Je Coinfloor bezpečný: Podrobná kontrola

Coinfloor je britská burza s dobrými nástrojmi pre profesionálov, ktorí obchodujú s niekoľkými najobľúbenejšími menami. Povieme vám o jeho schopnostiach a porovnáme ich s niektorými podobnými obchodnými platformami. Prečítajte si viac v tomto stručnom sprievodcovi.

Zhrnutie: Návod na používanie Coinflooru

 1. Zaregistrujte si bezplatný účet na platforme a dokončite najskôr overenie e -mailom.
 2. Na karte svojho účtu kliknite na tlačidlo „Vložiť“ a zadajte podrobnosti o svojom bankovom účte.
 3. Skontrolujte svoj zostatok do týždňa, aby ste sa presvedčili, že vaše prostriedky dorazili v plnej výške.
 4. Prejdite na kartu „Výmena“, vyplňte nákupný formulár a kliknite na „Kúpiť bitcoiny“.
 5. Skontrolujte svoj zostatok BTC a potom kliknutím na „Vybrať“ otvorte formulár, do ktorého by ste mali skopírovať a prilepiť kód adresy.

Krypto trh rastie a zdá sa, že nikto ho nemôže zastaviť. Sme svedkami toho, ako stále dochádza k novým výmenám. Okrem nedávno založených webových stránok sa platformy, ktoré sú prítomné už dlho, pokúšajú prispôsobiť sa tejto zmene. Dokážu splniť požiadavky zvýšeného počtu používateľov??

Je Coinfloor bezpečný: podrobná kontrola

V tejto recenzii sa zameriame na Coinfloor a jej služby. Našim cieľom je poskytnúť relevantné informácie o platforme a zodpovedať všetky otázky, ktoré by ste mohli mať. Dozviete sa, ako vkladať, obchodovať a vyberať finančné prostriedky z burzy. Tiež ho porovnáme s inými platformami, pričom osobitnú pozornosť budeme venovať bezpečnostným funkciám.

Čo je Coinfloor?

Coinfloor je platforma, ktorá poskytuje bezpečný spôsob obchodovania medzi kryptomenami a fiat menami. Sídlo má v Londýne v Spojenom kráľovstve v roku 2013. Táto digitálna ústredňa je hrdá na svoje bezpečnostné funkcie a spoľahlivosť. Ako prví ponúkli verejnosti dôkaz o solventnosti v roku 2014. Odvtedy túto správu zverejňujú na mesačnej báze, aby zaručili, že ich podnikanie je likvidné a transparentné..

Výmena kryptomeny Coinfloor

Coinfloor akceptuje iba obchodovanie od fiat po kryptomenu a naopak. Neposkytuje možnosť obchodovania medzi dvoma kryptomenami alebo fiat menami. Je tiež obmedzený iba na malú časť mincí, vrátane bitcoinov a etherea. Aj keď sa zameriavajú na obyvateľov Spojeného kráľovstva, ich služba je k dispozícii aj v iných krajinách. Okrem obchodovania s mincami ich môžete ukladať aj do trezorov spoločnosti Coinfloor, ktoré ponúkajú offline úložisko.

Ako funguje Coinfloor

Aby ste mohli používať službu Coinfloor, musíte sa zaregistrovať a vytvoriť si účet. Prvým krokom registrácie je potvrdenie vašej e -mailovej adresy. Na tejto platforme je povinná dvojfaktorová autentifikácia, a preto budete musieť zadať svoje telefónne číslo alebo použiť YubiKey.

Systém bude vyžadovať vaše osobné údaje, aby mohol automaticky predbežne schváliť váš účet. Tento proces môžete skrátiť zadaním pozývacieho kódu, ktorý ste dostali od existujúceho člena.

Overenie účtu Coinfloor

Posledným krokom je poskytnutie dokumentu potvrdzujúceho váš preukaz totožnosti, napríklad cestovný pas. Akonáhle správcovia Coinfloor overte svoj účet, môžete začať obchodovať. Máte možnosť zadať trhový pokyn, ktorý sa vykoná okamžite, alebo vybrať limitný pokyn.

Ten posledný je pokročilá možnosť. Hneď ako zadáte podrobnosti a potvrdíte objednávku, bude zaradená do účtovných kníh a finalizovaná, akonáhle existuje ponuka, ktorá zodpovedá vašim požiadavkám. Rovnako ako ostatné výmenné platformy, platí, že čím viac ľudí doň privediete, tým viac odmien za odporúčanie dostanete.

Vlastnosti Coinfloor

Aké funkcie robia? Coinfloor jedinečný? Prečo by ste sa rozhodli používať túto platformu medzi toľkými ďalšími, ktoré sú k dispozícii? Toto sú otázky, na ktoré sa pokúšame zodpovedať v nižšie uvedenej časti, kde sa zameriavame na veci, ako sú akceptované krajiny, spôsoby platby a meny, ako aj funkcie zabezpečenia a spoľahlivosti.

Krajiny podporované spoločnosťou Coinfloor & Legitímnosť

Coinfloor má sídlo v Spojenom kráľovstve a je len prirodzené, že sa obyvatelia Veľkej Británie zameriavajú predovšetkým na ne. Burza však akceptuje aj registrácie z iných krajín. V roku 2014 začali expandovať do zvyšku Európy a svoje služby otvorili v Holandsku, Francúzsku a ďalších členoch EÚ.

BTC vo Veľkej Británii

Dnes, Coinfloor prijíma registrácie z veľkého výberu krajín. Všetci registrujúci však musia prejsť prísnym verifikačným procesom, ktorý zahŕňa overenie ich ID. Web je v súlade so zákonmi Spojeného kráľovstva vrátane boja proti praniu špinavých peňazí a zoznámenia sa so svojimi zákazníkmi.

Vydávajú tiež mesačnú správu, ktorá dokazuje ich solventnosť. To im dáva legitimitu a zaručuje, že vaše osobné informácie a finančné prostriedky sú na platforme v bezpečí.

