Najlepšie altcoiny, ktoré máte vo svojom portfóliu kryptomien v roku 2021

Kým Bitcoin zachováva si status digitálneho zlata, titbit pre inštitucionálnych investorov a najčastejšie hovorenú kryptomenu, existuje veľa altcoinov, ktoré si zaslúžia byť v portfóliu každého inteligentného obchodníka. Zvlášť v roku 2021, keď býčí trh naďalej dozrieva, a veľa altcoinov pôjde na objavovanie cien po tom, ako porazia príslušné historické maximá. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli zostaviť zoznam najlepších alternatívnych mincí, ktoré sa stanú korunovačnými klenotmi vášho krypto portfólia.

Kúpiť/predať ethereum

Ethereum (ETH)

Niekto by mohol povedať, že pridanie Ethereum (ETH) do portfólia kryptomien v roku 2021 je voľba, ktorú by urobil kapitán Obivid. Skrývať pravdu nemá zmysel – to si myslíme ETH by mala tvoriť významnú časť portfólia kohokoľvek, možno ešte väčšiu, ako je tá, ktorej sa venuje Bitcoin (BTC). Dôvod je jednoduchý a pragmatický: Za posledných dvanásť mesiacov spoločnosť ETH neustále vykazovala oveľa lepšie zisky ako BTC pri zachovaní úzkej korelácie s cenovou akciou rivala..

Tabuľka porovnania ETH/BTC. Zdroj: CoinCodex

Jasne vidíte, že keď cena altcoinu prenikla na úroveň 2 000 dolárov a stanovila súčasné historické maximum na 2 044 dolárov (na Binance), zisky Etherea za posledný rok dosiahli 772% na vrchole rally, zatiaľ čo bitcoin sotva zvládal vyšplhať sa nad 500%.

Ak by býčí trh pretrvával, BTC určite zostane v centre pozornosti a zvýši sa o niekoľko sto percent, ale ETH pravdepodobne zostane lepším generátorom zisku, pretože jeho býčí beh je podnietený zásadným základným faktorom, konkrétne nedávne spustenie prvej etapy Ethereum 2.0, prezývanej aj Eth2 alebo Serenity, rozsiahla inovácia na blockchaine Ethereum, ktorá je povinná vyriešiť hlavné problémy s rýchlosťou siete, transakčnými poplatkami a pálčivým problémom škálovateľnosti, ktorý vážne zastavuje vývoj celého sektora decentralizovaných financií (DeFi), ktorý je postavený na blockchaine Ethereum.

Ale práve prechod na konsenzuálny mechanizmus Proof-of-Stake (PoS) predstavuje najdôležitejšiu časť celého úsilia a je v tejto súvislosti najnáročnejší. Prechod na PoS spôsobí, že celý ekosystém bude energeticky účinnejší, na rozdiel od dokladu o práci náročnom na elektrickú energiu, a odstráni sa potreba nákupu drahého hardvéru, ako sú prémiové grafické karty, na ťažbu mincí. Vďaka PoS bude systém podporovať skupina validátorov, ktorí sú zodpovední za overovanie transakcií a vytváranie blokov. Aby bol potenciálny validátor oprávnený prevádzkovať uzol, musí vložiť najmenej 32 ETH – rastúci počet uzlov prispeje k ešte väčšej decentralizácii siete a lepšej podpore reťazcov fragmentov, ďalšej kľúčovej súčasti Ethereum 2.

1. decembra nadácia Ethereum zahájila prvú fázu Eth2 uvedením Beacon Chain, špeciálneho koordinačného mechanizmu, ktorý je zásadný pre generovanie nových blokov, spolu so vsádzaním, ktoré v čase spustenia už pritiahlo viac viac ako 2 milióny ETH (1,5 miliardy dolárov) na vkladovú zmluvu a uzamkli tam 2% z celkovej ponuky ETH. Táto udalosť slúžila ako hlavný katalyzátor 246% rally, ktoré malo Ethereum pred 36% korekciou.

