Recenzia a používateľská príručka k peňaženke chleba

Chlebová peňaženka je považovaná za jednoduchú a bezpečnú online platformu na ukladanie bitcoinov, ethereum a ďalších digitálnych mien. V tomto stručnom sprievodcovi nájdete presné informácie o tom, ako si urobiť vlastný názor. Choďte na čítanie, aby ste boli informovaní.

Zhrnutie: Ako používať chlebovú bitcoínovú peňaženku

  1. Prejdite do obchodu Apple Store a stiahnite si aplikáciu do svojho iPhone.
  2. Nastavte si PIN kód a záložný kľúč a tieto kódy napíšte aj na papier.
  3. Kliknutím na tlačidlo „Prijať“ vygenerujete kódy QR a adresy.
  4. Tieto kódy použite na prevod peňazí z iných peňaženiek, ako napr Coinbase a Xapo.
  5. Môžete tiež použiť možnosť „Kúpiť“ a kúpiť mincu od iných používateľov.

V posledných rokoch došlo k mnohým hackerským incidentom spojených s online peňaženkami. Mnoho z nich vzniklo v dôsledku zlých bezpečnostných opatrení poskytovaných tímami správy peňaženky v kombinácii s nedostatkom znalostí používateľov o tom, ako správne chrániť svoje váhy pomocou bezpečnostných opatrení..

Chlebová bitcoinová peňaženka

S touto recenziou vám pomôžeme dozvedieť sa viac o používaní Chlieb bitcoinová peňaženka a jej zabezpečenie, ktoré umožňuje jednoduché a bezpečné transakcie. Prechádzame jeho funkciami z hľadiska bezpečnostných nástrojov, zálohovania & vymáhanie, ako vkladať a vyberať mince z peňaženky a poplatky.

Čo je chlieb?

Chlieb Wallet je poskytovateľ online služieb, ktorý vyvinul vynikajúcu mobilnú aplikáciu, ktorú môžete používať pri ukladaní bitcoinov. Program je k dispozícii iba na mobilných platformách, kde sú podporovaní používatelia iOS aj Android. Ostatné platformy, ako napríklad desktopové alebo webové stránky, nie sú súčasťou systému Bread.

Používajte peňaženku na chlieb

Chlieb je nezávislý klient, takže používatelia môžu odosielať a prijímať bitcoiny bez ohľadu na server. Ponúka teda jednoduchú a bezpečnú aplikáciu, ktorá spája používateľov priamo so systémom a sieťou a umožňuje im odosielať a prijímať ľubovoľný počet bitcoinov z akéhokoľvek miesta a kedykoľvek. Služba je k dispozícii na celom svete, pretože ktokoľvek s telefónom, ktorý môže sťahovať a používať aplikácie, si môže vytvoriť účet na platforme Bread.

Podporované kryptomeny

Stojí za zmienku, že Chlieb peňaženka funguje iba s dvoma kryptomenami, ktorými sú bitcoin a Bitcoin Cash. Ostatné mince ako Ethereum (ETH) alebo Litecoin (LTC) v tejto fáze nie sú podporované, pretože vývojári sa zameriavajú iba na bitcoinové produkty.

Bitcoiny a ďalšie altcoinové meny

Bitcoin Gold bude tiež pridané, zatiaľ čo v blízkej budúcnosti nie sú žiadne plány na zahrnutie ďalších tokenov.

Poplatky za chlieb

El Bread je bezplatná digitálna aplikácia po stiahnutí. Bitcoin transakcie (BTC), na druhej strane, majú poplatky. V nedávnej aktualizácii máte povolené upraviť tieto sadzby na základe priority pre používateľa a ponúkať im možnosť platiť viac za rýchlejšie transakcie. V prípade, že si chcete kúpiť mince prostredníctvom chleba, pri použití metódy kreditnej karty zaplatíte poplatok 5%.

Funkcie Breadwallet

V tejto stručnej príručke sa pozrieme na niekoľko funkcií, ktorými sú jednoduché používanie, zabezpečenie, dvojfaktorová autentifikácia (2FA), transakcie a zákaznícky servis. Toto sú dôležité faktory, pretože ukazujú, aká účinná a bezpečná je peňaženka v porovnaní s inými podobnými výrobkami.

