Je zvlnenie dobrej investície a môžete v roku 2021 zarobiť na XRP?

Obchodovanie s kryptomenami sa stalo veľkým biznisom a je mimoriadne obľúbené u ľudí, ktorí práve vstupujú do obchodného priestoru, ako aj u veľkých inštitucionálnych obchodníkov, správcov hedge fondov a dokonca aj sektorov Wall Street. Príležitosť, ktorú ponúka obchodovanie s kryptomenami, je niečo nové a v tradičnej aréne je ťažké ju nájsť. Pre obchodníkov je to vzrušujúce, ale tiež ponecháva určité váhanie a pocit neistoty. Toto je však možné prekonať malým výskumom a porozumením, ktoré táto príručka poskytne.

Časť zmätku pri investovaní do kryptomien je v tom, do ktorej meny investovať. Existujú stovky životaschopných možností, ktoré fungujú odlišne a všetky majú rôzne trhy, ktoré reagujú na rozdiel od ostatných. Väčšina ľudí bude vedieť o bitcoine a bude tam chcieť investovať, ale niektorí sa začnú diverzifikovať a hľadať väčšie príležitosti, ako napríklad XRP..

XRP, token vytvorený americkou spoločnosťou Ripple, je jednou z najväčších kryptomien na trhu a je to jedna minca, ktorá funguje veľmi unikátnym spôsobom v porovnaní s inými coinmi – to so sebou prináša niekoľko nových a vzrušujúcich príležitostí.

Ripple Investing: Čo to je?

Investície do Ripple nie sú príliš odlišné od ostatných. Trvá to inak, pretože je to investičná príležitosť pre kryptomeny, a skutočnosť, že zvolenou mincou je Ripple, sa mierne líši od povedzme obchodovania s bitcoinmi. Investovanie a obchodovanie s kryptomenami sa v dobrom líši od tradičného investovania, pretože tento priestor bol postavený tak, aby bol veľmi inkluzívny a nemal žiadne až žiadne prekážky vstupu. Investovanie do kryptomeny vyžaduje chytrý telefón a zvyčajne nízky minimálny vklad, než môže obchodník začať – na niektorých platformách však môže začať trvať iba 5 minút..

Pokiaľ ide teda o investíciu Ripple, je dôležité vedieť, v čom je táto kryptomena taká odlišná od ostatných. Zatiaľ čo bitcoiny a ethereum a ďalšie špičkové mince sa usilujú o decentralizáciu, XRP je výhradne vo vlastníctve spoločnosti Ripple.

Ripple sa tiež pokúša vytvoriť kryptomenu, ktorá by zaplnila jedinečnú medzeru vo finančnom svete, pretože sa domnievajú, že kryptomenu je možné najlepšie využiť pre banky. Bitocin a ďalší sa snažili nahradiť alebo prekonať banky, zatiaľ čo Ripple chce, aby jeho token bol mincou, ktorú banky používajú na rýchly a ľahký prevod hodnoty cez hranice. Toto je značná medzera na trhu, pretože banky majú dostatok príležitostí využiť výhody a držať krok s dobou pomocou Ripple a ich riešení XRP. Znamená to však, že trh s XRP je viac ovplyvnený a ovplyvnený správami o prijatí banky a regulácii kryptomeny.

Vzhľadom na to všetko je otázkou, ako dobrá je investícia Ripple v roku 2020 a ako dlho zostane špičkovým aktívom kryptomeny, ktoré priťahuje investorov. Na zodpovedanie tejto otázky je potrebné sa pozrieť na to, ako sa minci darilo v roku 2019.

