Aká je najlepšia alternatíva Etherdelta?

Blockonix je evidentne najlepšou alternatívou Etherdelta.

Úvod

The Ethereum sieť sa ukázala byť jednou z najúspešnejších kryptomena po bitcoine a má množstvo problémov a škálovateľnosť patrí medzi top. Bolo vyvinutých mnoho ďalších tokenov kryptomeny a blockchainových platforiem s cieľom improvizovať na úzkych miestach v Ethereum Blockchain. Ale až doteraz pôvodný Ethereum Blockchain neprijal pevné rozhodnutia, aby splnil svoje požiadavky. Preto iné kryptomena ktoré boli vyvinuté na zlepšenie Ethereum automaticky zvýšili pravdepodobnosť, že to nechajú za sebou. ale Ethereum stále dominuje, v skutočnosti je mnoho kryptoburz určených pre samotné tokeny Ethereum. Pozrime sa, čo je Etherdelta a čo je najlepšie Etherdelta alternatíva.

Etherdelta

Etherdelta je jednou z najznámejších kryptoburz, ktorá bola pôvodne vyvinutá s cieľom poskytnúť pomocnú ruku pri vývoji Ethereum komunity. Celá burza kryptomien beží na Ethereum založené inteligentné zmluvy pre rôzne výmenné operácie, ako je vklad, výber, transakcia a integrácia peňaženky. Keď však používatelia začali podávať správy o prekážkach na burze, mala kryptomenová burza množstvo problémov.  

Nevýhody Etherdelty

The výmena kryptomeny museli čeliť menším problémom od svojich zákazníkov, keď boli upozornení, že na svojom webe nahlasujú menšie problémy. Jedným z nich bolo nekonečné presmerovanie na kontrolu DDoS webovej stránky. To bolo len vtedy, keď jeden z používateľov Etherdelta poukázal na zásadnú chybu v smart zmluvný kód, čo poskytlo užívateľom obrovské množstvo strát pri obchodovaní s ich tokenmi Etherdelta.

Veľká medzera v inteligentnej zmluve Etherdelta

Užívateľ presne zistil, že skutočné tokeny ethereum majú presnosť 18 desatinných miest, ale vzhľadom na malé chyby v kóde inteligentných zmlúv, ktoré sú zodpovedné za spúšťanie transakcií, bola táto presnosť relatívne nízka. Preto aj po účtovaní 0,3% z „poplatku za príjemcu“ užívateľ zaznamenal nižšie množstvo tokenu kryptomeny vo svojej osobnej peňaženke. Tento nesúlad spôsobuje, že určité množstvo tokenov zostáva na samotnej peňaženke Ether delta, aj keď sa predpokladá, že vybrali všetky svoje finančné prostriedky. Napriek tomu je táto čiastka vždy oveľa nižšia, ale vzhľadom na mnohé účty na burze ju nemožno zanedbať.

Blockonix – alternatíva EtherDelta

Používatelia preto môžu využiť alternatívu Etherdelta posunutím svojho pohľadu z Etherdelta na jednu z najvhodnejších a bezpečnejších decentralizovaných búrz kryptomien Blockonix. Burza kryptomien úplne funguje na funkcii inteligentného kontraktu s 0% zásahom človeka. Podporuje tiež stovky Ethereum Tokens, ktoré boli uvedené v prvý deň samotného spustenia a dajú sa efektívne využiť na obchodovanie s ETH alebo USDT. Tiež transakčné poplatky sú udržiavané na najnižšej možnej úrovni na 0,1%. Pretože výmena kryptomien je vo svojej podstate decentralizovaná, vývojový tím nemusí výlučne zahŕňať bezpečnostné mechanizmy, čo má za následok zníženie ich nákladov na údržbu, čo nepriamo vedie k výberu nižších transakčných poplatkov.

Pridané funkcie alternatívy Etherdelta

Čerešničkou na torte je, že 70% zľava je okamžite k dispozícii všetkým svojim používateľom pomocou alternatívy EtherDelta, Blockonix. Jediným predpokladom využitia tejto úžasnej ponuky je, aby používatelia Alternatíva Etherdelta, Blockonix, sa musí rozhodnúť vykonávať transakcie s pôvodným tokenom decentralizovanej burzy, BDT.

Alternatíva Etherdelta Blockonix bola založená za účelom rozvoja priestoru kryptomeny a jej členov komunity. To je zrejmé zo skutočnosti, že všetky poplatky za transakcie sa vyberajú vo forme Ethereum tokeny sú prevedené na tokeny BDT a sú úplne spálené, čo by zase zvýšilo hodnotu natívneho tokenu kryptomeny. Motívom je, že obchodný poplatok členovia tímu nepoužívajú, ale slúžia na rozvoj samotnej komunity.

Záver

Vďaka tejto nezištnej povahe je burza v tejto konkurenčnej a veľmi zraniteľnej doméne kryptomien vysoko transparentná a spoľahlivá. The Etherdelta alternatíva, Blockonix absolútne nevyužíva žiadny zisk zo žiadnych zdrojov. Umožňuje dokonca ľahký prenos Ethereum peňaženka, pretože podporujú rozšírenie MetaMask. Preto je peer-to-peer a bezproblémové obchodovanie možné len prostredníctvom tejto alternatívy Etherdelta.