Akceptované spôsoby platby

Na Coinfloor môžete vkladať kryptomeny aj fiat meny. Pokiaľ ide o kryptomeny, dostupné možnosti sú bitcoin a Bitcoin Cash. Po dokončení procesu overenia prejdite na stránku „Vklad“ a získajte svoj unikátny Coinfloor vkladová adresa. Skopírujte to do svojej peňaženky, v ktorej sú finančné prostriedky, a odošlite ich na platformu. Majte na pamäti, že 0,05 BTC je požadované minimum.

Spôsoby platby pri nákupe mincí

Pokiaľ ide o možnosti fiat, webová stránka akceptuje GBP, EUR, USD a PLN. Podpísali partnerstvo s najväčšou bankou v Poľsku a vy budete prevádzať svoje peniaze na účet Coinfloor zaregistrovaný v tejto inštitúcii. V závislosti od používanej meny si môžete vybrať prevod SEPA (EUR) alebo medzinárodný bankový prevod (GBP, PLN, USD).

API

API je skratka pre rozhranie programovania aplikácií, vďaka ktorému je komunikácia medzi dvoma kusmi softvéru rýchlejšia a pohodlnejšia. V prípade digitálnych búrz môže urýchliť proces obchodovania a môže sa hodiť v situáciách, keď každá sekunda znamená veľa.

Coinfloor obchodník je jedným z nástrojov dostupných na webových stránkach. Má minimalistické rozhranie, ktoré nie je preplnené zbytočnými údajmi. To je to, čo skúsení obchodníci hľadajú, pretože obchodujú obrovským tempom. Krása nástroja je, že funguje v systémoch Linux, Mac OS a Windows. Berte prosím na vedomie, že na spustenie softvéru musíte mať v počítači nainštalovanú aspoň Java 6.

Coinfloor API

Druhou alternatívou je Financial Trader API s názvom XChange. Je to knižnica, ktorá vám umožňuje komunikovať s niekoľkými burzami a zaisťuje ľahký prístup k údajom o trhu.

Ak viete niečo o programovaní, všetko, čo potrebujete o rozhraniach Coinfloor API, sa nachádza na GitHub. Tu nájdete informácie o tom, ako začať, a všetku príslušnú dokumentáciu.

Obchodovanie na Coinfloor

Coinfloor vám umožní prístup k jeho výmene, akonáhle overíte svoj účet. V tom čase budete musieť vykonať vklad. Ak máte vo svojom profile zobrazený dostupný zostatok, môžete zamieriť na stránku „Výmena“.

Stránka na výmenu Coinfloor

Nájdite si čas na to, aby ste si zvykli na to, ako rozhranie vyzerá. Máte graf znázorňujúci hĺbku trhu a zoznam aktuálnych objednávok zaslaných inými užívateľmi. V rozbaľovacej ponuke v ľavom hornom rohu vyberte požadovaný trh. Použijeme napríklad trh XBT/GBP.

K dispozícii máte dve možnosti – „Market Order“ a „Limit Order“. Prvá možnosť zahŕňa okamžitú transakciu. Stačí zadať množstvo XBT, ktoré chcete kúpiť alebo predať (uistite sa, že to zadáte správne), a systém vám v tej chvíli nájde najlepšiu ponuku.

Na druhej strane, „Obmedzená objednávka“ vám umožňuje nastaviť maximálnu cenu, ktorú ste ochotní zaplatiť za nákup XBT. Tieto transakcie môžu nejaký čas trvať, pretože sú spracovávané iba vtedy, keď existuje ponuka, ktorá zodpovedá ich hodnote.

Meny podporované spoločnosťou Coinfloor

Coinfloor podporuje fiat aj kryptomeny. Fiat meny, ktoré môžete na platforme používať, sú:

 • Euro;
 • Americký dolár;
 • Poľský zlotý;
 • Britská libra šterlingov.

Coinfloor podporoval kryptomeny

Pokiaľ ide o kryptomeny, môžete použiť:

 • bitcoin;
 • Bitcoínová hotovosť;
 • Ethereum;
 • Ethereum Classic;
 • Litecoin;
 • Vlnenie.

Majte však na pamäti, že vklad môžete vykonať iba v XBT (BTC) a BCH. Coinfloor tiež nepodporuje Bitcoin Gold. Pokiaľ ide o podporu SegWit2x, môžete si o nej prečítať viac v blogu coinfloor.

Web tiež nepovoľuje obchodovanie medzi dvoma kryptomenami alebo fiat menami. Môžete len zadať objednávku na výmenu kryptomeny za fiat a naopak.

Správcovia tvrdia, že počúvajú spätnú väzbu od zákazníkov a dopyt trhu, pokiaľ ide o pridávanie nových coinov. Takto sa rozhodujú, či pridajú ďalšie meny, čo znamená, že je malá šanca, že by sa to mohlo stať v budúcnosti.

Zabezpečenie & Dôvera

Coinfloor je považovaný za bezpečný pre vaše osobné informácie aj údaje. Na podporu tohto tvrdenia stačí skutočnosť, že podnikajú už päť rokov a nemali žiadny problém s hackermi. Administrátori burzy berú bezpečnosť ako vážny problém a je to ich najvyššia priorita.

Zabezpečenie podlažia

Na rozdiel od iných búrz Coinfloor uchováva vaše krypto fondy offline v podzemných trezoroch, ktoré majú rovnakú úroveň ochrany ako banky. Neexistuje žiadny server, ktorý by ukladal, čo znamená, že neexistuje riziko, že vám niekto ukradne finančné prostriedky.

Pokiaľ ide o fiat fondy, platforma má podpísanú zmluvu s niekoľkými bankami na celom európskom kontinente. Obchod je úplne transparentný a inštitúcie si uvedomujú, v čom je Coinfloorova medzera. V prospech webových stránok hovoria aj recenzie, ktoré zverejnili online existujúci používatelia, pretože veľká väčšina z nich sa domnieva, že výmena je dôveryhodná.