Jednodňový graf ETH/USDT. Zdroj: Tradingview

Vyššie uvedený denný graf ukazuje, že fáza korekcie je takmer na konci, pretože cena sa odrazila od diagonálnej podpornej čiary po tom, ako sa blíži testovanie 99 EMA. Súčasne sa z prepredanej zóny začal dvíhať indikátor MACD, čo poukazuje na možnosť, že hybnosť sa už posunula v prospech býkov. Medvedí obchodovaný objem však v tejto križovatke stále prevažuje nad býčím, takže opakované testovanie podpory alebo dokonca 99 EMA zostáva možnosťou. Napriek tomu je pravdepodobnosť, že ETH bude pokračovať v získavaní nových ATH na neobjavených územiach, je do roku 2021 veľmi vysoká.

Náš vlastnícky algoritmus predikcie cien ktorý využíva index volatility Crypto Volatility Index (CVIX) naznačuje, že v priebehu roku 2021 sa cena ethereum zmení nasledujúcim spôsobom.

1-ročný graf predikcie cien ethereum

Algo ukazuje, že za 30 dní sa hodnota ETH zvýši o 54,2% zo súčasných 1 600 dolárov na 2 400 dolárov, pričom na konci roka obchodníci uvidia druhý altcoin až o 160% a usadia sa na cenovej úrovni 4100 dolárov. . Netreba dodávať, že s takouto projekciou zisku by malo každého presvedčiť, aby venoval značnú časť portfólia spoločnosti Ethereum..

Cardano (ADA)

Sme v to pevne presvedčení Cardano (ADA) je predurčený stať sa najlepším altcoinom na nákup a držanie vo vašom portfóliu v roku 2021 a neskôr, pretože takmer žiadna minca nepreukázala taký obrovský pokrok pri zlepšovaní základných zásad, ktoré v minulom roku vyústili do bezprecedentného zhodnotenia cien. Za to časové obdobie, ADA získal ohromujúcich 2500% voči USD a zároveň sa odtrhol od bitcoínov a ethereum o 340% a 260%.

Porovnávacia tabuľka ADA/BTC/ETH

A ak je medzi nespočetným množstvom altcoinov „zabijak éteru“, ADA je určite tým, kto má správnu muníciu a schopnosť vytlačiť ETH z podstavca. Mince už urobila obrovský pokrok v globálnom rebríčku tým, že sa zvýšila z pozície pod top 10 na miesto číslo 3 na Coinmarketcap, pretože jej trhová kapitalizácia vyletela až na 40 miliárd dolárov v dôsledku bláznivého zhodnotenia cien..

Graf trhového stropu Cardano. Zdroj: Coinmarketcap

Cardano má pred sebou ešte dlhú cestu, než by mohlo obťažovať Ethereum, ktoré leží na vavrínoch najlepšieho altcoinu podľa trhovej kapitalizácie, ktorá v čase písania článku predstavuje 185 miliárd dolárov, čo je takmer päťkrát viac ako v prípade ADA, ktorých pozíciu ohrozujú Binance Coin (BNB), Tether (USD) a Polkadot (DOT), pričom všetky majú zhruba rovnakú trhovú kapitalizáciu.

Preto bude rok 2021 pre Cardano kľúčový z hľadiska jeho upevnenia v prvej päťke, ale altcoin by mal týmto testom prejsť na výbornú, pretože takmer žiadny tím nepracuje tak neúnavne na vylepšovaní blockchainového ekosystému a začlenení nových funkcií, ako je Zugská nadácia Cardano Foundation.

Veci sa začali pre ADA extrémne vzostupne vlani v júli potom, čo tím úspešne vykonal upgrade hardforku s názvom Shelley, ktorá predstavila cestu pred konkurenčným Ethereom a poskytla pevný základ pre rally, ktorá nasledovala. Pred niekoľkými dňami mala sieť Cardano ďalší hard fork s názvom Mary, ktorý transformoval svoj blockchain na reťazec viacerých aktív, ktorý ponúka prostriedky na vydávanie natívnych tokenov a taktiež otvoril cestu k ďalšej veľkej aktualizácii s názvom Goguen, ktorá zavedie nástroje na vytváranie decentralizovaných aplikácií (dApps) spolu s inteligentnými zmluvami, ktoré všetky skutočne zvýšia Cardano na úroveň ethereum alebo ešte vyššie a pomôžu altcoinu upevniť jeho pozíciu v top 5.

