Kontrola výmeny bitcoínov Gemini

V tejto recenzii vám predstavíme profesionálov na výmenu Gemini & nevýhody, limity nákupu, požiadavky na overenie a niektoré podrobné pokyny ako ako nakupovať BTC na Gemini. Ak ste začiatočník na trhu s bitcoinmi, odporúčame vám prečítať si nášho rýchleho sprievodcu.

Zhrnutie: Ako nakupovať bitcoiny prostredníctvom Gemini

  1. Zaregistrujte si účet na Blíženci a overte e -mailový kód, ktorý vám bol odoslaný.
  2. Nastavenie dvojfaktorovej autentifikácie (2FA).
  3. V rámci procesu overenia zadajte naskenovaný identifikátor.
  4. Pridajte bankový účet.
  5. Vkladajte peniaze kliknutím na „Prevod finančných prostriedkov“, „Vložiť na burzu“ a potom vyberte typ bankového prevodu.
  6. Kliknite na tlačidlo „Kúpiť“ a vyplnením nákupného formulára získate BTC.

S rastúcou hodnotou a sieťou sa bitcoin chystá stať sa popredným online aktívom vo svete investícií. Ľudia, ktorí o kryptomene nikdy predtým nepočuli, teraz hľadajú spôsoby, ako aktívne obchodovať s digitálnymi peniazmi s rastúcim počtom spoločností, ktoré to ponúkajú..

Kontrola výmeny bitcoinov Gemini

Tento článok sa týka jednej z najobľúbenejších búrz, pokiaľ ide o obchodovanie s BTC, Blíženci.

Čo je to blíženec?

Blíženci je jednou zo známych búrz s kryptomenami, ktoré ponúkajú investorom s určitými skúsenosťami v tomto odvetví rôzne obchodné nástroje. Spoločnosť, ktorá vlastní platformu, je registrovaná ako LLC v štáte New York, USA a ponúka obchodnú burzu USD až BTC a USD až ETH.

Nakúpte BTC na Gemini

Spoločnosť Gemini, ktorá bola spustená v roku 2015, ponúka dve odlišné trhy:

  • pravidelné výmenné služby;
  • aukcie bitcoinov.

Po svojom príchode platforma ponúkala svoje služby iba v USA, pričom postupne pridávala ďalšie krajiny. Spoločnosť je vo vlastníctve dvojčiat Winklevoss, ktorí tvrdia, že vlastnia asi 1% z celkového objemu BTC.

Bratia Winklevossovci sú majiteľmi Blížencov

Zabezpečenie Blížencov

Pokiaľ ide o bezpečnosť vašich finančných prostriedkov, Blíženci uplatňuje tri sady bezpečnostných opatrení, ktoré je potrebné spomenúť. Po prvé, platforma uplatňuje opatrenia zabezpečenia digitálnej meny tým, že ponúka peňaženky s teplým a studeným úložiskom, kde studené peňaženky disponujú funkciami viacnásobného hrania, ktoré zabraňujú pokusom o hackovanie vašich zostatkov..

Zabezpečenie Blížencov

Druhé opatrenie sa týka obchodu, kde sa všetky transakcie v spoločnosti Gemini uskutočňujú prostredníctvom vopred financovaných účtov, čo znamená, že predávajúci a kupujúci nemôžu odosielať objednávky, ak vo svojich zostatkoch nemajú dostatočné množstvo BTC alebo fiat mien. Nakoniec ochrana webových stránok pozostáva z dvojfaktorovej autentifikácie (2FA) a šifrovania HTTP všetkých informácií týkajúcich sa obchodníkov a transakcií platformy od tretích strán..

Dostupné spôsoby platby

Aktuálne, Blíženci prijíma vklady vyjadrené iba v ACH (pre amerických obchodníkov) a bankové prevody (pre všetky ostatné) vyjadrené v USD. Kreditné alebo debetné karty, hotovostné vklady, PayPal a mnoho ďalších možností sa plánuje zahrnúť v budúcnosti, ale momentálne nie sú k dispozícii.

Nakúpte bitcoiny bezhotovostným prevodom

Mali by ste sa prihlásiť na odber informačného kanála Gemini, pretože spoločnosť bude prostredníctvom tohto komunikačného kanála určite inzerovať nový spôsob vkladu..

A čo poplatky?