Spoľahlivosť

Čo robí digitálnu burzu spoľahlivou? Prvá vec, ktorá nám príde na myseľ, je likvidita a transparentnosť. Coinfloor vydáva mesačnú správu s analýzou solventnosti, aby dokázal, že sú schopní pokračovať v podnikaní.

Spoľahlivosť podlahy Coinfloor

Od založenia platformy majitelia trvali na tom, aby bola platforma transparentná. Nedovoľujú žiadnym tienistým jednotlivcom alebo skupinám vstúpiť na trh. Každý je povinný zložiť kontrolu verifikácie identity, na základe ktorej môže začať obchodovať na Coinfloor.

Webová stránka počas procesu prihlásenia implementuje aj zásady dvojfaktorovej autentifikácie. Nestačí zadať heslo a musíte tiež skopírovať kód, ktorý ste dostali prostredníctvom aplikácie Authy. To bráni tomu, aby vám ktokoľvek hackol účet a vzal vám finančné prostriedky.

Poplatky za Coinfloor

To nemôžeme povedať Coinfloor je voči svojim užívateľom priateľský, pokiaľ ide o poplatky. Môžete však vykonať bezplatný vklad, ak používate bitcoiny alebo bitcoíny. Ostatné meny majú paušálne poplatky za vklad vo výške 1,5 EUR, 5 GBP alebo 10 USD v závislosti od meny, ktorú používate.

Poplatky za vklad a výber Coinfloor

Poplatky za výber sú 1,5 EUR, 10 GBP, 1 PLN a 15 USD. Prijmite, prosím, že pri výbere jednej z týchto mien musíte zaplatiť aj malé náklady 0,0005 XBT alebo BCH..

Poplatky za obchodovanie s Coinfloor

Pokiaľ ide o obchodné poplatky, závisia od vášho 30-dňového objemu a pohybujú sa od 0,3% do 0,1%.

Typy účtov

Coinfloor má pre svojich používateľov k dispozícii dva typy účtov – súkromný a firemný. Prvý druh je pre jednotlivcov, ktorí chcú vstúpiť do obchodovania s kryptom. Nezáleží na tom, či ste nováčik, ktorý si chce burzu len vyskúšať, alebo ste skúsený obchodník pri hľadaní vážneho zisku.

V každom prípade budete musieť svoju identitu potvrdiť prostredníctvom procesu overenia. Je to oveľa rýchlejšie, ak máte bydlisko vo Veľkej Británii, pretože ostatní môžu byť nútení čakať až 10 pracovných dní na overenie svojich účtov.

Proces overenia podlahy Coinfloor

Ak hľadáte veľké obchody, môže byť dobré otvoriť si firemný účet v spoločnosti Coinfloor. To vám prinesie určité výhody, ako napríklad využitie rôznych nástrojov API vo svoj prospech. Ak chcete zavrieť svoj profil na webovej stránke, budete musieť kontaktovať zákaznícke služby.

Nariadenia

Oficiálny názov spoločnosti je Coinfloor Ltd. a je registrovaná v Londýne, Spojené kráľovstvo pod číslom 08493818. Nie sú maklérmi, ktorí boli oficiálne schválení FCA, ale napriek tomu komunikujú s úradom, aby zaistili, že budú v súlade s všetky platné zákony a nariadenia.

Právo v Británii

Politiky boja proti praniu špinavých peňazí a financovaniu terorizmu sú neoddeliteľnou súčasťou tohto postupu Coinfloor vykonáva svoju činnosť. Podpísali britský zákon o ochrane údajov, ktorý ich zaväzuje poskytovať najvyššiu možnú úroveň uchovávania citlivých osobných údajov. Informácie o používateľoch spracúvajú pomocou protokolu TLS, aby nikto nemal prístup k údajom bez autorizácie.

Zamestnanci, ktorí pracujú so spoločnosťou Coinfloor, prešli pri vstupe do spoločnosti náročným procesom. Preverovanie dokonca zahrnovalo previerky, aby ich zbavili akýchkoľvek potenciálnych súvislostí so zločinom.

Zákaznícka podpora & Pomoc

Služby zákazníkom spoločnosti Coinfloor sa vykonávajú prostredníctvom služby Zendesk. Pred kontaktovaním podpory môže byť užitočné pozrieť sa na databázu znalostí. Je plný článkov týkajúcich sa fungovania webovej stránky a pokúša sa zodpovedať na otázky, ktoré si klienti často kladú.

Podpora Coinfloor

Ak vo vedomostnej databáze nenájdete to, čo potrebujete, môžete podať žiadosť personálu podpory. Formulár vyžaduje zadanie e -mailovej adresy, ktorú budú používať na odpovedanie, špecifikovanie typu problému a jeho opis. Pokúste sa byť čo najpodrobnejší, aby ste im pomohli rýchlo vyriešiť problém.

Napriek tomu, že zákaznícke služby Coinfloor odvádzajú dobrú prácu a odpovedajú na otázky primerane rýchlo, máme pocit, že webovým stránkam chýba živá podpora pre naliehavé problémy. Niekedy nemôžete čakať hodiny alebo dni na odpoveď, pretože by ste sa mohli vystaviť riziku straty peňazí.

Čo je lepšie?

Prečo by ste si mali vybrať? Coinfloor alebo aké sú dôvody ísť inou cestou? V dnešnej dobe existuje toľko možností pre obchodovanie s kryptom, takže je ťažké vybrať tú správnu. Porovnávame ostatné služby s tými, ktoré kontrolujeme v tomto článku, aby sme zistili, ktorá je lepšia.

Coinfloor alebo CoinCorner

Zavolať by bolo trochu prehnané CoinCorner digitálna výmena. Je to zjednodušená služba, ktorá vám umožňuje zamieňať iba BTC za fiat meny (podporované sú GBP a EUR).

