Predpoveď ceny NEO: Investovať alebo preskočiť?

NEO nie je najobľúbenejšou kryptomenou v porovnaní s bitcoinmi, ethereom, tetherom a rippingom. V súčasnosti je spoločnosťou CoinMarketCap zaradená iba na 26 miest. Napriek tomu cena NEO nie je taká nízka, ako napríklad cena Ripple alebo Tether. To znamená, že minca môže byť inšpiratívnou investíciou, najmä ak sa jej hodnota prudko zvyšuje.

Pretože o tejto kryptomene nevie veľa obchodníkov, rozhodli sme sa o nej podeliť viac s kúskom histórie a samozrejme s predikciami cien NEO, ktoré buď potvrdia atraktivitu NEO, alebo určia jej koniec v blízkej budúcnosti..

Čo je NEO?

NEO je blockchain spustený spoločnosťami Da Hongfei a Erik Zhang v Číne v roku 2014 ako prvý čínsky verejný blockchain. Na začiatku sa kryptomena nazývala Antshares, ale po troch rokoch bola premenovaná. Existuje vzrušujúca skutočnosť, že NEO sa považuje za čínske ethereum, pretože oba projekty boli založené s cieľom prispieť k inteligentnej ekonomike. Cieľom projektu je vytvoriť komunitu vývojárov a vybudovať infraštruktúru, ktorá bude podporovať sieť a znižovať prekážky vstupu na celom svete. Prevádzkovatelia ekosystému NEO navyše vytvorili projekt EcoBoost, ktorý slúži na povzbudenie ľudí pri navrhovaní inteligentných zmlúv a decentralizovaných aplikácií..

Ďalšou zaujímavosťou je, že projekt má dve kryptomeny. Ak ste oboznámení s kryptomenami, viete, že sieť obvykle vyvíja jednu mincu na zabezpečenie svojich operácií. Pokiaľ ide o NEO, má dve meny; sú to NEO a PLYN. Majú rôzne účely. NEO bolo spustené, aby ľudia mohli hlasovať za vylepšenia blockchainu. GAS umožňuje platiť poplatky za transakcie vykonané v sieti NEO.

Zásada dôkazu o vkladu umožňuje obchodníkom zarábať GAS pomocou NEO jednoduchým držaním NEO v oficiálnych peňaženkách. Ak vložíte NEO do svojej peňaženky, získate PLYNOVÉ mince. Pokiaľ ide o ďalšie zaujímavé detaily o NEO, 50% tokenov bolo predaných počas ICO, ale zvyšných 50% bolo rozdelených medzi radu NEO. Projekt NEO bol navrhnutý ako a "rýchlo rastie a vyvíja sa" ekosystém. A sleduje svoje ciele. Vďaka tomu môže byť NEO coin atraktívnou investíciou. Pozrime sa na pohyby cien NEO.

Cena NEO: Čo ovplyvňuje jeho smer

Nenájdete žiadne predpovede NEO, ktoré budú 100% presné. Nie je to možné, pretože svet sa denne mení a cena nie je statická vec, ale závisí od mnohých faktorov. Preto by ste mali vedieť o udalostiach, ktoré ovplyvňujú smerovanie ceny, aby ste opravili predpovede cien NEO týkajúce sa aktuálnej situácie na trhu.

Všeobecný krypto trend

Všeobecný trend trhu s kryptomenami ovplyvňuje pohyby každej mince. Aby ste sledovali všeobecný trend, môžete považovať pohyby cien bitcoinov za popredné kryptoaktíva. Ak budú strednodobé a dlhodobé trendy vzostupné, cena NEO pravdepodobne porastie a naopak.

Nariadenia

Napriek tomu, že Čína je jednou z najprogresívnejších krajín, jej krypto regulácia je náročná a ovplyvňuje nielen vývoj čínskych kryptomien, ale aj celkový trend na trhu. V dôsledku toho odporúčame sledovať krypto správy, ktoré zobrazujú problémy s reguláciou.