Jednoduchosť použitia

Chlieb Peňaženka má veľmi jednoduché rozhranie, ktoré môžete používať, pričom mnohé funkcie sú viditeľné z domovskej stránky. Telefónny program tiež uľahčil nastavenie kľúčov a zálohovanie, a to najmä pre začiatočníkov, podľa odborníkov môže peňaženka postrádať pokročilejšie možnosti zabezpečenia a prenosu.

Chlebová transakcia

Prezentácia vašich záznamov je príliš jednoduchá a nie sú k dispozícii žiadne grafy na kontrolu vašich vlastných pohybov. Tu sa nachádzajú peňaženky ako napr Coinbase mať navrch, pokiaľ ide o veteránskych obchodníkov.

Zabezpečenie chleba

Po vytvorení novej peňaženky sa Chlieb aplikácia generuje zoznam 12 slov s názvom „Paper Key“, čo je v podstate fráza na obnovenie. Je to jedna z hlavných bezpečnostných funkcií chleba a používa sa hlavne na obnovenie prístupu k peňaženke z iného mobilného telefónu v prípade straty alebo krádeže vášho mobilného telefónu.

PIN kód chleba

Odporúča sa zapísať každé slovo v zozname na list papiera a uložiť ho na bezpečné miesto. Máte tiež nástroj Touch ID, ak ste si aplikáciu nainštalovali na iPhone alebo iPad, a tiež 6-miestny PIN kód.

Dvojfaktorová autentifikácia

Chlieb peňaženka nemá 2FA ako bezpečnostné opatrenie, pretože aplikácia je k dispozícii iba pre mobilné telefóny. Považujeme to za problém, ktorý je potrebné v blízkej budúcnosti opraviť, pretože kódy a nástroje Touch ID slúžia iba na to, aby zabránili hackerom pri pokuse o zadanie a použitie vášho zostatku..

Nepotvrdené transakcie

S peňaženkou Bread si môžete zvoliť úroveň rizika v závislosti od situácie, preto úrovne potvrdení budú závisieť od typu a veľkosti transakcie. Bitcoiny, ktoré ste dostali, môžete minúť pred potvrdením prichádzajúcej transakcie.

Má chlieb zákaznícky servis?

Chlieb Peňaženka ponúka sekciu FAQ a tiež priamu e -mailovú podporu, ktorú musíte dodržiavať. E -mail funguje aj ako systém lístkov, aj keď nie tak rýchlo ako na online platformách.

Stredisko podpory chleba

Živý chat stále nie je k dispozícii, zatiaľ čo webová stránka, z ktorej je možné aplikáciu stiahnuť, neponúka ďalšie funkcie.

Ako funguje chlieb?

Na žalovanie sa vzťahujú iba telefónne zariadenia, čo znamená, že stolné a iné platformy nie sú podporované. Choďte do obchodu Google Play alebo Apple pomocou telefónu a bezplatne si stiahnite aplikáciu, aby ste získali Chlieb.

Akonáhle je inštalácia ukončená, ste pripravení ho bez problémov používať, pričom je potrebné nastaviť iba zálohu zálohy a PIN kódu, aby boli plne funkčné..

Porovnanie s inými burzami BTC

V tomto prehľade sme prešli niekoľko platforiem, ktoré ponúkajú podobné služby, ale napriek tomu sa veľmi líšia, pokiaľ ide o poplatky, dostupné bezpečnostné nástroje, akceptované kryptomeny a mnoho ďalších faktorov. Pre túto benchmarkingovú analýzu sme sa rozhodli pokryť Coinbase, Blockchain, Mycélium, Airbitz a Jaxx peňaženky.

Coinbase vs Chlieb

Kľúčový rozdiel medzi nimi je vlastníctvo. S aplikáciou Breadwallet vo vašom iOS spravujete svoj súkromný kľúč, takže máte priamy prístup a vlastníctvo k svojim bitcoinom.

Vymeňte bitcoin za Coinbase

Coinbase je považovaná za hlavnú výmenu dostupných bitcoinov a pravdepodobne za najobľúbenejšiu a najuznávanejšiu spoločnosť v tejto oblasti. Má nízke transakčné sadzby, nie je však k dispozícii na celom svete a podpora potrebuje určitý čas na odpoveď, zatiaľ čo kľúče nie sú súkromné.