Výmena bitcoinov CoinCorner

Aj keď je ideálny pre nováčikov, ktorí hľadajú rýchly spôsob nákupu bitcoinov, najväčšou nevýhodou sú vysoké poplatky. Za vklady nižšie ako 2 000 EUR/GBP sa účtuje administratívny poplatok vo výške 2,5%, ako aj 1% poplatok za každý obchod. Pozitívne je, že na vklad môžete použiť NETELLER a kreditnú kartu.

Hoci Coinfloor nie je ani lacný, je to celkom dostupnejšia možnosť. Ponúka tiež podporu pre viac fiat a kryptomien a majú ďalšie funkcie, ktoré ich kvalifikujú ako burzu.

Keď je Kraken lepšie rozhodnutie?

Tieto dve výmeny sú veľmi podobné. Obaja podporujú kryptomeny a fiat meny a obchodovanie s maržami. Výhodou Kraken over Coinfloor je, že akceptujú viac coinov. Na ich obchodovateľnom zozname je viac ako tucet kryptomien a bitcoiny je možné dokonca obchodovať s USD a EUR.

Keď sme pri téme fiat peňazí, vezmite prosím do úvahy, že môžete vložiť japonské jeny, eurá, americké a kanadské doláre, ako aj britské libry, čo stačí na porazenie Coinfloor aj v tejto kategórii.

Grafy na Kraken

Poplatky za výber sú podobné, ale poplatky za obchodovanie sa výrazne líšia. Kraken pýta iba 0,16% tvorcov a suma sa so zvyšovaním sumy znižuje. Odberateľom sa účtuje najviac 0,26%. Vďaka tomu je Kraken dostupnejší ako Coinfloor, najmä pokiaľ ide o malé transakcie.

GDAX VS Coinfloor

Bez potvrdenia svojej identity nemôžete obchodovať na žiadnej z týchto platforiem. Proces pri GDAX vyžaduje veľa starostí. Napríklad občania USA musia dokonca poskytnúť svoje číslo sociálneho zabezpečenia (SSN). GDAX, vo vlastníctve Coinbase, je tiež obmedzený, pokiaľ ide o podporované meny. Zahŕňajú iba bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum a Litecoin, ale umožňujú ich aj výmenu za USD a EUR. Nedávno bol GDAX rebrandingovaný a teraz má názov Coinbase Pro.

Oficiálna webová stránka Coinbase Pro (GDAX)

GDAX ponúka o niečo nižšie obchodné poplatky ako Coinfloor pre malé transakcie. Účtujú sa iba príjemcom a náklady sa pohybujú od 0,3% do 0,1%. Jedným z dôvodov, prečo by ste mohli zvážiť použitie GDAX, je to, že má nedbanlivé minimá vkladov nastavené na 0,01 BTC alebo ETH. Ich úroveň zabezpečenia je vysoká, ale zákaznícka podpora má priestor na zlepšenie.

Je CEX.IO lepší ako Coinfloor?

CEX.IO v poslednej dobe rieši veľa problémov a väčšina z nich je spôsobená hroznými agentmi klientov. Mali nárast nových zákazníkov a zdá sa, že sa s tým nedokážu vyrovnať. Výbery zaberajú veľa času a niektorí používatelia sa dokonca sťažovali, že sú scamovaní.

Pridajte k tomu fakt, že nemajú žiadnu dokonalú históriu, pretože boli hacknuté v roku 2013 a získate dostatok dôvodov, prečo by ste mali uprednostniť Coinfloor nad CEX.IO.

Výmena CEX.IO

Ak tomu chcete dať šancu, vezmite na vedomie, že platforma má poplatky za vklad, ktoré sa pohybujú od nuly do 5%, v závislosti od zvoleného spôsobu platby. Na webovej stránke môžete použiť aj EUR, RUB a GBP. Podporujú deväť kryptomien, ako aj obchodovanie s maržami. Výrobcovia a odberatelia môžu za transakciu očakávať poplatky.

Kedy si vybrať LocalBitcoins?

LocalBitcoins je zaujímavý systém, ktorý vám umožňuje zostať v anonymite. Nejde o výmenu, ale o webovú stránku typu peer-to-peer, ktorá vám umožňuje vyhľadávať dostupných predajcov na základe vašich požiadaviek..

Napriek tomu, že musíte poskytnúť iba e-mailovú adresu, po overení vašej identity sa vám zobrazí viac reklám za lepšie ceny. Hneď ako nájdete požadovaného predajcu, kontaktujte ho a dohodnite si podrobnosti obchodu (môže to byť dokonca aj tvárou v tvár, ale neodporúča sa).

Nakúpte bitcoiny na LocalBitcoins vo Veľkej Británii

Najväčšou nevýhodou systému je možnosť podvodov. Preto je zavedený hodnotiaci systém a mali by ste mu venovať veľkú pozornosť. LocalBitcoins podporuje nákup všetkých BTC prakticky všetkých fiat mien. Je to zjednodušený systém, ktorý by sa vám mohol páčiť, ale uznajte to Coinfloor je spoľahlivejšia a bezpečnejšia. Ponúka tiež množstvo funkcií, ktoré LocalBitcoins nemá.

Ako používať Coinfloor na nákup bitcoínov?

Vzhľadom na zásady zabezpečenia webovej stránky je potrebné najskôr si zaregistrovať účet a overiť svoju identitu. Ak ste úspešne prešli overením, môžete prejsť na Coinfloor výmena. Platforma vám umožňuje nakupovať BTC za GBP, EUR a USD. To znamená, že budete musieť mať vo svojom zostatku jednu z týchto mien. V nasledujúcej sekcii nájdete pokyny na vkladanie finančných prostriedkov.

Vyberte požadovaný trh a všimnite si polia pre zadávanie objednávok. Ak chcete okamžitú transakciu, použite Market Market. Systém okamžite vykoná obchod a prevedie bitcoiny na váš zostatok.

Ak je vašim cieľom minimalizovať náklady, odporúčame použiť pokročilú limitnú objednávku.