Pri vkladaní alebo vyberaní finančných prostriedkov vyjadrených vo fiat alebo digitálnych menách obchodníci zistia, že služby sú poskytované úplne zadarmo. Na druhej strane, Blíženci poplatky obchodné poplatky sa účtujú na základe hrubého mesačného objemu obchodu. Poplatky za prevzatie sa môžu pohybovať od 0,15% do 0,25%, zatiaľ čo poplatky za zhotoviteľa od 0% do 0,25%.

Poplatky pri výmene

Má Blíženec limity??

Vklady a výbery kryptomeny a bezhotovostného predaja nemajú na obchodníkov žiadne obmedzenia, to znamená, že ak používate uvedené služby, môžete nakupovať, predávať a vyberať bitcoiny bez akýchkoľvek prekážok. Na druhej strane jednotliví americkí investori využívajúci prevod ACH majú 500 dolárov denne a 15 000 dolárov mesačne, zatiaľ čo inštitucionálni členovia majú limity vkladov 10 000 dolárov denne a 300 000 dolárov mesačne..

Neexistujú žiadne obmedzenia pre nákup bitcoinov

Porovnanie Blížencov

Pri zvažovaní obchodovania na akejkoľvek burze by ste sa mali pozrieť na porovnanie služieb, poplatkov a obmedzení s inými podobnými platformami. Preto sme zostavili porovnávaciu analýzu, kde sme urobili benchmark Blíženci proti dvom ďalším obľúbeným možnostiam, pokiaľ ide o nákup BTC: Kraken a Coinbase.

Blíženci vs Kraken

Kraken, rovnako ako Blíženci, prijíma iba bankové prevody, pričom zásadný rozdiel je v tom, že Kraken umožňuje 5 vkladov vo fiatovej mene. Okrem bitcoinov je v spoločnosti Kraken ešte 14 altcoinov, s ktorými môžete obchodovať, pričom obe burzy ukladajú svojim klientom overenie, pretože sú obe regulovanými spoločnosťami.

Blíženci vs Kraken

Kraken je veľmi podobný Blíženci pokiaľ ide o poplatky, poplatky za výrobcu/odberateľa sa pohybujú od 0% do 0,26%. Bankové prevody sú v spoločnosti Kraken spojené s malými poplatkami, zatiaľ čo Blíženci prijímajú vklady zadarmo. Nakoniec, zatiaľ čo Blíženci obchodujú iba v niekoľkých krajinách, Kraken je k dispozícii na celom svete.

Coinbase vs Blíženci

Coinbase je považovaný za jedného z najväčších poskytovateľov bitcoinov na svete a ponúka svoje služby v 32 krajinách vrátane USA. Spôsoby platby v Coinbase sú PayPal, bankové prevody a kreditné/debetné karty, dve viac ako Gemini.

Objednajte si bitcoiny prostredníctvom burzy Coinbase

Overenie je na Coinbase nevyhnutné, podobne ako v Blíženci zatiaľ čo poplatky sú u Gemini oveľa nižšie, pretože platíte od 1,49% do 3,49% z hodnoty transakcie v Coinbase. Obe burzy ponúkajú BTC trezory a služby peňaženky, zatiaľ čo Coinbase obchoduje aj s litecoinmi, ktoré nie sú na Gemini k dispozícii.

Výmena BTC Gemini v rôznych krajinách

Služby Gemini sú k dispozícii v niekoľkých krajinách po celom svete, ktorými sú USA (5 štátov nie je podporovaných), Kanada, Japonsko, Južná Kórea, Hongkong, Singapur a Spojené kráľovstvo. Päť štátov USA, ktoré nie sú podporované, je Aljaška, Arizona, Havaj, Oregon a Wisconsin.

Výmena blížencov v rôznych krajinách

Je to legálne??

Blíženci je americká spoločnosť LLC, ktorá dodržiava newyorské bankové zákonné predpisy a implementuje zásady BSA (Bank Secrecy Act) a AML (Anti-Money Laundry Compliance Program), čo znamená, že sa vykonávajú pravidelné audity programov BSA/AML. Firma okrem toho požaduje, aby všetci obchodníci mali pred obchodovaním uložené finančné prostriedky.

Blíženci sú legálni

Ďalším dôležitým faktorom zákonnosti platformy je skutočnosť, že od začiatku mala spoločnosť Gemini k dispozícii finančnú správu spred 7 rokov..

Podporuje Blíženci svojich zákazníkov?

