Recenzia BTC burzy na Wall of Coins

Bolo by to zaujímavé pre zdatných obchodníkov aj nováčikov. Ak sa chcete začať zaoberať bitcoinmi alebo ste ochotní zmeniť obchodnú platformu, musíte porovnať ich možnosti a zvoliť si tú, ktorá vám najviac vyhovuje. Táto príručka podrobne popisuje a umožňuje vám získať znalosti o Múr mincí.

Zhrnutie: Ako nakupovať bitcoiny prostredníctvom steny mincí

 1. Choďte do Domovská stránka Wall of Coin a kliknite na tlačidlo „Kúpiť“.
 2. Vykonajte krok a zadajte adresu svojej peňaženky, e -mail a telefónne číslo.
 3. Zadajte sumu BTC, ktorú chcete získať, a vyberte si banku.
 4. Po vygenerovaní miest vyberte najbližšiu alebo najlacnejšiu ponuku.
 5. Dostaňte kód a potvrdenku na svoj telefón a e -mail a choďte do banky.
 6. Vykonajte vklad v hotovosti pomocou potvrdenia, ktoré ste dostali, a naskenujte potvrdenie z banky.
 7. Naskenovaný doklad nahrajte na nástenku mincí a v priebehu niekoľkých dní skontrolujte svoj zostatok.

Pokiaľ ide o obchod s kryptomenami, vklady v hotovosti a nákupy sú v tomto odvetví pomerne zriedkavou vlastnosťou. Burzy, ktoré ich ponúkajú ako možnosť, sú preto pre obchodníkov veľmi zaujímavé, pretože vo väčšine prípadov sú tieto platobné kanály jedným z najviac súkromných spôsobov získavania bitcoinov. Preto kontrolujeme jednu z najväčších búrz vkladov hotovosti na svete, ktorá sa nazýva Wall of Coins.

Recenzia burzy BTC na Wall of Coins

V tomto krátkom prehľade skúmame aspekty obchodu na platforme Wall of Coins z hľadiska jeho histórie & vlastníctvo, štruktúra poplatkov, akceptované spôsoby platby, súkromie a bezpečnosť. Ponúkame tiež porovnávaciu analýzu s inými burzami. Pokračujte v čítaní, pretože vám ukážeme, ako používať Múr mincí pri nákupe bitcoinov na jeho platforme.

Čo je stena mincí?

Múr mincí je burza kryptomien, ktorá ponúka trh s coinmi BTC a DASH, kde môžu obchodníci zadávať objednávky na nákup a predaj. Platforma peer-to-peer (P2P) bola založená v roku 2014 odborníkmi na kryptomeny zameraná na poskytovanie pohodlných nákupných kanálov pre obchodníkov v USA. Jeho sídlo sa nachádza v Sarasote na Floride so všetkými oddeleniami vrátane zákazníckych služieb.

Burza Wall of Coins

Samotná platforma ponúka služby nákupu a predaja spolu s nástrojmi API, ktoré môžu používateľom pomôcť nájsť ponuky rýchlejšie, ako keď ich kupujete ručne. Wall of Coins neponúka mince prostredníctvom vlastnej ponuky, ale ponúka iba jedinečné trhové miesto, kde si kupujúci a predávajúci môžu mince kupovať navzájom. Platforma vynakladá veľké úsilie na dosiahnutie úplnej transparentnosti, ktorej sa bude venovať v nasledujúcich častiach tohto článku.

Ako funguje múr mincí?

Múr mincí ponúka trh, kde obchodníci používajú na získanie a predaj BTC funkcie „nákup“ a „predaj“. Predajcovia uverejňujú svoje reklamy týkajúce sa mincí, ktoré chcú predať, pomocou požadovanej banky, zatiaľ čo kupujúci tieto reklamy vyhľadajú a vyberú pre nich najvhodnejšie.

Nakupujte BTC s mincou

Cena bitcoinu a DASH závisí výlučne od strán zapojených do trhu Wall of Coin. Majú slobodu dávať svojim reklamám nízku alebo vysokú hodnotu, čo znamená, že trh sa sám reguluje bez rušenia platformy..

Aké spôsoby platby prijíma Wall of Coins??