Limitná objednávka Coinfloor

Umožní vám to zvoliť si požadovanú sadzbu, za ktorú má byť transakcia dokončená. Akonáhle existuje ponuka, ktorá zodpovedá vašim požiadavkám, obchod sa automaticky dokončí a vy získate svoje BTC.

Ako vkladať finančné prostriedky na Coinfloor?

To závisí od typu financovania, ktoré chcete pridať. Najrýchlejší je prenos niektorých BTC alebo BCH na váš účet. Na to stačí nájsť ten svoj Coinfloor vložte adresu a skopírujte ju do peňaženky, z ktorej chcete posielať finančné prostriedky. Berte prosím na vedomie, že minimálna výška vkladu je 0,05 BTC.

Informácie o vklade Coinfloor

Na svoj účet Coinfloor môžete tiež vložiť fiat meny vrátane GBP, PLN, USD a EUR. Pri prvých troch možnostiach je potrebný medzinárodný bankový prevod, pričom poslednú alternatívu je možné pridať aj prostredníctvom transakcie SEPA. Majte na pamäti, že zobrazenie prostriedkov vo vašom profile môže trvať až 5 dní.

Minimálna výška vkladu pre fiat peniaze je 2 500 USD, EUR, GBP alebo PLN. Preto nemusí byť Coinfloor vhodný pre malých obchodníkov. Poplatky sú paušálne a líšia sa v závislosti od meny.

Ako posielať bitcoiny?

Ak máte dostatok BTC a nechcete ich ukladať na Coinfloor už existujú rôzne spôsoby výberu. Niektoré z najpoužívanejších si priblížime v nasledujúcej časti. Pozrite sa na to, aby ste zistili, ako presunúť BTC na Poloniex, Coinbase, Bittrex, Binance, TREZOR, alebo banka so sídlom v Spojenom kráľovstve.

Poslať BTC inej osobe

Pri tejto metóde musíte byť veľmi opatrní, pretože Coinfloor vám neumožňuje vyberať BTC na bankový účet alebo krypto peňaženku tretej strany. Preto musíte získať finančné prostriedky z webovej stránky a do peňaženky, ktorú vlastníte. Prostriedky môžete prevádzať na iné platformy, pokiaľ sa zhodujú údaje o majiteľovi účtu.

Coinfloor odstúpiť

To je v súlade s podmienkami spoločnosti Coinfloor a nie je dôvod, aby sa to v budúcnosti menilo. Majte na pamäti, že pokus o oklamanie webových stránok môže mať za následok problémy s vašim účtom alebo dokonca jeho pozastavenie, čo môže viesť k strate investície..

Vaším cieľom je vybrať BTC z Coinfloor do peňaženky, ktorá umožní krypto prenosy iným ľuďom. Odtiaľ bude hračka zadať adresu príjemcu a odoslať finančné prostriedky inej osobe.

Preneste BTC z Coinfloor do Poloniex?

Vo svojom musíte mať aspoň 0,005 BTC Coinfloor peňaženku na vykonanie tohto prenosu. To je minimálna čiastka na výber z platformy. Ďalej je potrebné mať na pamäti, že za každý uskutočnený výber je paušálny poplatok 0,0005 BTC. Ak dodržíte všetky tieto podmienky, môžete pokračovať v procese.

Prvým krokom v tomto mini návode je prihlásiť sa do svojho Poloniex účet. Ak ho nemáte, budete sa musieť zaregistrovať a odovzdať overenie totožnosti, čo môže trvať niekoľko dní. Ak je váš účet schválený, nájdite stránku „Vklady a výbery“ a posuňte sa nadol na BTC.

Vpravo si všimnite tlačidlo „Vložiť“ a kliknutím naň zistíte adresu svojej peňaženky. Poznáte to, pretože pôjde o reťazec náhodne generovaných znakov.

Preneste BTC do Poloniexu

Skopírujte túto adresu do formulára na výber na karte s rovnakým názvom na Coinfloor a potvrďte transakciu na odoslanie finančných prostriedkov. Dokončenie prenosu môže trvať približne hodinu, a vtedy uvidíte vo svojom účte Poloniex BTC..

Presun na Coinbase

Ak sa vám zdá príliš ťažké zorientovať sa Coinfloor, možno budete chcieť prejsť na burzu s jednoduchým rozhraním, ako napr Coinbase. Predtým, ako tam začnete obchodovať, budete musieť presunúť svoje BTC prostriedky. Platia štandardné poplatky za výber, čo znamená, že za transakciu zaplatíte náklady 0,0005 BTC.

Každý registrovaný užívateľ na Coinbase môže zamieriť na svoju profilovú stránku a v rámci burzy ľahko nájsť vkladovú adresu svojej peňaženky. Na odhalenie tohto kódu môžete prípadne použiť aj aplikácie pre Android alebo iOS.

Adresu peňaženky nájdete na Coinbase

Začnite proces výberu na Coinfloor. Keď sa zobrazí výzva na zadanie adresy cieľovej peňaženky, skopírujte adresu, ktorú ste dostali na Coinbase. Pred dokončením transakcie znova skontrolujte, či ste údaje zadali správne. Sme si istí, že nechcete, aby ste omylom zaslali svoje BTC niekomu inému! Ak je všetko v poriadku, kliknite na potvrdiť a buďte trpezliví, kým sa prostriedky nezobrazia na vašom účte Coinbase.

Britská banka

Máme zlé správy. Nemôžete vyberať BTC priamo do britskej banky (alebo do akejkoľvek inej banky). Cesta okolo je vymeniť svoje bitcoiny za GBP a potom vykonať výber. Môžete to urobiť rýchlo v Coinfloor výmena. Jednoducho vyberte trh XBT/GBP a predajte svoju kryptomenu. Ak sa neponáhľate, odporúčame využiť možnosť Obmedziť objednávku, pretože môže zaistiť lepšie obchodné sadzby.