Jednodňový graf ADA/USDT

Denný graf ukazuje, že ADA si udržiava silný vzostupný trend, keď sa pohybuje vnútri kanála dokonalého povstania, pričom zostáva v značnej vzdialenosti od 99 EMA. Dávajte však veľký pozor na medvediu divergenciu, ktorú vykazuje MACD, sprevádzanú klesajúcim objemom obchodu, čo by mohlo byť znakom hlbšej korekcie dopredu, aj keď najpravdepodobnejšou krátkodobou predikciou ADA je, že cena sa odrazí od podpory na 1,16 dolára a naďalej sa držte hore nohami.

Napriek tomu, že cena Cardana by mohla čeliť krátkemu poklesu, určite zostane na vzostupnej strane po zvyšok roku 2021, ako ukazuje náš graf predpovedí cien..

1-ročná tabuľka predpovedí ADA

Naše predpovede algoritmov že už za 30 dní bude mať ADA ďalšie 85% zvýšenie cien a pristane na cenovej úrovni 2,3 dolára. Do konca roka Cardano vytiahne ďalšiu kľúčovú cenovú hladinu na úrovni 3 doláre a presadí sa na úrovni 3,3 dolára. Preto aj keď ste premeškali príležitosť nadviazať na ADA, keď sa býčí trh ešte len formoval, jeho pridanie do portfólia 2021 by stále prinieslo trojciferné zisky, aj keď ho plánujete jednoducho držať po celý čas..

Polkadot (DOT)

Polkadot (DOT) sa v roku 2020, keď bol oficiálne uvedený na trh, stal skutočnou kryptokopovou hviezdou, hoci altcoin a príslušný ekosystém blockchainu sa vyvíjali od roku 2016. Mince sa objavila na trhu minulý rok v septembri a zaujala nejednoznačné postavenie, kým nebola odhalená jej trhová kapitalizácia, na základe ktorého DOT začal sebavedomý rast na vrchol svetových rebríčkov a nové historické maximá.

V čase písania článku je Polkadot na 6. mieste s trhovou kapitalizáciou 34 miliárd dolárov a cenou 37,2 dolára za mincu, ktorá sa za posledný mesiac zvýšila o 127% oproti USD a taktiež zaznamenala 51% -ný nárast v BTC trh a prekonal ETH o 89,3%. Jeho hodnota sa od uvedenia DOT na hlavných platformách výmeny kryptomien zvýšila o ohromujúcich 2085%.

Porovnávacia tabuľka DOT/BTC

Pohľad na porovnávaciu tabuľku vyššie by stačil na rozpoznanie skutočnosti, že Polkadot bol oveľa lepší ako bitcoin, aj keď prvá kryptomena mala tiež masívny nárast. V našich mysliach nie je pochýb o tom, že ak chcete diverzifikovať svoje krypto portfólio o altcoiny s mimoriadne dobrými základmi a výbušnými cenovými akciami, Polkadot by sa mal určite stať jeho súčasťou.

Jeden z dôvodov, prečo sa DOT stal okamžite hitom, je ten, že má úžasný tím vývojárov na čele s Gavinom Woodom, legendou v oblasti blockchainu, ktorá je známa tým, že vytvorila programovací jazyk pre smart contract s názvom Solidity, ktorý sa stal základom pre smart. zmluvy, ktoré bežia na virtuálnom stroji Ethereum (EVM), pre ktorý Wood napísal žltú knihu. Ďalšími zakladateľmi Polkadotu sú Peter Czaban a Robert Habermeier, osvedčené mená v odvetví kryptomien.

Pokiaľ ide o základy, Polkadot ponúka jedinečné riešenie, ktoré je založené na využití dvoch blockchainov: reléový reťazec, ktorý funguje ako mainnet, kde prebiehajú všetky transakcie, a veľký počet padákov vytvorených používateľmi siete. Táto sieťová štruktúra umožní rýchlejšie a súkromnejšie transakcie a zároveň zachová používateľské údaje mimo verejnej siete.

Jednodňový graf DOT/USDT

Denný graf ukazuje, ako dobre sa DOT zotavil po pomerne hlbokej korekcii 37% po tom, čo kupujúci bez väčších problémov obhájili podporu na 30 dolárov, takže cena sa pred zvrátením ani nepriblížila trendu 99 EMA a Kumo Cloud hore nohami. MACD sa tiež obrátil na sever a poskytol dodatočné potvrdenie, že retracement bežal.