Je zvlnenie dobrá investícia? Ako to fungovalo v roku 2020

Môže to znieť intuitívne, ale trajektória Ripple do roku 2020 a ďalej pravdepodobne vyzerá celkom dobre na základe skutočnosti, že rok 2019 bol skutočne ťažký. Minca trpela rokom 2019 a bola jednou z najhorších kryptomien s najvyššou výkonnosťou. To však znamená, že je tu veľa priestoru na to, aby sa zvýšil. Aby sme pochopili cestu k tomu, ako bude XRP fungovať v roku 2021 a ako ju formoval rok 2020, je vhodné vrátiť sa o niekoľko rokov späť a preskúmať vlny XRP v jej histórii..

XRP vytvoril Ripple už v roku 2012 s vopred vyťaženou zásobou 100 miliárd tokenov. Tento údaj je oveľa vyšší ako stanovená ponuka bitcoínov, ktorá predstavuje 21 miliónov coinov. Okrem toho je možné vytvoriť viac mincí XRP, zatiaľ čo žiadne ďalšie bitcoiny sa už nevyrábajú.

XRP sa pri spustení obchodoval blízko 0,005 dolára – a ceny zostali do značnej miery rovnaké až do roku 2017, kedy celý kryptospracujúci priemysel prešiel bezprecedentným boomom. Väčšina ľudí vie o vrchole bitcoinu v decembri 2017, ale v apríli a máji 2017 sa XRP zvýšilo na 0,40 dolára za token, pričom ceny sa počas nasledujúcich šiestich mesiacov ustálili na úrovni 0,20 dolára..

Po rozmachu bitcoinov nastúpila sezóna altcoinov a ceny XRP vzrástli za deň o 84 percent z 0,27 dolára na 0,51 dolára v polovici decembra 2017. Nasledujúce dva týždne XRP prekročil hranicu 1 dolára a ukončil rok na neuveriteľnom maxime 2,30 dolára, nárast o 38 000 percent v porovnaní s tým, kde to bolo na začiatku roka 2017.

Čo však pôjde hore, musí ísť aj dole a XRP klesol pod hranicu 1 dolára, keď prišiel február 2018. To bolo naposledy, čo sa token pohyboval mimo rozsah centov a väčšinou sa pohyboval v rozmedzí 0,40 až 0,60 dolára. jeho hodnota bola do značnej miery na ústupe po väčšinu rokov 2018 a 2019. Predikcia zvlnenej ceny

Investujete do zvlnenia v roku 2021? Je to dobrý nápad??

Pochopenie pozadia spoločnosti Ripple za posledných niekoľko rokov je nevyhnutné pochopiť, či je minca v roku 2020 stále životaschopnou investíciou a či by ste sa do nej mali pustiť. Na toto tvrdenie je však potrebné nájsť niekoľko kľúčových porozumení. Je dôležité pochopiť, či ste správnou osobou na držanie XRP a na jej obchodovanie – aby ste zistili, či minca vyhovuje vašim potrebám a požiadavkám. Je tiež veľmi dôležité pochopiť, čo určuje cenu XRP a či je jeho hlavná úloha ako narušiteľa transakčného priemyslu stále relevantná..

XRP vyhovuje mnohým rôznym štýlovým obchodníkom a investorom. Je to dobrá minca pre všeobecných nadšencov kryptomien, pretože je to altcoin – to znamená, že je oddelený od bitcoinov -, ale stále je dostatočne rešpektovaný a dostatočne uzemnený ako päť najlepších coinov so zavedeným trhom..

XRP je zároveň dobrou investíciou aj pre tematických investorov vo finančnom sektore, pretože XRP je mincou zameranou na bežné finančné inštitúcie. To znamená, že ľudia, ktorí chcú investovať do budúcnosti transakcií a platieb, by mali dobrý pohľad na XRP. Niektoré faktory, ktoré ovplyvňujú token XRP, sa líšia od tých, ktoré majú vplyv na iné kryptomeny. Preto by mohol byť použitý ako zaisťovací nástroj pri investovaní v iných menách.

A nakoniec, a najrelevantnejšie je, že XRP je vysoko volatilné aktívum a je veľmi dobré pre denných obchodníkov, pretože môže predstavovať mnoho príležitostí pre krátkodobé obchodovanie, či už pre dlhé alebo krátke pozície..