Použitie bankového prevodu

Po dokončení swapu budete mať vo svojom zostatku GBP. Teraz začnite proces výberu a starostlivo zadajte svoj bankový účet a ďalšie podrobnosti. Keď je všetko zadané správne, potvrďte výber. Proces je dokončený, pretože ide o medzinárodný bankový prevod. Počkajte aspoň jeden pracovný deň (a možno dokonca až päť).

Poplatok za výber je stanovený na 10 GBP bez ohľadu na veľkosť transakcie. Majte na pamäti, že vyššie sumy môžu pred potvrdením postupu upozorniť personál webovej stránky alebo banky, ktorý by mohol mať ďalšie otázky. Majte tiež na pamäti, že budete musieť vybrať najmenej 15 GBP.

Presun do Bittrexu

Bittrex má v porovnaní s cenovo dostupnejšie obchodné poplatky za malé sumy Coinfloor, a to môže byť dôvod, prečo tam chcete presunúť svoje finančné prostriedky. Majte však na pamäti, že registrácia na Bittrexu môže chvíľu trvať, pretože musia potvrdiť vašu identitu.

Ak máte možnosť vložiť finančné prostriedky na webovú stránku, prejdite do sekcie „Peňaženky“ a nájdite peňaženku BTC. Všimnite si zelenú šípku nadol a kliknite na ňu. Otvorí sa vyskakovacie okno, v ktorom môžete vygenerovať novú adresu na vkladanie bitcoinov.

Preneste BTC na Bittrex

To sa vykoná za niekoľko sekúnd a na obrazovke sa zobrazí reťazec číslic a znakov. Skopírujte ich na Coinfloor, keď o to budete požiadaní počas procesu výberu. Jediné, čo teraz zostáva, je umožniť výmenám najmenej 30-60 minút na spracovanie prevodu. Na Bittrexu môžete začať obchodovať hneď, ako sa prostriedky objavia vo vašom zostatku.

Binance

Binance má jedno z najchytrejších rozhraní, ktoré sú určené pre krypto veteránov. Mali by ste premýšľať o presune tam, iba ak si myslíte, že ste sa stali pokročilým obchodníkom. Registračný systém Binance je bezproblémový, čo je v porovnaní s ním vítaná zmena Coinfloor a ďalšie platformy.

Len zadanie vašej e -mailovej adresy vám umožní obchodovať. Po dokončení registrácie sa prihláste a v hornom menu si všimnite tlačidlo „Prostriedky“. V rozbaľovacom zozname vyberte „Vklady“ a vyberte BTC, aby ste videli adresu svojej peňaženky Binance.

Sekcia vkladov Binance

Vráťte sa do Coinfloor, prejdite na „Môj účet“ a potom vyberte „Vybrať“. Uvidíte pole, do ktorého musíte zadať cieľovú adresu, ktorú skopírujete z Binance. Ďalším krokom je odoslanie žiadosti a počkanie, kým ju Coinfloor spracuje.

Môžete očakávať, že transakcia bude dokončená počas pracovných hodín v pracovné dni. Platia poplatky za výber z webovej stránky, čo znamená, že za prevod finančných prostriedkov zaplatíte 0,0005 BTC.

Poslať peniaze na TREZOR

TREZOR je hardvérová peňaženka pre kryptomeny. Je známy ako jedno z najbezpečnejších zariadení na ukladanie vašich bitcoinov a je to vynikajúca voľba na ich uloženie na bezpečnom mieste offline. Na rozdiel od Coinfloor ktorý vyžaduje registračný proces, vyžaduje, aby ste nastavili zariadenie. Pri dodržaní jasných pokynov v návode by to nemal byť problém.

Akonáhle bude váš TREZOR pripravený na použitie, mali by ste prejsť na stránku „Účet“ a získať adresu peňaženky. Všimnete si kartu s názvom „Prijať“ – kliknutím na ňu vygenerujete adresu BTC. Teraz otvorte webovú stránku Coinfloor a zvoľte, koľko bitcoinov chcete vybrať. Skopírujte adresu svojej peňaženky TREZOR do poľa príjemcu a počkajte, kým sa kúzlo stane.

Prenos BTC do TREZOR

Môžete sa pozrieť na stránku „Transakcie“ svojho hardvéru a zistiť, či bolo výber dokončený. Všimnete si transakciu so zeleným svetlom vedľa nej. To znamená, že všetko prebehlo v poriadku a vaše finančné prostriedky sú teraz uložené v zariadení TREZOR.

FAQ

Oficiálne Coinfloor vedomostná základňa má približne 70 článkov pokrývajúcich rôzne témy. To však nie je dostatočne blízko na to, aby ste odpovedali na otázky, ktoré by ste o platforme mohli mať. Pokúsili sme sa odpovedať na niektoré z najčastejších.

Je Coinfloor bezpečný?

Áno, Coinfloor je bezpečný pre používateľov aj pre ich finančné prostriedky. Existuje niekoľko dôvodov, prečo to môžeme tvrdiť. Na začiatku, počas svojej dlhej histórie, nikdy nemali jediný problém s citlivosťou voči útokom hackerov. Zabezpečenie mien, ktoré si používateľ ukladá na platforme, je ich najvyššou prioritou. Preto je všetko, čo v nich máte uložené Coinfloor peňaženky sú uložené v podzemných trezoroch s najvyššou úrovňou bezpečnosti.

Bitcoinová bezpečnosť

Platforma tiež požaduje, aby každý registrovaný používateľ prešiel prísnym overením ID, aby mohol na burze obchodovať. Podpísali tiež zákon o ochrane údajov, ktorý zaväzuje, že s citlivými osobnými údajmi bude zaobchádzať s maximálnou starostlivosťou. Nakoniec pravidelne uverejňujú správu, ktorá sa považuje za dôkaz solventnosti.

Ako kontaktovať spoločnosť Coinfloor?