1-ročná tabuľka predpovedí DOT

Náš graf predikcie cien je v súlade s býčími očakávaniami, pretože ukazuje, že DOT je na pokraji ďalšej rally, ktorá sľubuje zvýšenie ceny o 77,6% za mesiac, zatiaľ čo na konci roka obchodníci s kryptomenami uvidia, ako sa cena blíži k obrovskému psychologickému úroveň 100 dolárov. Celkovo je Polkadot vražednou kombináciou vynikajúcich základov a zvýšeného dopytu zo strany obchodníkov aj vývojárov, čo je nevyhnutnosťou pre každého kryptoinvestora, ktorý sa nesústredí výlučne na bitcoin..

Reťazový odkaz (LINK)

Keď už hovoríme o altcoinových rockových hviezdach, Reťazový odkaz (LINK) by vytvorili zdrvujúce pásmo spolu s Polkadotom a Cardanom, pretože po rozpade trhu v marci 2020 sa zhromažďuje takmer neustále. Cena altcoinu sa na jar minulého roka pohybovala tesne pod 2 dolármi a dostala sa na historické maximum 36,75 dolára 21. februára, po čom sa LINK vrátila až o 44% a dokonca vystrašila obchodníkov a investorov po tom, ako prenikli na 50-dňovú EMA, zatiaľ čo väčšina ostatných špičkových altcoinov zostala nad týmto kĺzavým priemerom.

Napriek tomu LINK v minulom roku predviedol úplne ohromujúci výkon, ktorému konkurovalo iba Ethereum, ktoré zaostávalo za sledovaným altcoinom iba o pouhé 4%, zatiaľ čo nedostatočná výkonnosť bitcoinu predstavovala 26%. Pokiaľ však ide o trh v USD, LINK za posledných dvanásť mesiacov vyrazil ** a prijal mená, pretože sa zvýšil o 630%. Vzhľadom na to, že býčí trh bude pravdepodobne pokračovať aj v roku 2021, rally LINK sa opäť rozbehne, keď trh potvrdí úplné zotavenie sa z nedávneho predajného tlaku.

Rovnako ako väčšina alts zahrnutých v tomto zozname, Reťazový odkaz predstavuje dokonalú kombináciu technologického pokroku a horúcej cenovej akcie s kapacitou urobiť tucet percent posunov nahor v krátkom časovom období. LINK predstavuje decentralizované riešenie Oracle, ktoré slúži ako middleware pre inteligentné zmluvy blockchain a údaje z reálneho sveta. Inými slovami, ak chce niekto dostávať overené údaje z mimoreťazcových zdrojov (môže to byť čokoľvek od úrokových sadzieb po výsledky hier) a začleniť ich do blockchainu a jeho inteligentných zmlúv, potreboval by preklenúť priepasť medzi nimi. s pomocou veštieb LINK. Existuje niekoľko ďalších riešení orákulum, ale pri všetkej úprimnosti je Chainlink najefektívnejší a najpoužívanejší. Ak vás zaujíma hlbšie preniknutie do základnej hodnoty LINKU a toho, ako to ovplyvní cenu v nasledujúcich rokoch, nájdite si chvíľu na prečítanie tohto článku o predpovedi LINK 2025.

Jednodňový graf LINK/USDT

V dennom časovom rámci sa zdá, že Chainlink dokázal udržať štruktúru vzostupného trendu po konsolidácii blízko 26 dolárov, ale cena musí stále presiahnuť 37 dolárov, aby sa potvrdilo pokračovanie trendu. Zdá sa však, že býky kradnú iniciatívu, ako nám ukazuje MACD, zatiaľ čo indikátor Ichimoku Cloud má zrejme aj býčiu predpojatosť..

1-ročný graf predpovedí cien LINK

Náš algoritmus predikcie cien tvrdí, že spoločnosť LINK sa bude v roku 2021 neustále vzmáhať a prelomiť dôležitú cenovú hladinu na úrovni 50 dolárov v priebehu približne piatich mesiacov. Chainlink sa do konca roka zvýši o ďalších 158% a dosiahne strop v cenovej hladine blízko 80 dolárov. Už sme si povedali, že LINK má obrovský potenciál, takže nemať tento altcoin vo svojom portfóliu v roku 2021 môže byť poľutovaniahodná chyba.