Ak máte pocit, že patríte do kategórie investorov alebo obchodníkov pre XRP, v roku 2020 by ste mali zvážiť ďalšiu vec, ak je to pre vás tá pravá minca, zistiť, čo posúva jej trh. Ako sa očakáva v kryptomenovom priestore, svoje zohrávajú všeobecné trendy v celom ekosystéme a je známe, že XRP sa pohybuje v tandeme s inými coinmi, najmä s bitcoinmi..

A čo viac, prijatie v hlavnom prúde je veľkým hybateľom trhu, pretože platforma Ripple slúži potrebám mnohých finančných organizácií a ďalších spoločností v tomto odvetví, a preto vždy, keď ju prijme iná uznávaná značka, môže prispieť k jej hodnote. Technologický vývoj pomáha trhu XRP, pretože Ripple je stále považovaný za startup a ako taký by mohol priniesť mnoho inovácií a dokonca by sa mohol zmeniť. Pretože Ripple vlastní asi 61% všetkých tokenov XRP, veľké zmeny v spoločnosti môžu mať silný vplyv na menu..

Spôsoby, ako investovať do zvlnenia

Ako už bolo spomenuté, XRP ako kryptomena má veľmi nízke prekážky vstupu, aby sa mohlo začať investovať a obchodovať s ním. Niekto nový vo vesmíre môže celkom ľahko dostať do rúk XRP a začať svoju investičnú cestu s mincou jednoduchým podržaním a čakanie na zhodnotenie – alebo znehodnotenie.

Existuje však niekoľko rôznych spôsobov, ktorými môže človek skutočne investovať do programu Ripple a začať na XRP zarábať.

Všetko sa začína kúpou a držaním. Toto je jedna z bežnejších a obľúbenejších metód používaných pri investovaní do kryptomeny a vyplatila sa najmä v súvislosti s bitcoinmi. Nákup a držba je jednoduchý a zvyčajne efektívny spôsob zisku z kryptomeny, ale nemusí to byť najlepšie využitie XRP. Ako je vysvetlené vyššie, XRP je volatilné aktívum a jeho cena už nejaký čas kolíše. Jeho pohyb nebol stále nahor ako ostatné mince, pretože jeho cena je ovplyvnená niekoľkými rôznymi faktormi, pretože je vo vlastníctve úplnej spoločnosti v Ripple..

Ďalšou populárnou metódou investovania do kryptomeny je zvyčajne ťažba, ale je potrebné spomenúť, že nemôžete ťažiť XRP a opäť sa to týka ponuky, ktorú vlastní a kontroluje jedna spoločnosť. Najlepším spôsobom, ako investovať a profitovať z Ripple, je pravdepodobne obchodovanie. Vo všeobecnosti sa obchodovanie v kryptomenovom priestore stalo veľkým, pretože čoraz viac sektorov zaplavuje oblasť nestabilného trhu, ktorý je často plný zisku.

Obchodovanie s kryptomenami, vrátane XRP, sa začalo u tradičných obchodníkov, pretože zaplavili dobre zavedené platformy, ktoré ponúkajú podobné profesionálne služby, na aké sú zvyknutí. Existuje aj množstvo obchodných produktov, ako sú futures kontrakty XRP, ktoré umožňujú skrátenie a využitie pákového efektu, čo z neho robí jeden z najlepších spôsobov investovania do XRP..

Klady a zápory zvlnenia

Rovnako ako každé aktívum, s ktorým sa oplatí obchodovať, a ešte viac, rovnako ako každá kryptomena, prichádza zoznam kladov a záporov XRP a obchodovania Ripple. Pri obchodovaní sa treba pozrieť na klady a zápory priestoru kryptomeny, ale okrem toho je dôležité pochopiť, aké dobré a zlé časti existujú pre obchodovanie s vlnou.