Jediný spôsob kontaktu Coinfloor Zamestnanci predložia žiadosť svojmu stredisku podpory. Samotný formulár je veľmi jednoduchý a umožňuje vám popísať problém, ako aj nahrať fotografie a súbory a vysvetliť tak problém. Uistite sa, že používate rovnakú e-mailovú adresu, akú ste použili pri registrácii na platforme Coinfloor. Na tento e-mail dostanete odpoveď.

Odošlite žiadosť na Coinfloor

Pracovníci podpory bohužiaľ príliš nereagujú. To znamená, že existuje veľká šanca, že na svoju odpoveď budete musieť čakať až 24 hodín a niekedy aj dlhšie. Je to škoda, pretože niektoré problémy sú časovo citlivé a je potrebné ich vyriešiť čo najskôr. Dúfame, že spoločnosť Coinfloor bude investovať do najímania ďalších agentov na rýchle riešenie všetkých požiadaviek.

Čas na výber Coinfloor

Niektorí používatelia sa sťažujú na časy preberania dňa Coinfloor s dôvodom. Burza má veľmi prísne pravidlá, či už vyberáte kryptomeny alebo fiat meny. Výbery sa spracúvajú iba raz denne počas pracovných hodín (časové pásmo GMT).

Čas výberu na Coinfloor

Ak prevádzate nekryté peniaze na svoj bankový účet, vezmite prosím na vedomie, že tento proces môže trvať až týždeň. Dobrou správou je, že výbery v EUR sú zvyčajne spracované o niečo rýchlejšie (až 48 hodín).

Coinfloor má tiež pravidlo pre digitálne meny. Nespracovávajú ich počas štátnych sviatkov v Spojenom kráľovstve ani cez víkendy. Sme presvedčení, že musia nájsť spôsob, ako skrátiť lehoty na odstúpenie od zmluvy, inak riskujú stratu dôvery komunity.

Môžem mať problémy s výberom na Coinfloor?

S výnimkou dlhých časov výberu pravdepodobne nebudete mať žiadne problémy s prevodom finančných prostriedkov z Coinfloor. Personál webovej stránky však monitoruje každú transakciu. Ak sa pokúšate vybrať sumu, ktorá je neobvykle vysoká naraz, proces sa môže dočasne oneskoriť. Zástupcovia podpory budú musieť výber schváliť manuálne a vy budete povinní zodpovedať všetky ich otázky.

Aj keď to môžete považovať za nespravodlivé, je to kvôli politike boja proti praniu špinavých peňazí a ďalším predpisom a zákonom, ktoré musí spoločnosť Coinfloor dodržiavať. To je jedna z vecí, vďaka ktorým je táto platforma neuveriteľne bezpečná.

Ak máte ďalšie problémy s výberom, kontaktujte zákaznícku podporu.

Má Coinfloor mobilnú aplikáciu?

Nie, neexistuje žiadna mobilná aplikácia Coinfloor. Testovali sme ich webové stránky a reagujú na mobilné zariadenia. Je k nemu prístup z vašich telefónov a tabletov a rozhranie vyzerá rovnako ako verzia pre počítač. Nie je však pochýb o tom, že s aplikáciou by všetko fungovalo plynulejšie. Časy načítania by boli kratšie a bolo by jednoduchšie prečítať si údaje o trhu a tiež vykonať objednávku.

Coinfloor nemá mobilnú aplikáciu

Nič nenasvedčuje tomu, že by aplikácia Coinfloor bola v budúcnosti k dispozícii. V súčasnej dobe môžete svoj mobilný telefón používať iba ako súčasť 2FA počas procesu prihlásenia. Pri registrácii zadáte svoje telefónne číslo a aplikáciu Authy použijete na generovanie prístupových kódov pri každom prihlásení.

Podporuje táto burza PayPal?

Nie, Coinfloor nepodporuje PayPal. Na túto platformu nemôžete vkladať ani vyberať peniaze a v blízkej budúcnosti to nebudete môcť urobiť. V skutočnosti PayPal podporuje len veľmi málo digitálnych búrz, čo znamená, že pri kúpe BTC pomocou PayPal môžete použiť buď alternatívne kanály, alebo týchto niekoľko platforiem. Jedným z nich je použitie služby priameho obchodu, ako je Paxful alebo LocalBitcoins.

PayPal nie je k dispozícii

Ďalšou možnosťou je xCoins platforma, ktorá vám umožňuje predávať bitcoiny a získať platbu na svoj účet PayPal. Tento proces je jednoduchý a bez problémov by sa mali zorientovať aj začiatočníci. Táto transakcia však nie je lacná, pretože obchodný poplatok xCoins je stanovený na drsných 15%.

Ako zmeniť heslo na Coinfloor?

Ste len ľudia a vaša pamäť nie je dokonalá. Coinfloor tomu rozumie a ak sa nemôžete prihlásiť Coinfloor pretože ste zabudli prístupový kód, resetujte ho podľa týchto pokynov. Najprv prejdite na stránku „Prihlásiť sa“ a kliknite na tlačidlo „Zabudli ste heslo?“

Obnovenie hesla na Coinfloor

V doručenej pošte nájdete odkaz na resetovanie prístupového kódu. Vyberte novú tajnú frázu, ktorá bude mať najmenej osem znakov, a zadajte ju dvakrát. Ak je autentifikácia 2FA aktívna, budete musieť použiť svoj mobilný telefón a zadať kód vygenerovaný aplikáciou Authy. Zobrazí sa správa, že prístupový kód bol úspešne zmenený. Pri nasledujúcom prihlásení budete môcť použiť svoje nové heslo.

Môžete vyplatiť všetky svoje prostriedky z Coinfloor?

Áno, môžete z neho odstrániť všetky svoje finančné prostriedky Coinfloor. Použite možnosť výberu z ponuky svojho profilu a postupujte podľa pokynov. Budete potrebovať trochu trpezlivosti, pretože spracovanie vašej žiadosti môže trvať až päť pracovných dní (v závislosti od meny a zvoleného spôsobu).

