Predikcia ceny 2025 – 2030 TRON (TRX): dlhá cesta k výškam a výškam všetkých čias

Ak hľadáte obchodovanie alebo investovanie v kryptomene, ktorá má dynamicky sa rozvíjajúci ekosystém blockchainu, a tím, najmä jeho vedúci Justin Sun, vždy prináša iniciatívy pútajúce pozornosť, ktoré môžu niekedy vyvolať veľa kontroverzií, potom už nehľadajte než TRON (TRX), token, ktorý poháňa platformu blockchainu na vytváranie a zdieľanie obsahu bez cenzúry.

Uplynulý rok nebol pre TRX príliš plodný, najmä kvôli vynikajúcemu výkonu bitcoínov (BTC), ethereum (ETH) a skupiny DeFi. Avšak náš vlastnícky Predikcia ceny TRON Algoritmus naznačuje, že minca stále prináša veľkú ranu, a to predovšetkým vďaka prosperujúcemu ekosystému blockchainu a všeobecne dobrým zásadám, a skrýva v sebe veľa potenciálu, ktorý sa bude realizovať v priebehu nasledujúcich piatich až desiatich rokov, pričom cena TRX bude v USD. zaslúžená vzpruha.

TRX: minulosť, súčasnosť a blízka budúcnosť

Ako už bolo spomenuté, výkonnosť TRX v roku 2020 bola do určitej miery ohromujúca, najmä v porovnaní s dvoma dominantnými kryptomenami a skupinou altcoinov, ktoré za posledných dvanásť mesiacov dosiahli niekoľko sto percentný zisk. Historický graf TRONu však ukazuje, že cenu stále držia medvede pevne, pretože po niekoľkých neúspešných pokusoch v roku 2020 zostáva pod niekoľkomesačným odporom na úrovni 0,05 dolára..

Historický graf TRX. Zdroj: Coinmarketcap

Najvyššia cenová hladina TRON na úrovni 0,302 USD, získaná v priebehu nafukovacieho obdobia neslávnej kryptobubliny v rokoch 2017 – 2018, očividne zostáva svetelné roky ďaleko – 91% od jej súčasného stavu, presnejšie. Relatívne slabý výkon za posledných pár rokov však naznačuje aj veľa nevyužitého potenciálu rastu, ktorý sa bude realizovať v priebehu prebiehajúceho vzostupného cyklu, ktorý by mal trvať oveľa dlhšie ako predchádzajúci trh s bleskami a zrážkami. roku 2017. Kým sa však cena TRONu konečne dostane do fázy exponenciálneho rastu, zažije to podľa našich predikcia ceny, nejaké bokom alebo dokonca medvediu cenovú akciu.

V súčasnom stave má cena TRX 0,028 dolára, stanovená po období vysokej volatility, ktoré sa začalo vlani v auguste po tom, čo cena násilne zlomila dlhodobý odpor na úrovni 0,024 dolára, ktorý sa odvtedy stal oblasťou pevnej podpory..

1-ročný graf TRX. Zdroj: Coinmarketcap

Po prelomení uvedeného odporu TRX dvakrát explodoval na 0,03 až 0,04 dolára, ale v konečnom štvrťroku 2020, ktorý sa ukázal ako veľmi volatilný, bol nakoniec natlakovaný až na 0,024 dolára. Našich 30 dní Cenový graf TRON jasne ukazuje, že minca bola zablokovaná v rozmedzí od 0,0325 do 0,0275 dolára s jedinou epizódou stop-loss lovu, pri ktorej sa cena nakrátko zrútila až na 0,025 dolára, aby sa odstránili stop-lossy neskúsených obchodníkov s kryptomenami, a formovala sa Zdá sa, že ide o vzor hlavy a ramien.