Od svojho začiatku funguje P2P burza ako trh s hotovostnými vkladmi, kde je obchodníkom k dispozícii iba taký vklad, ktorý môže použiť pri nákupe a predaji bitcoinov.

Pohodlná možnosť Wall of Coins

Burza vytvorila partnerstvo s niekoľkými americkými bankami, aby pomohla obchodníkom nájsť najlepšiu možnosť pri odchode z domu a hotovosť v kryptomenách.

Podporované krajiny

V tejto chvíli spoločnosť podporuje iba americké banky, pričom obchod je vyjadrený v USD ako jedinej akceptovanej fiat mene. USA sú teda kryté štandardným zlyhaním, zatiaľ čo ostatné krajiny môžu byť súčasťou programu, pokiaľ majú v rámci svojich hraníc americkú banku..

Vyberte banku na Wall of Coins

Okrem toho by mali existovať aj obchodníci, ktorí akceptujú platby uskutočnené prostredníctvom týchto bánk a ktorí sú aktívni v Múr mincí trhovisko.

Má múr mincí limity?

Jediné skutočné obmedzenia vašich nákupov určujú predajcovia, pretože nemajú k dispozícii nekonečné množstvo bitcoinov na predaj. Samotná platforma nijako neobmedzuje objem predaja alebo nákupu ani neobmedzuje obchodníkov na množstvo transakcií, ktoré sa majú vykonávať súčasne..

Stále by sme uznávali skutočnosť, že vo väčšine prípadov sú objemy obchodov na jednu objednávku malé, pretože služby platformy používajú väčšinou jednotliví obchodníci..

Ochrana osobných údajov & Zabezpečenie

O Múr mincí, neexistuje žiadny priamy registračný proces pre obchody, ktoré by sa dali použiť. Začnite skôr procesom nákupu a potom zadajte svoj e -mail a telefónne číslo. To je o tom, pokiaľ ide o získanie požadovaných osobných informácií. Platforma sa stará o súkromie svojich klientov, čo znamená, že sa nevyžaduje žiadne overenie. Ak ste si kúpili nejaké mince, musíte poskytnúť iba svoj e -mail a telefónne číslo.

Kontaktné údaje

Pokiaľ ide o bezpečnosť, pretože mnohí používajú telefónne čísla a bankové účty, považujeme platformu za celkom bezpečné miesto na nákup bitcoinov. Vaše BTC vám budú odoslané priamo, hneď ako predložíte doklad ako dôkaz. Bez rovnováhy na trhu nie sú potrebné žiadne opatrenia osobnej bezpečnosti. Hotovostné vklady v bankách slúžia tiež ako ďalšie opatrenie ochrany, pretože banky zbierajú údaje o transakcii a zúčastnených stranách.

Nakoniec sú všetky mince uložené predajcami zhromaždené a uložené v chladiarenských kapacitách, čo predstavuje dodatočné bezpečnostné opatrenie proti pokusom o hacknutie..

Rýchle skladovanie za studena

Spoločnosť v tejto súvislosti ponúka kľúče GPG ako dôkaz umiestnenia v chladiarni a kapacity na zaistenie transparentnosti všetkých vkladov a prevodov mincí na burze a mimo nej..

Poplatky

Aj keď sa platforma považuje za jednu z najtransparentnejších kryptomenových spoločností, štruktúra poplatkov v skutočnosti nie je taká viditeľná. Kupujúci platia poplatok za nákup a predaj mincí pri pokladni. Ani potom nie je jasné, koľko je skutočná sadzba, pretože je zakotvená v cene bitcoinu.

Poplatky za nákup bitcoinu

Správy z minulosti naznačujú, že poplatok je 1% z hodnoty, hoci náklady sa môžu z banky na banku denne meniť.

Zákaznícka podpora

Na rozdiel od mnohých búrz, Múr mincí v skutočnosti ponúka svojim zákazníkom okrem častých otázok a lístkov aj živý chat. Zástupcovia zákazníckej podpory pracujú nepretržite, keď je to potrebné, pričom priame kontaktovanie spoločnosti je možné aj prostredníctvom e -mailu alebo telefónneho čísla.

Zákaznícka podpora na Wall of Coins

Vezmite do úvahy pracovný čas, ktorý je stanovený pre ústredie.