Blockchain peňaženka verzus chlieb

Blockchainová peňaženka je jednou z prvých peňaženiek vyvinutých v bitcoine, ktorá ponúka online služby svojim užívateľom. Na rozdiel od Chlieb, používa sa iba vo webovom prehliadači a nie je k dispozícii žiadny obsah na stiahnutie. Jeho kľúče teda nie sú súkromné, ako je to v prípade chleba.

Bitcoinová peňaženka blockchain

Na strane poplatkov má veľmi podobnú funkciu, kde si nastavíte vlastný program podľa toho, ako rýchlo chcete, aby boli vaše transakcie.

Porovnanie chleba a mycélia

Pokiaľ ide o bezpečnosť, mycelium má navrch Chlieb, pretože prostredníctvom svojej platformy ponúka funkcie chladenia. Je tiež založený iba na telefóne, prostredníctvom služby Google Play pre Android je v súčasnosti jediným dostupným prostredím.

Bitcoinová peňaženka Mycelium

Mycelium ponúka aj výmenu P2P, kde môžete nájsť miestnych obchodníkov a komunikovať s nimi za účelom získania coinov, čo sa líši od služby priameho obchodu Bread.

Porovnanie Airbitz a Bread

Obaja Chlieb a Airbitz musia byť vyvinuté pre používateľov telefónov, pričom platformy iOS aj Android sú v ich príslušných obchodoch ľahko dostupné. Airbitz má prevahu v oblasti decentralizácie, pretože pokiaľ ide o kľúče a prenosy, používa uzly, nie server.

Bitcoinová peňaženka Airbitz

Airbitz používa štandardný hlavný súkromný kľúč bip32, zatiaľ čo poplatky sú podobné ako pri chlebe. Môžete si vybrať ich úroveň a nastaviť rýchlosť prenosu v závislosti od vašich potrieb.

Peňaženka Jaxx vs chlieb

Jaxx, na rozdiel od Chlieb, sa nezastavil iba v telefónnych aplikáciách, ale ponúka aj počítačovú verziu svojej služby peňaženky. Peňaženku môžete používať tak, že si ju stiahnete, ale neponúka súkromné ​​kľúče, ako to robí Bread, s platformami dostupnými pre Mac, Windows a Linux.

Web Jaxx

Je považovaný za trochu pomalý, pretože funguje prostredníctvom serverov jeho výrobcu, zatiaľ čo rozhranie a poplatky sa zhodujú s chlebom, pokiaľ ide o funkčnosť a výber..

Návod na používanie chleba

V nasledujúcich častiach vám ukážeme, ako ich používať Chlieb prostredníctvom sprievodcov krok za krokom. Začneme tým, že dostaneme bitcoiny k vášmu zostatku chleba a potom zostatok importujeme z iných peňaženiek. Ako posledný krok vám ukážeme, ako ľahko odosielať mince na iné účty.

Ako pridať bitcoin do chleba?

Začnite tým, že prejdete na okno svojho hlavného panela v Chlieb peňaženku a vyhľadajte tlačidlo „Prijať“.

Teraz skopírujte kódy QR alebo adresy a vytvorte si platobnú cestu k získaniu mincí.

Prijímajte peniaze s chlebom

Neskôr jednoducho skontrolujte svoj zostatok, hneď ako dostanete potvrdenie o prevode z druhej strany. Je to také ľahké, ako to znie.

Môžete si tiež kúpiť mince kliknutím na tlačidlo „Kúpiť“, ktoré sa nachádza hneď vedľa položky „Prijať“. Upozorňujeme, že pri nákupe bitcoinov od spoločnosti sa účtujú poplatky vo výške 5% Chlieb.

Keď vykonáte a potvrdíte transakciu, zvoľte „Odoslať finančné prostriedky“ a na stránke s potvrdením zadajte podrobnosti o svojej 2FA.

Môžete importovať BTC z inej peňaženky?

V tomto mieste, okrem použitia nástroja „Prijímať“, nemôžete s Bradom priamo spájať iné peňaženky, ako je to v prípade Coinbase napríklad. Na ich prijatie musíte jednoducho použiť adresu, ktorú vygenerujete vo svojom telefóne. Synchronizácia s inými platformami peňaženky preto nie je možná.