Pokiaľ ide o zákaznícku podporu, Gemini má vyčerpávajúcu stránku s častými otázkami, kde bola zodpovedaná väčšina obchodných otázok. Okrem častých otázok môžete tiež vyplniť formulár a odoslať žiadosť na adresu Blíženci tímu ohľadom akéhokoľvek problému, s ktorým sa môžete na platforme stretnúť.

Zákaznícka podpora Gemini

Vzhľadom na častú údržbu služieb webových stránok má Gemini stránku „Stav“, kde investori môžu vidieť, ktoré služby a nástroje API v súčasnosti fungujú a ktoré nie..

Sprievodca nákupom bitcoinov od Gemini

Akonáhle dostanete peniaze na váš Blíženci účtu, kliknite na tlačidlo „Kúpiť“ na stránke hlavného panela.

Stránka nákupu bitcoinov na Gemini

Teraz vyplňte formulár vpravo a zadajte typ objednávky, objem alebo hodnotu BTC, ktoré chcete získať, a kliknutím na tlačidlo „Kúpiť“ získate bitcoiny na svoj účet okamžite. Nezabudnite skontrolovať cenu BTC v ľavej hornej časti stránky „Kúpiť“ a uistite sa, že sa v čase začatia procesu nákupu nezmenila..

Registrácia

Zaregistrovať účet na je úplne zadarmo Blíženci výmena bitcoinov a proces sa začne po kliknutí na tlačidlo „Registrovať“ v pravom hornom rohu webovej stránky. V nasledujúcom kroku zadajte svoje úplné meno, e -mailovú adresu a heslo a kliknite na „Vytvoriť môj účet“.

Vytvorte si účet v Gemini

Obdržíte e-mailový kód, ktorý by ste mali skopírovať a prilepiť na overovaciu stránku Gemini.

Zadanie aktivačného kódu na Gemini

Otvoria sa vám nasledujúce kroky, takže na dokončenie postupu registrácie musíte nastaviť nástroj na ochranu 2FA, pridať bankový účet a poskytnúť naskenované ID..

Ako dlho mám čakať na overenie?

Fáza overenia môže trvať hodinu až deň, v závislosti od počtu registračných žiadostí Blíženci má v okamihu, keď ste začali proces. Predtým, ako začnete, by ste si mali pripraviť všetky potrebné dokumenty a obrniť sa trpezlivosťou, pretože spracovanie vašich informácií môže platforme chvíľu trvať.

Proces overenia v spoločnosti Gemini

Môžete získať bitcoiny bez overenia?

Na registračnej stránke musíte overiť svoju totožnosť a zadať bankový účet. Po odoslaní dokumentov nemôžete vstúpiť na obchodnú stránku platformy, kým podpora nepotvrdí vaše údaje. Bez overenia preto nie je možné nakupovať zásoby bitcoinov.

Povinné overenie pred nákupom BTC na Gemini

Ako pridať peniaze na účet?

Keď dokončíte registráciu a overenie svojho účtu, kliknite na tlačidlo „Previesť prostriedky“ v hornej časti stránky hlavného panela. V ďalšom kroku kliknite na „Vložiť na výmenu“ a zvoľte buď USD alebo bezhotovostný prevod, v závislosti od toho, aký bankový účet ste pridali vo fáze registrácie.

Pridajte finančné prostriedky na účet Gemini

Bitcoiny môžete vložiť aj do svojho Blíženci peňaženka tiež.

Vložte BTC do peňaženky Gemini

V poslednej fáze procesu financovania bankovým prevodom musíte poskytnúť informácie o zapojení banky, ako je číslo vášho účtu a ďalšie relevantné informácie, ktoré nájdete po kliknutí na položku „Nastavenia banky“.

Poskytnite informácie o zapojení banky

Po zadaní informácií jednoducho kliknite na tlačidlo „Vložiť“, ktoré sa zobrazí v spodnej časti stránky.

Zabezpečte svoj účet

Uchovávajte všetky svoje heslá k účtu a peňaženke mimo dosahu hackerov tým, že ich budete neustále meniť. Sledujte nové heslo tým, že si ich napíšete na papier, aby ste ich medzitým nezabudli.

Účet u 2FA na výmene

Už máte 2FA z fázy registrácie a neposkytujete svoje súkromné ​​informácie žiadnemu inému obchodníkovi na platforme.

FAQ

Ako dlho trvá uskutočnenie transakcie?

