15 postrehov o výmene Poloniex

15 vlastností Poloniexu, vďaka ktorým je jednou z popredných kryptoburz v tomto odvetví

V roku 2009 skupina anonymných ľudí, ktorí sa nazývajú Satoshi Nakamoto, uviedla Bitcoin, elektronický hotovostný systém peer-to-peer, žiadny finančný expert neočakával a dokonca ani nepredpovedal, že veľkosť komunity kryptomien dosiahne také obrovské rozmery. Teraz je však skutočnosťou, že kryptomeny sa stali jednou z plnohodnotných profesionálnych disciplín medzi rôznymi inými obchodnými modelmi.

Burzy kryptomien poskytujú obchodníkom a investorom praktickú platformu na nákup alebo predaj ich kryptomien. Odhaduje sa, že je k dispozícii takmer 1600 kryptomien, a preto na účely správy takéhoto množstva kryptomien musia burzy kryptomien pravidelne aktualizovať svoje najnovšie technológie, aby splnili požiadavky používateľov..

Najvhodnejšia výmena kryptomeny pre konkrétneho používateľa závisí od jeho odborných znalostí v danej oblasti. Pre nováčikov v tejto oblasti a pre inštitucionálnych investorov, ako aj pre obchodníkov na plný úväzok sú k dispozícii rôzne druhy búrz, je k dispozícii špecializovaná a profesionálna burza kryptomien. Po celom svete existuje množstvo búrz s kryptomenami, medzi ktorými je Poloniex jednou z najvýznamnejších v USA. Niektoré z kľúčových charakteristických vlastností, ktoré ho robia, ako to je, sú nasledujúce.

 1. Spoločnosť bola založená v januári 2014 Tristan D’Agosta, burza kryptomien odvtedy sústavne funguje so sídlom vo Wilmingtone, Delaware.

 1. Poloniex je podľa 37. pozície coinmarketcap, medzi ostatnými burzami kryptomien.

 1. Manažéri burzy s kryptomenami majú denný objem transakcií v hodnote takmer 70 miliónov dolárov so 100 dostupnými tokenmi.

 1. Hneď jeden mesiac po svojom januárovom spustení spoločnosti získala spoločnosť Spoločnosť Goldman Sachs Group Inc.. podporovaná Finančná spoločnosť s názvom, Kruh.

 1. V marci 2014 bola kryptomenová burza vystavená hacknutiu, ktoré malo za následok stratu takmer 12,3% celkových bitcoinov, ktoré spoločnosť v tom čase vlastnila..

 1. Výsledkom bolo na jeden deň zastavenie služieb a spoločnosť za to prevzala plnú zodpovednosť a v priebehu niekoľkých mesiacov vrátila zákazníkom celú sumu..

 1. Burza kryptomien poskytuje svojim zákazníkom pokročilé nástroje na obchodovanie s cieľom dospieť k záveru o súčasných trhových podmienkach.

 1. Burza kryptomien má tiež monitorovací systém 24/7, aby sledovala akúkoľvek podozrivú aktivitu.

 1. Všetky aktíva kryptomeny sú uložené v zabezpečenom chladiarenskom systéme burzy a počas obchodovania sa z nej odoberie iba požadované množstvo.

 1. Burza kryptomien je tiež považovaná za jednu z najviac preferovaných na obchodovanie s mnohými Altcoiny, prominentne Litecoin.

 1. Burza sa špecializuje na obchodovanie iba medzi niekoľkými kryptomenami, ale nie s Fiat meny.

 1. Vzhľadom na neexistenciu akýchkoľvek mien Fiat na burze kryptomien si nie je potrebné robiť starosti s predpismi v rôznych krajinách..

 1. Špecializuje sa aj na burzu kryptomien Obchodovanie s maržou kde zákazníci môžu požičať peniaze niekomu inému a obchodovať. Ponúka službu peer-to-peer, aby ste urobili to isté.

 1. Na zvýšenie zabezpečenia burza ponúka aj dvojfaktorový postup overenia, ktorý musia vykonať všetci jeho používatelia.

 1. Za svoje udržanie si kryptomenová burza vyberá určité transakčné poplatky. Transakčné poplatky sa znižujú so zvyšujúcim sa objemom obchodovania.

Kľúčový rozdiel medzi akýmikoľvek finančnými inštitúciami, ako je banka a burza kryptomien, je ten, že burza kryptomien nepoužíva bankový systém s čiastočnými rezervami. Fond zákazníka na burze kryptomien má úplne kontrolu nad zákazníkom a nie na výmenu. Jednou z nevýhod burzy je, že burza kryptomien má zlé služby zákazníkom.

Podľa údajov existujú prípady, keď sa problémy zákazníka nevyriešia takmer 90 dní. The Sekcia FAQ na webovej stránke spoločnosti poskytuje odpovede na najčastejšie pochybnosti, ktoré medzi ľuďmi vznikajú, a tým eliminuje zmätok a nejasnosti zákazníka. Neschopnosť výmeny kryptomeny pri konverzii aktív kryptomeny na menu Fiat je považovaná za jednu z hlavných nevýhod. Bez ohľadu na to, ktoré obchodné nástroje, ktoré burza poskytuje s odkazom na obchodné páry medzi kryptomenami, z nej robia preferovanú možnosť pre investorov a obchodníkov.