Porovnanie múru mincí

Okrem Múr mincí, na trhu sú aj ďalšie platformy na vklad hotovosti, z ktorých si môžete vyberať. Preto táto sekcia porovnávania, kde porovnávame obchodné ukazovatele platformy s jej konkurentmi, konkrétne Paxful a Bitit.

Paxful P2P Exchange

Paxful je tiež trh P2P, ktorý ponúka obchodníkom priestor na vzájomný prevod medzi fiat menami a bitcoinmi. Hlavný rozdiel medzi Múr mincí a táto výmena je skutočnosťou, že je k dispozícii viac ako 300 spôsobov platby. Samotný počet kanálov, ktoré je možné žalovať o získanie mincí, umožňuje obchodníkom z celého sveta používať svoje vlastné domáce meny.

Paxful web

Poplatky sú medzi týmito dvoma platformami podobné, pretože obe účtujú 1% za nákup BTC a ponúkajú súkromie pri nákupe bitcoinov.

Bititová platforma

Bitit je burza kryptomien so sídlom vo Francúzsku. Tento európsky poskytovateľ bitcoinov ponúka nákupy v hotovosti prostredníctvom poukážok, ktoré je možné kúpiť v obchodoch v Európe a USA. Služba je teda obmedzená na tie krajiny, ktoré obchody akceptujú Neosurf, Darčekové karty Cashlib a Bitit. Okrem vkladov v hotovosti ponúka Bitit okrem toho aj kreditné karty a bankové prevody Múr mincí robí.

Kúpte si kryptomeny za bitit

Na druhej strane, zatiaľ čo Wall of Coins ponúka súkromie a nízke poplatky, Bitit robí opak. Účet musíte naskenovať pomocou naskenovaného ID, pričom poplatky za peňažné poukážky v službe Bitit sa pohybujú od 6% a viac.

Tutorial: How to Buy BTC on Wall of coins?

Začiatok nákupného procesu sa začína kliknutím na tlačidlo „Kúpiť“ v strede domovskej stránky platformy.

С Kliknite na tlačidlo kúpiť na stránke Wall of Coins

Ďalej máte na výber, či použijete svoju polohu, alebo sa dostanete na celý trh a získate lepšie ponuky.

Hľadanie polohy

Potom máte možnosť v ďalšom kroku zadať adresu svojej peňaženky. Skopírujte a vložte kód svojej peňaženky do prázdneho priestoru a pokračujte kliknutím na „Ďalej“.

Zadajte adresu svojej peňaženky

Budete presmerovaní na stránku, kde by ste mali zadať množstvo BTC, ktoré chcete kúpiť. Zadajte čiastku a pokračujte „Ďalej“.

Uveďte čiastku BTC

Rovnako ako v druhom kroku môžete zúžiť vyhľadávanie na umiestnenie banky v banke, kde sa bude vklad vykonávať, alebo ho môžete preskočiť a zistiť, čo trh ponúka..

Zadajte PSČ

Potom, čo kliknete na „Ďalej“, musíte si vybrať banku, ktorú si vyberiete, aby ste prvýkrát zúžili vyhľadávanie.

Vyberte si banku na Wall of Coins

Zoznam ponúk prijímajúcich hotovostné vklady dostanete na vybranej pobočke banky. Ak chcete získať ďalšie ponuky, musíte kliknúť na tlačidlo „Viac“. Akonáhle budete mať ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám, kliknite na tlačidlo „Objednať“ a pokračujte ďalej.

Pokračujte kliknutím na tlačidlo Objednať

Teraz musíte zadať svoj e -mail, telefónne číslo a heslo, na ktoré dostanete potvrdenia, ktoré musíte nosiť so sebou do banky.

Uveďte svoje informácie

Predtým, ako dostanete uvedený doklad, musíte overiť svoje telefónne číslo pomocou kódu, ktorý vám bol zaslaný prostredníctvom SMS.

Overenie Wall of Coins

Po zadaní kódu budete presmerovaní na potvrdzovací formulár, ktorý bude odoslaný aj na váš e -mail. Vytlačte si to, zamierte do zvolenej banky a uskutočnite platbu v hotovosti. Naskenujte bankový doklad a nahrajte ho do Múr mincí ako dôkaz. Platbu dostanete čoskoro, do dvoch hodín od nahrania potvrdenia.