30-dňový graf TRX

Cenová analýza TRX v týždennom časovom rámci hovorí, že rok 2021 pravdepodobne začne kyslo pre hodnotený altcoin, pretože vidíme rastúci predajný tlak, pretože cena po neznesiteľne dlhom období konsolidácie nedosiahla 0,04 USD. 0,025 dolárov. Tento neúspešný pokus o stanovenie nového vyššieho maxima tesne pred koncom roka viedol k vzniku symetrického trojuholníka.

1-týždňový graf TRX/USD. Zdroj: Tradingview

Ak by ste sa teda pýtali, či je teraz ten správny čas investovať do TRONU, odporúčame vám, aby ste na tento trh neskočili úplne prvý, kým sa nevyrieši symetrický trojuholník, a to hlavne preto, že existuje príliš veľa dôkazov o prítomnosti silných predajcov v tento trh, ktorí pravdepodobne budú držať cenu TRX pod pokrievkou v priebehu niekoľkých nasledujúcich týždňov alebo ju dokonca v snahe vytvoriť medvediu pascu trochu zatlačia na negatívnu úroveň.

  • Indikátor MACD nám hovorí o rastúcej medvedej hybnosti, keď červený strom histogramu rastie nadol na zadnej strane oddeľujúcich MACD a signálnych čiar. Obchodníci by preto mali na úsvite 2021 očakávať ďalšie kolo aktivít predajcov.
  • Indikátor Ichimoku Cloud tiež potvrdzuje prítomnosť múru predajcov, aj keď jeho úvodná časť poukazuje na možnosť eventuálneho prelomenia symetrického trojuholníka hore nohami, ktorý je v súlade s Predikcia ceny TRX, diktované naším jedinečným algoritmom.
  • Indikátor priemerného skutočného dosahu (ATR) sa v súčasnosti nachádza priamo v neutrálnej zóne, keď počas poslednej býčej rally zaznamenal nárast z dolných končatín. Je zrejmé, že indikátor sa blíži k hornému bodu, čo je priamym znakom blížiaceho sa obdobia zvýšenej volatility, ktoré by malo cene TRON pomôcť dostať sa z medvedieho bahna, v ktorom sa momentálne nachádza..

Táto technická analýza sa zhoduje s návrhom z nášho algoritmu, ako aj s ukážkami nášho proprietárneho indexu volatility kryptomeny (CVIX), ktorý nám pomáha odhadnúť celkový sentiment účastníkov trhu, ktorý pomáha poskytnúť najpresnejšiu predpoveď ceny TRON na nasledujúcich 5 rokov. a 10 rokov.

Práve teraz, CVIX je na 44 a bliká žlto, čo je v súlade so správaním ukazovateľa ATR, ktorý predpovedá obdobie miernej volatility na niekoľko týždňov, počas ktorých sa cena TRX bude naďalej pokúšať vyriešiť symetrický trojuholník. TRON však nemôže ignorovať smer, akým sa pohybuje celý trh s kryptomenami, čo znamená, že pravdepodobnosť pokračovania medvedieho obdobia je dosť nízka.

The model predikcie cien nám hovorí, že v priebehu nasledujúcich 7 až 10 dní sa cena TRON v USD zníži o 8%, čím sa vytvorí medvedia pasca, ktorú sme už spomenuli. Hneď ako k tejto pasci dôjde, bude to najlepšia príležitosť kúpiť TRON na poklese, pretože akonáhle budú nechcení „cestujúci“ vysadení, cenový graf TRON sa pravdepodobne zafarbí na zeleno.

V priebehu mesiaca bude mať TRON zhodnotenie ceny o 12%, pričom jeho hodnota v USD bude 0,032 dolára a bude znamenať úspešný prelom symetrického trojuholníka. Nejde o zisky, ktoré nedávno predviedli bitcoíny (BTC), ethereum (ETH) a Theta Token (THETA), ale môže to tiež naznačovať pokoj pred býčou búrkou, pretože taký vysoko hodnotený altcoin nemôže dlho sedieť na vedľajšej koľaji, zatiaľ čo zvyšok trhu je v býčom šialenstve.