Vývoj

Ako sme už uviedli, tím projektu sa zameriava na neustály pokrok siete NEO. Jeho rozvoj púta pozornosť nielen obchodníkov, ale aj veľkých investorov a ďalších spoločností. Vedie to k väčšiemu počtu dohôd, ako aj k ďalšiemu rastu blockchainu.

Ako si NEO počínal v minulosti

Predtým, ako zvážime cenové výhľady do budúcnosti, mali by sme preskúmať historickú cenovú výkonnosť NEO. Najprv nám ukáže, aké faktory v minulosti ovplyvňovali cenu. Za druhé, budeme môcť merať kolísanie cien. Pochopíme teda, ako ďaleko môže cena NEO zájsť.

Ako sme už uviedli, projekt bol spustený v roku 2014. O cene NEO sa však uvažuje až od roku 2017 (ak si pamätáte, povedali sme, že projekt bol v roku 2017 premenovaný).

Počas ICO v auguste 2017 bol token predaný za 0,0320 dolára. 15. januára 2018 však cena v Bitfinexe už raketovo vzrástla na 198,20 dolára. Celkový býčí trend kryptomeny spôsobil prudký nárast. Viete si predstaviť, aké šťastie mali v tej dobe tí, ktorí sa zúčastnili ICO.

V súčasnej dobe nie je hodnota mince taká vysoká. Aktuálna cena je 24,43 dolárov (Bitfinex). Pokles sadzby však nesúvisí iba s NEO. Väčšina kryptomien stratila hodnotu od začiatku roka 2018.

Pozrime sa podrobnejšie na cenu NEO v roku 2020

Začiatkom januára 2020 bola minca pod 10 dolárov. V polovici februára sa cena zdvojnásobila. Medvedí trend od polovice februára do polovice marca stlačil cenu na 4 doláre (13. marca, najnižšie miesto v roku). Ďalší býčí trend začal iba v júli a od 18. septembra posunul kryptomenu na 25,90 dolára. Potom sa cena opäť posunula nadol, takže cena dosiahla 14 dolárov. Do konca roka cena trpela vzostupmi a pádmi, ale do roku 2020 sa blížila k 14 dolárom.

Ak porovnáme cenové pohyby NEO/USD a BTC/USD, uvidíme, že cena NEO väčšinou opakovala hlavný trend zobrazovaný párom BTC/USD. Nie je prekvapením, že kryptomeny zvyčajne sledujú smer BTC/USD. Napriek tomu si môžeme všimnúť určité rozdiely v smere párov.

Ako vidíme, od júla do septembra 2020 došlo k vzostupnému trendu NEO/USD. V tom čase bol BTC/USD plochý. Trend bitcoinu sa začal v októbri, zatiaľ čo NEO/USD až do novembra zaznamenal medvedí trend. K takýmto rozdielom zvyčajne dochádza v dôsledku udalostí interného projektu. Napríklad na konci júla 2020 NEO vytvorilo partnerstvo so sieťou služieb založenou na blockchaine. BSN je globálna infraštruktúra, ktorá pracuje na vytváraní digitálnej ekonomiky tým, že ponúka lacnú platformu pre blockchainové projekty a podobné spoločnosti. Môžete si všimnúť, že cena NEO bola v priebehu roka veľmi volatilná; vyskočilo z 5 dolárov na 25 dolárov. To znamená, že cena sa v nasledujúcich rokoch môže výrazne líšiť.

Ako sa má NEO teraz?

Začiatok roku 2021 sa však zdá byť pre mincu sľubný. Vzostupný trend začal 1. januára a 19. januára viedol k novému vrcholu v blízkosti 29 dolárov. Rast ceny BTC podporuje nárast NEO. Od 24. januára sa cena upravila smerom nadol. Napriek tomu neexistuje potvrdenie konca vzostupného trendu. Ak je všeobecný trend v kryptomene vzostupný a nedochádza k žiadnym nepriaznivým udalostiam, cena NEO bude mať šancu stúpnuť vyššie.