často kladené otázky

Je múr mincí podvodom?

Od roku 2014 funguje platforma bez problémov, pričom mnoho obchodníkov svoje mince predáva a predáva prostredníctvom trhu P2P. Pomáha tiež, keď je tím vzadu Múr mincí je známy a dokonca má aj svoju vlastnú osobnú prezentáciu.

Osobná prezentácia na Wall of Coins

Platforma ponúka aj viazanú službu pre kupujúcich a podľa našich vedomostí nemala problémy s uvoľnením týchto aktív kupujúcim..

Ako rýchlo získam svoje bitcoiny?

Čas potrebný na dokončenie celého procesu závisí od toho, ako blízko k vám banka je. Ak si vyberiete pobočku vedľa svojho domu, celý proces môžete zvládnuť do niekoľkých hodín. Nahrávanie potvrdenky do Múr mincí začne proces uvoľňovania BTC do vašej peňaženky do dvoch hodín.

Čo keď som zabudol svoje heslo?

V prípade, že ste zabudli heslo svojho profilu, môžete ho kedykoľvek získať späť pomocou overenia telefónu. Jednoducho kliknite na „Štart“ v hornej časti stránky a potom na „Zabudnuté heslo“ a budete presmerovaní na stránku, kde ho môžete obnoviť. Zadajte telefón a zadajte nové heslo.

Resetovanie hesla

Po overení telefónu bude do vášho profilu implementované nové heslo.

Výhody & Nevýhody

Pros

 • úplne anonymný nákupný proces;
 • rôzne banky v rámci platobného systému na hranici USA;
 • možnosť získať bitcoiny za niekoľko hodín za hotovosť.

Zápory

 • služba obmedzená iba na americké banky;
 • poplatky nie sú transparentne zobrazené, ale sú súčasťou ceny BTC;
 • ako spôsob platby sú akceptované iba vklady v hotovosti.

Alternatíva k múru mincí

Ako je uvedené v porovnávacej časti tohto článku, na trhu je množstvo ďalších možností, ako nakupovať bitcoiny. Líšia sa v poplatkoch, akceptovaných platobných metódach a regionálnej dostupnosti. Urobili sme niekoľko recenzií o hráčoch na trhu, pokiaľ ide o obchod s kryptomenami, preto si ich prečítajte a získajte najnovšie informácie z tohto odvetvia..

Pozrieť viac: LocalBitcoins

LocalBitcoins je tak podobný Paxful že sa dá povedať, že dvaja sú priami konkurenti. Platforma P2P je jednou z najväčších na trhu a ponúka množstvo spôsobov platby a fiat mien na získanie BTC.

Rýchly nákup s LocalBitcoins

Prejdite na náš prehľad výmeny, keď prechádzame jej platformou, a uvádzame jej výhody a nevýhody v porovnaní s priemyslom.

Burza bitcoinov CEX.IO

Ak hľadáte firmu, ktorá by vám predala väčšie dávky mincí, potom CEX.IO by mal byť na vašom radare. Platforma ponúka služby na celom svete a prijíma platby prostredníctvom bankových prevodov a kreditných kariet.

Výmena CEX.IO

V našom článku o burze získate informácie o jej poplatkoch, požiadavkách na overenie a nákupnom procese.

Pozrite sa na sprievodcu ShapeShift

Ak náhodou máte altcoiny, ktorých sa chcete zbaviť, a namiesto toho získate bitcoiny, potom ShapeShift je ideálna výmena, ktorú môžete použiť. Táto platforma ponúka obchod s viac ako 50 kryptomenami, ktoré je možné navzájom prepínať. Ak chcete získať ďalšie informácie o online obchode, prečítajte si našu recenziu o jeho poplatkoch, akceptovaných altcoinoch a dostupnosti služieb.

Digitálna platforma ShapeShift

V každom prípade sa v tomto článku snažíme zodpovedať čo najviac otázok, pričom ak sa vyskytnú problémy, ktoré boli vynechané, napíšte nám priamo a získajte odpovede a pomoc.