Theta Token (THETA)

Pravdupovediac, Theta Token (THETA) je jedným z autorových najobľúbenejších altcoinov mimo top 10 z jedného jednoduchého dôvodu – je to úžasný umelec a jeden z najlepších gainerov v okolí. Získajte to, za posledných dvanásť mesiacov sa hodnota THETA v USD zvýšila až o 3 200%, čo je výsledok, ktorý by vyvolal žiarlivosť aj vo väčšine coinov DeFi. Očividne ani nemusíme poskytovať porovnávaciu tabuľku, pretože čísla hovoria samy za seba. Ale ak vás to zaujíma, THETA už prekonala BTC o 468% a ETH porazila o 369%.

1-ročný graf cien THETA. Zdroj: Coinmarketcap

Hore môžete vidieť krásu cenového grafu, ktorý ukazuje, ako dobre dozrievanie tohto konkrétneho trhu prebieha: explózia na 2 doláre, po ktorej nasleduje predĺžená konsolidácia a následná erupcia nahor. Žiadne hlúpe pumpy a skládky – len starý dobrý trend, ktorý bude pretrvávať po celý rok 2021.

Z celej kohorty super hard-gainerov, z ktorých väčšina patrí do sektora DeFi, má Theta Token trochu jedinečnú základnú hodnotu, pretože predstavuje streamingovú platformu s podporou blockchainu, ktorá je koncepčne podobná službe Twitch. Platforma navyše umožňuje užívateľom zapojiť sa do P2P zdieľania výpočtového výkonu a šírky pásma. V zásade je to odpoveď na príliš centralizované streamingové platformy, ako sú YouTube Gaming, Twitch, Vimeo Live, ktoré vykonávajú cenzúru, neoprávnené zákazy a sú náchylné na narušenie bezpečnosti. Z astronomického mítingu THETA je zrejmé, že po takom riešení je veľký dopyt, ktorý sa v roku 2021 pravdepodobne zvýši, pretože čoraz viac ľudí si uvedomí výhody tejto decentralizovanej streamovacej platformy..

1-dňový graf THETA/USDT

Cena ukazuje najväčší rešpekt k 50-dňovému EMA, dokonca aj odvtedy, čo sa v decembri minulého roka dostala do vzostupného trendu. Podobne ako v Cardane (ADA) sa THETA pohybuje v úhľadnom kanáli povstania, aj keď sa zdá, že kupujúci ho chcú čoskoro prelomiť hore nohami, čo je zámerom, ktorý potvrdzuje ukazovateľ hybnosti, ktorý sa prudko zvýšil z dolných končatín. a zlomil odpor na 0,23, čo znamená, že býky sú momentálne na sedadle vodiča.

1-ročný graf predpovedí cien THETA

Ale skôr, ako sa ponáhľate kúpiť THETA a pridať ju do portfólia najlepších altcoinov na rok 2021, pozrite sa na náš Predpoveď ceny THETA graf vyššie, ktorý varuje, že v priebehu nasledujúcich 30 dní bude mať cena pravdepodobne miernu korekciu, ale je tu tiež vysoká pravdepodobnosť, že by sa to podarilo vystreliť až na 6 dolárov, než sa tak stane. Tento rok má však pre THETA prichystaných veľa vzostupných akcií, pretože na jeho konci sa cena zvýši o ďalších 171% a pristane tesne nad 10 dolármi.

Aave (AAVE)

Konečne sme dorazili do destinácie zvanej decentralizované financie (DeFi), finančné hnutie, ktoré uchvátilo kryptosvet. Stručne povedané, je to úplne inovatívny spôsob financovania, ktorý eliminuje potrebu služieb tretích strán, ako sú banky, maklérske spoločnosti a burzy. História projektov DeFi siaha do roku 2017, ale lietali pod radarom až do polovice roku 2020, keď celková hodnota uzamknutej (TVL) v tomto odvetví začala stúpať ako raketoplán z približne 500 miliónov dolárov rozložených vo všetkých projektoch na súčasných 40,4 miliardy dolárov, aj keď táto hodnota dosiahla vo februári vrchol na úrovni 45,1 miliardy dolárov.

