Najlepších 10 tokenov uvedených na Blockonix Exchange

Výčet niektorých z najpopulárnejších tokenov na báze ethereum, s ktorými sa obchoduje na Blockonix.

Otváracie myšlienky

Decentralizácia je základným konceptom existencie a rozšíreného prijatia Technológia blockchain a kryptomena všetkými ľuďmi na celom svete. Naopak, v týchto dňoch pozorujeme, že viac ako 90% celkových transakcií súvisiacich s kryptomenami sa realizuje prostredníctvom centralizovaných kryptoburz, ktoré sú veľmi citlivé na útoky a hacky. Zdá sa, že bezpečnosť, ktorú ponúka technológia blockchain, zostala bez povšimnutia, pokiaľ ide o vývoj búrz s kryptomenami. Niekoľko skutočných prípadov je dôkazom toho, že centralizované kryptoburzy nie sú budúcnosťou, ale potrebou decentralizácia aj v nich. Prečítajte si o B.lockonix Decentralizovaná výmena a s ktorými najlepšími tokenmi sa obchodovalo Blockonix.

Blockonix a žetóny

Začalo to na Malte v roku 2018, Blockonix (predtým Bitindia) je jednou z najlepších decentralizovaných búrz kryptomien, ktoré ponúkajú svoje služby na celom svete. Blockonix poskytuje svojim zákazníkom rezervu na obchodovanie s viac ako 100 tokenmi Ethereum, ktoré sú v zásade založené na Protokol ERC20.  Nasleduje zoznam najobľúbenejších Tokeny založené na ethereu na Blockonix.

1. BDT

BDT je pôvodný znak Blockonix, je to vždy najobchodovanejší token na Blockonix. Toto bolo veľmi isté ako decentralizovaná kryptoburza a uložil atraktívne stimuly na používanie svojho natívneho tokenu. Konkrétne, zákazníci mohli pomocou tokenu získať 75% zľavu z obchodného poplatku. Od užívateľov sa však vyberal obchodný poplatok vo výške 0,1%.

2. NPXS

The Token NPXS je dobre známe, že dáva svojim majiteľom dve prominentné práva, a je druhým najobchodovanejším kryptomenom Blockonix. Prvé právo je, že používatelia získavajú práva na obchodné signály a môžu využívať 85% výkonnostné poplatky, ktoré by zostali po prvých 10 DAF, ktorý je zasa podrobne popísaný v ich čierny papier.

3. IOST

Tretí najobchodovanejší token na Blockonix znamenať Token internetu služieb. Cieľom projektu kryptomeny je predovšetkým odstrániť problém škálovateľnosti z priestoru kryptomeny. Vykonáva to pomocou 5 inovatívnych architektúr blockchainu, ktorými sú efektívne distribuované delenie (EDS), TransEpoch, Atomix, Mikro štátne bloky (MSB), a Dôkaz o vierohodnosti (PoB).

4. MTH

The Projekt Monetha je úplne poháňaný používaním inteligentných zmlúv. Je to znížená dôvera a systém reputácie (DTRS) bezproblémovo spolupracuje so svojim platobným systémom a poskytuje obchodníkom z celého sveta demokratizáciu vývoja kryptomeny.  

5. SNT

Token je na piatej pozícii na základe objemu obchodu na Blockonix a má za cieľ vyvinúť decentralizovanú formu platformy na odosielanie správ založenú na protokole ethereum. Kryptomenový token umožňuje svojim užívateľom získať právo voliť v sieti Status, ktorá funguje ako rozhranie k sieti Ethereum prostredníctvom systému Android a IOS.   

6. POWR

Austrálska platforma blockchainu kryptomien umožňuje svojim používateľom obchodovať s obnoviteľnými formami energie prostredníctvom digitálnej meny. Základná Power Ledger používa na svoje fungovanie dve nasledujúce platformy blockchainu, ktorými sú Power Ledger Token (POWR) a Sparkz.

7. MANA

Kryptomenový token je medzi hernou komunitou virtuálneho sveta veľmi populárny, ale pokiaľ ide o blokovanie Onyxu, je na 7. mieste. Token je možné efektívne použiť na nákup pozemkov a interakciu s virtuálnym svetom založeným na blockchaine Ethereum, Decentraland..   

8. CMT

Kryptomenový token, spoločnosť Cybermiles, je odborníkmi na kryptomeny vysoko cenený a odhaduje sa, že ďaleko presahuje tradičný token kryptomeny. jeho cieľom je posilniť elektronický obchod a online priemysel pomocou technológie Blockchain. Mnoho expertov na kryptomeny dokonca verí, že je lepší ako Ethereum Blockchain.

9. POLÍCIA

Kryptomenový token je deviatym najobchodovanejším na Blockonix. Token POLY sa používa aj na nákup rôznych služieb a produktov z platformy polymath. Platforma Polymath nie je nič iné ako rozhranie medzi finančnými cennými papiermi a blockchainom.  

10. BAT

Token základnej pozornosti je jedným z najznámejších tokenov založených na ethereu pre jeho úžasnú incentivizáciu reklamného priemyslu. sakra blockchainové platformy v zásade odhadujú najpresnejšiu hodnotu pozornosti, ktorú užívateľ v online médiách venuje. V obchode Blockonix, komunite Token základnej pozornosti, sa s nimi veľmi dobre obchoduje, a dokonca majú svoj vyhradený webový prehliadač s názvom Brave Browser..