Tento rok bude projekt Neo3 jedným z popredných faktorov, ktoré ovplyvňujú cenu NEO. Vývoj Neo3 bol zahájený v roku 2018, ale ešte nie je dokončený.

Predpoveď ceny NEO na rok 2021

NEO možno považovať za vzrušujúcu investíciu. Projekt sa vyvíja pravidelne. Očakávame kontinuálne zvyšovanie hodnoty NEO. Napriek tomu vzostupný trend nemôže vždy existovať. Odporúčame preto zvážiť predpovede rôznych expertov NEO, aby ste mali komplexný obraz o nadchádzajúcich cenových pohyboch.

 • Investor do peňaženky: WalletInvestor.com verí, že cena NEO bude tento rok výrazne kolísať. V marci môže cena klesnúť na 2 doláre. Napriek tomu sa za mesiac vráti na 10 dolárov. Uptrend sa však čoskoro skončí a v júni uvidíme NEO okolo 3 dolárov. Do konca roka sa cena bude pohybovať pod 10 dolármi. Prevzali sme priemerné ceny. Keďže je však cena veľmi volatilná, NEO môže v priebehu roka stáť od 0,000001 do 47 dolárov (minimálne a maximálne ceny).
 • Crypto Ground: Cryptoground.com neposkytuje mesačné prognózy. O rok sa však očakáva, že minca bude stáť 12,0197 dolára.
 • Predbežné bitcoiny: Na tomto webe sa NEO raketovo zvyšuje na 100 dolárov do konca roku 2021.
 • TradingBeasts.com: Tento zdroj má jeden z najpozitívnejších výhľadov na NEO v roku 2021. Kryptomena sa má počas roka obchodovať v rozmedzí 21-23 dolárov..

Predpoveď ceny NEO na rok 2022

Ak uvažujete o dlhodobejších investíciách, musíte si skontrolovať dlhodobé prognózy.

 • Wallet Investor: Platforma Wallet Investor má ružovejšie predpovede pre NEO v roku 2022. Aj keď cena môže v priebehu roka klesnúť na 2 doláre, priemerná sadzba je oveľa vyššia. Začiatkom roka sa cena posunie na takmer 30 dolárov. Druhá polovica roka však bude menej lesklá. Napriek tomu môže najvyššia cena v roku 2022 dosiahnuť 58 dolárov. Je to oveľa vyššie ako v roku 2021.
 • TradingBeasts.com: Táto stránka neočakáva výrazný nárast v roku 2022. Priemerná cena zostane pod 30 dolármi, aj keď maximálna cena môže mierne prekročiť 30 dolárov. NEO sa aspoň neklesne pod 20 dolárov, zostane v rozmedzí 20-23 dolárov.
 • Crypto Ground: Podľa tohto zdroja bude pri cene NEO prevládať vzostupný trend. Kryptomena sa do roku 2023 môže vyšplhať až na 80 dolárov.
 • Previsioni Bitcoin: Previsioni Bitcoin si myslí, že cena bude v priebehu roka kolísať. Napriek tomu dosiahne nové maximum 151 dolárov, čím sa rok skončí takmer 121 dolárov.
 • Longforecast.com: Platforma má v porovnaní s inými zdrojmi medvedie predpovede. Cena sa bude pohybovať v rozmedzí 14-28 dolárov.

Predpoveď ceny NEO na roky 2023-2025

Je nepravdepodobné, že by kryptomena zmizla po roku 2022. Preto sme sa rozhodli zvážiť dlhodobé prognózy, ktoré vám ukážu, čo by ste mali s mincou robiť za dva až štyri roky.

