Ako vlády a akciový trh šíria FUD medzi nadšencami kryptomeny.

Rôzne finančné inštitúcie spolu s vládou sa pokúšajú vyvolať strach v komunite kryptomien

Úvod

V roku 2008 zažila americká vláda hospodársku krízu. Občania boli veľmi rozzúrení na vládu a finančné inštitúcie kvôli ich unáhleným rozhodnutiam s cieľom zachrániť rôzne banky v Amerike. Ľudia boli predovšetkým nahnevaní, pretože ich osobné zdroje tieto inštitúcie využívali bez ich súhlasu. Je to náhoda, ale budúci rok v roku 2009 bol zahájený bitcoin, ktorý úplne vykorenil potrebu akejkoľvek centralizovanej formy banky. Ľudia preto mohli systému dôverovať, pretože žiadne nevypočítateľné rozhodnutia by neprijímal jediný orgán. The decentralizácia kryptomien dal silu rozhodovania ľuďom, ale nie nikomu inému.

Ako potláčajú kryptomeny?

Predpisy, ako aj zákaz kryptomien po celom svete sa veľmi rozmáha, pretože banky a finančné inštitúcie na celom svete sú oboznámené s deštruktívnou povahou používanie kryptomien smerom k ich podnikaniu. Hlavný strach z akéhokoľvek Centralizovaná banka po celom svete, je vývoj kryptomena pretože ľudia by k nim posunuli svoj uhol pohľadu, čo by nepriamo ovplyvnilo ich pracovný mechanizmus. Neustále sa tešia na potlačenie popularity a používania kryptomena medzi ľuďmi, ale nechápu, že veci, ktoré sú najviac potláčané, sú najexponovanejšie.

Na výkyvy stačí jedna dávka FUD

The trh s kryptomenami má veľmi volatilnú povahu a väčšinou závisí od predstavy a predpovedí rôznych mediálnych kanálov z celého sveta. The Strach z neistoty a pochybností, krátko FUD, v priestore kryptomeny, je jedným z kľúčových faktorov, ktoré je potrebné mať na pamäti, zatiaľ čo podnik predpovedá ceny trhu s kryptomenami. Predstavte si napríklad, že prominentný údaj o kryptomene predpovedá, že ceny bitcoinov klesnú. Potom všetky Držitelia bitcoinov by prišli predať svoje finančné prostriedky, aby sa vyhli stratám, ale keďže z rovnakého dôvodu by neboli k dispozícii žiadni kupujúci, boli by nútení znížiť ceny, čo by nepriamo viedlo k pádu bitcoínov.

Nesprávne smerovanie z ich strany

Túto konkrétnu medzeru vo veľkej miere využíva spoločnosť Centralizované finančné inštitúcie na celom svete, aby sa znížilo používanie kryptomena a prinútiť ľudí, aby ich úplne opustili. Konkrétne obsahujú strach medzi nadšencami kryptomien voči kryptomena ako je to skvelé Bublina ktoré môžu kedykoľvek prasknúť, čo by vždy viedlo k stratám. Je veľmi zarážajúce vedieť, že rôzne dezinformačné kampane rastú, zavádzať ľudí k falošnej pravde o kryptomena.

Potlačenie FOMO

Neistota a volatilita na kryptotrhu nevyplýva z ničoho nič, ale okrem investorov dokonca aj YouTuberi, blogeri, kľúčoví ľudia v doméne kryptomeny prispievajú k fluktuácii v kryptotrh. Snažia sa nepodnecovať a Strach z chýbania (FOMO), medzi ľuďmi smerom k adopcii kryptomeny. Mnoho finančných inštitúcií do niektorých investuje Kryptomeny, s jediným úmyslom v budúcnosti ho úplne narušiť.

Začarovaný cyklus

Vlády sa riadia trendovým vzorom, v ktorom by najskôr zrušili povolenie pre používanie kryptomien a potom by pomaly povolili kryptomena, ale spolu s kontrolou vlády nad tým. To by nepriamo viedlo k centralizácia kryptomien, čo je presne opačné k inherentnej povahe kryptomien. Stručne povedané, pokúšajú sa získať prístup ku kryptomenám, ale keďže je to decentralizované, považuje za veľmi náročné narušiť technológiu a úplne ju vymazať z myslí ľudí..

Záver

The kryptomena nepochybne spôsobili revolúciu v spôsobe, súčasná finančná ekonomika funguje tak, že stimuluje celý proces. Zvýšili rýchlosť transakcií a znížili náklady na prevod finančných prostriedkov do celého sveta. The kryptomena tiež zvýšili bezpečnosť a spoľahlivosť súčasného prevodu finančných prostriedkov decentralizovaný v prírode.