Ak úplne platíte z platformy, môžete tiež zvážiť zrušenie účtu. Ak si to želáte, musíte odoslať žiadosť na zákaznícku podporu. Z dostupných typov otázok zvoľte „Zatvoriť účet“.

Zatvoriť účet na Coinfloor

Do popisného poľa môžete zadať dôvod, prečo odchádzate, ale nie ste povinný to urobiť. Zákaznícka podpora nie je taká efektívna, ale váš účet by mal byť deaktivovaný o jeden alebo dva dni.

Aplikácia Coinfloor nebola úspešná: Čo robiť?

Absolvovanie procesu overenia totožnosti o Coinfloor môže byť problém, najmä ak ste prvýkrát nedostali schválenie. V takom prípade sa môže zobraziť správa „Neúspešná aplikácia“. Spoločnosť Coinfloor bohužiaľ nereaguje na podrobné informácie o tom, prečo neoverili váš účet.

Neúspešné overenie účtu Coinfloor

Jediná vec, ktorú môžete urobiť, je kontaktovať zákaznícky servis. Odošlite žiadosť prostredníctvom služby Zendesk a požiadajte ich, aby sa zaoberali vašim problémom. Pripojte dokumenty, ktoré preukazujú vašu totožnosť, a odošlite iba tie, ktoré vyhovujú požiadavkám spoločnosti Coinfloor. Všetko dvakrát skontrolujte, aby ste nič neprehliadli. Ak je všetko v poriadku, pracovníci podpory váš problém do pár dní prešetria a znova aktivujú váš účet.

Spodný riadok

Coinfloor berie bezpečnosť vážne, a to radi vidíme na kryptoburze. Uchovávanie digitálnych aktív v offline podzemných trezoroch je vynikajúci spôsob, ako ich udržať v bezpečí. Publikovanie dôkazu o solventnosti každý mesiac prispieva k likvidite a transparentnosti. Je škoda, že nemohli nájsť vzorec na zjednodušenie procesu registrácie, ale zachovať rovnakú úroveň zabezpečenia.

Výmenník bezpečný

Celkovo je Coinfloor mimoriadne spoľahlivou digitálnou burzou. Je zameraný na obyvateľov Spojeného kráľovstva a SEPA a prichádza s primeranými poplatkami, ktoré by mohli byť o niečo nižšie. Prijímajú fiat aj kryptomeny a ponúkajú niekoľko spôsobov platby. Možno to nie je najlepšia výmena, ale Coinfloor je určite blízko vrcholu.

Prečítajte si o našich ďalších recenziách

Ak hľadáte odbornú recenziu na webové stránky, ktoré slúžia kryptokomunite, ste na správnom mieste. Vykonávame dôkladnú analýzu renomovaných platforiem a ich služieb. Pozrite sa na ukážku článkov, ktoré si môžete prečítať.

Všetko o CEX.IO

CEX.IO je digitálna burza s bohatou históriou. Žiaľ, táto história je plná dobrých aj zlých vecí. Zotavili sa z hackerského útoku, ku ktorému došlo krátko po ich založení v roku 2013. Žiaľ, v dôsledku toho sa proces overovania stal obrovským problémom.

Výmena CEX.IO

Nedávne správy a sťažnosti používateľov naznačujú, že zamestnanci CEX.IO zrejme nedokážu zvládnuť nárast počtu zákazníkov. Mnoho ľudí má problémy s výberom, najmä tí, ktorí žijú mimo regiónu SEPA.

Objem obchodu je stále na relatívne vysokej úrovni a burza podľa všetkého nemá problémy s likviditou.

Čo by ste mali vedieť o Coinbase?

Coinbase je ideálny pre začiatočníkov a pre tých, ktorí sa ešte musia dozvedieť o obchodovaní s kryptom. Ich rozhranie je užívateľsky prívetivé, ale majú iba obmedzenú časť možností výmeny. Prijímajú však fiat meny, ako aj kreditné karty.

Platforma digitálnej meny Coinbase

Coinbase má v komunite vysokú povesť, pretože web nebol nikdy napadnutý. Implementujú rôzne funkcie zabezpečenia, ako napríklad poistenie a ukladanie väčšiny finančných prostriedkov offline. V súčasnej dobe podporujú 32 krajín a obsluhujú viac ako 20 miliónov zákazníkov, čo je pôsobivé číslo.

V súvislosti s dennými obchodnými limitmi sú uložené obmedzenia v závislosti od úrovne vášho účtu. Okrem poplatkov za vklad a výber kryptomien má Coinbase paušálny 1% poplatok za každý obchod.

Recenzia na Kraken

Kraken sa snaží a uspeje ako seriózna výmena a vynikajúca platforma pre každého. Patria medzi prvé kryptoburzy, ktoré úspešne prešli nezávislým auditom. Ich podnikanie je transparentné a sú hrdí na svoju likviditu a bezpečnosť.

Obchodná platforma Kraken

Proces registrácie je pomerne jednoduchý. Obchodovanie s maržou je podporované, zatiaľ čo na burze implementujú plán tvorcu/príjemcu. Poplatky pre výrobcov sú nízke a nemôžu presiahnuť 0,16%, zatiaľ čo poplatky pre odberateľov sú maximálne 0,26%. Okrem niekoľkých výnimiek vklady neprinášajú žiadne poplatky, zatiaľ čo náklady na výber sú viac ako spravodlivé, najmä pre kryptomeny.

Kraken nedávno vydal aplikáciu pre iOS, ktorú môžete používať na zariadeniach Apple. Preto môžeme očakávať aj verziu pre Android. Je to povzbudzujúce, pretože webová stránka vhodná pre mobilné telefóny nestačí na seriózne obchodovanie. Mali by ste si prečítať našu recenziu týkajúcu sa platformy, pretože sa podrobnejšie zaoberáme ich výhodami a nevýhodami.

V prípade, že budete potrebovať pomoc s akoukoľvek časťou tejto príručky, neváhajte nás kontaktovať, pretože odpovieme na všetky otázky, ktoré by ste na nás mohli mať.