1-ročný graf DeFi TVL. Zdroj: DeFi Pulse

Aave (AAVE) je projekt požičiavania, ktorý pojme 5 miliárd dolárov z tohto pekného TVL. Altcoin s tickerom AAVE sa objavil na krypto scéne vlani v septembri, predtým však prešiel tokenom LEND, mincou, ktorá z hľadiska ziskov patrila medzi absolútnych rekordérov. Rok predtým, ako sa LEND presťahoval do nového blockchainu AAVE – rýchlosťou 100 LEND na 1 AAVE – si prvý z nich užil zhodnotenie ceny 14 900% voči USD, 2 500% voči bitcoínom a 2 000% pri obchodovaní s ethereom.

1-ročný graf cien AAVE. Zdroj: CoinCodex

AAVEVýkonnosť bola o niečo „skromnejšia“, pretože altcoin sa za posledných šesť mesiacov zvýšil o 1260% a za posledných deväťdesiat dní o 350%. A potom, čo sa s poslednou korekciou budú zaoberať kupujúci, mince DeFi bude pravdepodobne postupovať smerom hore, pretože tento sektor sa vyvíja míľovými krokmi, zatiaľ čo AAVE predstavuje jeden z najlepšie financovaných projektov..

Pokiaľ ide o jeho zásadnú hodnotu, Aave je platforma požičiavania, ktorá poskytuje veriteľom prostriedky na získanie úroku prispievaním do fondov likvidity. Na druhej strane dlžníci môžu svoj krypto kapitál použiť ako zábezpeku na bleskovú pôžičku vybranú z jedného zo zdrojov. Samotný token má funkciu správy a poskytuje určité výhody pre používateľov platforiem.

Jednodňový graf AAVE/USDT

Analýza grafu nám hovorí, že Aave začína únik z býčej vlajky, ktorá naznačuje pravdepodobnosť pokračovania trendu. Tiež si všímame postupnosť päťdňového nákupného objemu miernej intenzity s tendenciou stúpať, sprevádzaný prudko rastúcim indikátorom Momentum, ktorý sa obrátil hore nohami. Všetky tieto faktory poukazujú na bezprostrednú prestávku v oblasti 500 dolárov, takže ak plánujete rozšírenie AAVE do svojho portfólia, teraz by ste na to mali dozrieť. Náš algoritmus vidí, že do konca roku 2021 bude AAVE pridaných k jeho hodnote ďalších 170%, zatiaľ čo cenová akcia bude prebiehať okolo 900 dolárov..

Kozmos (ATOM)

Ak ste sa stali súčasťou krypto sveta ani nie tak za účelom špekulácií o kolísaní cien, aby ste zarobili dostatok peňazí na kúpu Lamba, ale aby ste podporili rozvoj projektov, ktoré sa snažia vyriešiť problémy, ktoré trápia celé odvetvie, ako napr. ako obžerstvo elektrickej energie v PoW a z toho vyplývajúce škody na životnom prostredí, nedostatočná rýchlosť transakcií a ich vysoké náklady a zo všetkých najťažšie – škálovateľnosť väčšiny blockchainov, potom Kozmos (ATOM) je miesto, kde musí byť časť vášho krypto portfólia.

Ekosystém Cosmos pochádza z platformy Tendermint, platformy pre tvorbu nástrojov pre distribuované siete, ktorá sa stala základom pre Cosmos Hub, hlavný blockchain projektu, ktorý obsahuje tokeny ATOM na uľahčenie správy..

Dôležitosť misie Cosmosu, takpovediac, je možné porovnať s misiou Chainlink, pretože obe pracujú na zjednotení celého vesmíru blockchainu a jeho prepojení so skutočným svetom, aj keď, ako už bolo uvedené, Cosmos sa zameriava na otázky škálovateľnosti, interoperabilita a jednoduchosť budovania dApp pomocou metódy modularity. Bez toho, aby sme sa ponorili do ďalších podrobností, má Cosmos vznešené poslanie a pevné základy, takže ATOM by bol skvelý altcoin, ktorý by ste mali vo svojom portfóliu v roku 2021 a neskôr, najmä vzhľadom na to, že sa chystá dokončiť iba prvú fázu toho, čo sa zdá byť udržateľné. býčí trh, takže ATOM zostáva v porovnaní s veľkou časťou sľubných altcoinov stále trochu podhodnotený.