Pros

 • Nízke náklady: Zatiaľ čo všetky kryptomeny je možné kúpiť za zlomky celku – podobne ako bitcoíny je možné kúpiť už od 10 dolárov, XRP je token s malou nominálnou hodnotou. Ako bolo vysvetlené vyššie, Ripple bol iba raz nad 1 dolárom, takže ak si kúpite mincu, za málo peňazí môžete veľa získať.
 • Môže sa to zdať ako nezmysel, ale výhodou nízkej nominálnej hodnoty je, že je ľahké sa spoľahnúť na malé zvýšenia cien. Ak by Ripple získal na svojej cene iba 0,03 dolára, môže sa to rovnať 10 percentám. A, Ripple bol až 3 doláre, takže je veľa priestoru na to, aby táto minca rástla vo svojej nominálnej hodnote.
 • Riešenie problému: Ripple vytvoril XRP s výslovným cieľom vyriešiť problém skutočného sveta s blockchainom a kryptomenou. Rieši problémy veľkých finančných inštitúcií a tiež urýchľuje tok kapitálu, ktorý je pre ekonomiku vynikajúci. Ripple by však mohol fungovať aj pre majiteľov malých firiem. Ak sa platforma Ripple stane široko prijatou, poskytne miliónom živnostníkov a podnikateľov prístup ku globálnej ekonomike.
 • Skutočný prípad použitia a dôkaz úspechu – ako to v súčasnosti robí Ripple – znamená, že existuje veľký potenciál a priestor na to, aby mince vo svojej úlohe rástla, čo tiež prinesie jej trh spolu s.
 • Hlavný hráč: Pri pohľade na alternatívne mince, ktoré chcete investovať na prvej zastávke, je zvyčajne trhová kapitalizácia, pretože to naznačuje, aký veľký vplyv má minca na priestor. Ripple je neustále v prvej trojke trhového stropu v kryptosfére, napriek tomu, že v poslednom čase klesol o jedno alebo dve miesta.
 • Vysoké trhové stropy, ako je toto, sú znakom dôvery investorov a skutočnosť, že spoločnosti Ripple sa tiež darí a je vysoko hodnotená, dodáva rovnakému pocitu dôvery..
 • Viac ako mince: Mať XRP ako mincu, ktorú prevádzkuje spoločnosť v Ripple, môže byť proti decentralizovanej vízii väčšiny kryptomien, ale je to ďalší profesionál pre investorov, pretože Ripple Labs Inc má viac ako 500 zamestnávateľov na plný úväzok vrátane vzťahov s verejnosťou a marketingoví špecialisti, ktorí propagujú technológiu v bankách, investoroch, nových užívateľoch a verejnosti.

Zápory

 • Ripple má kontrolu: Aj keď má Ripple kontrolu nad kryptomenou, je dobré pre investorov z hľadiska dôvery, prináša so sebou starodávny problém centralizovaných zlyhaní. Svet v roku 2008 zaznamenal bankový kolaps, ktorý priniesol bitcoiny, a ak spoločnosť Ripple Labs urobí zlé hovory, XRP môže zlyhať.
 • Centralizované: Predseda Ripple Chris Larsen vlastní približne tretinu všetkých XRP. Generálny riaditeľ spoločnosti Ripple Brad Garlinghouse tiež drží významnú čiastku, rovnako ako ostatní starší členovia predstavenstva. Pre mnohých puristov to znamená, že mince je centralizovaná a proti jednému z hlavných nájomcov kryptomeny.
 • Pretože Ripple bol špeciálne navrhnutý pre bankový a finančný priemysel. Jeho primárnym účelom je vyriešiť problémy v bankovom odvetví, a nie revolúciu v spôsobe, akým si bežní ľudia vymieňajú alebo uchovávajú hodnotu, takže tento problém nemusí byť príliš relevantný..
 • Battle of legacy: Ripple sa tiež pokúša vyriešiť problém, ktorý má aktuálne a dobre hodnotené riešenie. Toto riešenie je známe ako SWIFT a napriek tomu, že SWIFT funguje, nie je to najaktuálnejší spôsob odosielania peňazí cez hranice.
 • Ripple ponúka efektívnejší spôsob, ale má dlhé dedičstvo, keď sa chce pokúsiť poraziť, ak chce prekonať SWIFT a prevziať plášť nového spôsobu transakcie..