Vklad finančných prostriedkov do vášho účtu trvá 4 až 5 dní Blíženci transakcie sa vykonávajú bezprostredne po tom, ako sa obchod začal. Rôzne typy objednávok majú rôzne trvanie, v závislosti od toho, čo chce obchodník dosiahnuť.

Čakanie na transakcie na burze

Môžem si kúpiť bitcoin pomocou systému PayPal na Gemini?

V tomto mieste obchodníci nemôžu používať PayPal ako metódu vkladu na Blíženci. Mali by ste sa prihlásiť k odberu noviniek na burze, aby ste dostávali upozornenia, ak bude metóda v budúcnosti dostupná pre možnosť vkladu.

Nie je možné použiť PayPal

Majú Blíženci peňaženku BTC?

Platforma ponúka dva typy služieb peňaženky, z ktorých jedna je „horúca“ peňaženka a druhá úložisko v trezore. Oba sú založené iba na tom, že hlavným rozdielom je, že úložisko trezorov poskytuje ďalšie bezpečnostné kľúče, ktoré sa používajú pri prenose bitcoinov do a von z peňaženky. Služby trezoru sa preto považujú za bezpečnejšie ako štandardná BTC peňaženka.

Peňaženka Gemini

Výber vašich bitcoinov z Blížencov

Na stránke hlavného panela spustite postup kliknutím na „Previesť prostriedky“ a potom na „Vybrať z Exchange“. Vyberte bitcoiny a pokračujte smerom k formuláru na výber. Zadajte množstvo BTC, s ktorými sa dostanete z burzy, a zadajte adresu svojej peňaženky. Kliknite na „Skontrolovať výber“ a skontrolujte informácie. Keď ste spokojní, proces ukončíte kliknutím na „Potvrdiť“. Vaše mince dorazia do 24 hodín na požadované miesto.

Vyberte BTC z Gemini

Ako objednať BTC kreditnou/debetnou kartou na Gemini

Rovnako ako pre PayPal, ani tu nie je možné nakupovať bitcoiny pomocou kreditných alebo debetných kariet Blíženci, pretože táto možnosť v súčasnosti nie je k dispozícii. Držte krok s novinkami a oznámeniami burzy, pretože možnosť CC/DC môže byť v budúcnosti k dispozícii.

Mobilná aplikácia Gemini

Mobilné platformy sú zatiaľ vo vývoji Blíženci, čo znamená, že obchod je k dispozícii iba na platforme prehliadania. Sledujte oznámenie, pretože spoločnosť môže v blízkej budúcnosti vyvinúť tlak na obchodovanie s telefónmi.

Nakupujte BTC iba na platforme prezerania Gemini

Analógy Blížencov

Okrem Blíženci, preverili sme mnoho ďalších platforiem, ktoré vám môžu pomôcť získať bitcoiny ľahko a bezpečne. Všetky sa líšia z hľadiska regionálnej dostupnosti, poplatkov, spôsobov nákupu a požiadaviek na overenie, preto si pozrite aj ďalšie články.

Získajte BTC na platformách kryptomien

Kontrola burzy Coinbase

Keďže sme jednou z najväčších platforiem na obchodovanie s BTC na svete, preskúmali sme ich poplatky, možnosti vkladu a ďalšie relevantné informácie týkajúce sa výmeny. Poskytli sme tiež podrobné pokyny, ako nakupovať a vyberať finančné prostriedky a mince Coinbase.

Recenzia na Coinbase

Prečítajte si o Krakenovi

Kraken je ďalšou burzou, ktorá ponúka bitcoiny prostredníctvom bankových prevodov a jej služby sú globálne dostupné. Vykonali sme kontrolu kladov a záporov spoločnosti Kraken a poskytli našim klientom prehľad výmeny, pokiaľ ide o poplatky, ktoré spoločnosť účtuje, požiadavky na overenie a nákupné procesy platformy..

Výmena bitcoínov Kraken

Kontrola VirWoX

Ak hľadáte súkromný spôsob získavania bitcoinov, VirWox je pre vás pravdepodobne jednou z najlepších možností. Vytvorili sme rozsiahleho sprievodcu používaním platformy a poskytujeme vám podrobné pokyny na registráciu účtu, nákup bitcoinov a výber finančných prostriedkov z burzy..

Kontrola výmeny VirWox

Neváhajte nás navštíviť a pošlite nám svoje otázky alebo otázky, ktoré sa nás týkajú Blíženci. Radi vyhovieme všetkým vašim požiadavkám.