 • Investor do peňaženky: Celkový trend pre pár NEO/USD je vzostupný. Priemerná cena z roka na rok rastie. V roku 2025 dosiahne 50 dolárov. Zároveň najvyššia cena dosiahne vrchol na úrovni 149 dolárov.
 • TradingBeasts.com: Tu výhľad nie je taký pozitívny. Napriek tomu bude kryptomena stáť dosť peňazí na investovanie do nej. Priemerná cena v rokoch 2023-2024 sa bude pohybovať okolo 30 dolárov. Maximálna cena nevyletí do výšky, ale dosiahne 45 dolárov v roku 2024. Minimálna cena neklesne pod 23 dolárov.
 • Crypto Ground: Stránka ponúka ružovú predpoveď pre NEO. Cena bude stále rásť a do roku 2025 dosiahne 143 dolárov. Mali by ste pochopiť, že cena sa v týchto rokoch bude zvyšovať a znižovať. Napriek tomu bude všeobecný trend vzostupný.
 • Previsioni Bitcoin: Tento zdroj poskytuje predpovede iba na rok 2023. Previsioni Bitcoin verí, že cena v roku 2023 utrpí a bude prevládať medvedí trend. Výsledkom bude, že NEO bude v decembri 2023 stáť 102 dolárov.

Predpoveď ceny NEO na rok 2030

Takéto predpovede sú najistejšie a najkomplikovanejšie. Ako viete, cena NEO je veľmi volatilná. Jeho smer navyše ovplyvňuje množstvo faktorov. Všetky projekcie sú teda približné a slúžia len na ukázanie budúceho trendu. Pred použitím týchto prognóz by ste mali skontrolovať aktuálnu cenu a použiť technickú a zásadnú analýzu na spresnenie predpovede ceny.

Podľa Coinswith.com má kryptomena vynikajúci potenciál. Zdroj verí, že komunita NEO sa výrazne zvýši; pomer adopcie bude stúpať. Existuje šanca, že minca sa dostane medzi 10 najlepších digitálnych mien. Do roku 2030 sa kryptomena môže vyšplhať na nové maximá. Nakoniec bude NEO napriek malým stratám stáť 400 dolárov.

Technická analýza ceny NEO

Aj keď môžete použiť cenové prognózy analytikov a iných obchodníkov, stojí za to vedieť, ako predpovedať smer ceny pomocou technickej analýzy. Ak ste niekedy robili technickú analýzu iných cenných papierov, ako sú fiat meny a akcie, s analýzou kryptomeny uspejete. Tu je niekoľko krokov, ktoré by ste mali urobiť:

 • Nájdite dlhodobý trend vo vyšších časových rámcoch.
 • Umiestnite úrovne podpory a odporu.
 • Používajte také indikátory ako Awesome Oscillator, RSI a MACD. Pomáhajú definovať body obrátenia.
 • Skúste nájsť svietnik a vzory grafov. Poskytnú dodatočné potvrdenie signálov poskytovaných indikátormi.
 • Nezabudnite, že úspech technickej analýzy závisí od časového rámca, ktorý použijete. Krátke obdobia vám poskytnú cenový smer pre nadchádzajúce hodiny, nie mesiace. Ak teda hľadáte dlhodobejší cenový smer, používajte vysoké časové rámce, ako denné, týždenné a mesačné.

Experti NEO: Predpovede expertov NEO

Je dôležité mať predpovede ceny NEO o cene mince. Ale čo myšlienky expertov a investorov o kryptomene.

Brian Evans, Angel Investor, poradca, Blockchain Evangelist, povedal: "Veľkým krokom pre NEO je vytvorenie celej inteligentnej ekonomiky. Začlenil digitálne aktíva, inteligentné zmluvy a digitálnu identitu, ktorú je možné použiť pre aplikácie v reálnom svete a integrovať sa do reálnej ekonomiky. Čína by mohla (a môže) byť kandidátom na túto prvú aplikáciu a integráciu v reálnom svete."

Rakesh Upadhyay, kryptoanalytik, očakáva vzostupný trend ceny NEO v dôsledku spustenia fondu EcoBoost v hodnote 100 miliónov dolárov..

Da Hongfei, zakladateľ NEO a generálny riaditeľ spoločnosti Onchain, v rozhovore pre blockchain. Novinky (v roku 2020): "Najočakávanejším míľnikom je určite Neo3. Testovaciu sieť Neo3 spúšťame do konca tohto roka a plánujeme vydanie hlavnej siete v prvom štvrťroku 2021.