Posielajte BTC s chlebom

Ak chcete odoslať peniaze, spustíte proces olíznutím tlačidla „Odoslať“, ktoré sa nachádza na rovnakom riadku ako pri položkách „Prijať“ a „Kúpiť“. Tam nájdete podrobnosti o odchádzajúcom prevode a jeho finalizáciu kliknutím na tlačidlo „Odoslať“ v spodnej časti.

Posielajte peniaze s chlebom

Ďalším spôsobom je klepnúť na štítok „Komu“ a pomocou klávesnice zadať adresu. Po zadaní platobnej adresy klepnite na štítok „Suma“ a zadajte sumu.

Môžem previesť bitcoiny z Coinbase do chleba??

Pomocou nášho sprievodcu je celkom možné odosielať mince z Coinbase tvojmu Chlieb peňaženka. Pri prijímaní mincí zopakujte prvý krok nášho sprievodcu a potom prejdite na svoj účet Coinbase. Tam kliknite na tlačidlo „Odoslať/požiadať“ a žalovajte kód, ktorý ste vygenerovali v programe Bread.

Kliknite na tlačidlo „Odoslať finančné prostriedky“ a potom jednoducho skontrolujte zostatok v peňaženke Bread a po hodine transakciu potvrďte.

Časté otázky o chlebe

Ako obnoviť peňaženku na chlieb?

Pri inštalácii Chlieb, dostanete „papierový kľúč“, ktorý je zoznamom 12 slov použitých na obnovenie prístupu do vašej peňaženky v prípade straty alebo aktualizácie telefónu. Vaša peňaženka existuje iba v telefóne a papierový kľúč je jediný spôsob, ako obnoviť peňaženku.

Stránka na odosielanie finančných prostriedkov na Coinbase

Ak chcete obnoviť svoju peňaženku, zadajte 12 slov z papierového kľúča a kliknutím na tlačidlo „Dokončiť“ proces ukončite. Obnoví sa tým váš zostatok a nastavenia, takže 12-slovové semienko uchovajte na bezpečnom mieste.

Podporuje chlieb bitcoinovú hotovosť?

The Chlieb platforma akceptuje bitcoiny aj bitcoinové hotovosti, z ktorých každá má svoju vlastnú službu peňaženky. BCH bol veľmi rýchlo dostupný po jeho forku na tejto platforme, kde môžete odosielať, prijímať a udržiavať zostatok bitcoínovej hotovosti..

Ako posielať BTC z chleba na bankový účet?

Neexistuje žiadny spôsob, ako „odosielať“ bitcoiny z vášho Chlieb na bankový účet. Bitcoiny budete musieť poslať z peňaženky na bitcoínovú burzu, kde ich potom môžete predať a previesť peniaze na svoj bankový účet..

Výmena bitcoinov

Odporúčame niekoľko miest na predaj vašich bitcoinov z peňaženky:

  • Coinbase: dobrá voľba na predaj pre obyvateľov USA, Kanady, Európy, Veľkej Británie a Singapuru, pričom finančné prostriedky je možné vybrať do vašej banky alebo na PayPal.
  • Kraken: dobrá voľba pre európskych a japonských obyvateľov.

Aplikácie pre Android a iOS

Od štvrtého štvrťroka 2017, Chlieb Peňaženka je k dispozícii na dvoch hlavných platformách trhu, Android a iOS, čím dosahuje takmer celkový dosah.

Aplikácia chleba

Týmto spôsobom je možné aplikáciu stiahnuť z akéhokoľvek zariadenia na svete, čím sa zvýši počet potenciálnych používateľov, ktorí môžu platformu používať.

Alternatívy k chlebovej peňaženke

Iný ako Chlieb, existuje mnoho ďalších platforiem, do ktorých si môžete uložiť svoje mince. Odporúčame používať hardvérové ​​peňaženky ako Ledger Nano S, TREZOR alebo KeepKey pretože tieto majú v porovnaní so všetkými ostatnými produktmi vynikajúce bezpečnostné funkcie. Majú cenu, ale z dobrého dôvodu, pretože ich môžete použiť v online aj offline prostredí.

Hardvérové ​​peňaženky

Ak v článku tejto peňaženky chýbali niektoré z vašich otázok alebo problémov, kontaktujte priamo nás a my sa vám určite ozveme čo najskôr.