náklady dosahujú 1%, zatiaľ čo overenie závisí od jednotlivých obchodníkov. Podvody boli teda v minulosti zaznamenané a stále sú súčasťou trhu.

Získajte bitcoiny vo výmenníku LocalBitcoins

Uistite sa, že pracujete s ľuďmi s pozitívnou históriou a známkami, aby ste sa vyhli nepríjemným situáciám. Pokiaľ ide o bezpečnosť, do značnej miery máte iba 2FA, ktoré vás chránia, keď ide o váš zostatok BTC.

Pros

 • mince si môžete kúpiť bez poskytnutia naskenovaného ID;
 • veľký počet reklám, ktoré umožňujú spôsoby platby Interac.

Zápory

 • nízky objem obchodu, ktorý je zvyčajne k dispozícii;
 • s neoverenými účtami je riskantné pracovať;
 • ako bezpečnostné opatrenie je k dispozícii iba 2FA.

MyBTC.ca

MyBTC.ca ponúka okamžitý prístup k bitcoinom pomocou metódy nákupu Interac Online. Táto možnosť by vás však stála 6,75%, čo je v porovnaní s inými možnosťami pomerne vysoká cena. Na druhej strane, ak plánujete pracovať iba s 750 dolármi denne, preukaz totožnosti nie je potrebný. Nad týmto číslom budete musieť dokončiť úplné overenie svojej identity.

Pros

 • možnosť nakupovať BTC bez kontroly identity pri prevodoch nižších ako 750 dolárov denne;
 • okamžitý prístup k bitcoinom.

Zápory

 • vysoké 6,75% poplatky za Interac Online;
 • Interac e-Transfers nie je k dispozícii.

Výmena MyBTC.ca

Ako si vybrať?

Pri zvažovaní rôznych miest na nákup BTC pomocou Interacu by ste mali zvážiť niekoľko vecí vopred.

Najprv sa musíte uistiť, že výmena je v súlade s vašimi požiadavkami na ochranu osobných údajov, pretože mnohí by od vás požadovali poskytnutie naskenovaného ID a dokladu adresy. Ak vám to nevadí, bolo by vám k dispozícii mnoho platforiem. Za druhé, mali by ste si skontrolovať štruktúru poplatkov, pretože spoločnosti sa líšia v nákladoch, ktoré si účtujú pri prevode bitcoinov na vás.

Vyberte si výmenu bitcoinov

Nakoniec sa pozrite na bezpečnostné funkcie a históriu spoločnosti, aby ste sa uistili, že pri nákupe BTC máte bezpečné miesto na prácu. V minulosti došlo k mnohým hackerským incidentom a situácia sa nezmení. Preto je pre vás spoľahlivý zdroj najvyššou prioritou.

Navštívte nás v prípade, že máte otázky týkajúce sa nákupu bitcoinov Interac, na ktoré táto recenzia neodpovedala.