Neo3 ako kompletná prestavba súčasného blockchainu NEO predstavuje robustnú implementáciu smerom k platforme digitálnych aktív, ktorá poskytne vysokú priepustnosť, zvýšenú stabilitu a zabezpečenie, optimalizovaný inteligentný zmluvný systém a sadu funkcií nabitú infraštruktúrou, ktorá umožní vývojárom adopciu a urýchlenie. inovácie blockchainu na podnikovej úrovni."

NEO – Obchodujte alebo investujte: Libertex Outlook

Rok

Vysoká

Nízka

2021

50,00 dolárov

25,00 dolárov

2022

78,50 dolára

40,00 dolárov

2023

100,00 dolárov

55,00 dolárov

2025+

400,00 dolárov

100,00 dolárov

Vyššie vidíte priemernú predpoveď ceny NEO v nasledujúcich rokoch. Podľa predpovedí známych odborníkov na kryptomeny môžeme povedať, že NEO je atraktívna investícia. Sieť NEO sa vyvíja denne. To znamená, že hodnota kryptomeny bude rásť, pretože rast komunity NEO, nárast počtu dohôd a celosvetová implementácia systému zvýši popularitu mince NEO.

Napriek tomu je kryptomena veľmi volatilná. Jeho cena môže do mesiaca prudko vystúpiť z 2 na 50 dolárov. Ak považujete NEO za dlhodobú investíciu, môže to v budúcnosti viesť k stratám. Cena sa výrazne mení. Ak ho teda teraz kúpite za nízku cenu, neznamená to, že NEO bude stáť viac, keď ho budete chcieť predať.

Ďalšou možnosťou je obchodovať s NEO prostredníctvom CFD s Libertex. Obchodovanie s CFD vám umožňuje nakupovať a predávať kryptomenu kedykoľvek chcete. Môžete teda potenciálne uspieť bez ohľadu na to, či cena stúpa alebo klesá. Pred vstupom na skutočný trh poskytuje Libertex demo účet, ktorý vám dáva šancu obchodovať za skutočných trhových podmienok, ale s falošnými peniazmi a falošnými ziskami. Tu si osvojíte svoje obchodné stratégie.

Prečo obchodovať s Libertexom?

 • bezplatný prístup k demo účtu
 • technická pomoc operátorovi 5 dní v týždni, od 8:00 do 20:00 (Stredoeurópsky štandardný čas)
 • pákový efekt až 1: 600 pre profesionálnych klientov
 • pracovať na platforme pre akékoľvek zariadenie: Libertex a Metatrader

FAQ

Existuje veľa predpovedí cien NEO. Zhrňme si, čo sme sa z tohto článku dozvedeli.

Čo bude NEO stáť v roku 2021?

Projekcie sa líšia. Priemerná cena v priebehu roka sa však bude pohybovať okolo 30 dolárov.

Oplatí sa NEO investovať v roku 2021?

Býkový potenciál sa neskončil. Preto má zmysel investovať hneď a čakať, kým cena nedosiahne nové maximá.

Má NEO budúcnosť?

Mince majú budúcnosť určite. Napriek tomu, že cena je veľmi volatilná, pohybuje sa z maxima na minimum, projekt NEO sa vyvíja každý deň a sľubuje, že v budúcnosti získa väčší potenciál..

NEO môže dosiahnuť 1 000 dolárov?

Je nepravdepodobné, že by kryptomena v blízkej budúcnosti dosiahla 1 000 dolárov.

Kto vlastní NEO?

Počas ICO bolo 50% mincí rozdelených medzi Radu NEO; ďalšia časť bola distribuovaná ľuďom.

Koľko bude NEO stáť za 5 rokov?

Podľa Cryptoground by cena do roku 2026 mohla byť 177 dolárov.

Obnoví kryptomena NEO?

Teraz existuje vzostupný trend ceny NEO. Nemá preto zmysel myslieť si, že kryptomena bude trpieť.

Je NEO Coin mŕtvy?

Projekt NEO rastie každý deň a v blízkej dobe nezanikne.

Zdroj