1-ročná tabuľka predpovedí TRX

Tento predpoklad je podložený naším algoritmom, ktorý predpovedá, že do konca prvej polovice roku 2021 cena TRONu výrazne vzrastie od kupujúcich, ktorí sa chystajú posunúť hodnotu TRX na 0,47 dolára. Takýto úctyhodný rast bude pravdepodobne stimulovaný zlepšením základov, predovšetkým uvedením aktualizácie Apollo, ktorá sa má uskutočniť koncom roka 2021 – začiatkom roku 2022, ktorej sa budeme venovať neskôr. Do konca roku 2021 TRX dosiahne cenovú úroveň 0,056 USD, čo znamená 100% zhodnotenie hodnoty..

Aby sme to zhrnuli, ak by si trh s kryptomenami zachoval vzostupný postoj do roku 2021, ktorého pravdepodobnosť je primerane vysoká, vzhľadom na to, že veľkí inštitucionálni hráči konečne začali chápať inherentnú hodnotu blockchainu a jeho potomkov, kryptomien, aj keď sa zameriavajú predovšetkým na o hromadnom nákupe bitcoinov. Napriek tomu je známe, že trh nasleduje tam, kde ide BTC, takže rok 2021 sľubuje udržateľný trend, ku ktorému sa čoskoro pripojí aj TRON.

Čo znamená rok 2025 pre TRON?

Aká bude cena TRONU v najbližších 5 rokoch? To je otázka, ktorá trápi všetkých obchodníkov a držiteľov TRX, pretože tento altcoin nie je v poslednej dobe na najlepšom. Ale chceli by sme vás ubezpečiť, že altcoinu sa bude dobre dariť, najmä ak tím, ktorý je za ním, prestane byť pomalý, pokiaľ ide o zavedenie zásadných aktualizácií siete, a zdržiava sa zapojenia do rôznych kontroverzií, ako je tá s údajne plagiátovaný biely papier.

5-ročná tabuľka predpovedí cien TRON

Keď príde na Predikcia ceny TRON, náš algoritmus zobrazuje sľubný výhľad na nasledujúcich päť rokov, pretože hodnota mince sa bude naďalej nepretržite zhodnocovať.

  • Do roku 2022 sa cena TRX v USD zvýši o 240% na úroveň 0,098 USD, pretože vzostupná dynamika na celom trhu bude pretrvávať.
  • Na konci roku 2023 TRON opäť zdvojnásobí hodnotu a dosiahne tohtoročné maximum na úrovni 0,18 dolára.
  • Rok 2024 bude mať pre TRX veľký význam, pretože ho pravdepodobne skončí nad 0,33 dolára, čím prekoná historické maximum a otvorí nové obzory pre rast cien, živený základnými faktormi uvedenými nižšie. Zvýšenie ceny bude predstavovať 1073%.
  • Nakoniec, o päť rokov, TRON skončí o 2155% nad súčasnou úrovňou, s cenou 0,64 dolára a zrakom na 0,7 dolára a viac.

Rovnako ako pre všetky ostatné dlhodobé predpovede cien kryptomien sme aj tu vychádzali z analýzy kľúčových základných faktorov, ktoré budú mať významný vplyv na cenovú akciu.

Minulý rok znamenal bezprecedentný nárast adopcie blockchainu, ktorý sa v nasledujúcich piatich rokoch nepochybne dostane do úzkych, predovšetkým vďaka zavedeniu digitálnych mien centrálnej banky (CBDC), postavených na základoch tejto revolučnej technológie. Prijatie blockchainu veľkými finančnými inštitúciami a vládami bude formovať celkový trend v odvetví kryptomien, zatiaľ čo TRON bude prosperovať v úplne odlišných a pravdepodobne aj sľubnejších oblastiach, konkrétne v tvorbe obsahu, hraní hier a hazardných hier. A aj keď to nemusí znieť tak sofistikovane ako CBDC a globálne financie, skutočnosťou je, že tieto tri oblasti sa už dlho osvedčujú ako najvďačnejšie pre blockchain a jeho riešenia, pričom nie sú obmedzené regulačnými okovami..