1-ročný cenový graf ATOM

ATOM nedávno dosiahol svoje prvé historické maximum na tomto býčom trhu na úrovni 26,32 dolára, ale potom sa okamžite dostal k 43% korekcii, aj keď sa kupujúcim podarilo udržať cenu nad 50-dňovou EMA a obhájiť úroveň podpory na úrovni 16 dolárov.

Jednodňový graf ATOM/USDT

Vidíme tiež, ako sa rozvíja rozlíšenie býčieho vzoru vlajky. Na rozdiel od situácie na trhu AAVE sa tu však hybná sila ešte musí úplne pohnúť medveďovým smerom, ako ukazuje indikátor MACD. Preto si dajte pozor, že počiatočné prelomenie býčej vlajky môže stále viesť k opätovnému testovaniu cenovej hladiny na 18 dolároch a určitej konsolidácii. Z tohto dôvodu odporúčame byť opatrný a trpezlivý pred pridaním ATOM do vášho portfólia, pretože existuje veľká šanca, že by ste ho mohli kúpiť so zľavou skôr, ako sa cena vyšplhá na nové historické maximum. Náš algoritmus naznačuje, že do konca roka 2021 sa cena ATOM bude pohybovať nad úrovňou 50 dolárov v dôsledku značného zhodnotenia ceny..

Pieskovisko (SAND)

Nakoniec povedzme, že hľadáte spôsoby, ako diverzifikovať svoje portfólio kryptomien pred tým, ako býčí trh v roku 2021 bude pokračovať po oprave, a nie s niektorými "nudné" altcoiny, ktoré sa zaoberajú globálnymi technologickými problémami, ale niečím neobvyklým a zábavným. Ak je to tak, odporúčame vám pozrieť sa na Sandbox (SAND), nástrojový token, ktorý podporuje úplne úžasnú decentralizovanú hernú platformu, ktorá ponúka zaujímavý koncept "hrať a zarábať" ktorý kombinuje virtuálnu kreativitu alias Minecraft, nákup virtuálnej krajiny, vytváranie neohroziteľných tokenov (NFT) a konfiguráciu nových herných zážitkov. Projekt v skutočnosti realizoval predaj pozemku nachádzajúceho sa vo virtuálnom svete, ktorý sa nazýva metaverse.

Platforma má tri kľúčové komponenty: umelecký animačný softvér s názvom Voxedit 3D, ktorý vytvára tokeny NFT; proprietárny trh, na ktorom je možné tieto tokeny ľahko predávať a kupovať, a jedinečný nástroj Game Maker, ktorý otvára široké možnosti pre rozvoj a zapojenie sa do herných zážitkov v uvedenom metaverse.

Najatraktívnejšou vecou na Sandboxe sú, samozrejme, nezameniteľné tokeny. V prípade, že neviete, NFT sú považované za ďalšiu veľkú vec, ktorá príde po tom, ako sa DeFi mánia skončí. Aj teraz sa tieto tokeny, ktoré obsahujú jedinečné digitálne údaje, predávajú za obrovské sumy. Napríklad kanadská speváčka Grimes, ktorá je zhodou okolností vo vzťahu s Elonom Muskom, nedávno predala zbierku digitálneho umenia svojej vlastnej výroby, ktorej vlastníctvo bolo prevedené prostredníctvom NFT, za 6 miliónov dolárov. Iste neexistuje žiadna korelácia medzi Sandboxom a týmto konkrétnym predajom, ale vyhliadky trhu NFT sú jasné. A pretože SAND poháňa platformu blockchainu, ktorej cieľom je stať sa trhom s takýmito tokenmi, dopyt by mohol byť v horúcom dni viac ako po ľade. Netreba dodávať, že takýto dopyt by v roku 2021 posunul cenu piesku na úplne novú úroveň.

Jednodňový graf SAND/USDT

Situácia v dennom grafe vyzerá pre SAND veľmi sľubne, pretože sa úspešne zotavilo po strmej korekcii a už testovalo predchádzajúce historické maximum na úrovni 0,36 dolára. Indikátor Stochastic je tu veľmi vzostupný, zatiaľ čo MACD zrejme končí svoju medvediu fázu. Prelomenie ATH pošle cenu do nezmapovaných vôd, kde môže počas nasledujúcich šiestich až ôsmich mesiacov ľahko cestovať na 1 dolár a koniec roka v blízkosti úrovne podpory na úrovni 1,2 dolára..

Autor: Alex Paulson pre Crypto-Rating.com