Koľko investovať do zvlnenia?

Rovnako ako väčšina kryptomien, bariéra vstupu je veľmi nízka a má byť vstupným bodom pre každého, kto sa chce dostať do priestoru obchodovania. Skutočnosť, že bitcoíny je možné kúpiť za zlomky, je raz takýmto prípadom, ktorý to dokazuje. A čo viac, väčšina krypto platforiem ponúka na začiatok aj nízke minimálne vklady.

Pokiaľ ide o Ripple a XRP, ako je uvedené vyššie, existuje ešte väčšia príležitosť lacno obchodovať s touto mincou. Skutočnosť, že každá minca stojí menej ako dolár, znamená, že noví investori môžu na niektorých platformách minúť až 10 dolárov a vlastniť niekoľko tokenov XRP..

Ak chce obchodník len vyskúšať vody z obchodovania s kryptomenami, XRP je pravdepodobne jedným z lepších spôsobov, ako na to ísť, pretože má nízku nominálnu hodnotu a popularitu na mnohých rôznych platformách. Byť špičkovým kryptom podľa trhového stropu znamená, že bude mať veľa miest na obchodovanie a tieto platformy zvyčajne ponúkajú rýchly a lacný vstup.

FAQ

Je Ripple (XRP) dobrou investíciou?

Ripple má určite veľa výhod, ktoré mnohé iné kryptomeny nemajú. Skutočnosť, že je určený na použitie veľkými finančnými hráčmi a ako taký sa začína osvojovať, znamená, že v programe Ripple je veľký priestor na rast a ktorý sa zvyčajne dobre premieta za cenu XRP, čo z neho robí dobrú investíciu v.

Oplatí sa investovať do Ripple?

Tiež sa veľmi oplatí investovať do XRP, pretože nielenže je to múdra voľba v kryptomenovom priestore kvôli jeho rozdielom, ale je to aj minca, ktorá je v súčasnosti na spodnej strane. To znamená, že je priestor, aby sa dostala vyššie a prekročila hranicu 1 dolára. Navyše sa oplatí obchodovať s XRP kvôli jeho nízkej nominálnej hodnote a súčasnej hodnote.

Je múdre investovať do Ripple?

Investovanie je vždy o diverzifikácii a uistení sa, že môžete svoje stávky zaistiť. Investovanie do kryptomeny je často náročné, pretože veľa coinov je veľmi podobných a ich trhy často nasledujú bitcoin. Ale pretože Ripple je samostatná spoločnosť, ktorá sa pokúša urobiť niečo nové s kryptomenou vo finančnom priestore, často sa pohybuje nezávisle.

Aká je minimálna čiastka na investovanie do Ripple?

Keď sa pozrieme na platformy kryptomien, ktoré ponúkajú obchodovanie s XRP, existuje niekoľko platforiem, ktoré umožňujú používateľom vložiť už od 10 dolárov, aby mohli začať obchodovať s XRP. Týchto 10 dolárov môže v súčasnej dobe získať osobu až 30 tokenov XRP.

Mám teraz investovať do Ripple?

Pretože XRP má už nejaký čas v nižších cenových reláciách, mnohí sa domnievajú, že je už dlho potrebné rozísť sa a začať znova štartovať, prípadne dokonca prekročiť hranicu 1 dolára. Veľa z toho závisí od pokroku v bankovníctve a ich používaní kryptomeny a naznačuje to, že banky berú tento priestor oveľa vážnejšie. Ripple by mohol byť v nasledujúcich mesiacoch veľkým boomom.

Zdroj