Tvorcovia obsahu už dlho trpia takzvanou digitálnou diktatúrou veľkých sociálnych médií a platforiem hostenia videa, konkrétne YouTube a Facebook. Ich drakonické zásady monetizácie, obrovské narušenia bezpečnosti údajov a niekedy bezduchá cenzúra vydesili tisíce talentovaných tvorcov obsahu, ktorí sa presťahovali na Steemit (decentralizovaná platforma pre blogovanie vo vlastníctve Nadácie TRON) alebo na DTube (alternatíva k serveru YouTube, ktorý vlastní rovnaká organizácia). ).

Tento trend trvá už niekoľko rokov a bude sa zintenzívňovať iba v nasledujúcich piatich rokoch, čo bude hrať do karát Justinovi Sunovi a jeho nadácii TRON Foundation a bude mať pozitívny vplyv na cenu TRX. Spoločnosť TRON v tomto konkrétnom výklenku samozrejme čelí veľmi silnej opozícii, ako napríklad THETA, Hive, Mamby, Narrative a Appics, ale má viac ako dosť intelektuálnych a finančných zdrojov, aby sa tam v nasledujúcich piatich rokoch silne presadila. . Nadácia TRON tu pravdepodobne získa prevahu po vydaní spomínanej aktualizácie Apollo, ktorá poskytne výrobcom obsahu prostriedky na vytváranie svojich jedinečných tokenov na blockchaine TRON, ktoré by mali výrazne zvýšiť zapojenie používateľov a výrazne stimulovať ekonomiku tokenov, ktorá bude odrážať pozitívne na cene TRONU aj v USD a BTC.

Hlavná rivalita však spočíva v oblasti vytvárania decentralizovaných aplikácií (dApp), kde TRON stojí pred monštrom, ktorým je Ethereum, ktoré v súčasnosti pojme takmer dvakrát toľko dApps ako TRON a nedávno spustilo počiatočnú fázu svojej obrovskej inovácie siete s názvom Ethereum. 2,0. Zoznam ďalších špičkových konkurentov tejto organizácie zahŕňa Quadrant, Bigchain, Brave a Lisk, ale TRON si pravdepodobne udrží a dokonca zvýši svoj podiel na trhu do roku 2025, čím sa k cene TRX v najbližších piatich rokoch pridá viac X.

Hlavnou kartou esa Justina Suna v tejto situácii je osvedčená rýchlosť a škálovateľnosť jeho siete blockchain, ako aj lepšia priepustnosť transakcií, s čím Ethereum zápasí už roky. Ak by nadácia náležite upravila svoje stimulačné a riadiace mechanizmy, TRON bude mať všetko, čo potrebuje, aby sa stalo nepostrádateľnou súčasťou odvetvia kryptomien tým, že ponúkne najefektívnejšie riešenie vrstvy 2 na trhu a v konečnom dôsledku odôvodní nárast ceny TRON do nových výšok. historické maximum.

Okrem toho táto organizácia aktívne vytvára rozsiahlu sieť obchodných partnerov, ktorá v súčasnosti zahŕňa spoločnosti Samsung, Opera, Swisscom Blockchain a Poloniex. Sme si istí, že v priebehu nasledujúcich piatich rokov doplní tento zoznam mnoho ďalších prominentných značiek a poskytne TRON -u prostriedky na udržanie sa v najvyššej kryptolige. Nezabudnite, že existuje niekoľko vedľajších projektov, ako sú BitTorrent a Steem, ktoré umožnia tomuto blockchainu zostať relevantným aj v nasledujúcich rokoch..

Hry a hazard sú však ihriskami, kde sa TRONu skutočne darí, pretože takmer žiadny iný blockchainový projekt neposkytol lepšie riešenie pre dokázateľne férové ​​hazardné hry, ktoré stávkarovi umožňuje kontrolovať hašované záznamy všetkých rúk, otočení a obchodov v reálnom čase, a uistiť sa o neporušenosti generátora náhodných čísel (RNM). Produkty blockchainu spoločnosti TRON už boli široko začlenené do mnohých platforiem online hazardných hier, najmä počas krízy COVID-19, ktorá prinútila mnoho kamenných kasín migrovať online..

V nasledujúcich piatich rokoch dôjde k dvom zásadným vylepšeniam zásad. Prvá sa volá Star Trek a mala by prísť niekedy v roku 2023 a predstaviť novú platformu pre decentralizované hranie hier a prognózovanie. Poslednou aktualizáciou plánu spoločnosti TRON je Eternity – zaistí úroveň decentralizácie naprieč herným priemyslom nevídanú a umožní tiež účastníkom realizovať kampane na získavanie finančných prostriedkov na blockchaine a monetizovať obsah produkovaný celými komunitami..

Celkovo vzaté, nasledujúcich päť rokov nebude pre spoločnosť TRON ľahké, pretože bude musieť čeliť mnohým výzvam a prekonať konkurenciu, ale zameranie na herný priemysel umožní tejto minci a organizácii, ktorá za ňou stojí, prosperovať..

Dosiahne TRX 1 dolár v roku 2030?

Naša analýza ukazuje, že TRON si v priebehu rokov udrží svoju pozíciu blízko vrcholu globálnych hodnotení kryptomien, aj keď by mohol vypadnúť z top 10, nahradený inovatívnejšími blockchainovými projektmi. Napriek tomu, pretože svet sa stane virtuálnejším a s rastúcim podielom hier a hazardných hier, TRX bude svoju cenu smerovať nahor až do samého konca globálneho býčieho trhu, o ktorom predpokladáme, že sa stane v rokoch 2027 – 2028..

Do tej doby TRX pravdepodobne dosiahne 0,9 dolára a dokonca sa pokúsi o nesmierne silnú psychologickú cenovú hladinu na úrovni 1 dolára, čo ho v konečnom dôsledku prekoná malým rozdielom. To, či si TRX vybuduje silnú pozíciu alebo sa zníži späť na 0,6 alebo 0,5 dolára, čo je podľa nás skutočná hodnota tejto konkrétnej kryptomeny, bude závisieť od toho, ako budú očakávané inovácie a riešenia životaschopné, najmä v porovnaní s jej hlavnými konkurentmi, ako je Ethereum..

FAQ

Teraz je ten správny čas investovať do TRONU?

Teraz kupujete TRX, pretože jeho cena sa vráti na vzostupnú úroveň v roku 2021, ale bolo by lepšie mať trpezlivosť a kúpiť, keď cena klesne o ďalších 8%..

Aké sú základné výhody TRONU?

Blockchain spoločnosti TRON je rýchly a škálovateľný, pričom spoločnosť ponúka množstvo zaujímavých riešení pre odvetvia hier, hazardných hier a tvorby dApps..

Aká je predpoveď ceny TRX na rok 2021?

V roku 2021 sa TRX konečne dostane do býčieho vagónu a jeho cena sa zvýši na 0,056 dolára.

Akú hodnotu bude mať TRX o 5 rokov?

Do konca roku 2025 bude cena TRX činiť 0,64 dolára.

Aká bude cena TRONU o 10 rokov?

Ak nadácia TRON úspešne zrealizuje zvyšné dve upgrady (Star Trek a Eternity) a rozšíri svoju obchodnú sieť, cena jej pôvodnej kryptomeny bude mať slušné šance vystúpiť až na 1 dolár..

Autor: Alex Paulson pre Crypto-Rating.com